Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
14. čer 2009

jo a val velika gratulace Filipkovi k 1/2 roku, je to fakt strasny jak to utika

valentynka
14. čer 2009

ahoj holky,
kremrolko, neopotil se víc Jakoubek nebo více slintal ?,

Filípek to má ted dost často i dost potničky, i když ho otírám a mažu,tak stejnak ☹
pak to vypadá,jak kdybych se o něj nestarala 😨

holky díky za gratulky 🙂

odpo jsme Filípkovi vytáhli lavor a pěkně si hačal a užíval si to.
koupila jsem mu k půl roku plastový auto nákladní a za mamču lodičku 🙂

holky, co ta maova???? pořád na ní myslím, jak to s malým vypadá 😢

endlessblue
14. čer 2009

Jéé.. gratulace Filípkovi k půl roku 😉

Juli asi alergii na jahody nemá. Já to jím po kilech a malá nic... já mám teda z toho pleť jak struhadlo, ale malá kde nic tu nic. Jen má asi tak týden trošku červenou pipinku 😒 dávám jí luftovat.. ale nijak to nepomáhá ☹

jitousek
15. čer 2009

dobré ránko všem 😉
Val veliká gratulace prckovi k polovičním narozkám a my včera oslavili 5 měsíců 😵 😵

jitousek
15. čer 2009

jo zapoměla jsem Vám napsat jak jsem v pátek lítala po ouřadech a ještě jsem byla taky u doktorky svojí pro mastě a zárroveň jsem jí řekla s těma mejma brňavejma rukama a bolavou krční páteří ...tak mě poslala na rengén a napsala mě rehabilitaci tak že ve čtvrtek jdu poprvé na rehabku 😎 .............ale to jen tak na okraj chtěla jsem napsat že manža hlídal Míšu a telefon že dítě řvalo hlady a že mu chtěl udělat sunar a místo sunaru mu namíchal můj gravimilk 😨je to vanilkové mlíko na podporu tvorby mlíka 😎 myslela jsem že mě omejou jenže jak k tomu došlo já jak jsem byla u našich tak abych netáhla sunar v krabici a tohle v krabici vyndala jsem si to ale popsala jsem si to cedulkama a když jsme se vrátili zase jsem to vrátila do krabice ale blbě jelikoš jsem kecala u toho s manžou a kdybych koza pitomá blbá to popsal hnedka fixem na ten pytlík nemuselo se to stát 😔 .......Míša to vyzunk prej mu to chutnalo aby ne když je to vanilkové ale byla toho jen 100ml a pak ještě řval tak že mu manža namíchal 100ml sunaru .......já jsem ani doktorce nevolal jsem si říkal maximálně se posere nebo poblindí ........tak ani jedno ani druhý jen mu trochu vylezla na bříšku vyrážka asi s těch vitamínů co to obsahuje 🤐 no ale přeřil to tak že dobrý a vyrážka je už pryč 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
15. čer 2009

Ahojky pěkné ráno.

Jitu tak to si pošmákl Míša. 😉 Hlavně,že mu chutnalo. 😀

pismenko
15. čer 2009

Ahoj kočkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂

jitousek
15. čer 2009

holky a zkušené maminky jak jste na tom se židličkama jaké máte ??? My uvažujem o rostoucí dřevěné židli ale vůbec nevím jestli bude vhodná .....viděla jsem židle Jiitro a dělaj do nich vložku pro malé děti takové kalhotky bezpečnostní ale fakt nevím do čeho jít jestli kalsika nebo plast ????

jitousek
15. čer 2009

zdárek písmen 😎

pismenko
15. čer 2009

Já jsem vždycky o víkendu nakukla, ale neměla jsem vůbec čásek na nic reagovat...

Val a Jitu - moc gratulujeme klukům k životnímu jubileu 😵 😵 😵

Na Mao myslím taky hrozně často a mám strach, že..... 😔 😔 ☹ ☹

jitousek
15. čer 2009

je to šílené s tím prcíčkem matýskem je sice bojovník ale cestu mu komplikujou hrozné neduhy a tak si říkám jestli to zvládne a hlavně jestli to má smysl 😔 😔 může to znít hrozně ale nevím jestli bych měla sílu se dívat na tak strašné utrpení tak malého bezbraného človíčka 😢 😢 😢 😢 možná někdy příroda ví proč to dělá že se tyhle děti naroděj dřív a za normálních okolností by nepřežili jen věda a technika je dokáže udržet při životě někdy jim to vyjde někdy ne prostě je to strašně smutnýýýýýýýýýýýýýýýý kurnik 😔 😔 😢 😢 😢 😢

jitousek
15. čer 2009

a dost smutnění po ránu ......jdu přebalit Mišulína právě hodil do plín bláto a řve eeeuuu euu nevím co se to teď naučil 😵 😵 😵 asi chce jít do EU parlamentu nebo co 😀

pismenko
15. čer 2009

No taky uvažuju, že se po nějáké budu muset poohlídnout.

http://www.autoseating.cz/index.php?id=1016&lan... hrozně se nám líbí tato

pismenko
15. čer 2009

Zajdi, tak lindík už má nachystaný obyváček ju?? Těším se na fotečky 🙂

Jitu, nic si z toho nedělej, že malej vypil gravimilk 😀 😀 když mu šmakoval 😝 😝 😀

jitousek
15. čer 2009

tadle se nám líbí taky ale má nosnost jen do těch 50kg ale právě ta jitro má až do 100kg........ale zase nejni tak ouplně vzhledově krásná jako tahle tahle se nám líbí na pohled víc 😉

jitousek
15. čer 2009

hlavně když dřevěnou tak bukovou jelikoš bacha na smrk četla jsem že se rozviklá a je na prd jelikoš se i snadno poškrábe jak je to měkké dřevo 😎

jitousek
15. čer 2009

http://www.detatko.eu/Zidlicky/

jinak tady jsou plastové teď mají v akci ty baby pointy normálně stojí 2500 a teď je za 1800 a něco viděla jsem ji na živo u bratrance a je pěkná ale porád váhám je to investice na 2 až 3 roky ale ta rostoucí je na dlouuuuuhooo 😵 😵 😵 😵

jitousek
15. čer 2009

já musím jít žehlit tak zatím pa 😉

nemo1985
15. čer 2009

Ahojky holky.

Tak ted jsem Vás dočetla, 😉

Matyáška je mi moc líto prdolky, a myslím na něho, snad to zvládne chudinka ☹
Je to opravdu hrozné.

Dnešní noc u nás 19 30h kašička , 4h a 7h. Takže ok 🙂

Včera bylo hrozné vedro, byli jsme se s malým projít a spinkal mi 3hodky.

Dodatečně Filipkovi přeji s Lukáškem k půli roku 😲

Malej mi ted spinká a já jdu poklidit.

Vařit dnes nemusím, máme ze včera plněné sladké knedlíky.

Ty kapičky co bereme (to železo), tak už je to lepší už se malému z toho žaludek nezvedá, 😉

Víkend utekl hrozně, v sobotu jsme s manžou byli v Kaufu nakoupit, plínky jsme i potřebovala,
kašičky jsem malému brala. A zkusila od Sunarky čokoládovo-pomerančovou, a jak mu chutná 🙂

zirafik
15. čer 2009

............ no konečně kůň fachá........... 😝 😝 ... týjo po 8 hodinách ...

zirafik
15. čer 2009

☹ ☹

maova • 26tt • Včera v 19:57

Ahoj holky,
Matyášek dál bojuje, jak může. Bohužel se z dnešních utz objevila další komplikace a tou je nějaká sraženina na srdíčku, která tam ve čtvrtek nebyla. Pravděpodobně to bude způsobené tou špatnou srážlivostí krve, v cévkách se mu sráží moc, na povrchu málo a z toho má to krvácení. Zítra přijde doktor přes utz, udělá mu znovu srdíčko a hlavičku, která je pořád na rozhraní stupně 1 a 4 a úplně se nedá říct, kde přesně to je. Na srdíčko si potom pozvou kardiologa, který to zhodnotí. Paní doktorka říkala, že je to bohužel věc, se kterou se nesetkávají a za deset let, co tam je, to tam neměla a tak nedokáže říct, co to může udělat. Ta sraženinka se může utrhnout a Matýska zabít. Jinak zánětlivý markry se trochu zhoršily, tak dostal nejsilnější antibiotika na tu kvasinkovou infekci, jaké může vůbec dostat. Krevní destičky se taky trochu zhoršily, ale krvácení není tak silné, jako bylo v pátek. Z bříška mu odtéká jen trochu té tekutiny, takže to je zatím relativně dobré.
Jinak se dneska paní doktorka vyjádřila tak, že v pátek vůbec nedoufala, že by vydržel ještě tak dlouho a už je to dalších 48 hodin. Takže mi ještě pořád doufáme, že to nějak postupně zvládne, i když je pořád něco nového. Občas už propadám beznaději, ale pak se zase nějak vzpamatuju a řekneme si, že to nesmíme vzdát dřív než Matýsek.

pismenko
15. čer 2009

JUCHůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

stýskalo se vám po mě? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

My jdeme ale zrovna ven, tak čus bus autobus 😝

pismenko
15. čer 2009

😢 😢 😔 😔 ☹ ☹

zirafik
15. čer 2009

maova • 26tt • Včera ve 20:35
Moc děkujeme holky.

Ani jsem vám asi nepsala, že jsem byla ve čtvrtek u svého doktora a říkal mi, že je tady ještě pro příště jedna možnost. Udělat steh, jako byla ta cerkláž, ale ještě před otěhotněním. Dělá se laparoskopicky přes břicho, sice prý hodně vyjímečně, ale dělá. My si teď ať to dopadne, jak to dopadne dáme stejně delší pauzu, ale jsem ráda, že nějaká další možnost tady ještě je. Potřebujeme získat ještě aspoň měsíc navíc, což by tenhle steh snad mohl umožnit.

A jinak nos má Matýsek po mě , tak aspoň něco po mě jsme objevili

christla
15. čer 2009

Ahoj holky!
Chudinka Matýsek.... ☹ ☹ ☹
Já teď chovám Káju, tak píšu jednou rukou. Jinak si jako zvykla večer usínat u nás v postei, jinak ve své postýlce řve jak tur..... 😠

Pavlí, jak je?
Holky, já stále dost krvácím. ☹ V pátek jdu na gyndu, tak uvidím, co mi doktorka řekne.... 😒

zajdla
15. čer 2009

Hojky.Konečně jde kůň.Dneska jsem se nemohla zase načíst. 😠

Chris to krvácení bývá individuální,ale je fakt,že už bys neměla.Gyndr.ti udělá ultrazvuk a uvidí.

pismenko
15. čer 2009

Zajdi, prosím ty Homeo můžu jíst pořád bez přestávky nebo jak to je? já už zobu 3 tubu a tak mě napadlo, jestli se třeba nemá na chvilku vysadit a pak pokračovat nebo jestli se může bez přestávky 🙂

valentynka
15. čer 2009

noo nazdáááár ženskýýýý 🙂

markét, myslím,že tam limit je asi 14 dní nee?
uvidíme co naše homeo zajda 🙂

jinak jsem šla s Filípekm ven se projít, šli jsme do parku a tam jsme se s ním procházela,pak nakojila a hurá do města.
šli jsme ve 2 a přišli v 6.
ted si hraje, hačá v kojo polštáři.

holkýý, Filda by už nejradši chodil snad, furt se na ty nohy šponuje, jak blázen.
ted se naučil zvedat celý tělo nahoru do mostu a hlavěn to dělá na přebalováku a nebo v autosedajdě, v tý úplně sjede dolů, už z něj začíná být pěknej lump 🙂

valentynka
15. čer 2009

jinak chudák Matyášek s maovou.

ono na jednu stranu opravdu jestli to je dobré ta pomoc lékařů v tomhle případě.
už toho chudinka má moc co prožil a asi bez následků to nebude ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢
je to strašně těžké. drobeček 😢

holky kde je ta diskuse z které to sem kopčíte ??