Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
26. dub 2009

to věřím

jitousek
26. dub 2009

a jak se jinak vede luci jak pak snášíš těhulkování je Ti zatím dobře ???

zajdla
26. dub 2009

Luci jj vybrali jsme.Prvně jsme chtěli dřevěnou podlahu a teď nás nějak uchvátila vinylová.Je super jak na údržbu tak i na opravu a hlavně vypadá jak dřevěná. 😉

Jitu tak to je super,že ekzém se už lepší.Uvidíš,že bude i Míša klidnější. 😀 😉

lucianas
autor
26. dub 2009

Jitu, zatím je mi dobře. Občas po ránu nic moc, ale není to nikdy až tak, že bych musela objímat wc mísu. Už se těším na rostoucí bříško a na pohyby a na mimíska samotného. Užívám si doma relaxu a pohody.

Zajdli, to se budu muset podívat, jak taková vinylová podlaha vypadá, neumím si představit. Znám jen plovoučku, dlažbu, parkety, a nebo beton a na tom koberec. Toť všechny mé vědomosti o podlaze. 😀

zajdla
26. dub 2009

Luci vypadá to úplně perfetně.Nepoznáš na první pohled,jestli je to dřevo nebo dlažba.Podle toho jaký máš dekor. 😀

Jdeme chvilku k našim.Pak si musím nasadit karariáty zakrslé,které jsem si včera koupila.

lucianas
autor
26. dub 2009

Užijte si u vašich krásný den. 🙂

jitousek
26. dub 2009

Ahojda tak my jsme nikam nakonec nešly jelikoš tu tak příšerně foukalo že bychom asi uletěli a hlavně lítal všechen pil a prach úplně nehorázně se tu přehnal pěknej tajfun ....nakonec Míša spinkal odpoledne na okně a já vyžehlila prádlo 😉 tak že neděle jak vyšitá 😎

kremrolka01
26. dub 2009

ahojík, tak my jsme s Kubíkem zase na týden u našich v Praze
včera jsme oslavovali 18.náctiny mojí neteře, Kubík to skoro celé prochrápal na balkóně 🙂 a teďka už se taky vozí venku s dědou asi tři hodiny 😉
zítra se půjdu optat na onkologii co s tím mým čípkem, páč jsme se domlouvali, že by mi s tím po porodu něco event. udělali, jsem tuhle v noci kvůli tomu nemohla vůbec spát, kamarád co nám šel za svědka na svadbě tak mu tenhle týden umřel táta na rakovinu a já si tak říkala, co by bylo stát se to mně, že tady přece jen chci bejt s Kubíkem co nejdýl to půjde a s těmahle věcma je neradno si zahrávat 😒
taky se chci jet podívat za kamrádkou, jsou teď s prckem v nemocnici, ale snad je už pustí domů, malýmu bude rok a strhnul na sebe ubrus s vařícím čajem ☹ a chudák si opařil krk a hrudníček ☹ ☹ ☹
holky na to si fakt dávat bacha, babička byla dětská sestra a vždycky i mámě říkala když jsme byli malý, že takových případů mají u těhle prcků nejvíc, opařeniny ☹

zirafik
26. dub 2009

čusík holky,
tak dneska jsme opět byli po návštěvách 😝 . Teď jsem dožehlila, hovim si s noťasem na gauči a koukám na ty svý oteklý haksny 😒 ... chjo... navíc mám na lítkách i děsně vysušenou kůži a 15kg nahoře 😝 . Zítra jdu do poradny a na monitor, tak jsem zvědavá, co mimí 😕 . Jinak Chris jde myslím taky zítra a byla i ve čtvrtek a to měla dopol. blbý monitor a odpo už dobrý, tak snad je v poho. Od čtvrtka o ní nic nevím 😒

zirafik
26. dub 2009

jo a na květnovkách se furt nerodí a to jsou tam i termíny 30.4., 1., 3.5. a nic 😕 😕 ... tak budeme asi všechny přenášet 😲 🙄

zirafik
26. dub 2009

ty s tim termínem konec dubna už by se mohli rozrodit, aby pak brzy přišli na řadu i ty co mají termín v půlce 😅 😅

zajdla
27. dub 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

Žirafíku,tak ať dobře dopadneš dnes na kontrole.

Chris držím taky pěsti,ať jste s malou v pořádku.

Holky ,ale už klidně můžete porodit. 😀 38 ttJe super číslo.Člověk se nemusí nervačit pak s přenášením.Tak komu se chce,tak s chutí do toho. 😀

Já jdu dnes ke kadeřnici.Nebyla jsem u ní od října,tak je nadšena. 😕 Prý to bude mazec,tak jsem zvědavá,co mi na té hlavě vykouzlí.Lucka jde dneska do školky,tak jsem zvědavá jak dlouho tam bude chodit než zase onemocní.Ale snad už bude sluníčko a vydržíme až do června. 😀

Tady to dneska vypadá na déšť,tak uvidíme.I když už by to potřebovalo pořádně zapršet.Je hrozné sucho.

jitousek
27. dub 2009

ahojda zdravíme a přejeme hezké ránko a pěkný den 😵 😵 😵

tak my dneska měli kojo v 20h a pak v 1h a ráno ve 4.30 a 6.30 a už strašíme 😕 já jsem nemohla v noci od kojení v 1h usnout a usla jsem až ve 3.30 tak že jsem jak po flámu dobitá ale když Míša hulákal musela jsem vylíst z pelechu pohrál si v posteli s plyšákama a te´d se zchrupnul a už zase kouká 😎

jitousek
27. dub 2009

na to kojení v noci nejsem už nějak zviklá posledních 14dní jsme vydrželi do 4.30 někdy i do 5h tak mě to rozhodilo že řval hlady 😉 ale ještě to jde kamarádky má synka o 1.5 měsíce staršího než je Míša a kojí v noci po 2h někdy i po 1h 😕 😕 😕 to by mě asi mrsklo a dala bych mu na noc snad nějakou kaši aby spal 😎

jitousek
27. dub 2009

zvyklá no fuj pardón 😅

lucianas
autor
27. dub 2009

ahojky,

Chris, Žirafík, držím palečky na monitor!!!! Určo bude u obou ukázkový!!!

valentynka
27. dub 2009

ahoj holky 🙂

jitoušku,tka to je super,že se ti to lepší. A jak dneska, už je to zase o něco lepšejší ??

my jsme zase samy, manža odjel do práce v 10 a příjde zase až večer po deváté,ale měla by dorazit mamča.
možná se pak půjdu s Filípkem projít,protože to je pak na mě moc ten den dlouhý,když jsem s ním sama.

tak dcéry dovezli plno hadříků,tak zase máme nějakou zásobičku. Jsou všechny moc krásný, bude to zase frája.
a ségra mu taky koupila bílý kalhoty na léto a k tomu tričko pruhované bílo zelené s tygrem a medvídkem pů v CaA

tevina
27. dub 2009

Ahoj holky 🙂

Koukám že se ještě nerodí,tak aspon držím palečky na kontroly 😵

A dík za pochvaly fotek,teda je fakt že kluci rostou strašně rychle,až je mi to líto.

My byli včera v ZOO,ale zapomněla jsem foták,tak mě to ted mrzí.

zirafik
27. dub 2009

ahoja holky, tak jsem tu z poradny 😉 . Vše OK, na monitoru se zatím nic neděje, takže si ještě asi počkám 😝 . Nějak jsem si namluvila, že to bude 9.5., to je ten úplněk a nebo až 24.5., to budu 10.den přenášet a oni mi to vyvolají 😅 😅 ... takže asi tak.... ale samo budu radši když to bude co nejdřív, ale to neovlivním 🙄 🙄

tevina
27. dub 2009

Tak hlavně že je vše v pořádku,ale přeju ti aby to bylo dřív,než přenášet.

endlessblue
27. dub 2009

Dobré dopoledníčko koníkovky...
Tak víkend byl náročnej...od pátku do dnešního rána návštěva.... grilování pro 8 lidí.mazec. 😅

Tento týden je manža doma... má nařízenou dovolenou.. jojo, už i na nás dolehla krize.. a to teď bude brát jen 60% platu.. asi padneme na hubu ☹ ☹ ☹ už toho začínám mít dost... pořád se všechno s..e 😠 😠 😠

No nic, ale hlavu vzhůru... hlavně že jsme zdraví 😉

Teď jsem malou OPĚT nakrmila a půjdu něco dělat.. tak holky.. né, že to budete flákat.. celý víkend jsem měla dočtený za pár minutek!!!!!!!!!!!!!!!! 😕

kacena00
27. dub 2009

holky něco vám řeknu, budu se opakovat, ale prostě mi to nedá a musim si postěžovat....v pátek mi začala kojící krize č.2 - takže od velikonočního pondělí je to necelý dva tejdny, kdy sme kojily normál. fajn, řekla sem si, že to nebudu hroti a budu holt krmit z obu, jenže...dnes ráno se to vyhrotilo a malej se začíná kroutit a vztekat po 2 minutách u jednoho prsa, takže opět prsa těžce nestíhaj...zkusila sem mu dát nutrilon - plive ho, nechce, odmítá flašku, naropzdíl od kojící krize č.1

takže se uřval ke spánku...já už se na to vyseru, doma bordel jak v tanku, a my tři hodiny bojuejeme s tím, jestli usne neusne, načež se po hodině ozve nepříčetnej řev, mě uvařit ten nutrilon trvá, ¨zatim nenmám systém, mladej už je mezitim tak uřvanejm, že usíná u tý flašky a navíc ji stejně plive..

tak sem to už neustála a byla sem taková kráva že sem ještě brečela (nahlas) před ním- to je uplně nejlůepší, děsit ještě malýho...

takže nevim, počkat až to přejde? přejde- li to vůvec. první trvala přes tři týdny a skončila týden po šestinedělí, jestli tahle skončí týden po 3 měsících, kdy se objevuje taky kojokrize, čeká nás pernej měsíc..je fér ho trakhle trápit? a to už nemluvim o tom, jak to drtí psychicky mě. a přejde to vůbec v těch třech měsíccíh... tak sem na vážkách co mám dělat..

navíc se bojim někam vyrazit, když bojujeme s jídlem a zatim nevim, jak se to s umělou dělá venku, budu muset zavolat tevi, protože jinak zastydneme tady na baráku...

tak když si čtu jak holky píšou o tom nočním kojení...já mám teď priority takový, že by mi ani nevadilo vstávat pokaždý v noci po 2 hodinách, hlavně když bych po kojení měla spokojený nabaštěný miminko, jenže bohužel...on po "kjídle" pláče a já sem na dně..

kacena00
27. dub 2009

teď jdu aspoň umejt nadobí, než sme se vyhrabali do kočárku, bylo půl dvanáctý...jenže už zase řve, já mám strach ta prsa vyndat, prázdný nádoby...

valentynka
27. dub 2009

žirafí,tka gratuluju ke konrole a určo budeš přenášet, jsi prvorodička,takže s tím asi počítej 🙂
raději si neříkej,kdy chceš porodit,protože to nevyjde a pak jsou to nervy z toho čekání,kdy to bude.
já byla tak nedočkavá až hrůůůza

valentynka
27. dub 2009

Tevi, kluci jsou moc rozkošný a Adámek už opravdu pěkně vyrostl.
ted to teprve všechno vidím , jak to utíká.
Přesně jak se říká,že na dětěch to jde nejvíce vidět,jak ten život běží ☹ ☹

valentynka
27. dub 2009

Kaci,tak to je asi hodně špatný,když takhel dlouho brečí.
mě rve srdce,když Filípek pláče 5minut a nevím co mu je, tak u nás asi po měsíci nastoupila už 2x rourka a u prsa se svíjí, takový jako křeče a hrabe si ručičkou ve vláskách, asi ty zoubky ho trápěj, prdíky to nejsou, bo prdí pěkně.
BYLA JSI SE PORADIT U TÉ LAKTAČNÍ PORADKYNĚ?? jÁ BYCH TAM URČO CO NEJDŘÍV ZAJELA, jéé sorry caps.

u té umělé,třeba mu ten nutrilon nechutná, jsou i jiný,tak budeš muset asi vyzkoušet co mu chutná.
no a s tou umělou venku se to praktikuje,že si dáš do flašky už uvařenou vodu a dáš do termoobalu

kacena00
27. dub 2009

aha, díky val, to je docela v poho, termoobaly mám dva, tak bych to tak mohla udělat, to je fajn, taková jistiöta, že nezůstane hladovej... no tři hodiny neřval v kuse, ale bylo to takový že se budil jako se budí před jídlem, brekne, dostane dudlik, ještě to zaspí, zase a zase a zase a pak už řve a je jasný že má hlad a jaá ho pochovám, na chvilku se zklidní, ale jen na chváíli, dudlik saje jak ďas, po chvíli vyflusne řve, hledá, jí 2 minuty a začne se u prsa svíjet, škrábe sebe, škrábe mě, tahá mě za prsa, mezitím řve, dostane druhý dvě minuty jakžtakž klid a nanovo, než stačím udělat nutrilon, tak brutál řev, dám mu mutrilon, dvakrát natáhne, řev..a tak dokola zkusim ho uspat v kočáru, blbě zabírá, páč je asi nedojedenej ..no hra o nervy

za lkat. poradkyní sem nakonec nebyla, protože se to ze dne na den zlepšilo - o víkendu sem se rozhodla že tam pojedu, velik. pondělí uběhlo a noc po něm už to bylo zase paráda až doteď..ještě si zejtra zavolám na endokrinologii, jestli není pes zakopán tady a uvidíme..až budu mít výsledky, zajedu za ní

při tý první mu mutrilon chutnal, asi bude muset dostat nejdřív trochu nutrilonu a pak ho zkusim dokojit, ale ne naopak...

zajdla
27. dub 2009

Ahojky.Tak jsem doma od kadeřnice.Venku je ale pěkný větr,tak to mám zase pěkně rozfoukané.Ach jo.Lucka byla ve školce.Tak je spokojená.Teď si prohlíží časopis.

Kači já to praktikovala tak,že když jsem jela někam dál,tak jsem si dala převařenou vodu do termosky,tam vydrží fakt dlouho.Jinak v těch termoobalech zase tak moc dlouho ne.A namícháš to pak až těsně před podáním.Zkus sunar on je chutnější.Tak možná,že mu bude víc šmakovat. 😉 A zkus ty homeopatika. 😀

lucianas
autor
27. dub 2009

Žirafik, gratuluji k monitoru. 🙂

endlessblue
27. dub 2009

Kači.. to je teda síla 😒 já si to nedovedu vůbec představit.... je jasný, že to drásá nervy, když chceš pro malýho jen to nejlepší, skoro se už stavíš na hlavu a pořád se to nějak zvrtává. No, uvidíš, co ti řekne ta poradkyně!!!! Mě ona strašně pomohla a od tý doby dobrý!!! U nás byl jen problém s těma mýma zánětama prsou.. ale už víc jak měsíc a půl nic..."ťuk, ťuk, ťuk" 😉