Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

katalines
2. bře 2009

Ahooooj holky, jdu se na Vás zase po dlouhé dbě kouknout, hlavně co Barča ....

a co nevidím, Cyrdík si už užívá svět 😅

ale mohl si o pár hodin pospíšit a stihnou to 22.2. by sme pak slavili narozky spolu, ale je mu odpuštěno 😀

Tak Baru velikááááááánskáááááááááá gratulace 😵 😵 😵

christla
2. bře 2009

Tak jsem si chvíli odpočinula, ale není to ono.....

Pavlí, já vím, že až se malá narodí, že z ní bude cele unešenej. 😉 Na mě zase padají nějaké obavy, aby byla malá v pořádku. Prstě nevím proč, ale dneska na mě padly nějaké chmury. ☹

zirafik
2. bře 2009

Chris, ale ale ... nic takového nepřipouštět ... nebo 😠 . Není důvod 😉 😉 . Já se teď snažím být optimistická 😵 ... nic jiného mi nezbývá 🙂 , tak šup, šup depky pryč 😉

Ahoooj Katy, co je nového? Jsem si říkala, kde si....tak dlouho ...

zajdla
2. bře 2009

Ahojky.

Tak my používali lubrikant po porodu docela dlouho.Protože hormony jsou hormony a nešlo vše jak mělo být.Ale s tím to bylo super.Kupují ve skoro v každé drogerii.Já si kupuji s tee tree olejíčkem. 😀 😎

zajdla
2. bře 2009

Tak se mi zdá,že se mimi začíná hlásit.Cítím už sem tam nějaký šťouchanec. 😀 😵 😵

zajdla
2. bře 2009

Pavlí to je super,že tě pustí ve středu domů.Hlavně,aby se dal manžílek do pořádku,aby jsi to taky nechytla. ☹

lucianas
autor
2. bře 2009

Ahojky,
koukám, že se tu nic moc nedebatí, co?
Tak co tady nového?

Zajdli, tak že by už pohyby? To už by u druhého mohlo být, ne?

kremrolka01
2. bře 2009

ahojky
my jsme už zpátky doma, dneska jsme byli na kyčlích, byla to rychlovka, vše v pořádku a zítra jdem ještě do poradny tak jsem zvědavá kolik už bude malej vážit
vítám zpátky barušku i s cyrdíkem, to je paráda že vám to tak jde a že máš hodně mlíka, a vůbec že se i tak krásně hlásí 1,5-2 hodiny, já když si vzpomenu jak jsem trápila, malýho musela každý tři hodiny budit jinak by spal celej den a pak ještě chrápal i u prsa, no jsi šikula, za chvíli ty naše ledňáčky cyrďa ještě předhoní 😉 🙂
markét ty jo to si dorotka pospala, to bude asi koníkovskej rekord, ne? mně malej vydrží teda taky dost, ale max. tak těch 6 hodin, no nemůži si stěžovat, v noci je to zlatíčko a krásně spinká, přes den už si vyžaduje pozornost
pavlí to jsem ráda, že už jsi na tom líp, plodovka je OK a pustí vás dom, neboj malá má ještě času dost se otočit
zajdi gratulace k prvním pohybům!!! 😵 to je hrůza jak to letí, jsi tu nedávno hlásila // 🙂

kremrolka01
2. bře 2009

Markét tak už jste na to vlítli, jo? 😀
no už se na to taky psychicky připravuju 😀
už se mi o tom i zdá, respektive se mi zdálo, že mi byl Petr nevěrnej s tevinou 😅 😀 😕 no a jako vůbec se mi to nelíbilo 😀 😀 😀 ráno jsem ho celýho opusinkovávala a mazlili jsme se a jsem si říkala, že ho už nemůžu zanedbávat aby mi za nějakou jinou neutekl 😀

zajdla
2. bře 2009

JJ Kremroko, letí to.Já tomu nemohla uvěřit ale tak za 2 hodinky,to mimi šťouchalo znovu.Tak pak jsem už uvěřit.

Luci prý to u druhého cítíš dřív.U Lucky jsem to měla v tom 19 tt,tak teď o 14 dní dřív.

JInak jsem si musela zakoupiti magnésko,protože mi začíná tvrdnout bříško.Není to tak často,ale raději ho už začnu baštit.Teda tvrdne hlavně při sexíku,tak ho asi nebudem provozovast tak často.

zajdla
2. bře 2009

Není to brzo na tvrdnutí bříška? ☹

lucianas
autor
2. bře 2009

Kremrolko, to je fajn, že jste dopadli na kyčlích dobře. Gratuji. Jakoubek je šikulka, že tak vydrží spinkat, je to zlatíčko!!!

Zajdli, tak to ti gratuluji k pohybům!!!! Je to hrůza, jak to letí. Už máš v pase 17tt, a jak psala Kremrolka, je to nedávno, co jsi hlásila // !!!

rintintyna
2. bře 2009

čauky mňauk, tak se hlásím při večeru. Byla jsem po práci rozptýlit kamarádku, která psala, že má hodně živé miminko, tak jsem myslela, pochovám ho, na chvilku jí odtížím. Chi, chi, nakonec celou dobu spinkal, noooo ale aspoň jsme probraly všechno možné a to taky pozvedne náladu (oboustraně). Byl strašně sladkej a vlasatej 😵

lucianas
autor
2. bře 2009

Týnko, ahoj. Tak taky jsi zašla k večeru se sem mrknout? Já to taky jinak nestíhám. .... rozptýlení se u kamarádky (u Jolanky)? Tak určo jsi měla krásné odpoledne. 🙂 Je fajn, že vás nechal si pokecat a mohli jste se věnovat i sobě. 😉

lucianas
autor
2. bře 2009

Koukám, že opět se všichni rozutekly. No nic, tak si půjdu za chvíli lehnout. Právě jsem si vyluxovala, poklidím trošku v kuchyni a půjdu taky. Ale s prací to rozhodně přehánět nebudu. 😉

lucianas
autor
2. bře 2009

Tak všem hezký večer a dobrou noc!!!

rintintyna
3. bře 2009

Tak dnes jsem doma a tady nikdo 😕 tak jdu zatím něco dělat!

pismenko
3. bře 2009

Ahoj holky, u nás se asi dotavil ten spurt a já postrádám to své hodné spící miminko 😖 😖 skoro pořád brečí a má narvanou pěstičku v pusině.Takže pořád cecek nebo chovat, kolikrát brečí i na ruce, ale jsem celkem obrněná.Snad to brzo přejde.

Ahoj rinty, užij si volníčko 😉

rintintyna
3. bře 2009

no pokousám se. Nebylo vůbec plánované, původně jsem po šéfovi chtěla, jestli bych tento měsíc mohla odchodit pořádně celý, bo se mi sešlo roční zůčtování daní, mzdy a vyplňování evidenčních listů pojištění za minulý rok. Taky jsem mu řekla o té plánované operaci a že zatím nevím termín, ale že bych měla zaučit pořádně kolegyně, bo to může padnout klidně už na další mzdy (no nebo to taky může být až za 3 měsíce 😠 Tak pak za mnou došel, že podle něj to zaučování zas tak nespěchá a že po něm chtěli šéfi, ať se jako fakt střídáme. No a protože obě dvě mé kolegyně mají dnes důležité úkoly, tak jsem zůstala doma. Už jsem si oholila co se dalo 😀 nasnídám se, pojedu koupit do města lístky do divadla (manželovi k narozkám) a nějaká nové prádlo a pak chci dělat ty falešné ptáčky ze sobotních babicových dobrot, tak jsem zvědavá 😕

rintintyna
3. bře 2009

Market na zoubky je ještě asi brzo že??? Napadlo mě, když si rve celou pěstičku do pusy, jestli Dorotku nebolí dásna 😕

jitousek
3. bře 2009

hojda zdravíme z mlhavého dopoledne 😉 tak dneska jsem se konečně vykopala z peřin dřív než normálně dítko spí v koši ....noc celkem dobrá k ránu byl Míša sova pálená a posléze ubulená jelikoš ho zase bralo bříšo .....ty kapky vůbec nepomáhaj jen po nich blindí mlíko tak že mu je raděj nedávám .....kámoška mě ukázala pár masážních fíglů na bříšo a jak mu posunout bubliny tou masáží byly s malím na kurzíku a prejto bylo super tak že taky přemejšlím že půjdem 😎

jinak mlíko se nám valí už i ušima dneska jsem odstříkala už 150ml 😎 do železnejch zásob 😵
akoráte se mě nějak nechce přisát k pravému prsu je to vždy boj ale pak to dopadne 😉

jitousek
3. bře 2009

jinak u nás už též proběhlo tulení 😵 😵 😵 o víkendu a měla jsem z toho strach jak na poprvé a nebylo to zase tak nejhorší ........ještě jsem teda nebyla u mudra chystám se tam asi příští tejden 😵 😵 😵

pismenko
3. bře 2009

Jituš, my dáváme ty kapičky Bybycalm a Dorotka to snáší dobře, jaké máte vy?? tak vy jste se tulili ju?No chystám se to prubnout zase zítra 😅 😅 😅

Jo a jak se jmenujou ty homeopatika na tvorbu toho mlíčka??

zirafik
3. bře 2009

kuk maminy 😕 , tady paní pacientka 🙄

zirafik
3. bře 2009

tak dom pomastim asi až ve ČT 🙄

pismenko
3. bře 2009

No pavli, však to je za chviličku 😉

zajdla
3. bře 2009

Ahojky pěný den.

Ty homeo na kojení je:RICINUS COMMUNIS 5 CH
- dávkování: 5 granulí 2x denně
- použití: nedostatečná tvorba mléka

Pavlí to ti uteče jak voda.Uvidíš.Čtvrtek bude ani se nenaděješ.Aspoň se manžílek pořádně poléčí,abys to náhodou nechatla i ty.

zajdla
3. bře 2009

My jdeme s malou na naroteniny.Malý Kryštůfek má 3 roky.Tak si jdeme na dortík.Za chvilku se ani neunesu.

christla
3. bře 2009

Ahojky!
Tak jsme dorazili domů. Byli jsme se s manželem podívat v porodnici, kde budeme rodit. Musím říct, že to na mě udělalo velký dojem. Vrchní sestra, která nás rovázela byla moc milá a ochotná, takže fakt všechno na 1 a určitě budu rodit tam. 😉 I manžel je z toho docela nadšený a nchci to zakřiknout, ale zatím to vypadá, že k porodu půjde!!! 😵 😵

christla
3. bře 2009

Pavlí, tak domů jdeš ve čtvrtek, jo? To ti už uteče. 😉 A jak ti je?