Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
27. srp 2009

Holky, tak myslíte zkusit Bebu? Tenkrát, když byla Kája miminko, jsem jí zkoušela dávat a špatně po ní kakala. Teď máme Nutrilon Comfort na kakání a teda nijak extra nám stejně nepomáhá. Mám ale strach, aby se mi neucpala úplně....

kremrolka01
27. srp 2009

chris no ta rýžová kaše jí právě může stavět

holky val, jitu, markét už dáváte i jinou kaši než rýžovou? ovesnou, krupicovou,...? já nevím jak s tím lepkem, zatím mu jen občas do ovoce dám rozpustit piškot, ale jinak nic jinýho

rintintyna
27. srp 2009

čau kočky
27.8. dnes jsme se byli rozloučit s panem doktorem, udělal nám radost, jsme 10+5 což odpovídá poslední kontrole, ukázal mámě, že mi krásně bije srdíčko a popřál vše nej. Na příští kontrolu už jdeme v Praze k výborné paní doktorce a to 25.9. Mezitím ale 1.9. NT screening a to ještě tady v Brně. Mamka s taťkou se rozhodli, že budou distributory mého prvního filmu🙂 Také paní doktorka endokrinologie nás potěšila, že máme TSH 0,7 a není tudíž potřeba užívat Letrox. S Utrogestanem, jak ho dobereme, tak končíme a mamka může trochu sportovat a taky má povolený víte co.... to bude mít taťka radost😉
Omlouvám se, ale nedočítám, tak snad se máte všchni fajn 😵

kremrolka01
27. srp 2009

rinty gratuluju 😵 ani se nenaděješ a máš I. trimestr za sebou 😵

christla
27. srp 2009

Tak holky, Kája se mi před chvílí vykakala. 😉 Dneska teda jí normálně, nechci to ale zakřiknout.... Já fakt nevím, co se děje. 😔

Rinti, mog gratuluji ke kontrole!!!!

jitousek
27. srp 2009

Ahojda Kremrol ,
tak já Míšovi začala dávat do přesnídávky sušenky od hami jelikoš by jinak vyluxoval ty skleničky nejmíň dvě 😎 což teda rozhodně nechci aby z něj byl buřt 😔 tak že nastavuji 😉 dneska jsem mu koupila bezlepkové piškoty objednala jsem si je v lékárně 🙂

jinak co se tejká kaší jedem krupicovou rejžovou a i ovesnou nějak se toho už nebojím táhne mu na osmej měsíc a vzhledem k tomu jakej má apetit tak sní všechno s chutí a nemáme žádný zdravotní problém a snad ani nebudem mít 😎 😉 😵 😵 😵

kremrolka01
27. srp 2009

jitu díky, no asi taky pomalu začnem i jiný kašičky než rýžový 🙂
chci zkusit tu bio ovesnou

dala jsem do albíčka nové fotečky 🙂

pismenko
27. srp 2009

Ahoj holky,nemám moc času, jenom chci pozdravit a přivítat zpátkyTygry a Kremrolku 🙂

My jedeme v kaších od hippu a sunarky. Sunarku rýžovou, ale mají různý příchutě a Hipp má třeba dobré na noc(ovesná s banány,jablko s fenyklem....)

Rinty 😵 😵 super super, všechno je na dobré cestě 😲 😲 😲 😲

Jinak jsem tu práci vzala 😕 😕 tož jsem zvědavá. Nabídli mi přes 10 tudíž není nad čím váhat a fakt tam nebudu nikdy déle než 4hodiny denně.už jsem si zaškrtala v kalndáři všechny prázdniny 😀 😀 😀 😀 Hlídání mám, na jednu starnu je mi to líto, ale alespoň budu moci s dorou letět v létě k moři, abych jí to trochu vynahradila.je to můj závazek, že si našetříme na dovolenou 🙂 🙂 za hlídání jsem nabídla dvojku,což kamarádka byla nadšená,tak jsem ráda.Vždycky jí po výplatě ještě něco koupím.
myslíte,že jsem krkavec??? 😔 😔

pismenko
27. srp 2009

Jdu hamat 😝 😝

pismenko
27. srp 2009

Jo holky,nevíte kde se dají pořídit mantinely aby byly přes celý obvod postýlky??nějáký levný a pěkný 😀 😀

christla
27. srp 2009

Markét

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25762072&tab=0

Paní jich má v nabídce víc.

kremrolka01
27. srp 2009

Markét tak už teď od září nastupuješ jo? 😕
No já tě moc obdivuju, já si to vůbec nedokážu představit nechat teď někomu Kubu na hlídání, někdy fakt zabere jenom maminka a nic jinýho, ale je pravda, že dopledne to ještě jde, to se ke všem má a má ještě celkem dobrou náladu. Peníze slušný a hlídání máš teda za hubičku 😉 ale pokud to sousedě stačí resp. je z toho ještě nadšená tak co by ne 😀

valentynka
27. srp 2009

kremrolko, koupili jsm euž kaši s lepkem a střídám ji s rýžovou.

jinak já mu mixuju ovoce- půlku hrušky, merunku a švestku a pak do toho přidám 2sušenky od sunarky a baští jedna básen.
nebo broskev a banán půlku a tak.. nebo rozmix meloun

rinty, gratuluju ke kontrole 🙂

Markét, tak to je super vejvar, to jsme nečekala, že napíšeš, že dostaneš přes desítku.
a myslím,že sousedka ty dva litříky taky ráda uvítá 🙂

christla
28. srp 2009

Dobré ráno!

Tak já jsem tady první, jo? 😕

christla
28. srp 2009

Jinak ve středu se Karolínka začala přetáčet na levý bok a co teď v té postýlce dělá, nestačila jsem zírat!!! 😀

jitousek
28. srp 2009

bré ráno,
tak my máme zase nějakou bulící už od noci 🙄 od 2h do 4.30ti jsme byli na nohou kolem Míší 3x jsem ho kojila pak mu skoušela dávat čajk nic nezabíralo až pak jsme si ho vzali mezi sebe do postele a nechal se ukecat ale spal jen do šesti a už od tej doby hučííí a mučí asi nám zase leze nějakej tesák chjo chjo 😔

jitousek
28. srp 2009

prově máme záchvat řevu 😒

jitousek
28. srp 2009

a už spí no to bylo rychlí teda ale asi ho berou zoubky teda ten si je prožívá a já užívám 😠

jitousek
28. srp 2009

vše nejlepší Káje k dnešním 4měsíčninám fjůůůů to to letíííí 😵 😵 😵 😵

jitousek
28. srp 2009

Jinak koukám jako blázen na Kubáska od Kremrolky jak je čilej už se sám postaví sám sedí pane ju ten to teda žene 🙂 😵 😵 😵 vede mezi prvníma ledňáčkama my jsme rádi za překulování a plazení zatím jsme nezjistili na co máme nohy a tak je za sebou táhneme jak lachtan ploutve 😅 ale no což snad na to brzo přijde mrštnej už je taky dost .....sedíme zatím jen s oporou jinak se kácíme tak že žádnej velkej posed 😎 ale za to máme jeden zoubek a říkáme bába a táta 😀

jitousek
28. srp 2009

ono se to nedá u těch dětiček noc porovnávat každej je nějakej jinej někdo je dobrej v tom a druhej v tom a stejnak se to musej naučit všechny někdo dřív někdo dýl no 😎

jitousek
28. srp 2009

juuu a málem bych zapoměla pogratulovat našíííí týnce ke včerejší kontrole fíha to to letííííí mímísek krásně roste to je paráááda 😵 😵

pismenko
28. srp 2009

ahojte 🙂 jsem Vás nemohla najít 😕 😕 strana 3 😝

christla
28. srp 2009

Jitu, děkujeme ke gratulacím. 😀 😀

Jdeme krmit.

zirafik
28. srp 2009

čusík, jedem na koupák 😵 ,,,, gratulačka Káje 😵 ... týjovka, vy jste o celý 3 týdny starší 😕 😕 ... ale testovali jsme na stejno 😅 😅

zajdla
28. srp 2009

Ahojky.Strana 3?????????????????????,,

zajdla
28. srp 2009

Já byla ráno u kadeřnice.Tak jsem krásná.Když to půjde nafotit,tak hodím do albimku.

Pak jsme jeli do Břeclavi malé koupit Lucincepapučky do školky a zkouknout pračky.Manža tu LG nechce,že jí nevěří té značce.Chce Miele,ale tam je zase hodně vysoká cena.Já si vybrala i elektrolux,tak uvidíme.Ach jo.

Večer jdeme k našim.Mymča slaví narozky,tak bude grilovačka.Už se těším.

JInak dnešní noc .No do 23 řvala jak pardál.Pak usnula a spinkala do 4,15.A pak vstávala v 8.Takže až na ten večer super.

kremrolka01
28. srp 2009

ahoj holky, tady se teď příjemně rozpršelo, to je vzdoušek 😵 a malej usnul tak se jdu vrhnout na prádlo a na nádobí
😕 teď jse zjistila že mi na klávesnici chybí Ctrl 😕 doufám, že to Kuba nesežral jak do toho furt buší
se mu dnes na pusině udělala asi nějaká podlitina nebo co to je nevim, má spodní ret půlku úplně filovej, když on si teď do tý pusy rve úplně všechno, musím ho pořád hlídat kde zas co cucá
zajdi ahoj tak co Lindička? hodná? spinká? a jak bojujete s kojením?

kremrolka01
28. srp 2009

tak to máte rušno 🙂
já ani nevím co máme, myslím, že Electrolux a slouží už léta

pismenko
28. srp 2009

http://www.uberusky.cz/ holky, to je odkaz na ten eshop té lednovky,jak jsem vám psala, že mají ty nejlepvnější lamaze 🙂 tak když budedete chtít, tak mrkněte, je to přehledný a fakt levný 😉 😉 😉 😉
A jestli Vás můžu poprosit, tak které chodíte i na jiné diskuze, kdyby jste tam ten odkaz zkoply. myslím, že Chris na květnovky, zajdi ty na srpnovky, Val na českolipsko a prosinec 😉 😉 😉 😉 😉 a dál nevím. děkuji 😵 😵 😵 A barča vlastně...ta chodí taky na dost jinech a tady nás zanedbává 😕 😕 😕