Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
23. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Cyrdouškovi vše nej nej nej k prvnímu ročku 😵

Kremrolko krásný fotečky,jakoubek je celej tatínek 🙂

Ahoj Kamčulko,hod odkaz na ten kočárek,ráda se podívám.My máme Babydesign sprint.

evitkamalicka
23. únor 2010

ahoj kocky

Cyrdikovi vsetko najlepsie

ja mam za sebou strasne 2 dni, dostali sme s manzelom crevnu chripku, vkuse som zvracala a hnackovala, ani voda sa vo mne neudrzala, no katastrofa, za tie 2 dni som schudla 4kg, ale dnes je uz nastastie ovela lepsie

janda79
23. únor 2010

souhlasím s písmenkem, je to zvyk. my jsme nedávali čaj, ale obyč. vodu a i tu prostě vyžadovala minimálně jednou za noc. pak jsem si nechala lahev dole(jako v baráku, ložnici máme nahoře🙂) a prostě jsem vydržela. je fakt, že to bylo jednu noc a hotovo.
jdu kouknout na netu na ty golfky

janda79
23. únor 2010

teda Evitko, to jste si užili, no fuj, musíte být vyčerpaní!

evitkamalicka
23. únor 2010

jandi ja som vyzmykana jak handra, taka slaba, nastastie Adamkovi nic nie je

janda79
23. únor 2010

tak to je dobře! i když oni to většinou snášejí líp než velcí, alespoň co vím u nás

janda79
23. únor 2010

holky, golfky jsou pěkné, koukala jsem na oboje, co tu zmiňujete

kamcule
23. únor 2010

tevi hezký 🙂 , já jsem hodně koukala aby byly lehký, skladný a bez madla

endlessblue
23. únor 2010

***** CYRĎOUŠKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ******* 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

beruskaveruska
23. únor 2010

🙂 ahojky berundy 🙂

tak panáčkovi ještě jednou jen to nej 🙂 🙂 🙂

Kremrolko fotky krásné kde jste byli ubytováni????

Kamcul po dlouhé době jsi dorazila 😉

janda79
23. únor 2010

ahjo Věrko, jak se máš? copak jsi hezkého koupila Karličce? 😀

zajdla
23. únor 2010

Jandi Na to očkování se dává thuya.Malá to fakt zabralo. Jandi tady jsou stránky o homeo. http://www.boiron.cz/cs/87-verejne-pristupna-od...

Cyrdovi přeji všechno nej,nej,nej k 1.ročku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Kamčule kočárek je pěkný. 😉

Evi to jste si teda užili.Hlavně,že už je to za váma.

beruskaveruska
23. únor 2010

za chvilku hodím fotky. jinak je mi fajn a snad to tak i vydrží 🙂

zirafik
23. únor 2010

holky, ale prsa už teda bolí... tak dám asi večer po kaši kojo, ať se trochu uleví... abych nedostala zánět 😖 😖

Jinak dnes v noci (kolem té čtvrté )zkusím teda asi nedat nic... Holky, co to máte za sebou...nechaly jste řvát nebo jste chovaly či jinak konejšily? Já si říkám, že když budu chovat, dávat cucnout sunaru nebo čaje, tak se z toho zase stane zvyk 🙄 🙄

beruskaveruska
23. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tak jsem dodala zase trošku výbavičky 🙂

zirafik
23. únor 2010

Beru, to je teda výbava 😕 😕 ...snad to unosíte 🙂 ... jináč s tím samým tygříkem spinkáme 😵

beruskaveruska
23. únor 2010

🙂 Pavlí já myslím, že to unosíme 😀 a moc držím palečky na noc 🙂 jsem zvědavá kdy nám to vyjde malá by měla být do 25.5. venku třeba se jí bude chtít i dříve a trefíme se k vám do datumku 🙂

janda79
23. únor 2010

Žiraf, já nekonejším, jen když je fakt nejhůř. i napít jsem dávala v postýlce. Takže podat dudlíka, plínu, pohladit, promluvit a hotovo. ale každé dítko určitě potřebuje něco jiného 😉
Zajdo, já jsem myslela, že to jsou homeo na normální teplotu, nějak jsem nedočetla.
Věrko, ty seš ďáblík 😀

janda79
23. únor 2010

která z vás u psala, že žehlí u Ulice? tak když jsem si to přečetla, řekla jsem si, že to dneska udělám taky a co myslíte? nemám vyžehleno ani "ň" 😅

beruskaveruska
23. únor 2010

Jandi ono ti to neuteče 😀

janda79
23. únor 2010

no právě, vůbec nikam 🙄

janda79
23. únor 2010

dala bych si kuře z KFC 😝

kremrolka01
23. únor 2010

díky za pochvaly, jj bylo to super, bydleli jsme v podnikový chatě od kamaráda co jsme s ním byli, takže i za super cenu
no tak já uvidím, asi teda budu tvrdá a nebude nic, to ale asi bude řevu, horší že my už jsme asi 2 měsíce bez dudlíka, tak ho nemám ani čim ošidit

janda79
23. únor 2010

jé, bez dudlana, jo? no teda nevím 😅

janda79
23. únor 2010

já jsem si asi po roce prohlédla svoje těhualbum, je mi nějak divně na srdíčku a mám slzičky v očích, ty bláho

pismenko
23. únor 2010

Pavli, já jsem taky nechovala 😒 ,on to nebude brekot, jako když něco bolí, bude to prostě vztekání a vztekání a bude to zkouška kdo to dříve vzdá 😉 Já jsem taky pohladila, dala dudlík, který flustala 2m daleko 😀 ,ale nepochovala jsem.

janda79
23. únor 2010

Písmen, Verda hází dudlík pod naší postel, fakt nevím, jak se jí to vede, ale já se tam pak musím plazit 🙄

pismenko
23. únor 2010

Dora to dělá taky a nebo pod postýlku a já to v noci nemůžu nejít 😀

janda79
23. únor 2010

jednou jsem ho nemohla fakt najít. hledala jsem všude a nenašla jsem ho. nakonec mě napadlo, že jsem se nedívala do pyžámka, které měla Veru na sobě. no to víš, že ho tam měla nacpanej, lumpajzna jedna!a já jí ho svlékla a ani jsem si toho nevšimla.