Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
22. zář 2009

Lucí teda bříško máš nádherný a ještě nádhernější človíček bude v něm 😵 už jsem taky moc zvědavá co budete nakonec mít ........obdivuju že jste to vydrželi nevědět 😉 i když já jsem taky chtěla nevědět ale manža chtěl a na ultrazvuku se zeptal no bylo to ale na 70% na tom prvním a pak asi na 90%.......ale jestli ještě budeme mít někdy další asi se nechám překvapit neb je to jedno hlavně že je vše OK že 😵 😎

jitousek
22. zář 2009

a co testík jsi neprubla beruuu ??? 🙂

jitousek
22. zář 2009

dneska na Tebe myslím od rána a ani se neodvažuju ptát 😔 jsem napnutá jak kšanda a moc si přeju aby byli // 😵tfuj tfuj tfuj pro štěstí beru 😵 😵 😵

kremrolka01
22. zář 2009

beru to je škoda ☹
každopádně budem na tebe myslet a držet palečky 😉

beruskaveruska
22. zář 2009

Jitu ahojky ne ne mám výdrž a netestuju chci si do pátku nechat krásnou ilizi, že by tam něco mohlo být a kdyby mi vyšla jen jedna / tak by mi to bylo líto ☹

beruskaveruska
22. zář 2009

Kremrol se omlouvám mě to taky mrzí, ale ale no......

kacena00
22. zář 2009

ahojky beru!!!tak se nám v pátek ozvi, jak to dopadlo!!! myslím na tě kudy chodím, ráda bych ráda 😵 😵

prosím tě já už večer vypínala počitač, řekla sem si, že se ti ozvu ráno, vedle se na mě valila hromada prádla a mě padaly víka, jenže...druhej den se mi snažil skype sám od sebe vytunit, skočila mi tam nějaká vylepčená verze a já se v tom vůbec nevyznám 😠 😠 😠

takž e vůbe nevim, kde sou kontakty apod... 😠 😠 😠 já chci starou verzi skypeu, prdeleeeeeeeeeeeeeeeeee

christla
22. zář 2009

Ahojky!

Tak my máme dneska za sebou první cvičení s kájou. Bylo to prima. Teda pro mě, malé se to teda vůbec nelíbilo a brečela. Paní, která cvičí dětičky je strašně prímová. Na další cvičení jdeme 7.10.

Holky, zítra si užijte srazík, těším se pak na fotečky!!

Beru, moc držím pěsti na pátek!!!!!

lucianas
autor
22. zář 2009

Beru, budeme na tebe myslet a držet palečky, a to až do toho pátku. Musí to přeci vyjít!!! Moc ti to všechny přejeme. Hlavně se opatruj a dávej na sebe pozor.

Jitu, díky za pochvalu bříška i mimíska v něm. 😉 😅

Kači, mě naštěstí nic nenaskočilo, takže stále mám starou verzi skypu a vše tam zatím nacházím.

Chris, to je super, že cvičení se líbilo. Malé se určitě taky zalíbí, neboj.

kacena00
22. zář 2009

lucko, já bych se to možná i naučila, jenže...co se počítače týká já sem prostě konzerva...já se nový věci co se týkají počítače tak nerada ale tak nerada učím...proč jen mi chtěli udělat radost a todle mi sem hodily? já sem to stornovala ale systém ěm odmítal přihlásit dokud neskočim na tu vylepšenou verzi 😠 😠 😠

možná že sem na něm nebyla dlouho tak proto nevim...každopádně radost mi neudělali a ty kontakty sem v tom prostě ještě nenašla...jestli je vůbec mám ještě ???když tohle vypadá uplně jinak...chjooooooooo

pismenko
22. zář 2009

ahoj kočky 😵

Beruško, moc moc na Vás myslím a přeju si z celého ♥ aby jste byli šťastní a stali jste se rodinou 😲 😲 těším se na dobré zprávičky

Luci, krásně rostete 🙂 🙂 🙂

pismenko
22. zář 2009

baru,tak si to odinstaluj a zkus si nainstalovat úplně znova a na slunečnici nebo někde si najdi tu verzi, na kterou jsi zvyklá

kacena00
22. zář 2009

je, to je nápad..ale jaká to byla verze? 😀 hm, a ty kontakty asi potom taky neseženu, chjoooo. každopádně práce navíc na pc to je, a vůůůůůůůůůůbec ale vůůůůůůůůbec mě práce na pc neba 😝

jak je v práci??? dnes je tvůj oblíbenec, viděla si minulej díl? na začátek do hospody torchu hoven 😝 😝 😀 😀 😀

kacena00
22. zář 2009

jo, dnes sem si udělala radost - bramborák s několika druhy sýrů - hermoš, eidam, niva, na to připlácnout druhou placku, dát na chvíli do trouby a pak sem si vysosla piví mňam 😵 😵 😵 klouček navíc brzy usnul, takže u nás ideál večer, teď si jdu připravit věci na zejtra a ještě prozkoumat, abysme se s cyrdou neztratily...juuuu já se budu bát po praze s cyrdou...chjo, ten poslední rok, co sem v práglu bydlela sem měla žaludeční nevolnosti, jak sem měla vlézt do metra a nebo narvaný tramvaje...snad to bude v poho a nebude tou dobou moc lidí...ovšem nazpět to asi bude maso a pak ještě mezi bezdomáčema na hlaváku , blebleble

kacena00
22. zář 2009

jé hele!!!já o tom mluvim a už je to normál skype co sem byla zvaklá!!!je to možný? já sem asi fakt na ten počítač nějak natvrdlá ale juchuu už tu je to, co sem chtěla po čem sem toužila, můj starej dobrej obdelníček kde hned vidím, kdo je a kdo neni on-line a tak 😀

pismenko
22. zář 2009

jakej oblíbenec 😅 😅 😅 😅 ????

V práci to jde, nic ale nestíhám,jsem dost utahaná a nemám vůbec systém a já jsem takovej škatulkovač a všechno musí mít řád a to se mi teď sakra nedaří 😠 😠 😠

Myslím, že tu verzi poznáš podle toho obrázku u odkazu(myslím na slunečnici je takovej malej náhled(ovšem nejsem si jistá) a podle mě, když se přihlásíš svým jménem, tak by se to kontakty měly objevit ne??Ale tam mé Pc znalosti nesahají 😀 😀

jdu se nadlábnout, nebo zhebnu

kacena00
22. zář 2009

¨luci bříško je fakt super, prč by si se měla bát, žes hodně přibrala, dyk nemáš nic krom břicha

kacena00
22. zář 2009

no šefik šefkuchař přece, už minulej tejden byl

kacena00
22. zář 2009

no ale je možný, že už tou dobou budeš chrnět

pismenko
22. zář 2009

jaj, my teď nechytáme primu,ale sjedu to na streamu, jen si najdu chvilku 🙂 🙂

pismenko
22. zář 2009

a už valím, nebo se mi to tam pipálí a to by byla trága 🙂 🙂

a na srazu foťte(ale ne nějáký blbý panorámata)..hlavně sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
22. zář 2009

hihi, nějaký blbý panoramata, jako panorama poličky s hračkama a tak?

jitousek
22. zář 2009

tak u nás jsme měli dneska pohodové miminko neskutečně hodnej celej den spinkal i doma ven jsme nešli když je teda marůdek a usnul bez keců tak že mu ještě není ouplně dobře ale byl zlatíčkovej 😵 😵 až teď řádil že nechce spát nehorázně křičel vyhazoval dudana a teď už usnul na břiše jak lachtan lachtanovič 😎 tak uvidíme jakáí bude dnešní noc jinak přes den už teplotu neměl jen si šíleně potil a po každém spinkání byl jak když spadl do rybníka

jitousek
22. zář 2009

jo a zejtra si užijte sraz v Práglu jůůůůůů fotit fotit fotit 😉 brou noc klidnou a zítra všem šťasné vejletování a pěkný den 😵

zirafik
22. zář 2009

Jitu, tak to je dobře že je tygr už klidnější 😵

Holky, fotit budeme, ale asi spíš pošleme mailem.... já po těch zkušenostech (v IP 😠 ) bych se nerada ještě více zveřejňovala 😔

Jo a holky, je tam někde poblíž parkování???

zirafik
22. zář 2009

Beru, ani nevíš kolikrát na Tebe myslím.... a přeju Ti moc moc ať už to dopadne a dočkáte se mimíska 😵 😵 😵

valentynka
22. zář 2009

ahooj holky,

po obídku jsme jela k mamče a vrátila se až v 19,30.
pak koupání,papání, pak přijel aségra.
koupila filípkovi autíčko plastové, dá se na něm sedět a odrážet, suprový 🙂

ted dorazil manža

jitu, at se Míšánek brzy zlepší, at je brzy fit !!

beruško, já taky na tebe myslela celý den,zda jsi testila.
Máš teda výdrž.
na pátek se těším na suprové zprávičky 🙂

zítra si srazík užijte

letím na šéfkuchaře na primě

tanuki
22. zář 2009

Beruško taky na tebe moc myslím!

zirafik
22. zář 2009

Tanu, dá se tam poblíž zaparkovat?

tanuki
22. zář 2009

myslím že na 3hod se dá zaparkovat zadarmo v podzemních garážích centra Nový Smíchov, což je kousínek 🙂