Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
24. kvě 2009

Dobré ránko kočky.. 😉
Já mám dokonalé miminko 😉 Usnula hned po papání v 19:30, ve 4 vypadl jen dudáček a papala až v 6:30 😀 takže spala celou noc 😉 K ránu jsou teda prsa na prasknutí, to je jediná nevýhoda... ale malá je ráno tak hladová, že mi uleví během chvilinky 😉

Jestli nebude pršet, tak půjdeme na výlet... už se těším... dalších 20km mě asi nemine 🙂

endlessblue
24. kvě 2009

3. strana????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

endlessblue
24. kvě 2009

a teď 2. strana 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zajdla
25. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Grilovačka se včera povedla.Bylo to super.A hlavně mňamka. 😉

zajdla
25. kvě 2009

Zuzi jj pupík už je obrovský.Takový jsem měla s Luckou před porodem a ne v 7 měsíci. 😀 Je mi vcelku dobře.Jen se už pořádně nevyspím,protože se při každém otáčení probudím.Taky už mě bolí kyčle jak pořád ležím na bocích,ale jinak je to zatím ok.Ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak uvidíme.Snad bude vše ok.

pismenko
25. kvě 2009

http://www.internetshouldbeillegal.com/

dobré ránko 😀 😀 😀 jsem usoudila, že Vás o tohle nemůžu ochudit.

PS:není vhodné pro děti do cca 15 let 🤐 🤐 🤐 🤐

pismenko
25. kvě 2009

Jinak u nás opět divná noc, co dvě hodiny vzhůru, takže nevím.ve čt jdeme na ty naušničky, tak se zeptám na nějáký ten příkrm asi 😖 😖

pismenko
25. kvě 2009

A na to převážení 😔 😔 nu což....

lucianas
autor
25. kvě 2009

Ahoj,
krásné a slunečné ráno!!!
Koukám,že včera jsme si všichni užívali krásného sluníčka a teploučka, že tu nikdo kromě Endy nebyl.

nemo1985
25. kvě 2009

Krásné ránko Všem!

Dnešní noc : 19h, 22h, 3h a 6h 😉

žirafíku..... malá je kouzelná, ještě jednou Gratuluji.

Mě včera ráno rodiče přijeli a kolem 17h odjížděli.
Byl pěkný pařák včera, byli jsme po obídku na procházce.

Malej mi usnul v cestovní postýlce, mám jí v obývacím pokoji.
Včera jsem mu jí tak dala, tam může řádit s chrastítkama a
otáčí se mi na jednu stranu a to na levou, zjistil jak na to 😀

Dnes budu mít manžu brzy doma, má toho prý málo na rozvoz.

Odpoledne půjdeme na procházku.

Vařit nemusím, mám ze včera, kuře, bram.knedlíky a špenát 🙂

lucianas
autor
25. kvě 2009

Peti, ahoj. Tak to docela jde, to vstávání. ... je fajn, že jsi ho dala do cestovní postýlky. On si tam vyhraje, a ty si u toho můžeš dělat, co potřebuješ. A víš, že nikam ti nespadne. Takže už se začíná otáčet z jedné strany na druhou? To je pěkný. ... to máš super, že budeš mít manžela brzy doma, aspoň vám nebude tak smutno.

Já nevím, co si dnes na jídlo udělám. Jsem doma jen s Mišáčkem - pejskem, tak se nějak odbudem, ale tak, aby to zvládlo i mimi. 😉

pismenko
25. kvě 2009

Luci, žádný odbívání, pořádně prďolovi dopřej 😝 😝 😝 🙂

Nemíku, šťastná to žena....ach ten tvůj manža 😵 😵

Já mám toma taky doma, ale bohužel v posteli, protože měl noční a bude mít celý týden, tak jsme s Dorčou samy samičky 😀 😀

lucianas
autor
25. kvě 2009

Markét, neboj. Zas až takový odbití to nebude. Jen to bude nějaký lehčí jídlo, ne řízek nebo něco podobnýho.

zirafik
25. kvě 2009

ahoja holky, tak už jsme od včerejška doma 😉 . Vykvartýrovali nás hodně rychle ...

Markét, video je supr
😕 😕 , bomba 😅

Holky, mám nějak moc mlíka (či mleziva)... mám pořád mokrý kola na triku, tak nevím co s tím 🙄 🙄 . Malá celkem jí, ale hrozně jí trápí škytavka 😖 ... včera škytala snad 3x... no a taky nazelenalou, hlenovitou stoličku, takže by byla hladová 😕 ?

Poradíte zkušené maminky 😵 ???

kacena00
25. kvě 2009

no market 😀 😀 😀 pánové maji pohyby jak orientální tanečnice 😀 a dokonce je mezi nima i sandokan, kama na to jako chdíš tyvago 😀

Pájo, moje zkušenost a myslím to psala i val- se škytavkou to bude ze začátku pořád..u nás teda ustupovala a ustupuje hodně pomalu, do 2 měsíců škytal prcek skoro furt, tak aspoň 2-3 krát denně

do 3 neděl sem měla kola na triku pořád a v noci sem se převlíkala tak dvakrát, to se časem upraví - zpočátku sem spala s podprdou a v ní sem měla plenu, za noc sem vystřídala myslím nejmíň dvě 😝 😀

jestli má malá zelenou stoličku, zkus si chvíli odstříknout jen tak do pleny,. ona se aspoň nebude tak zalykat a nebude mít tolik prdíků, protože do ní ani nepůjde tolik vzduchu ( a ani tolik před. mlíka) nemusíš dlouho, já to dělala fakt jen chvíli, aby to do C. nelilo pod tlakem

snad aspoň jedna rada nebude planá 😀

helicek
25. kvě 2009

ahoj, jé, ahoj žirafí, no to je super, že už jste doma

kacena00
25. kvě 2009

a halvně super a siuper, že už si doma 😵

kacena00
25. kvě 2009

to se těšíme na fotky 😵 valim na zahradu, dokud není pařák, odpo mě cyrda nenechá vydechnout, pus

kremrolka01
25. kvě 2009

ahoj holky, tak my byli o víkendu zas na chalupě paráda, malej chrní už tři noce za sebou celou noc 😵
akorát pořád nás trápí to kakání ☹ je to pořád stejný ne-li horší, řekla bych, že mu to jde jako někde ze zadního střívka, když se vykaká, tak je to čistý, ale pak si za tím většinou ještě doprdne a tam už je krve docela hodně, já fakt netuším 😖 ta dieta na to vůbec nezabírá a to se fat hlídám, študuju složení všeho co sním...

Pavlí tak to vás pustili opravdu brzy, buď ráda že máš mlíčka hodně 😉 hodně koj a zkusila bych i odstříkávat jestli ho máš hodně, aby se ti pak nesnížila tvorba až bude malá chtít víc bumbat
škytka je normální s tím si hlavu nedělej, mají to ještě z bříška, Kuba taky hodně škytal, zkus jí pak třeba dát ještě cucnout, to na škýťu pomáhá
s tou stoličkou nevím, může se ještě zbavovat smolky, tak může být trochu zabarvená

kacena00
25. kvě 2009

to s tím odstříkáváním mi pomáhalo nejen na prdy, ale i na tu stoličku, taky nás to zpočátku tráůpilo, že ji měl trochu nazelenalou 😉

a teď mažu, pa

kremrolka01
25. kvě 2009

luci gratuluju k dobrým výsledkům triplů 😵
nemo toje Lukášek šikula že už se přetáčí, Kuba je v tomhle lenoch, že by se snažil aspoň na bok to nehrozí
Markét 😀 😀 😀 téda to je hustý video 😀 😀 😀

pismenko
25. kvě 2009

jsem ráda, že se Vám děvčata líbí 😀 😀

pismenko
25. kvě 2009

Holky, jak vy to děláte, že Vám tak spinkají ☹ ☹ ☹ Já se fakt obávám, že ta moje malá drndička má prostě hlad 😔

pismenko
25. kvě 2009

pavli vítej doma, vše už asi bylo řečeno.To kojení se upraví samo, tak jak píšou holky.Ze stoličkou si taky hlavu nelámej, Dorotka kakala kolem 3 měsíce zeleně pořád 😝 😅 Upraví se to samo, ona je ještě moc maliká 😵
Těším se na photo 🙂 🙂 🙂

Kremrol, tak to kurňa nevím.Je to blbý, ale buď ráda, že ho to moc netrápí.Jako že nemá žádný bolení, zácpu nebo tak něco 😢 Kdy jdete na KO??

pismenko
25. kvě 2009

Mě se Dorotka už taky točí a přes noc velmi cestuje v postýlce.Dnes byla vzhůru nohama 😀

tevina
25. kvě 2009

Ahoj holky,

Písmen super video,hned jsem ho přeposlala kámoškám 😀

Žiraf vítejte zpátky,to byla teda fakt rychlost 😅

Doufám že se někdo nenaštvete,ale my měli taky super noc: 19.00-6.30 😨

kacena00
25. kvě 2009

přestávka na vyrovnání teplot uf..

market, my máme zase pruderní odpoledne už delší dobu...
vypadá že bude spát - podle zvuků to poznám a když ho vezmu do náruče, tak začne okamžitě tuhnout a předtím spustí šílenej jekot, dám ho do kočáru - a z něj na mě vejraj dvě velký oči, který mi řikaj chci si hrát, tak si hrajeme povidáme to asi tak 10 minut, načež se spustí neskutečnej řev, usnout nejde, nabídnu kozenu, páčto je to např. už hodina po jídle a mohl by mít hlad nebo v tomhle vedru žízeň, to se vzteká odmítá, jako by to bylo něco fuj, opět do kočáru, usíná, usne na 15-20 minut, načež spustí neskutečnej řev, pochovám, hrajeme si, řev, chce spát, zkusím to, dvě velký modrý oči z kočáru... atak dokola až do tý doby než je koupání - prostě má strašně krátký periody spaní a bdění a já jako nevim...

nejdřív sem to taky přikládala hladu, ale on prostě kozouchy plive, a dá si říct až za nějakou dobu a to fakt pije, takž e vím, že hlady to není..nějak sem to už odpozorovala, ale fakt mi to teda i doteď někdy dělá děsný potíže, protože se u prsa kroutí stejně když: mu to přestane týct jak na začátku - tak hodim druhý - když u druhýho už je sytej a než se spustí ten reflex co otevírá stavidla takže někdy faktys nechápu o co mu jde..
nějak ten odpo cirkus nedovedu odbourat, ale je fakt, že v noci a dopo je zlatej.. tak snad si to dorotka nějak nepřevrátila ten režim..

christla
25. kvě 2009

Ahojky!
Pavlí, tak to je dobře, že jste už doma. 😉
Jinak my už zase a snad definitivně přikrmujeme Nutrilonem. Malá mi postupně začala řvát hlady po kojení jako tygr. Takhle nám to vyhovuje, jak jí, tak mě. Ona je najedená a nebrečí a já jsem aspoň psychicky v pohodě. To prostě nešlo. Průjem je snad pryč - nechci to teda zakřiknout, akorát se mi Kája osypala na hlavičce. Tchýně tvrdí, že jsou to potníčky. 😒

Palí, škytavka nás taky hrozně trápí. malá škytá i třeba 3x - 4x denně!!!!

christla
25. kvě 2009

Jo Baru, ptala ses, jestli byl manže u porodu.... Jasně, že byl!!!! Pak mi říkal, že vůbec nemě přemýšlet nad tím, tam nejít. 😉

tevina
25. kvě 2009

Písmen že by nějakej spurtík?Je to možný že se budí hlady.A pokaždý chce papat,když se vzbudí?