Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
20. únor 2009

Tak zato dorotka je dneska opět spící anděl 🙂 🙂 za chvilku ji půjdu vzbudit na baštu, ať ji do koupání slehne a musím ji udržet ve stvu bdělosti, takže asi probereme nějáké mimi téma 😀 😀 😀

kamcule
20. únor 2009

Ahojky,
téééda vy jste to dnes rozjely 😠 , ani nestíhám dočítat. Už si začínám myslet že si povídáte jen když tady JÁ nejsem a jinak nee !!! ☹ 😒 😕 😔

My jsme dnes byli na návštěvě u babi a dědka našeho, předvedli jsme se v plné parádě jak papkáme , blinkáme, povídáme ale i smích nám tam Adík hodil, pestrá paleta činností - pak jsem přetáhla přes neprotažené město kočár z posledních sil a jsme doma. Zlato moje chrní v kočárku tak čekám jak mu to dlouho vydrží.
Noc byla trošku lepší než ty dvě předchozí ale stejně ... 😝
Jo a taky si maminka blokla krční páteř a levý esíčko , se na to ...

kamcule
20. únor 2009

já to věděla, jsem tu já - není tady nikdo jinej

kremrolka01
20. únor 2009

ahoj holky, my měli výpadek netu, ale už je to snad OK
dočítala jsem co ta naše Barča jestli ještě nerodí a koukám že už se k tomu schylovalo, že budou vyvolávat
no je super že ne a Cyrdík si vyleze až uzná za vhodný 😵 😵 😵 ale už se na to těšim se moc moc

já bych si nejradši nafackovala, včera jsme s malým dost jezdili, byla jsem v práci, na návštěvě, celej den byl v pamperskách a utírala jsem ho vlhčenýma ubrouskama a mastičku jsem zapomněla doma, no a večer měl už pěkně červenou prdýlku no a do rána jak pavián, je z toho dneska celej nerudnej ☹ ☹ ☹
pročítala jsem diskuze co na opruzeniny a je to fakt těžký, každýmu miču zabírá něco jinýho, zatím zůstávám u bepanthenu a snažím se co nejvíc přebalovat a větrat, ale je mi ho chuděrky hrozně líto, já jsem taková koza 😠
nevím jestli radši nezůstat u jednorázovek přece jen je víc v suchu než v látkovkách, co myslíte? 😖
má to zatím "jen" rudý, snad to ještě nezačne mokvat..achjo

pismenko
20. únor 2009

Pamperskám 3x ZDAR ZDAR ZDAR 😀 😀 😀 😀 Já si ty jednorázovky nemůžu vynachválit 🙂

pismenko
20. únor 2009

Peti a nenadávej si, jako jo?? 😉 😉 😉 Určo to bude mít brzo v pořádku 🙂 🙂

kremrolka01
20. únor 2009

Markét, když on měl tu prdelku jako alabastr předtím 😔 😔 😔
já myslím, že to není z pamapersek ale z těch vlhčených ubrousků s heřmánkem a taky že nebyl namazanej a zrovna kadil jak o život

kamcule
20. únor 2009

kremrolko tak to znám velmi dobře, absolvovala jsem neskutečnou honičku při boji proti tak hnusný opruzenině - dokonce se mu udělaly i puchýřky a mokvaly a vůbec musel strašně trpět, a já teda s nim, tohle jsem si tak vyčítala.
Dostala jsem i od dr. mastičku ale musim říct, že okamžitě nás z toho dostal pityol vážně během dvou namazání) a pak jsem pokračovala s krémem proti opruzeninám od NIVE baby.
Báječný!!! Od té doby jsem nakoupila kompletní péči o dítě od Nivea a máme pokoj 🙂
Musím to zatukat ale vážně jsme zkusili spoustu mastí a pastí a tohle zabralo.

jo a samo jsem taky koupala v heřmánku a řepíku, vždy při přebalení , i v noci!!!

kremrolka01
20. únor 2009

ten řepík asi taky zkusím, já na něj nedám dopustit na cokoli
no o tom pityolu jsem četla, že zabírá, ale taky že je to pěkný svinstvo a neměl by se takhle malým dětem dávat 😕

kremrolka01
20. únor 2009

právě že těch mastí je tolik, že člověk neví co zkusit

pismenko
20. únor 2009

No já jsem z té kosmetiky ještě taky celkem magor 🙂

kamcule
20. únor 2009

hele já byla v lékárně protože tam píšou až od asi 2let nebo tak nějak, a lékrnice se rozčilovala jaká je to blbost a že nechápou proč to tam píšou že proti tomu bojujou aby to nepsali
a naše dr. nám to výslovně poradila, samo že ho nesmíš mazat mimo tu opruzeninu - jen na to postižený místo a vtenký vrstvě a hned jak se to začne lepšit tak přestaneš a pokračuješ už šetrnější ale můžeš mi věřit že právě všude opěvovaný bepanthen nás dostal až k těm puchýřům páč to prostě nedokázal zastavit.

kremrolka01
20. únor 2009

no píšou až od deseti dokonce

kamcule
20. únor 2009

nebo jestli se bojíš tak je ještě dobrý sudocrem - není tak známý ale taky dobrej - pomalejší

kremrolka01
20. únor 2009

já právě kosmetiku nepoužívám skoro žádnou, koupem v čistý vodě, mažu mandlovým olejem, prdel buďto rovnou osprchuju nebo vlhkou žínkou utřu, vysušim a dávám tenkou vrstvu bepanthenu
no a včera asi dostal šok s těma vlhčenýma ubrouskama chemickýma najednou
jj ten sudocrem jsme dostali vzorek v porodnici, tak když se to nezlepší přejdu asi na něj

kamcule
20. únor 2009

já sem vážně prolezla všechno o kosmetice mimisů a pídila se o všem možným, mám citlivou kůži a bohužel to vypadá že malej asi podědil 😒 , a tohle vyšlo nejlíp, okamžitá úleva je si myslim dost důležitá a pak se to dá zvládnout už jinejma prostředkama,

my jsme prochodili a proplakali noc než jsem ten pityol dala a už to vážně nikdy nechci zažít to zoufalství když mu nejde pomoct.

kacena00
20. únor 2009

jejda peti tak to teda naštve když doteď nic..ale však se to brzíčko zlepší, jenže chápu, já bych si to asi taky vyčítala, ale on se určitě brzy vyhojí, držím palečky

kremrolka01
20. únor 2009

no to ti věřím, je to hrozný když se ty prďolkové takhle trápí, hned bych to vzala na sebe kdyby to šlo
k hemeroidům ještě opruzenou prdel 😝

kacena00
20. únor 2009

hele a ty ubrousky byly teda kupovaný jo?
já sem do porodky kupovala nějaký který byly označený jako clear že v nich není nic, co v nich vlastně je?

kremrolka01
20. únor 2009

tohle byly pampers sensitive - byly v tom balíčku z porodnice a vím, že i Olina říkala, že tyhle jsou jedny z nejlepších, tak jsem myslela, že to bude OK

kamcule
20. únor 2009

jj, je to děsný - já bych na sebe brala klidně i očkování a všechno to ošklivý čim je trápí ale to ještě nikdo nevymyslel jak to udělat 😝
no vydrželi jsme to všichni tak to taky zvládnou ale trpim jak zvíře když brouček má nějaký trápení a bolístku. A když nám řekli že máme za týden po propuštění přijít na odběry tak jsem slzy zadržovala tři dny před, ještě že tam byl rozumný dr. a shledal tento nápad hovadinou a tak jsme utekli jehle z lopaty 😝

kremrolka01
20. únor 2009

to netušim co v nich všechno je, ale možná ten heřmánek mu neudělal dobře, četla jsem že může alergizovat

kacena00
20. únor 2009

proč mi nejde spustit to sama doma od val? nevíte někdo? v čem si to pouštíte?

kamcule
20. únor 2009

za nás nebylo téměř nic a teď je toho tolik že si člověk nemůže vybrat.
Já vždycky stojim před daným regálem jak bl... a fakt jako nevim kde mi hlava stojí a co vybrat!!!

kacena00
20. únor 2009

hm, možná fakt ten heřmánek ta dětská prdelka nesnese..ale se teda divím, že už takovejm minimiminkám cpou do těch výrobků heřmánek, když je známý, žeheřmánek často alergizuje, chjo...

kamcule
20. únor 2009

holky heřmánek alergizuje??? 😒
to jsem nikdy neslyšela a dokonce jsme ho ve zdravotnictví používal

kacena00
20. únor 2009

fakt si to nikdy neslyšela? to čučím

kremrolka01
20. únor 2009

Baru to nevím, mělo by se to samo přehrát automaticky 😕

kremrolka01
20. únor 2009

to sama doma

kamcule
20. únor 2009

no neslyšela - a teď jsem na googlu našla že heřmánek je nenahraditelná bylinka v dětském lékařství , alergické reakce se můžou ob. u lidí alergických na "složnokvěté" asi rostliny

To fakt neznám o heřmánku takovýhle věci 😕