Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
21. zář 2009

Heli, to jo. Asi už trénoval u tebe v bříšku, jak tak pozoruju. 😅

lucianas
autor
21. zář 2009

Kremrol, jejda, to by mě teda manžel naštval. Kdyby si šel zatelefonovat a pak ještě na wcko. To ti nemohl říct aspoň něco? No, hlavně, že se Kubíkovi nic nestalo a je v pohodě.

kremrolka01
21. zář 2009

no to naštval, prý ho rozhodil telefon a na Kubu zapomněl, z těch chlapů by se člověk picnul
no snad to byl jen ten finální doraz než že by na hlavu spadnul z výšky, ale to víš že má člověk strach, jsem ho kontrolovala jestli vidí, slyší,...

helicek
21. zář 2009

chudáček maličký

lucianas
autor
21. zář 2009

To je teda síla, když kvůli blbýmu telefonu zapomene na osmiměsíční dítě. Ach jo. To si myslím, že se ženské stát opravdu nemůže. ..asi ale jak píšeš, tak to nebylo z výšky, to si myslím, bylo horší. Strach opravdu chápu. Naše neteř trpěla po jakékoliv ráně do hlavičky takovýma těma kolikama, že se nemohla nadechnout. Tak jsme byli pořád všichni ve sstřehu, aby se opravdu neuhodila. Naštěstí to potom ustalo a teď už je to v pohodě.

christla
21. zář 2009

Ahojky!
Teda, zase strana 3, jo?

Holky, já se hlásím, že jsem totálně zničená. Už třetí noc Kája spí na ho*no. Budí se každou půlhodinu nebo prostě pokaždý, když jí vypadne dudák z pusy. Už jsem na dně, tři noci jsem už skoro nespala. Myslím si, že jí trápí bříško, kroutí se, ale normálně prdí a kaká taky dobře. Je možný, že by jí takhle ničily ty příkrmy?
Holky, poraďte.

Jinak si užijte ve středu ten srazík, závidím vám, ale nemám se jak dostat a navíc, Kája jak v noci nespí, tak je přes den teda pěkně protivná, takže bych si to stejně neužila. 😒

valentynka
21. zář 2009

ahoj holky,

Beruško, držím pěsti na testík a mamtesty jsou výborný, myslím si,že je tam citlivost od 25.

holky se srazem ještě uvidím,ale na takovou chvilku přijet to by bylo hr a pak zase takovou dálku domu, já jsme nastydlá a filípek taky,ale bazén musíme ve středu absolvovat,tak doufám,že se už udraví a já taky

jiank akce v rossmannu

http://www.rossmann.cz/img/letaky/pdf/18.pdf

lucianas
autor
21. zář 2009

Ahoj,

Chris, není opravdu co závidět, s tou vaší nocí. No, snad to brzy přejde.

Val, hned mrknu na akce Rossmanna. Jinak si užijte středeční bazén.

Jinak jsem na dnešní kontrole dopadla dobře. Jsem moc ráda. SIce jsem šla se strachem, co mi doktorka řekne opět na přibraná kila, ale v pohodě. Sestřička poslouchala srdíčko, prý bije jak zvon. Výsledky kultivace jsou negativní, takže super, jsem moc spokojená. Dostala jsem žádanku na první monitor, tak se zítra budu objednávat.

zuzanka26
21. zář 2009

Ahoj holky 😉

tak my byly dnes na prohlídce v 10 měsících, tak máme 9100 g a 71 cm!!! to jsme obři co? 😀 😀 😀

ne ale jsem šťastná, protože je v pořádku, řekla mi mudra, že je to moc pěkná holka a zdravá, takže vše ok. A to jak se mi staví na špičky to je nezralé stání. 😅

Chris plně chápu tvůj stav, taky jsem pár takových nocí měla, ale vydrž, spraví se to zase samo.

Luci super, že jste v pořádku, teď už můžeš klidně i rodit, a je to ok. ale samozřejmě lepší mimi donosit co to jde, tak hezky odpočívej. 😉

pismenko
21. zář 2009

brý večer 🙂 jsem se úplně lekla,jak jsem viděla 5 IP vzkazů 😅 😅 škoda,že se mě to netýká mno ☹ ☹ ale což,zapaříte i za mě, ju??

lucianas
autor
22. zář 2009

Ahoj,

Zuzi, tak to jste už velké holky. 😉 Jde vidět, že malé prospívá vše. Jsem moc ráda, že je vše dobré. A to je důležité. Tak jak píšeš. .... jj, lepší bude, když ještě chvíli vydržíme 2v1.

Markét, taky jsem si říkala, kdo si na mě tak vzpomněl. I když tam ale nebudu, tak potěšilo.

zuzanka26
22. zář 2009

ahoj,
k tomu srazu, já asi budu stejně trochu opodál, Sárinka pláče mezi dětma, když je někdo hlučnější nebo kříčí a předpokládám, že ne všechny děti budou potichoučku, tak uvidíme, budu u ní muset asi sedět. Ale na srazík se těším 😉

zajdla
22. zář 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Včera jsem nestíhala.Malá večer řvala od 6 do půl 10.Hrůza.

Teď si hraje s hrazdičkou.Tak snad jí to chvilku vydrží.

Já musím uklidit.Včera jsem dpoledne žehlila a dneska má přijít návštěva.tak ať se nezhrozí toho bordelu.

lucianas
autor
22. zář 2009

Můžu se zeptat, co obnáší ten monitor? Dělá se i utz, nebo se jen měří nějak ty ozvy? Jinak jsem objednaná na příští čtvrtek.

jitousek
22. zář 2009

dobré ráno,
zdravíme po krizovém včerejšku Míšánek je hotovej předvčerejší noc ještě že tu se mnou byla tchýně hicoval jak žehlička dělali jsme zábal 😔 a ráno dobrý včera přes den se teplota držela na 37 stupínkách a večer už to bylo zase malinko přes no ale nicméně jsme pokračovali v čípečkách a dnešní noc už byla lepší až na to že se vzbudil ve 3h a o řádil asi do 5h nechtěl spát tak jsme si hráli a teď ještě spí hotovej v naší velký posteli uvidíme jaká bude teplota ale myslím že už to bude snad OK a největší 3 krizové dny jsou za náma 😵

valentynka
22. zář 2009

ahoj holky,

zajdi, chudinka malá, snad už to bude dobré ☹

luci, utz se už nedělá, jen v případě nějakých potíží. jiank jen jdeš na monitor,kde si sedneš, oni ti dají takové pásy přes břicho s takovým monitorem a budeš tam nehybně sedět a budou ti to zaznamenávat na papír ty ozvy srdíčka, pak s tím papírem půjdeš k doktorovi,aby zkontrolovla jestli to je ok.
budou tě asi kontrolovat zespoda pohmatem.

teda aspon u nás to takhle funguje

jitousek
22. zář 2009

jo a ještě kromě ozev srdíčka se měří stahy dělohy jak pracuje jestli se něco děje nebo ne 😵

jitousek
22. zář 2009

jinak gratulace ke kontrole lucíí už se Ti to krátí pěkně 😉

holky a co naše týnka už tu dlouho nebyla snad je OK oni se vlastně stěhujou do tej Prahy co ?

jo a jinak na zejtřejším srázku ať to pěkně rozjedete i s dětičkama no my snad příště budem zdraví a budeme moci taky dorazit abych Vás taky poznala na živo a ne jen takhle přes písmenka 😎

kremrolka01
22. zář 2009

ahojky, já jsem dnes taky hotová, šla jsem spát v půl dvanáctý,malej byl vzhůru ve 2,3,5 a v 6 jsme vstávali, vždycky se v noci postavil v postýlce a začal hulákat, v 9 jsem si s ním šla lehnout do postele a bylo z toho asi 20 minut spánku 🙄 nejhorší že on se probere a překypuje energií, okamžitě začne lízt, kutálet se, honit hračky a nechápe že člověk se potřebuje trochu vzpamatovat

Jituš tak snad už je největší krize za váma, fajn, že jsi měla tchýni doma a nebyla na to vše sama

Zuzi já jsem taky zvědavá jak to s děckama zvládneme 😀 to bude něco jinýho než se s břichama rozvalit na zmrzlinu a klábosit 😀 ale taky se moc těšim 😉

luci jj jen budeš ležet a budou se na papír zapisovat ozvy srdíčka a děložní činnost, jestli tam jsou nějaký kontrakce a tak, ale mně to nevadilo, bylo to fajn poslouchat srdíčko malýho, až teda při porodu to byl opruz když byly kontrakce a člověk musel ležet na boku 😖

kremrolka01
22. zář 2009

jj Týně akorát budou ve středu montovat net v Praze, ale snad dopoledne a stihne na sraz dorazit

valentynka
22. zář 2009

kremrolko, to je u nás taky,že se v noci třeba postaví, tak rychle vyzkočím a šupajdy zalrehnout a nebo kojit.

a jeho ranní probuzení taky nechápu, kde bere tolik energie, asi z mlíka, bo je to samý lezení a všechno by chtěl z nočních stolků, hrůůůza.
to mě vždycky vytáhne brzo z postele, bo se s ním tam nedá ležet.
dečky z nočních stolků jsme už sklidila i kytku, noo to ostatní už taky asi půjde, nemluvě o obýváku, to už ho začíná taky všehcno zajímat.

noo a ráno usnul v posteli u kojení,tak jsem udělala bariery kolem něj.
šla jsme dělat do kuchyně polívku a najednou rána a brek, spadnul. nebyl vůbec slyšet že se probudil ☹ a to jsme u něho před 7 minutama než se to stalo byla a spinkal ☹ ☹
ach ty pády ☹ ale hned jak jsem ho vzala na ruku,takbyl klid, začíná se rýsovat boule na čele.

jedna holčina z dprosincovek pořídila malýmu helmu, bo pořád padal a abyl samá modřina.

u nás to zatím není nějak hrozný,sem tam ujede ruka a bouchne se a dobrý, ale jestli to bude hroší,tka jí snad taky pořídím

zirafik
22. zář 2009

já vás hledám hledám automatico 2.,3. strana a ona 1. 😀

Luci, to je pěkné bříšendo 😵

zuzanka26
22. zář 2009

holky my máme pády každý den několikrát a někdy je to fakt hrozný, už to bylo i o dlažbu, tak já strachy úplně bez sebe,ale vždycky je to v pohodě. Myslím, že pokud dítě jen pláče a není mimo nebo malátný a spavý, tak je to v pohodě.
My dnes taky děsná noc, buzení snad každou hodinu, nechápu, přitom minulý dvě noci v pohodě. 🙄

lucianas
autor
22. zář 2009

Jitu, tak aspoň, že pomohly ty zábaly. Přeci jen ta teplotka včera vyšší byla, ale klesá, a to je hlavní. Tak ať je malý brzo fit. ... díky za gratulku ke kontrole. Krátí se to a letí to opravdu neskutečně. Co se týká té Týnky, tak určo už jsou přestěhovaní. Snad nám holky zítra ze srazíku podají nějaké info, snad se jí v pohodě a bez problémů těhulkuje.

Val, Kremrol, Jitu, díky za info. Tak to by měla být pohodička. už se docela na to těším.

Snad ta Týnka dorazí. Hlavně ji pozdravujte. Jinak se na ni budeme těšit tady. To vypadá, že se tu brzy ukáže, když jí budou montovat ten net.

Žirafík, díky za pochvalu bříška, teda spíš už břicha, že? 😅 .... taky kolikrát koukám, že strana první. No, začínáme se hold lepšit.

kremrolka01
22. zář 2009

val já ho právě v posteli už vůbec nenechávám to mám strach, ještě tak max, když je z jedný strany Petr a z druhý já, to by nás snad vzbudilo když by přes nás lezl, navíc udělat mu tam bariéru ho ještě víc láká přes ní lízt, je to fakt ještěrka, ale hlavně úplně bez zábran, všude se vrhá po hlavě dolů, zase je to za cenu že ho vždycky při přenášení probudim, chjo 😠
no to si Petr dělal srandu, že malýmu pořídí helmu, ale vzhledem k tomu že na hlavě nesnese ani čepici, tak nevím co by říkal na helmu 😀

kremrolka01
22. zář 2009

ale jak píše zuzka, těch ran ještě bude 😎
hlavně sledovat aby nezvracel, nebyl nějak moc spavý, zkusit jestli mu neujíždí oči, jestli slyší 😉

kremrolka01
22. zář 2009

luci tý jo to je krásný bříško 😵 a prcek se pod ním hezky rýsuje 😵 jů já se tak těším na dlaší mimi 😵 copak to nakonec bude 😎

lucianas
autor
22. zář 2009

Kremrol, třeba by se mu helma líbila 😀 .... díky moc. taky jsem zvědavá, co na nás nakonec vykoukne. 😉

lucianas
autor
22. zář 2009

dnes mám super den. podařilo se mi objednat na prvni monitor na super den v super hodinu, sehnat dětskou doktorku, kterou dost chválí, ... tak uvidíme, co se mi ještě dnes podaří. ale jsem díky tomu krásně a pozitivně naladěná.

beruskaveruska
22. zář 2009

ahojky 🙂
tak se hlásím jako narušitel zítřejšího srazu. Nedorazím jdu k doktorovi a zítra a ve čtvrtek vyzvedávám kolegyni malýho z družiny. Byla jsem požádána a jelikož pro mě dost udělala tak jsem přislíbila. Tak se na mě nezlobte, ale časově to nelze stíhat.

No a jinak v pátek jdu kolem 9 na krev a mezi 14 a 15 h budu mít teda ty výsledky zda jsem nebo nejsem těhu.