Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
22. dub 2009

pavli, já vůbec netušila, že něco takovýho existuje 😅 😕 je to pěkný 🙂

Jo a včera to byl rok, co jsme počali Dorotku 😀 a tak jsme ji koupili naušničky. Píchat budem po 19.5. to jdeme na druhou hexu a to je úterý a sestra říkala, že pak do konce týdne to sfouknem.já se bojím už teď a musím to něják naplánovat, aby mohhl s náma Tom 😖

kremrolka01
22. dub 2009

Markét 😀 to Kuba má 1. narozky (včetně prenatálního období) přesně za týden 😀 😀 😀

a vyrážíme ven, dneska pozdě, malej se vzbudil teprve před chvilkou

lucianas
autor
22. dub 2009

Žirafik, pěkný klíčenky. I když ty ceny taky. Ale je to fakt pěkný dáreček, který může mít každý vždy u sebe.

Mě zatím nic nenatéká, ale na to je ještě času dost.

Hodila jsem slíbené fotečky do alba.

lucianas
autor
22. dub 2009

Markét, tak to je hezký. Jen vůbec to píchání oušek nezávidím. Ale snad to zvládnete.

Kremrol, taky pěkné!!!

Oběma vám tedy gratuluji, je to takto hezký si číst. 😅

pismenko
22. dub 2009

Luci, krásnej prcek 😵 😵 a pupíček taky 😵

pismenko
22. dub 2009

my jdeme koupat 🙂

zajdla
22. dub 2009

Ahojky.

Tak prvně gratuluji ke všem kontrolám.

Luci super pupík a mimi krásné. 😉 😀

Endi zítra držíme mamce pěsti.Bude určitě ok.

JInak já byla dnes pro lístek na penízky,tak doufám,že přijdou brzo.Dnes už jsem měla na účtě peníze za únor,tak se polepšili.Tak jsem zrovna udělala malý nákup,ale opravdu jen malý.Protože jsme jely s Lucnkou vláčkem,tak jsem toho nechtěla tolik tahat.
Dneska měli ve školce akci,že se hrabala zahrada a pak si děcka opékaly špekáčky.Tak byla Lucka nadšená.Já toho moc nenahrabala.Ale aspoň jsem pokecala. 😀

lucianas
autor
22. dub 2009

Markét, Zajdli, díky moc za pochvaly!!!

pismenko
22. dub 2009

Zajdi na hrabání se vyprdni, ale špekuly sis dal ne?? já bych si taky dala..mňam 🙂

zajdla
22. dub 2009

Nedala.Malá to zmárnila všechno. 😀

pismenko
22. dub 2009

Tož toto 😀

zajdla
22. dub 2009

😀

zirafik
22. dub 2009

Luci, krásný mimísek i pupík 😵 😵 ... ale už můžeš skorem fotit zas, když jsi 14tt a foto je z 10+2 😅 ... to už pupík určo zas povyrostl 😉

Tak brou, brou....

jitousek
23. dub 2009

Ahojda všechny moc zdravím 🙂

momentálně sem k Vám nechodím jelikoš jsem úplně v prdeli 😢 😢 😢
mimísek jse v pořádku a krásně prospívá ale já jsem na kaši ........mám totální exem od hlavy až k padě dneska jdu na kožní jelikoš mě už nic nepomáhá a strašně to svědí pálí a bolí a nejradši bych tu kůži slíkla a zahodila ale nejde to ...........jsem připravená na nejhorší jelikoš můj stav je fakt bídný a obávám se nejhoršího že budu muset přestat kojit 😢 😢 😢 😢 i když mlíka mám dost ale potřebovala bych fakt něco aby mě snad píchli abych se dala do kupy a mohla fungovat pro našeho Míšánka jelikoš jsem nepoužitelná a když Miška spí musím si jít taky lehnout a načerpat trochu sil a zaspat tu bolest ☹ ☹ ☹ ☹ je mě stoho smutno a připadám si jak prašivej pes béééééééééééééééééé

jitousek
23. dub 2009

prostě omluvte mě dámy ale moc optimismem nehýřím jediné co mě za den vykouzlí kousek radosti je ten náš Breburdin když povidá a směje se na mě to mě fakt drží nad vodou jinak bych nejradči pošla jelikoš tohle je fakt neskutečné trápení co trvá už hodně dlouho a teď je to úplně nejstrašnější období prostě mít po těle sem tam pupínek ale tohle je úplně jednolitě červený hnusný od krku přes prsa břicho a nohy a i na zádech prostě auuva že si to nikdo nedovede představit

nejhorší je že jsem volal na to kožní do nemocnice jelikoš se nemůžu dovolat ke svojí souk kožařce a tam jsou teda příjemný jak prdel musím to tak napsat dostala jsem sepsunk ještě jsem tam nebyla našla jsem si číslo na netu a já kráva jsem se dovolala primařce a ne na objednávky jenže to jsem nevěděla ....tak jak si to představuju volat primářskej pokoj ježíííš no tak já si teda jdu pro ten sešit a kdy by se vám to hodilo dneska já co nejdřív teďka ráno ...no tak to máme místo až v 11 ráno už nikoho neberu no prostě mazec ach ..........do telefonu jsem byla klidná jak želva ale pak jsem se rozeřvala jak krokodýl ..........já jsem úplně v prknech s psychou jelikoš na mě působí ještě mateřské hormony a prostě všechno na pendrek 😢 😢 😢 😢 😢 😢

pismenko
23. dub 2009

Jitu, to je mi hrozně líto, já jsem si prošla něčím podobným asi před 5 lety, bylo to hrozný, neměla jsem prakticky ani víčka, byla jsem rudá a ještě nateklá a opuchlá, no děs, ale od té doby, co mě daly do kupy, tak mám klid, sem tam něco se mi třeba ještě objeví, ale musím zaklepat ťuk ťuk....

každopádně s tím kojením nebuď smutná, sama to víš, že aby byl spokojenej Míša, musíš být v pohodě ty a pokud ti to kojení zatrhnou za cenu toho, že dostaneš něco, co ti pomůže, tak nic neřeš a jdi do toho. Kojit přestaneme všechny, někdo dříve a někdo později. držím Ti moc palečky a protže je u nás dost hnusně a deštivo, budu dneska asi doma a čekat na zprácvičky, až se vrátíte z nemocnice 😉

tevina
23. dub 2009

Ahoj holky,

teda Jitu normálně si málem rozbrečela i mě,jak jsi to napsala.To je mi tě hrozně líto,vůbec si to teda nedovedu představit,ale musí to být hrozný.A jak se chovají v nemocnicích to je fakt vrchol 😠 Moc ti přeju ať se to srovná a snad nebudeš muset kvůli tomu přestat kojit ☹

tevina
23. dub 2009

Jo Luci zkoukla jsem fotky 🙂 Pupík máš teda ukázkovej a mimi krásný.A to nejhorší za sebou,tak gratuluju 😵

tevina
23. dub 2009

Jo a Tomík je zase nemocnej,v úterý začal kašlat a včera už měl tepotu.Včera jsme byli na kontrole na ušním,tak nám bylo doporučeno at mu necháme vzít nosní mandli a ještě když se mu nezlepší ta křivka v pravým uchu tak mu naříznou bubínek a musí mu odsaát nějakou tekutinu zevnitř ☹

pismenko
23. dub 2009

Tevi,vy máte taky pech...chudák malej 😢

jitousek
23. dub 2009

holky děkuji moc že Vás tu mám potřebovala jsem se s toho vykecat jelikoš jsem doma sama s Miškou a na něj musím bejt veselá a hodná máma i přes všechno moje bolavé trápení

jinak jsem se konečně dovolala k tej svojí soukromé kožařce tak že půjdu raděj tam než do nemocnice abych dostala čočku po druhé 😠 ...........sestřička byla ochotná a objednala mě na půl 12tou tak že nebudu muset snad dlouho čekat a Miška bude zatím s babi brázdit v kočáře po nábřeží 😎

zajdla
23. dub 2009

Ahojky,chtěla jsem napsat krásné ráno.Ale když to tady čtu,tak to moc krásné není.Ach jo.

Jitu.tak držím pěsti,ať ti pomůžou.Já tady toto neznám.Ale musí to být šílené. ☹ A jak píše Kremrolka,když budeš muset přestat kojit,tak to holt zkončíš.Vydržela jsi dlouho.Já kojila plně asi jen 14 dní a pak s příkrmama.Skončila jsem asi ve 3 měsících.Tak hlavu vzhůru a držím pěsti,ať ti pomůžou.

Tevi,tak ať se brzo uzdravíte.My už teda nemáme angínu,ale malá je ještě nějaká zahleněná.Ach jo.Dneska jedem do jeskyně,tak doufám,že to trošku vyčistíme.

pismenko
23. dub 2009

Já to dám Kremrolka, ty už v to máš Zajdi taky guláš 😀 😀 😀

tevina
23. dub 2009

holky a teda zapomněla jsem pogratulovat k přírůstkům těch vašich prcků,krásně vám rostou 🙂

tevina
23. dub 2009

písmen 😀 😀 😀

zajdla
23. dub 2009

Ježíš Písmenko omlouvám se.Malá tady do mě hučí,žec hce madagaskar,tak jsem to zvrzla. 😀 To je ta těhu demence. 😉

pismenko
23. dub 2009

Prcků jo 😀 😀 😀 ...????

pismenko
23. dub 2009

No ještě že se máš na koho vymluvit, chudák Lucinka 😀 😀 😀

jitousek
23. dub 2009

jste fakt moje zlatíčka ....zajdi díky moc za podporu 😉 ........já chtěla Míšánka kojit co nejdéle kvůli tomu aby neměl to co mám já je pravda že jestli to zdědil já s tím nic nenadělám a ani to kojení ho nemusí zpasit ale zatím je čistej jak list Boží a ajni pupínek .........slavnostně jsme se vyhli řemínkům na nožičky (tak mě totiš v dětství začal exem pod řemínkama a od těch dob s tím bojiji ....měla jsem klidná období že ani ťuk někdy kolem 17roku jsem ani nevěděla co to už exem je a te´d se to začalo kolem 20objevovat na rukách a podle počasí zima hrůza léto pohoda....no a nejhůře jsem na tom až teď .....celé těhotenství jsem s tím zápasila na nohou ale teď je to prostě nářez.....písmenko ví o čem píšu ☹ ......no nic každopádně jsem připravená na nejhorší uvidíme jak pochodíme a dám Vám hnedle až dorazíme vědět ....pokud mě nezavřou někam do izolace 😖

zajdla
23. dub 2009

JJ to jo,myslím,že až začne Dorotka mlvit,tak jak Lucka,tak to poznáš.Ona je tím proslavená i ve školce.Prý tu pusu nezavře ani u jídla. 😀 Mluví a mluví a mluví.Klid je až večer,když spí.Ale někdy mluví i ze spaní. 😀