Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
2. dub 2009

Jo a jinak hlásim,že u nás je dneska taky krásně,sluníčkově....koooonečně.

jitousek
2. dub 2009

šatííí chci taky vidět přidávám se kzájemkyním tak že Pavis koukej dodat 😎

Jinak naše mimi stále spinká na okně 😀 a mě teče už mlíko z pravého prsa 😵 🤐 ještě ho nechám teda ale jestli se nevzbudí asi mě praskne prso 😎

jooo a míša už nám taky pěkně kecá 😎 už od neděle když na něj hodně mluvím tak se řehní a říkáá juuu a jeee ggggggggg eguuu a strašná prča to je 😵 😵 😵 někdy se tak řehní až se s toho chudák rozeškytá

pavis
2. dub 2009

Pavli, podle me se to urcite da zvladnout, bylo tam hodne miminek, i uplne mrnavejch, a rodice byli uplne v pohode, ty strasi uz musis porad hlidat a zabavovat, a kor kdyz byste meli tchanovce! My jsme si rikali, ze priste na dovcu s nejakejma hlidacima prarodicema, Anicka je hodne akcni.
Val, to by me teda pekne napenilo, aspon se ses pak mohla uklidnit prochazkou.
Tanu, doufam, ze Verunku ta rymicka brzo prejde, chderka mala.
Saty bych dodala, ale neni tam Anicka, tak mi to asi admini smazou 😒

valentynka
2. dub 2009

pavlí,nesmažou, vždyt tam budeš ty
🙂

kremrolka01
2. dub 2009

nebo na beremese.cz 😉

kacena00
2. dub 2009

hoooooooooooooooj!!!!! pájo- krásný krásný fotečky, fakt parádní rodinka 😉

tanu, tak vás moc lituju, hnusnou rýmu i kojící krizi sme si před nedávnem dožrali, tak vám držím palce ať vás to nedrží tak dlouho jak nás a brzy ste zase fit 😉

holky nekontaktil ste někdo tu market co s ní je??

valentynka
2. dub 2009

no před chvílí jsem na ní myslela a že se vás právě taky zeptám,jestli jste jí někdo nepsal

tak já jí písnu juu?

a jdu zatím umýt okno v pokojíčku,dneska opět gruntuju, takový malý pklid jako na vánoce 😀

valentynka
2. dub 2009

tak posláno,tak pak hned písnu juu?

endlessblue
2. dub 2009

holky, markét mi napsala 😉

endlessblue
2. dub 2009

prý jsou v pořádku. Prý její PC veterán přestal fungovat, tak až to půjde, tak přijde. Prý je Dorotčin ekzémek fuč tudíž plavková sezóna může začít 😀

christla
2. dub 2009

Holky, chtěla jsem se zeptat. Dělala jsem krůtí kapsy plněné sýrem. Je mžné, že to maso je uvnitř narůžovělé? Myslím, že jsem to osmažila dobře, ale ta růžová barva mě zaráží. Já jsem snad krůtí řízky nikdy nedělala, proto se ptám jak tatar.... 😅

zirafik
2. dub 2009

ahoj holky, jsem tu... byla jsem u našich a byli jsme se projít s pejsanem a to počásko.... úplná nádhera 😵

Chris, krůtí maso vypadá jako kuřecí, takže by mělo i upečené vypadat podobně 😉

katalines
2. dub 2009

Ahoj holky, si jdu k Vám postěžovat 😢

Sme se teď vrátili s prckem z hřiště.
ASi nějaký dítě mu tam zlomilo takovou velkou lopatu (samozřejmě jeho nejoblíbenější a spravit už to nejde), klacek od tý lopaty držel nějakej dědek v ruce a rejpal s ní do písku (tím rejpáním jí ještě nalomil), tak se ho jdu zeptat, jestli neví, kdo to zlomil.On mi říká, že mu to nějké děcko vrazilo do ruky a že vůbec neví které.Bába, co seděla vedle něj na mě začala řvát, ano řvát, že co si to dovoluju, že proč by oni měli tu lopatu zlomit.Tak jí slušně říkám, že se pouze ptám, jestli neviděli, kdo to zlomil.Bába opět na mě něco řvala.A ten dědek mi říká,že mi ten klacek z toho klidně dá a můžu doma mlátit manžela. 😕 Tak jsem jim řekla, že mlátit by potřeboval někdo jinej. V tom si toho všimnul prcek a začal řvát, že má zničenou lopatu a bába s dědkem se začali hrozně smát. Jako chápete to, jsem jim měla tou tyčkou jednu natáhnout, bych si aspoň ulevila 😠 😝

katalines
2. dub 2009

pavis: krásný fotky, a gratuluju "mladá paní" 😉 🙂

valentynka
2. dub 2009

katy 😠 😠 😠
nějaký protivný nepřející důchodci ne ??
ježiši, já nevím co bych vůbec dělala,asi jsi byla dost v šoku coo 😢

lucianas
autor
2. dub 2009

Ahojky,
tak po pár dnech opět nakukuji a všechny zdravím.
Jak se všem daří? Co nového?

christla
2. dub 2009

Tak jsem si udělala zmrzlinový pohár. 😝 dala jsem si tam i trochu šlehačky a to jsem sejí vyhýbala. Snad se nepo....

Katy, tak to jste měli fakt "dobrý" zážitek. Ty důchodci jsou fakt na zabití..... 😠

No tak doufám, že jsem to maso dost udělala.... Jeda jsem ho taky.... 😖

zajdla
2. dub 2009

Ahojky,tak kontrola v poradně OK.Malá zrovna otvírala pusinku,byla kouzelná.Šmudlila se ručičkama.Já se na ni už tak těším,ale ještě si teda pěkně počkám.

Katy ty důchodci jsou někdy na zabití.

Endy malá bude kóča.

lucianas
autor
2. dub 2009

Endy, krásné věcičky.

Chris, mňam, taky bys si ho dala. Doufám, a věřím, že chutnal.

Zajldi, gratuluji ke kontrole. Ale ty týdny utečou, neboj. Mě čeká o nějakých deset týdnů víc, a to je teprv čekání.

zajdla
2. dub 2009

Luci uteče to.Ale člověk když ty broučky vidí na tom ultrazvuku,tak ho to už láká. 😀

zirafik
2. dub 2009

dobrej večír... nakukuju a zdravím 2 naše skoro ztracené dcery 😉 .... to je dost, že jste se taky ukázaly 🙄

Holky, nebojte, utíká to jako ďas 😉 . Lucíku, do kdy chceš chodit do rachoty?

christla
3. dub 2009

Dobré ráno!
Tak já už snídám u poče. Manžel mi dneska odjel nějak brzo, ani jsem ho nestihla.

zajdla
3. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Lucik je ve školce a já přeslékla postele a peru a peru.Ale venku je tak krásně,že se nedá odolat.

Dneska dělám zapečené kuřecí masko se smetanou a brambory.neboť večer přijede manžílek.

JInak budu muset zajet příští týden do sekáču,protože malá nemá nic do školky na dvorek.A nové věci jí tam teda nedám.Tak snad budu úspěšná.Boty jsou jí naštěstí dobré,tak ty má na zahradu,ale nějaké polobotky do školky.To bude zase peněz.A už budu pomalu nakupovat věci pro mimi.Kosmetiku a plínky.Postupně.Dělala jsem to i tak u Lucky a nebyl to pak takový mazec na peněženku. 😀

zirafik
3. dub 2009

ahoja holky 🙂 , zase mrtvolný klid 🙄 ... téééééda bude sekec 🙄

Zajdi, zahlédla jsem Tě i v jiném témátku....a to mně docela zaujalo... 😅 . Víš co, taky myslím, že některý zvlhčovací gely, můžou narušit PH pochvy a tím znesnadnit spermijím cestu nebo je i pozabíjet 😅 ... Téma mně zaujalo, ale nikdy jsem nad tím moc neuvažovala.... jo ale četla jsem, že kyselejší PH nesvědčí klučíčím spermijkám... tak možná proto čekáme holčičku, neb já jím hodně bílý jogurty (a vím, že jsem vždy měla spíš kyselejší ph) abych předešla zánětům 😉

christla
3. dub 2009

Tak nikde nikdo. 😕
Mě dneska konečně dorazili věcičky z MMA, jsou fakt nádherné, už se těším, až do nich budu malou oblékat. Jinak mi právě doškytala. 😀 Na květnovkách holky psaly, že komu mimi škytá v bříšku, takže bude mít prý žrvé dítko. 😀 🤐 Tak jsem teda zvědavá. 😉

christla
3. dub 2009

Jo a včera jsem vydražila ještě dvoje šatičky. Ale ty jedny, ty jsou tak kouzelný! Dám je do alba. Zatím to vypadá, že bychom v létě měli jít známým na svatbu, takže bych je malé dala. 😵

christla
3. dub 2009

Tak jsou tam, jsou to ty bílé, vyšívané. 😉

christla
3. dub 2009

No holky teda, kde jste všechny? Asi venku, když je tam tak hezky, co? 😉

zajdla
3. dub 2009

Zirafíku,já jsem nad tím nikdy tak nepřemýšlela,ale vyzkoušela a vyšlo to. 😀 A jogurty mám taky ráda,tak asi proto budem mít ty treperendy. 😀

Chris malá škytala v břichu skoro pořád.Je pravda,že chodila v 10 měs.,tak možná na těch divokých dětech něco bude. 😀 A od té doby se vlastně nezastavila.Je to malý ďábel.A ukecaná je až hrůza. 😀