Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
8. říj 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Věrko všechno nej k svátečku. 😉

Holky tak se brzo uzdravte.

Chris,jak jste včera dopadli u doktorky???????????

valentynka
8. říj 2009

ahoj holky,

beruško, všechno nejlepší k svátku 🙂 a at ti ten mímíske v bříšku hezky roste 🙂

zirafik
8. říj 2009

Jitu, my pofrkáváme obě....nějak se toho nemůžeme zbavit 😒 .... a já měla v noci ještě navíc ten fujtajbl suchej kašel 😝 ... ale aspoň se to ťuk,ťuk drží v minimálním průběhu 😉

jj. kdepak je Chris???????????

zirafik
8. říj 2009

navrhuji Berušce k svátku - kralování v záskoku 😀 😀 😀

zirafik
8. říj 2009

napsala jsem Chris sms

zirafik
8. říj 2009

jééé Jitu m 😅 y špatně koukali Chris tu byla včera a psala - "U doktorky celkem dobrý. Teploty jsou prý na ústupu, měřila jí CRP v krvi, to má dobrý, v krku taky dobrý. No ale rýma prý může trvat 14 dní.... Takže stále kapat do nosu a odsávat. To zvládneme, ale hlavně když nebudou ty teploty. Dostali jsme Oscilococcinum, nebo jak se to píše..... No, mám hned lepší náladu."

rintintyna
8. říj 2009

ahoj všem, Věrušce k svátku jen to nej, a ať se jí vyplní to největší a nejkrásnější přání, co má 😵 😲

jitousek
8. říj 2009

Věrko též vše nej nej nej,
stále se jen usmívej,
mimísek ať pěkně roste a sílí v bříšku,
ty si zatím zkoukni filmek a přteti pěknou knížku.
Manža ať tě nezlobí a umyje Ti nádobí.
prostě užij si dnešní sváteček jak se patří
to Ti přejeme my 3Šubrťáci alias tygři 😀 😎

evitkamalicka
8. říj 2009

Beruš všetko najlepšie

endlessblue
8. říj 2009

PŔEKVAPENÍIIIIII 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Už dorazil do Jablonce interneeet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po O valíme na plavčo, tak se nebudu rozepisovat... večer napíšu ju???

Jo a jste ostudy!!!!!!!!!! Nikdo mi nedal vědět, že má Luciankas miminečko!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

Tak MOC MOC MOC MOC gratuluju Luci k Danečkovi!!! Je krááásňoučkej!!!!!!!!!!!!! 😉

zajdla
8. říj 2009

Tak to jsem nějak přehlídla tu Chris.Tak hlavně,že jsou v pořádku.

Já čekám dnes a zítra návštěvu,tak jsem pekla:2 nohavice štrůdlu,buchtu a ještě šneky z listového těsta.Pro dnešek splněno.Ta zítřejší návštěva,totiž přijde už ráno v 9 ,tak bych nestihla nic nechystat.teď to tady ještě pofackuji,pověsím prádlo a vytřu kuchyň.Snad to stihnu než se malá vzbudí.

endlessblue
8. říj 2009

jooo a MOC MOC MOC taky gratuluju Věrušce k mimískovi v bříšku!!!! Držím moc palečky!!! 😲 😲 😲 😲 Měla jsem mimo provoz telefon.. tak jsem nemohla odepsat 😖

zajdla
8. říj 2009

Endi ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj. 😀 😀 😀 😀 😀

christla
8. říj 2009

Ahojky!

Beruško, taky se přidávám ke gratulacím k svátku!

Holky, tak mám za sebou zase děsnou noc a další je za chvíli před námi. dneska má Kája opět den blbec, pořád jen hysterčí a já nevím proč. ☹ Už je to fakt děsný. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat.

Já si říkala, proč mi Pavlínka píše zprávu a ptá se, jak jsme dopadly u dr., když jsem to tu včera psala. 😉

christla
8. říj 2009

Tak teď jsem zkoukla fotky Danielka a teda ten je fakt tak strašně malinkej! Ale on to dožene!!!

christla
8. říj 2009

Zajdli, závidím ti ten tvůj elán. já od té doby, co je Kája nemocná, nic neudělala. Potřebovala bych umýt okna, pověsit záclony a celkově poklidit. Utřít prach, vysát, ale fakt to nejde. Sice jsme celé dny doma, protože nemůžeme ven, ale já prostě nic neudělám. Ten pobyt venku nám oběma chybí. 😒

christla
8. říj 2009

Tak koukám, že jsem tu sama. Tak dítě usnulo, tak bych mohla jít něco dělat.

jitousek
8. říj 2009

holky já si nechávám teda si ne...ale Míšovi nachávám plést čapku koukejte 🙂
no zatím debatujeme nad pejskovou ale paní mě udělá pejskovou ušatku na zimu 😎
http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

jitousek
8. říj 2009

chris když jsi nevyspalá máš se na všechno vyprdnout a jít si lehnout když malá spí já vím že se to řekne všude na tebe kouká nějaká práce ale ta není zajíc a neuteče já tu mám například koš nevyžehleného prádla je potřeba taky vyluxovat a na půdě další nálož nevyžehlenejch hadrů ......jenže mě není dobře abych stála u prkna tak že jdu hodit kopita manža šel ven s Míšou a já si jdu uvařit čaj a leháros 😉 séřu na práci ono se to nepotentí 😎

jitousek
8. říj 2009

prostě práci neřeš a odpočiń si ono když není dobře člověku a je mrzutej a dotoho ještě mrzuté dítě to dítě to taky pozná že maminka není na pohodu a vím o čem mluvím máme za sebou několikero krizovek a začínám čím dál víc chápat proč to dítě mručí .....no proto že člověk je taky jenom člověk a když prostě není pohoda to pohodové mimi těžko bude taky že .......no a když má malá rýmu ani se ji nedivím člověk sám je otrávenej ze svojí rýmy natož takovej prcíček když musí porád ležet a nemůže porádně dejchat taky bych byla protivka a řvala na celej svět ať to daj pryč 😎

christla
8. říj 2009

Jitu máš pravdu, ale vzhledem k tomu, že nebydlíme sami, tak je mi trapný, když pak k nám tchýně vleze a kouká, že tady mám bordel..... 😔

christla
8. říj 2009

Já se malé nedivím, že je protivná. Ta rýma umí potrápit, já to vím......
Tak jdu relaxovat, dokud spinká.

jitousek
8. říj 2009

No endy hurááááá alespoň jedna z našich královských elit dorazila 😀 už jsme chtěli vyhlásit pátrání po stopách internetové sítě do Jablonce .....a voni už Vás napíchli huráááá 😀

jitousek
8. říj 2009

ju ju hoď si nohy narnož já jdu taky 😵 😵 😵 na ten čaj a hají 😎

jitousek
8. říj 2009

vypadávaj mě písmenka na trnož 😉 fakt didaktika nejni moje hoby a coby už jdu nebo tu vytuhnu 😎

zajdla
8. říj 2009

Chris vyprdni se na práci,ta nemá nožičky,ta neuteče.Já měla taky pěkný bord..,když Linda měla rýmu.Teď už je docela v pohodě,ještě ji odsávám,ale jen ráno.

JItu ty čepičky jsou super.Určitě holkám objednám zimní a jarní. 😀 😵 😵 😵

jitousek
8. říj 2009

hlavně nejsou ani moc drahé mě vyjde ta zimní ušatka na nějakejch 244kč 😎

a to je ruční práce jo prosím pěkně 😉

jitousek
8. říj 2009

Jinak paní má inzerát taky tady na koníkovi já jsem jí psala skrze IP 😉

kremrolka01
8. říj 2009

zdárec, jsme zpět ze cvíča, bylo to fajné, trochu šrumec na první lekci, Kuba to tam všechno musel prolízt a obhlídnout ale pak začal i spolupracovat 😀 hlavně na overballu a na velký mičudě se mu líbilo 🙂
dnes přijela tchýně, bude do soboty do večera tak snad to přežijeme, od tý doby co jsme se odstěhovali jsme spolu víc jak pár hodin nebyly 😅 teď si vzala Kubu ven tak musím aspoň udělat nějakej oběd, zatím jsem jí nabídla jen kafe a sušenky 😀 ale taky bych si radši hodila nohy nahoru 😝

jitousek
8. říj 2009

kremrol Ty jedna Mistifikátorko si říkám kdo to sem leze novej už včera jsem koukala že máš novou pěknou fotečku v IPu 😎 😵 😵 😵 😵