Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
26. únor 2009

Ahojky,
jen na skok, ďáblík chrní od půl osmé tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat 😕
Nicméně odpočinek stejně není páč ta moje domácnost už ani není poznat 😖 , stydím se stydím ale hromadí se to nějak moc rychle!!!
Tak Baruška už zítra půjde dom? No to je fajn, už se moc těším na fotečky.
Tak jdu zase šůrovat, mějte se hezky a krásné, klidné a hlavně dlouhé noce nám přeju 😀

pismenko
27. únor 2009

Ahoj holky, tak si předtsvte jaká jsem kráva 🙄 🙄 🙄 🙄

Včera super, objely jsme s Dorotkou obě babičky a protože volal Tom, že bude muset být déle v práci a že pojede busem, tak jsem se vydala na cestu zpátky. No a asi v půlce jsem objížděla auto a do protivky jelo druhé(jsem myslela, že to stihnu) a bohužel nastihla a urazila si zrcátko(mé krásné elektické vyhřívané zrcátko 😔 😔 ). No urazilo, zůstalo viset na drátech 😀 a chlapovi, kterého jsem objížděla jsem ho rozbila taky 😠 😠 😠 .
Tak jsem vylezla, omluvila se a že sepíšem teda ten záznam o té nehodě.Ani jeden jsme ovšem neměli tužku 😝 Tak jsem musela jet k nim(trochu zajížďka, ale malá). Chlap to auto měl služební a ještě ke všemu to má firma z půjčovny 🙄 🙄 no pakárna, ale chlap byl suprovej, ovšem co si o mě musel myslet nevím 😨 😨 Když jserm od nich odjížděla, hrozně jsem bulela, volala Tomovi a ten mě ubezpečel, že je to jenom plech a hlavně, že se nám nic nestalo.Dorotka to teda všechno zaspala, ale když si představím, že by se ji něco stalo, tak bych si naliskala 😢 😢 😢 😢
Domů jsme přijely skoro v 18:00, jedla před 14:00, takže než jsem ji umyla, namazala, tak vřískala jako pominutá, ale zato opět spinkala do půl 3.

Taky jsem si včera smskovala s Bárou a opravdu jdou dneska domů, tak se třeba objeví, ale spíš až o víkndu.No uvidíme.

Tak jdu něco dělat, loučí se s Vámi Fitipaldi alias blbka největší 😒 😒

christla
27. únor 2009

Dobré ráno!

Markét, to je mrzuté, ale buď ráda, že to odneslo jen to zrcátko!!!! Jste obě v pořádku a to je njdůležitější. 😉

Já si dnska jedu na gyndu pro lístek na peníze. Holky, když o tom tak uvažuji, tak je to možná poslední lístek na peníze, v březnu bych měla nastupovat na MD. 😵

tevina
27. únor 2009

Ahoj holky,

Písmen ještě že se tobě ani málé nic nestalo,zrcátko vem čert.

Pavi no to jsem ráda že malé chutnalo,hele všude píšou že jeden druh zkoušet 3 dni a pak přidat další,ale taky jsem to u všeho nedodržovala.Tak třeba 3 dni mrkvičku,pak přidat bramboru,3 dni mrkev s bramborou a pak celé menu mrkev-brambora-masíčko.Ale myslím že s tím masem tak chvátat nemusíš,můžeš vyzkoušet více druhů zeleninky.Někde jsem četla že holky vaří dětem červenou řepu,dýni,cuketu a dokonce fenykl,to teda ani nevim jak to vypadá 😀

beruskaveruska
27. únor 2009

ahoj zdravím při pátku.

Tak Barunko s cyrdou vítejte doma snad vás teda pustí a né až zítra 🙂

Markét peč na zrcátko hlavně , že jsi ok TY A DOROTKA a co si myslel ten chlap to ti může bejt fuk stalo se stalo....... Chudák malá pak byla hladová jak jste jezdily , ale zase byla tak uondaná, že ti vydržela dlouho spinkat 🙂

beruskaveruska
27. únor 2009

hele holky nevíte jak to dopadlo s lilili????????? to nabralo takový divný konec, že ani nevíme zda porodila a tak.... ☹ ☹ ☹

beruskaveruska
27. únor 2009

tak lilili má fuč fotku, album a v pase 56tt ☹

pismenko
27. únor 2009

No beruš, nevíme 😖 😖 měla nějáké ty trable s tím přítelem a už se prostě jednou neobjevila.bohužel na ni nemáme ani telefon ☹

beruskaveruska
27. únor 2009

No Markíét právě, že vím, že tam byli nějaké problémy. 3koda, že jí nemůžem písnout ani sms ☹

pismenko
27. únor 2009

No oni tam řešili nevěru 😖 😖 😖 😖

rintintyna
27. únor 2009

čau kočenky, ja se máte při páteku 😵 Market, tak jak říkají ostatní, zdraví na prvním místě, zrcátko vem čert, ale příště prosím trochu opatrněji 😉 Jinak díky za Tvá slova o statečnosti směrem k mojí osobě. Včera ta statečnost dostala pěkně na prdel. Po rozhodnutí, že se do toho tento měsíc obujeme s tím snažením jako, jsem se na endokrinologii dozvěděla, že uzel na štítnici opět povyrostl a už ta jeho velikost se stala důvodem k operaci, ať už je hodný nebo zlý jak já říkám. Takže za měsíc mě čeká punkce, kterou jsem stále odmítala a možná mi nakonec zachrání aspoň půlku štítnice. Nemusím snad psát, že těhotnění teď nepřipadá v úvahu a pokud by mi jí vzali celou.... no na to si zakazuju myslet 😒 Ale beru to jak to 😉 😅

kremrolka01
27. únor 2009

ahojky ten týden tak hrozně utíká, dneska už za námi do Prahy přijede taťka, se mi už moc stejská a Kubovi určo taky 🙂 máme se famfárově, vše OK, malej taky v noci krásně chrupká, klidně těch 5-6 hodin, takže paráda, dneska jsme kojili 21-3-7-10 a mezitím vždy krásně usnul, teď si tu hýká v postýlce, už ho začínají zajímat hračky a taky v pasení udělal ohromitánskej pokrok, zvedá se i na ručkách a krásně dlouho udrží hlavičku

Markét jak píšou holky, hlavně že to odnesly jen zrcátka 😉 jo a dodatečně přeju všehno nej Dorotce k včerejšímu prvnímu svátku 🙂 doufám, že jsi jí uvařila dobrý mlíko 🙂

Veru to mě mrzí ten zánět, ale hlavně nepřestávej kojit a hlavně z toho bolavýho prsa, snad to rychle přejde

taky jsem zvědavá jestli dnes Barču pustí, ale psala, že jim kójo jde moc dobře, takže snad i dobře přibejvaj 🙂

kremrolka01
27. únor 2009

rinti to je mi moc líto ☹

kremrolka01
27. únor 2009

s tvým přístupem to ale určo dopadne jak nejlíp může a budete se brzo zase moct začít snažit
jsi statečná moc 😉

christla
27. únor 2009

Tak nesu zprávy od Žirafky.
Nechali si jí v nemocnici s tím močákem. Našli jí krev a bílkovinu v moči. Navíc jí prý řekli, že mám míň plodovky a malá se možná prý ani neotočí hlavičkou dolů. V noci jí prý bylo dost zle.
Mám vás pozdravovat.

valentynka
27. únor 2009

ahoj holky, co to tu čtu,tkaové smutné zprávy ??

Chudák žirafka,s tou plodovkou, to musí být vyřízená,když jí tohle řekli,a le snad se to zlepší, vždyt se obměňuje,tak se určo ještě malá otočí.
a ten její močák, no osnad jí ho tam aspon vyléčí,když si jí tam nechali.

rinty, to je mi líto s tou štítnou, to si toho doktorka nevšimla dřív,že to roste ??, přeci z ničehonic to najendou tak nevyrostlo ??

já byla ránou zubáka,kvůli korunce, tak mi připravoval zub a dělal otisky.
plku huby mám zase mrtvý,že se nemůžu ani napít, bo bych to ani nepolkla ☹

pismenko
27. únor 2009

Jejda, Žiraf, myslíme na Tebe 😉 😉 😉 😉

Rinty, no já se picnu, ale třeba všechno zlé bude k něčemu dobré a konečně budeš v pořádku, moc držím palečky 😉

pismenko
27. únor 2009

Já jsem právě Dorotku šoupla na zahradu a finišuju nahoře s úklidem ať můžu koukat na bauera 🙂

nemo1985
27. únor 2009

Ahojky.

Takové zprávy holky smutné tady.

žirafíku.... to je mi moc líto, snad to bude vše v pořádku. ☹
Rinti......... je opravdu divné, že si dr. toho dříve nevšimla ☹
Val..... to je děs co, když půlku pusy necítíš z té injekce 😒

Malej mi od 11h spinká na kalkoně, krásně nám tu sluníčko svítí,
ale fouká trošku větřík studený.

Jinak dnes odpoledne odjíždíme k našim do Chomutova,
takže se tu ukážu až v pondělí ráno tak.

Už se tam moc těším, na malého se také všichni těší. 🙂

ver.kuc
27. únor 2009

Nazdárek holky... teda takový trable trable tady na koníkovi... 😒

Žiraf, Val, Rinty... držte se!!!!

Markét... jojo, já se řízení s malou šíleně bojím, jezdím jak důchodkyně pomalinku. Ale hlavně že se vám nic nestalo.

Jinak zprávy ode mě. Začíná se to lepšit.. už mám pod 38 teplotku. Tak snad dobrý. Dneska jsem si dělala zábal z toho zelí a vypadá to, že to skutečně funguje,... takže antibiotika odkládám.. jen kdyby to nabralo zase špatný směr.

Začala jsem už i odstříkávat, ale uvažuju o tom, že si koupím nějaký kelímky. Ty od přesnídávek jsou stejně nějaký velký :o)))) To nenaplním ani omylem 😝

Holky, naše mladá je nějaká lenošná. Nemůžu jí k pasení koníčků dohnat. Před jídlem je jak divá, tak to nehrozí. Po jídle má zase napraný bříško, tak jí na něj nechci pokládat. Kdy teda praktikujete pasení..??? A jak dlouho vám při tom drobci vydrží???? Naše malá, se začne už po půl minutce rozčilovat jako blázen. Ani ležet na bříšku nechce. Koukala jsem, že některý maminy nechávají i děti na břiše spinkat,.. tak nevím.
Nechci něco zanedbat.... aby malá nebyla nějak pohybově pozadu 😒 😉

rintintyna
27. únor 2009

Jé, tak to je mi žirafky moooc líto, snad bude vše v poho, držím palce. Nooo já jsem to možná špatně napsala. O tom uzlíku vím už 2 roky, ale nejdřív se klasifikoval jako zanedbatelný, potom povyrostl a doky se v něm jako chtěla šťárat, jestli je zhoubný nezhoubný nebo co. No a v té době jsme s manželem absolvovaly seminář hodně známého léčitele a pulsního diagnostika, kde právě vysvětloval, proč do sebe nenechat hloubkově píchat a celkem to dávalo hlavu a patu, a tak nějak jsme se s manželem domluvili, že do sebe teda píchat nenechám, jenm kvůli tomu, že jsou doktoři zvědaví, potom to zase povyrostlo a to už mi vyloženě dala podepsat, že tu punkci nechci o tom, že to může dorůst velikosti, kdy punkce nepunkce se bude muset řezat, nepadlo ani slovo 😒 , to bych možná už dříve přemýšlela jinak, ono vždy ten vzrůst byl o pár mm, ale když má lalok velikost 20x20x40mm tak už je utel 10x15x20mm hold znát. Nooo prostě můžu si za to trochu sama a jak píše Market, všechno k něčemu dobrý...

nemo1985
27. únor 2009

Verun........... ahojky.
Tak to je fajn, že je Ti o něco lépe a že teplotka trošku klesla.
Bude to dobré uvidíš.

No já dávala dnes ráno malého na bříško, tak chvilinku drží hlavičku,
vše kolem porozuje a pak si jí položí a dudá si pěstičku 😀

ver.kuc
27. únor 2009

Jéé, kéž by si malá dudala pěstičku... ona se začne hrozně rozčilovat... co že to po ní jako chci, že ona si chce lebedit na zádech. Nemo.. jak dlouho ti teda malej na bříšku vydrží???

Rinty... chjo.. to je naprd!!! Štítná dokáže hrozně blbnout... ale potěším tě.. Ségra pořád bojuje se štítnou žlázou, bere léky.... a a...a...a... má doma 3 sviště !!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Tak neboj se prďka, neboj!!!!! 😀 😀 😀

kremrolka01
27. únor 2009

jejda tak Pavlína je v nemocnici, no to je blbý ta bílkovina v moči 😖
veru tak fajn, že se to zlepšuje 😉
tak malýmu se na bříšku celkem líbí, ale dávám ho když je min půl hodiny po jídle
někdy si ještě pěkně odříhne na bříšku
no a vydrží jak kdy, většinou ho nechávám tak 3-5 minut, když je unavenej tak hlavičku sám položí

kremrolka01
27. únor 2009

no a když se mu na břichu nelíbí tak už se mi i několikrát sám přetočil na záda, přišel na to, že když má jednu ruku napnutou a druhou povolí tak to jde celkem snadno 😀 takže když paseme na posteli tak musím pořádně hlídat

ver.kuc
27. únor 2009

Kremrol.. no když naše mladá po baště usne a před baštou už je jak divá.... třepe hlavou ze strany na stranu, pusu dokořád a hledá cecík... je to můj malej milovanej žrout 😀 ... tak nevím, kdy mám najít chvilku na to pasení koníčků... ráda bych, aby se jí to líbilo 🙂

Zítra odjíždím na týden k našim.. už se fakt těším.. navštívím známé v práci.. a budu se chlubit naší cácorkou 🙂

ver.kuc
27. únor 2009

Tý jo...Kremrol.. tak to je Kubík teda fakt šikulka.. děti se otáčej daleko daleko pozdějc 😉

pismenko
27. únor 2009

Kremrolko, fakt se přetočí?? no to je mazec 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 Tak to musím Dorotku více hlídat, ale je fakt, že ji na bříšku bez dozoru nenecháváme. jí se to teda taky líbí, hlavičku drží krásně, dokonce se u toho směje a občas taky brká nebo prdí. no a tak jak píše Peťa, když je už unavená, tak kebuli položí a šmitec, ale nebrečí.

kremrolka01
27. únor 2009

dala jsem fotky jak paseme 🙂

pismenko
27. únor 2009

Dám fotku 🙂