Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
24. čer 2009

a kam jedeš ty markét koukám že všichni někam cestujete 🙂

nemo1985
24. čer 2009

No holky my teda tu hexu nesneseme vůbec.

Příští týden máme jít na poslední dávku, dr. mu to zkusí ale prý rozpůlit,
půjdeme nejprve proti žloutence a pak dostane ten zbytek, zda to bude lepší
a budeme bez vysokých teplot 😒

nemo1985
24. čer 2009

Až mi malej usne musím si aspon na hodku jít taky lehnout, každou chvíli v noci vzhůru

pismenko
24. čer 2009

Jitu, do krnova(cca 25km) na to plavčo - zatím se jenom přihlásit a omrknout to.

nemo1985
24. čer 2009

Markét....... tak snad se Vám to tam bude líbit na plavču až to omrknete a půjdete do toho 😉

Holky co dnes vaříte?????

jitousek
24. čer 2009

jo táák jsem tele vždyť jsem to tu četla tak ať pořídíš 😉

hm to my plavat chodit nebudem kvůli mému exému 😔 mám to pořád sice né v takovej hroznej formě jako z jara když jsem byla naprosto zoufalá napudrovaná až běda ale stále nejsem čistá a mažu a mažu tak že bazén je pro mě zakázané území 😢

jitousek
24. čer 2009

já nic máme plněné knedlíky masem a se zelím od včera 😉

nemo1985
24. čer 2009

Chtěla bych pro Lukyho to hopsadlo jak se dává bud mezi dveře, nebo kamkoliv to jde přidělat.

Koukám na aukro ted, zda to tam nemají 🙂

nemo1985
24. čer 2009

Já dnes uvařím sekané řízky asi, už člověk vážně neví, co pořád vařit.

A když se MM zeptám, odpoví mi, mě je to jedno 😀

lucianas
autor
24. čer 2009

Jitu, díky moc. Pohyby už cítím, od toho 21tt, kdy jsem si jistá, že to bylo a je ono. A je to krásný pocit. 🙂

lucianas
autor
24. čer 2009

Peti, tak to je u nás stejný, taky vždy taková odpověď. Ale nám díky tomu, že přestává jet ten mrazák, tak upeču třeba kuře, nebo něco z toho mrazáku, teda teď spíš jen skříňky.

nemo1985
24. čer 2009

Lucí......... ahojky. Krásná fotečka z UTZ (3D) 🙂

zajdla
24. čer 2009

Luci krásná fotečka. 😉

Já musím zpracovat horu kopru,tak bude k obědu koprovka. 😀 S novýma bramborama a vajcem.

JInak jak pichám té kamarádce ty injekce po tom IVF,tak vypadá,že se to ujalo.Má už dnes krásně pozitovní test a to je teprve 10 den po tom oplodnění.Snad to vyjde.Moc jim to přeji.Mají ten poslední pokus. 😀 😀

zajdla
24. čer 2009

Holky,toto je taky takový malý bojovníček.Sleduji jejich album a držím mu moc pěsti.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kremrolka01
24. čer 2009

tady taky prší, jsme byly s Kubou v šátku nakoupit, tak ještě že jsem sebou měla deštník
já dneska vařím šunkafleky
no ani jsem vám nepsala, Jakoubek váží už 8,4 kg 😕 takže za měsíc zase víc jak 800 g, jsem z toho puk nechápu kde to bere když je jen kojenej, no a měří 68 cm

Luci velká gratulace k utz, hlavně že je vše v pořádku 😵 😵 😵

zajdla
24. čer 2009

Kremrolko,tak to je kus chlapa. 😉 Neboj,on to pak vyběhá.
Lucka měla v 1.roce 8,8 kg. 😀 😕

kacena00
24. čer 2009

čau holky!!!

teda Péťo, ty si s tím tvým klackem strhneš záda čoveče!!!!
co na to dochtorka?

jináč s tím přetáčením holt má každý děcko svý tempo, vy máte aspoň kliďasky, cyrdík už se o to snaží téměř 14 dnů a dycky u toho byl řádně nabubřelej

jinak sem s ním teda i cvičila to přetáčení, ale vy možná taky, ukazovala mi to doktorka a pak i PA kam chodíme na cvíčo a masáže

kam se kouká hlavička, tam se bude miminko točit, vrchní nožičku pokrčit a nasměrovat ji před miminko a přetočit ho, pak mu vyndat ruce, takhle sme to dělali my

jenže... s tou rukou, doteď si an ní taky ležel a vyndat ji neuměl, jenže je to čuně a pořád si tu ruku rve do pusy a včera náhodou si ji zase rval do pusy když to přitom začal zkoušet, doteď to zkoušel a spíš byl zakloněnej a točil se okolo svý osy, ale včera v sobě našel nějak víc síly

kacena00
24. čer 2009

luci a necháte si říct co čekátže? nebo sem to nějak přehlídla?

zajdla
24. čer 2009

Myslím,že bude mít Luci překvápko.Rozluštění bude až na konci. 😀

zajdla
24. čer 2009

Musím na ten kopr,ale vůbec se mi nechce.Ach jo. 😠 ☹

zuzanka26
24. čer 2009

Ahoj holky,
tak u nás je vyrážka snad lepší, tak doufám, že je to už na ústupu. 🙂

Kaci, myslím, že Luci se chce nechat překvapit. Taky jsem nad tím přemýšlela u dalšího těhu, jesltli někdy bude, ale stejně to asi nevydržím. 😉

zuzanka26
24. čer 2009

Baru Cyrdík je fakt šikulka 🙂

nemo1985
24. čer 2009

Zäjdi.......... ten je taky maličký no, a bojovníček.

Kremrol............. noooooo tak to má malej slušnou váhu. Já jsem na Lukyho zvědavá, vidím to tak na 7,5kg 😀

kremrolka01
24. čer 2009

Baru no do tabulek se vleze, i když je teda při horní hranici
a hlavně přibírá rovnoměrně a je kojenej, takže OK 😉
já si myslím, že až se začne plazit a lozit už tolik přibejvat nebude

kacena00
24. čer 2009

aháááááááááá takže tipy hlavně na konci 😀

Péťo, prosím tě a jakej úvaz používáš ty? a ještě mi pověz jaký vás ta holčina učila? u nás stihla jen kolíbku a kříž s vnitřní kapsoum, ale v tom se naštěstí zdokonaluju, uf a sem moc ráda, jo a dokonce sem si konečně zrealizovala své přání a díky šátkování si koupila deštník 😀 😀
pa letim žehlit, třeba se mi podaří natáhnout přes den, když tu mám muteř 🙂 😵

kremrolka01
24. čer 2009

jj tohle cvičení nám doktor ukazoval a cvičili jsme
Cyrdík je fakt šikovnej moc 😲

kacena00
24. čer 2009

zuzi a je už i bez teploty?

taky si myslím, to vydá energie za dva, vždyť už tweď se ty děti tak mrcasej... a on je fakt jak z hadích ocásků tak asi nabírá do zásoby protože se mu to brzíčko bude hodit 😉

kremrolka01
24. čer 2009

kříž s vnitřní kapsou
kolíbka u nás moc nejede, musí vidět ven
je v šátku strašně hodnej, ale nespí v něm, jen koukat to jo

kremrolka01
24. čer 2009

jo a učila nás to samý

zuzanka26
24. čer 2009

jo jo, Baru teploty měla jen v pátek a v sobotu, pak v pondělí se trochu osypala a včera to měla skoro všude, dneska je to už míň vidět. No pro mě je nejdůležitější, jakou má náladu. Vidím, že je v pohodě, směje se už zase jako dřív a hodně povídá, takže dobrý.
Nejhorší je, když jí něco je a nesměje se 😖

Já to někdy necháou, kde bere tolik energuie, těším se, až poleze, protože teď když jí položim na záda, tak se šíleně mrská, pořád plácá ručičkama o kolena a kope neustále, hlavně při jídle 😀