Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
6. bře 2009

Markét, to je krásňoučký 😵 😵 . To by bylo parády... ale už něco do porodky máme.. tak leda že by nějaká babička 😀 😀

Baru, Cyrileik je nádhernej... a máš supr komentáře...
😉 😉. Jo a ty tam vypadáš taky úplně skvěle 🙂

zirafik
6. bře 2009

dneska jsem se ňuchala s kámošky mimískem 😵 a už bych taky chtěla to svoje 😵 ... ale zase tohle má výhodu... půjčim a pak zase vrátim 😀 😀

christla
6. bře 2009

Tak jsem vytuhla a ani se nenaobědvala.
Baru, Cyrilek je moc krásný!!! 😵

Holky, já jsem nějak čím dál víc úzkostná a všechno mě rozbrečí. Když se třeba dvám na toho svýho pupíka, který se mi vzdouvá na všechny strany. Já nevím, ale začínám mít o malou větší strach, aby bylo prostě všechno v pohodě. Já vím, že na tohle nemám myslet, ale asi jak se blíží porod, tak to na mě leze.

pismenko
6. bře 2009
https://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks

tady je ta laurinka, zase jsem bulela...

Chris, já tě pasuju asi na největší těhu pesimistku na světě 😕 😕 😕 😕

zuzanka26
6. bře 2009

ahoj holky, jdu vás pozdravit, nějak jsem vždycky jen dočítala.
U nás dnešní noc děs a běs, Sárinka byla vzhůru několikrát a vždycky se super náladičkou a smíšek, ale já byla mrtvá! Snad to dnes bude už dobrý.
Jinak už se řehtá nahlas, je to náááádherný, jsem z toho úplně paf. řehtá se samozřejmě těm největším blbostem, třeba když jsem dělala heeeepčiiiik a hodila jsem hlavou tak to je fakt smíšek k nezaplacení.

zuzanka26
6. bře 2009

Baru máš nádherný miminko, opravdu sluníčko hlavně na tý první fotce a působí tam určitě jako kdyby o pár dní starší. Nevím, jak vypadá jeho taťka, ale bude to krásnej kluk, to jhe na první pohled vidět.

christla
6. bře 2009

Markét, to není pesimismus. 😉 To jsou asi ty hormony. Nějak to se mnou tď cloumá, řekla bych, že víc než dřív. 😅

zuzanka26
6. bře 2009

Chris to je normální, ale už ti to zůstane a s miminkem to bude ještě víc .... pravděpodobně 😕

christla
6. bře 2009

No tak jsem se taky ještě jednou podívala na Laurinku..... Obulela jsem to, ale halvně že to má dobrý konec!!! 😵

christla
6. bře 2009

Zuzi, zůstane, jo? Já to prostě cítím jako takový ten nával té mateřské lásky. Neumím to ani dost dobře popsat. Nechci vypadat jako pesimistka, jak píše Markét.....

zuzanka26
6. bře 2009

Chris já neznám žádnou mámu, která by nebyla s miminkem citlivější, prostě člověk pak víc věcí obulí apod. Ale to je přece na mateřství to hezký, to chlapi nemají. 😉

pismenko
6. bře 2009

Jojo, ty hormony se po porodu teprve nastartují na to správné pobláznění 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

kacena00
6. bře 2009

holky děkujeme za pochvaly, pyšná matka ve mě se vzdouvá až k nebesům 😀 😀 😀 😀

Pájo, supr že už si doma, to sou pořád nějaký šoky, ale hlavně že je vše v pořádku, a že by moje neupravený háro k tomu ksichtíku vypadalo skvěle.. 😀 no si kámo 😀 😀 😀 😀 holky to je supr když z vás opadne poporodní splín...mě trval teda jen tři dny, ale za to sem si to díky tomu, že sem tak krátce po porodu na všechno byla sama pěkně vyžrala.

dík za podporu a odpovědi ohledně plenek, jo a co Verunka? ona má tu mastitidu? nějak sem tu zahlídla, že to tak vypadalao a vzhledem k tomu, že tu není, tak se bojim, že je chudák na ATB... chjo

tak a koukla sem na dorotky fotky a to je bomba!!!ta už je velká! a krásňoučká!!! 😵 😵 😵 😵 😵 a celej tatynek 😀
na další alba juknu v etapách, budu konikovat postupně 😀 sem ještě v nervech, že mám mimi vedle, sice přes jednu stěnu přes kterou ho slyším, ale stejně..

jo, holky v Pejru byla možnost si za slušný poplatek (150 za měsíc, smlouva nejmíň na půl roku, tak si to vyžádala ta firma co je půjčuje) půjčit uplně novej monitor dechu, předtím sem o tom neuvažovala ale moje 2,5 kilové mimi a jeho zelená plodovka a šňůra okolo krku mi nedaly spát a já na něj v porodce furt sahala a poslouchala jestli dejchá, takže teď máme s novou nanynkou klid 😵

tak pusám a doufám, že se tu taky zase s někým sejdu jako dnes s Péťou

kamcule
6. bře 2009

Ahojky,
miminko moje spinká a maminka může koníkovat 😀

Baru vítej matko 😉 , Cyrdík je opravdu rozkošnej klučina ale podobu to hale nevim 😅 , to se stejně bude měnit den ode dne. Aduše začínal jako maminka a po dvou dnech se pomalu začal měnit a měnit a vypadá to že je spíše tatínek 🙄

Chris tak výstava nic moc??? Manža taky dnes volal že ho to zklamalo ale stejně to asi prubnem a vyrazíme, snad něco seženem 😖

kamcule
6. bře 2009

ne, tak teď jsem hloubavě zkoumala "prdící" fotečku a Baruš je do tebe, fakt že jo 😀
- oči, nosík a pusina 🙂

pavis
6. bře 2009

Dobry vecer,
Baru, ja jsem z tech vasich fotek uplne dojata 😵 😵 To je krasa!
a tu podobu tam vidim taky, maminka se nezapre! 😉
JInak Ani uz zase neji, vcera jsem mela relativne uspech se sladkou bramborou, tak jsem to dnes chtela zopakovat... a sneda asi 3 lzicky. 🙄
Dnes se mnou byla na kosmetice, chvili si hrala na podlaze, ale kdyz me kosmeticka zkousela liceni na svatbu, tak se rozhodla, ze u toho musi byt... Tak jsem ji mela v klokance a licila me ve stoje, Ani na mym brise ji vydatne pomahala 😀 jsem moc rada, ze mi nevypichly oko! 😀

pismenko
6. bře 2009

Ahoj Pavli, doufám, že nás o svatební fotky neochudíš 🙂 🙂

tevina
6. bře 2009

Pavi ahoj,hele já myslím že i 3 lžičky jsou pro začátek úspěch.Neboj Anička začne papat,oni jsou asi ty kojený dětičky dost závisláci,nic než prso jim nejede 🙂

tevina
6. bře 2009

Baru krásný fotky Cyrdíka máš,je to fešák 🙂 Hele to jsem vůbec nevěděla že tu půjčují tu Nanny,možná bych si jí půjčila.Jo a ještě mě zajímá jestli jsi tam měla dětskýho dr. toho cizince?

zajdla
6. bře 2009

Baru Cyrda je nádherný.Krásný chlapeček.Moc se vám povedl.

JJ u nás se dají taky půjčit ty monitory.Zrušili porodnici v Hodoníně,tak aspoň půjčují na dětském ty nannynky.
JInak mi odepsali z toho Jablotronu a opraví mi tu desku za 300 i s poštovným.Tak jsem ráda.Jednu starost mám vyřešenou. 😀

lucianas
autor
7. bře 2009

Ahoj a pěkné ráno,
jak se máte? Co nového?

Kači, pěkné fotečky!!! 🙂

lucianas
autor
7. bře 2009

Dnes nám přijede návštěva, tak jsem se pustila do pečení buchty a úklidu. Buchtu jsem právě vytáhla už z trouby, v kuchyni to mám jakž takž porovnaný. A teď jdu na obývací pokoj. .... aspoň, že jsem si včera dvě místnosti stihla uklidit. 😅

zajdla
7. bře 2009

Ahojky,dobré ráno.

Luci ty jsi ranní ptáče.Jsi šikulka,že už máš i buchtu upečenou.To já se teprve vyhrabala z postele.Malá nás dnes budila opět v 6,15.Ale vydržela ještě aspoň do 7 v postýlce.

lucianas
autor
7. bře 2009

Zajdli, to jsem. Já tak v poslední době vstávám. Večer chodím spát brzo, usínám třeba už kolem osmé, půl deváté, a pak se divím, že v noci nemůžu spát. .... to je Lucinka hodná, že vás nechala aspoň do těch sedmi ještě ležet. Co máte dnes v plánu?

zajdla
7. bře 2009

Dneska asi nic,protože tady zase leje jak z konve.Tak budem doma,vařit,uklízet a dívat se na pohádky.Lucinka si poručila zelí,tak jí ho uvařím.
Já usínám tak kolem půl 10 u televize.Pak se přesouvám do postele. 😀

lucianas
autor
7. bře 2009

Tady taky prší. Aspoň, že máme tu návštěvu a nějak se zabavíme. 😅 .... Co budeš vařit? Já udělám asi jen nějakou rychlovku, protože návštěva přijede až po obídku a pak bude jídla až až. Takže abychom si bříška nenacpali obídkem a pak se jen na stůl koukali. 😀
.... tak už mám poklizený i obývák, jen vysát a je komplet. Ještě mě čeká vytřít zem, úklid ložnice (prach, vyluxovat),a pak nádobí - ale to těsně před tím, než by měli dojet, abychom ho nenadělali znovu. A kvítka zalít. .... a budu mít hotovo.

lucianas
autor
7. bře 2009

...to je taky docela brzy, o té půl desáté. Kolem sebe mám spoustu lidí, co chodí až kolem půlnoci. Nechápu, jak to mohou vydržet. ...

zajdla
7. bře 2009

To taky nechápu.Manžílek sedí tak do 12 u počítače.A pak ráno vyspává.Což mě pěkně se... 😀

Luci ty se máš.Budu muset začít taky.Tak jdu na to.Prvně ale musím do obchodu pro chlebík a masíčko.Zásoby došly. 😀

zirafik
7. bře 2009

ahoja holky 🙂 , tak to my dnes slavíme manžovo narozky 😉 . Mám udělaný bram.salát a k tomu bude pangas v těstíčku.

zajdla
7. bře 2009

Jé to se máte,já bych šla někam na oslavu taky. 😀