Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
17. zář 2009

hm já asi též každopádně děkuji Baru za úžasnej přehled a výklad máš to v malíku by mě nenapadlo ....my jsme toho klokana koupili asi jen tak že jsem si myslela že by jako mohl bejt dobrej no každopádně vyhozený prachy už by byla půle na to ergo 😒 😉

jenže když to řeknu manžovi že chci zase něco jiného půjde asi do mdlob a až zří cenu poleje ho horko nebo klepne pepka 😀 😎 hm asi si ho budud muset koupit po tajmu .....jenže jak píšeš ty rozdíli postav tak tady teda asi těžko někde v těch našich třech krámkách pro mimi budou mít tyto nosítka každopádně to obšancuju a uvidíme a co ten odkázek na ty stránečky jak jsi psala že se tam daj koupit bazárkoví nebo levnější ten by nebyl??? 😉 kuju moooc za pomoc super ještě že tu jste fakt k nezaplacení 😎

jitousek
17. zář 2009

holky zítra volám na ty výsledky toho výtěru no jsem teda zvědavá bojim bojim snad tam ta baktroška už nebude 😔

jinak nám dnes přišla pozvánka do nemocnice na kontrolu jizvy po TBC jsem koukala 😕 jak blázen že to chtěj vidět vždycky na to kouká dětská doktor a říkala že je to dobrý ....no asi nemaj v nemocnici do čeho píchnout tak si nás pozvali 😎

kacena00
17. zář 2009

jauuu, my dneska křupne hlava...

jitu je možný si prostě risknout...nebo ty co sou takový univerzálnější stojej i míň peněz a nevypadaj špatně

na nosenideti.cz se zaregistruj- já sem tam též jako kacena a v rozcestníku si najdi diskuze - kliknina nakupujeme a prodáváme, objeví se ti diskuze :" In search of" a tam si můžeš napsat chtěla bych koupit to a to nebo je tam diskuze: "Odkazy na šátky z druhé ruky" a tam je možný že někdo bude prodávat i nosítko, každopádně ale co sem viděla v tu dobu, kdy sem šátek sháněla tam letěly hlavně inzeráty na šátky...

no a pak tam je když se zase vrátíš o etáž výš na diskuzi :tak klikni na "najdeme se?" a je možný že tam bude diskuze holek z tvýho kraje, tak pak se s nima domluvit na zapůjčení nosítka a vyzkoušení

jinak tu klokanku bych zkusila třeba vydražit nebo se slevou na bazárku...to víš, ale sou to ztrátový podniky...

kacena00
17. zář 2009

jituš držím palce 😉 a s tím očko čumím jak blázen...myslela sem že už se to nekontroluje, asi fakt nemaj do čeho hrábnout...

jo jitu mě napadlo, je možný, že miškovi by se nelíbilo ani v ničem jiným, je už velkej, já bych nejdřív zkusila, jestli není v okolí kde bydlíš pár nosiček a nosnic 😀

jitousek
17. zář 2009

no teďka jak jsem s ním byla tenhle týden v krámě tak se mu to líbilo že vidí kolem sebe může tam být čelem ode mě i ke mě a dá se to dát i na záda ale je to už na něj tak tak 😒 ale otázka je jak dlouho by se mu tam líbilo nebyla jsem tam dýl jak 15 minut

jitousek
17. zář 2009

a hlavně jak píšeš klokanky ... není to moc pohodlné jak pro mě tak asi ani pro to mimi ☹

kacena00
17. zář 2009

to by bylo nejlepší, kdyby se to dalo půjčit....

jo holky než se rozloučím co ta středa??? 😅 ve čtvrtek bysme se bůhvíkdy dovalili dom a pak hned odjezd...to se mi moc nechce, ale samosebou, na mě to váznout nebude, v nehjhorším nebudu na srazu, tak se zas tak moc nestane, budete tam mít snad dost koček a dětiček..spíš mě by to štvalo, že bych opět nebyla přítomna...chjoooooooooooooooooooooooo

jitousek
17. zář 2009

omrknu to a uvidíme 😉 díííky jdu se vykoupat Mišutka už spinká tak uvidíme zasejc jaká bude noc teď poslední tři dny to stojí za pendrek přesně kolem půlnoci se budí a pak do rána tóčo kojení čaj kojení čaj a nakonec ho včera už i manža dal k nám do postele a tem s náma usnul a spinkal krásně až do půl páté ......myslím že budeme mít tesáky jak skály když porád je nesvůj ale kde jsou kde se couraj za ty probdělé noci by jich musel mít už plnou papulu a zatím jen jeden nesmělej hlodáček 😎

evicka293
17. zář 2009

Ahojte babulky

mozte mi prosim poradit mam 2 deti z prveho manzelstva,teraz mam noveho priatela rok sa snazime a nic.on mal aj predtym problemy s byvalou partnerkou mal zly pohyb spermii boli aj na IVF podarilo sa ale opakovane hned potratila,chceli by sme to vyskusat musim ist najprv ku gynekologovi alebo rovno mozem zavolat do CAR a objednat sa na konzultaciu

jitousek
17. zář 2009

já ještě nevím jestli pojedu je to na mě moc na rychlo asi moc dlouho přemýšlím ale nechám si to projít budkou a třeba uvidíme no každopádně bych Vás ráda všechny viděla ale ta cesta s Míšou vlakem a zase na zpátek mě trošku děsí kdyby to bylo jako když jedu k našim neváhala bych ale takhle no fakt nevím a uvidím 😎

zirafik
17. zář 2009

Kaci, mně je to jedna klidně ST nebo ČT... spíš záleží na holkách....Holky, dejte prosím vědět 😉 😉

kremrolka01
17. zář 2009

BAru já taky klidně St, kdyžtak písnu jak se to dohodlo 😉

tanuki
17. zář 2009

středa pro nás ještě lepší 🙂 Vezmu manducu, budete jí moci ozkoušet..a nebo můžeme udělat hromadný nájezd na novou Bránu k dětem, která se v pondělí otevírá..už se nemůžu dočkat. šátky a nosítka se tam dají zkusit..

zirafik
17. zář 2009

TAKŽE ST 30.9. 😉 ... ještě upřesnit časík dle vašich spojů... my se nějak přizpůsobíme 😉 . Ale asi nějak kolem poledního co??

Jééé, už se těším... to bude bžunda 🙂

Péti, my jakožto budoucí stavitelé se také chystáme na ten FOR ARCH 😉 , asi ve ČT 24. nebo PÁ 25.9. 🙂

zirafik
17. zář 2009

nebo nevím, zda jste nemysleli ST 23.9.... ??

kremrolka01
18. zář 2009

jé holky já jsem první jo? 😕 😀

kremrolka01
18. zář 2009

my dnes řvací pauza od 23:30 (akorát když jsem si šla lehnout) do 2:30 a v 7 vstávačka jsem hotová 🙄

kremrolka01
18. zář 2009

teď mi tu ke všemu ráno přesazoval palmu, paráda a to jsem do těch 23:30 vytírala 😠
chjo začíná to bejt fakt náročný

kremrolka01
18. zář 2009

pavlí mysleli jsme 23. 😉 teda aspon já jo

zajdla
18. zář 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Manža odvedl malou do školky,tak jsme si s Lindou poležely.Teď spinká v pelíšku.Manža vaří a já za chvilku odcházím na nehty. 😀

lucianas
autor
18. zář 2009

Ahoj,

Zajdli, užij si nehtíky. Taky bych je potřebovala upravit, ale říkám si, že to nemá cenu, s mimískem a umělý.

Žirafík, no, až dítko povyroste, tak se na nějaý ten srazík třeba vydám.

jitousek
18. zář 2009

dobré dopoledne 😉
tak u nás taky opět noční bengálské řevy 🙄 jsem KO naštěstí má manža dovolenou tak si ho ráno vzal do obýváku a já si poležela do půl deváté 😉

jitousek
18. zář 2009

jdu volat k tej mudře a´t už víme na čem jsme 😎

jitousek
18. zář 2009

ještě to nema j se poseruuuuuuuu mám si zavolat o půl jedenácté 😒

jitousek
18. zář 2009

já se s toho picnu tak si mám zavolat těsně před dvanáctou 😠

jitousek
18. zář 2009

jsem nervozní jak sáňky v létě 😔 kurňa jdu vytahat prádlo z pračky asi si dám panáka nebo co normálně se mě klepou ruce jsem asi cvok 😔

jitousek
18. zář 2009

a tady taky nikdo chjoooooooooo 😒

kremrolka01
18. zář 2009

Jituš tak jak?

jitousek
18. zář 2009

holky tak máme stále baktera ☹ nic to teda pro nás neznamená jen nechodit do koletivu dodržovat stále přísnou hygienu a k Hylaku si máme koupit laktobacilíky prej se to pokusíme vyhnat z těla přirozenou cestou důležitý je že Míša je veselej a nemá teplotu průjem teda taky nemá kadí 2 až 3 denně což kadil normálně občas je to bobek občas maloučko bláta ale to bylo i před tím no tak že budem obnovovat mikloflóru laktobacilíkama a za 10 dní znova na výtěr .........no jo no tak že ze srazu nic nebude když nesmíme mezi děti tak že příště no snad 😒 😎

jitousek
18. zář 2009

jsem teda ráda že mu nenasadila antibiotika jelikoš je rozumná a já bych je nechtěla taky myslím si že to trvá než to tělo pochopí a udělá se zase to správné prostředí ve střevech prostě boj jako v byl jednou jeden život jestli si pamatujete ty létající jednotky jak likvidovali viry a bacili v těle 😉 😎 😵