Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
26. kvě 2009

endy já momentálně nepřikrmuju 😀

pít čaj sem mu nezkoušela dát, on se asi budil vedrem ale nechtěl ani prso, tak uvidím, se dnes zeptám pokud nezapomenu, jinak mi držte palce na poradnu, poptám se na tu imunologii a taky na ty koníky...

peti to je mi teda záhada...to se fakt nenech odbít, já vím, že je to nepříjemný, taky se nerada dohaduju s doktorama..ale tohle je divný

jitu to je fakt na palici, držím palce, s právníkem se spoj co nejdřív, i když teda je blbý že se do toho nezapojí víc lidí, i s ohledem na to, kolik takovej právník stojí...

endlessblue
26. kvě 2009

No uvidím... já mám malou vždycky dopoledne uvnitř.. a otevřená všechna okna... tak tu máme tak 20 stupnů.. a odpoledne je v kočárku.. ale ve stínu a chrupe.. myslím, že se mi nepřehřejvá.. ale když jedu třeba autem, tak tam je horko a občas bych jí toho čajíku cucnout dala 🙂

valentynka
26. kvě 2009

jdu vás holky dočíst.

my byli od neděle u mamči a vrátili se až včera večer a už jsme ani na net nešla.
dělala jsme dřevo v tom pařáku, naštěstí už bylo naštípané,takže jen vyskládat.
filípek byl hodnej, koukal na nás, pak jsme ho na kýbli nakojila a bylo 🙂

taky byl poprvé venku v lavoru ve vodičce, bo se tak posrandil,že to bylo na koupel 🙂

jinak děkujeme za přáníčka 🙂

jitousek
26. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

něco pro žirafku 😎 já bych neodolala i když je to bleděmodrý sama bych si to koupila ale my máme peřinky a plymo do kočárku a deky dvě tak že už nebudu utrácet 😎 😵 😵 😵

jitousek
26. kvě 2009

tak jsem Míšu nakojila oblíkala ahodila do kočárku na zahradu usnul hnedka je tam pařák a naštěstí na zahrádce je ještě stín od našeho baráku a od stromu tak že je tam krásnej hládeček a akorád odpoledne se to tam vždy opře a nedá se tam existovat po o až se Míša vzbudí a nají a pohraje asi vyrazíme taťkovi naproti z práce a pak do lékárny do kaufu pro další balení velkého sunaru už půjdu do toho 4kového za chvíly je Míšovi konec 4 měsíce a to tak asi doděláme zrovna ten malej tak že tak 😵 😵

jitousek
26. kvě 2009

je fakt že jak tu píšete kojení je pohoda dá se všude kojit .....horší je to s flaškou já jsem tuhle byla na vejletě u kadeřnice a pro jistotu jsem sebou táhla v termosce vodu a zvlášť v malé pyxličce sunar na jedno jídlo jelikoš jsem se bála kdyby nechtěl třeba prso a měl hlad a já to neměla sebou co bych asi tak dělala tak že my už musíme tahat jako pojistku

jitousek
26. kvě 2009

teda kočky kde se flákáte já jsem po O měla jsem polívečku a omajdu s rejžičkou a teď čekám až začne hulákat vysílačka a pak bude kojeníčko 😎

endlessblue
26. kvě 2009

já tě jitu obdivuju.. já mám dítě co prakticky nebrečí, ale stejně jsem shnilá něco kuchtit... já budu obědvat housku s máslem a sýr Brie, k tomu rajčatový salát a dám si jogurt... a fertig 😅

pismenko
26. kvě 2009

Tak mi jdeme na první flašku 😝 😝 😝 😝

endlessblue
26. kvě 2009

Markét, tak pak dej vědět 😉 Určitě nebude tak zle 😉 třeba až homeo zaberou, tak se vrátíte ke starýmu dobrýmu balení 😅

jitousek
26. kvě 2009

jo neboj Markét já to mám za sebou taky málem jsem to i ořvala ale říkej si že už je velká holka a potřebuje toho víc a prostě už jim ty naše zásoby hold nestačej ....a třeba jak píše endy může se to upravit já jsem toho živím příkladem 😵 😵 😵 a nakonec ještě že žijeme v civilizaci nevím co těm dětem míchaj v africe tak že jsme na tom bájooooooo kočky asi by se ředila maximálně mouka s vodou 😒 😉 😵 😵 😵

jitousek
26. kvě 2009

tak už jsme po jídle a sedíme v sedajdě a zkoumáme kačenu a hrastítko a vydáváme zvuky údivůůů juuuuuu hjuuu hiiii no hotovo 😀 😎

jitousek
26. kvě 2009

pěkné album ale moc sem nepatří nebo 😎

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

pismenko
26. kvě 2009

Holky, já jsem to nezvládla. Tom malou uklidnil a já zatím zavolala té své laktační poradkyni a ona mi říkala, ať tu flašku nedávám. Ať raději sáhnu po té zelenině, nebo zkouším ty nemléčné kaše, ale flašku nene 🤐 🤐 tak mi zase dodala optimismus(trochu) a já malou v rámci možností nakojila a je klid.Hraje si na dece 🙂

zajdla
26. kvě 2009

Písmenko uvidíš,co udělají homeo.Já jim věřím a chválím,že jsi po nich hmátla. 😀 😀 😀 Zkus tu zeleninku,uvidíš,že jí to bude šmakovat.Mrkvička je sladká. 😀 😉

kremrolka01
26. kvě 2009

čus, tak jsme zpět, leje ze mě jak z konve
naštěstí jsem nemusela doktora ani moc přemlouvat, jen jsem naťukla, že se mi ta alergie moc nezdá, jestli to nemůže být nějaká infekce, tak prý si to nemyslí, ale pro MŮJ klid mu teda nabrali krev na krevní obraz a udělali výtěr ze zadečku,výsledky budou zítra po jedenáctý tak jsem opravdu zvědavá, na jednu stranu se bojím aby mu něco neobjevili, na druhou s tou alergií tomu moc nevěřím, ještě že se to po té dietě tak zhoršilo

endlessblue
26. kvě 2009

Markét.. a co je špatnýho na flaštičce??? Já dávala Julče z flaštičky moje mlíko a s kojením nebyl žádný problém...

kremrolka01
26. kvě 2009

Markét já taky myslím, že ty homeo zaberou!!! věř tomu 😉
no já se ptala na ty nemléčný kaše, to Doris nejede?

pismenko
26. kvě 2009

Kremrolko, snad to fakt nebude nic hroznýho.Na zítra budeme držet palečky 😉 😉 Kubíček je statečnej 😉 😉

kremrolka01
26. kvě 2009

endy já taky ničím nepřikrmuju jenom kojíme, z jednoho prsa a v noci spí celou noc (21/22 až 7/8) max. s jednou přestávkou na kojení a podívej jak přibejvá
čajík jsem zkoušela jak začly vedra, to mu nejelo a pak už ne, teď nad tím taky uvažuju, ale jemu teď mlíko fakt stačí, nebrečí, přes den kojím po 2-3 hodinách, max. taky jsem si říkala dotoho auta nebo když jsme dýl venku a je horko, aby si cucnul

pismenko
26. kvě 2009

Já nevím Veru, každopádně to do to čtv něják doklepem a třeba budu mít do čtv díky homeo kozy jak vozy plné mlíka 😀 😀 😀

No Kremrolko moc jí to nejede, protože jí to dělám z kojenecké vody a ne z mlíka(tak mi to bylo doporučeno).Ideální by bylo to udělat z MM, ale jaxi bohužel tolik neodstříkám ani náhodou 😖 😖 😖

kremrolka01
26. kvě 2009

no holky byla tu hrůza, dvě ampulky krve mu brali z ručičky, hodně plakal 😔

kremrolka01
26. kvě 2009

jinak já když vyjímečně dávám moje mlíko odstříkaný tak taky z lahvičky

kremrolka01
26. kvě 2009

no to mi doktor taky říkal, když by měl hlad, tak mrkev nebo tu nemléčnou kaši, tak jsem se ptala z čeho to mám jako vařit, tak prý z vody, no to se nedivím že to těm prďolkám nejede...

kremrolka01
26. kvě 2009

to MM by bylo nejlepší, musím něco do zásoby odstříkat, sice mám v mrazáku přes půl litru, ale ještě před dietou tak to mi je k ničemu, ale u mě je šance jedině v noci místo kojení a na to jsem líná vstávat, kojíme v těch devět, deset a pak už jdu taky do hajan, přes den prso vycucne úplně celý

kremrolka01
26. kvě 2009

tak končím monology a jdu vařit hovězí polívku 😉

jitousek
26. kvě 2009

tak Miška opět usnula ale byl to boj v kočáře se se mnou pral ale nakonec usnul teda on s tím spánkem to je bojovník na entou fakt někdy lehne a kouká a usne ale spíše tohle řev jak tygr a pak teprva zabere 😎

už jsem se ustrojila no teda vyletnila mám sukeň a tílko a razím do hicu naproti tomu našemu taťulovi a pak asi pro ten sunar

jooo já teda nevím co je špatného na flašce Marky já mám pocit že je to nějaká hloupá osvěta laktačních poradkyň když už ta máma neví kudy kam a dítě řve hlady a je to psycho nemyslím si že šáhnout v tomhle kojeneckém věku po flašce je špatný jelikoš sací reflex maj vyvynutej dokonale spíš je to problém na začátku ale teď už to prďolky uměj rozeznat a Míša nemá problém se přisát k prsu ani k flašce jen hrajem přehazovanou jak jsem už psala ale to přikládám tomu že toho mlíka je v tom prsu málo jelikoš v oci stačí jedno a dopolko taky až k večeru kdy pak skončíme na 100 sunaru ale nejdřív dávám prsa a ak za odměnu tu flašku aby si nemyslel že si vyřve hnedka sunar musí se chlapec drobet snažit 😵 😵 😵 😵

jitousek
26. kvě 2009

když samo sebou vidím že se trápí jde se vařit 😎

jitousek
26. kvě 2009

tak já razím hicu zdar 😎

a prej s má ochladit a pršet už zajtra 😕 no uvidíma každopádně je tu jako v tropech na květen a tady u nás na horách 😵 😵 😵 😵

endlessblue
26. kvě 2009

Jéé kremrol... téda... chuděrka malej... 2 ampulky z ručičky, jo??? No to bych se tam zbláznila... ☹ To ho museli držet jak v řetězech, abych se jim nehnul, ne??? Mě včera stačila ta hexa 😕