Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
11. říj 2009

Kremrol.... tý vado... koukám, že se pořád něco děje.. Jojo, přišel podzim.. musíme se připravit na neduhy 😒

Juli taky posmrkává.. už jsem 2x odsávala... tak nevím nevím, jak zítra plaváníčko 😖

kremrolka01
11. říj 2009

no marodí se asi všude ☹
Veru jak jsem četla tak Juli je tada pěkný jedlík 🙂 a kila teda pěkně dohání 😀
my to máme tak nějak podobný s jídlem
7 - kojení, 10 - ovoce + 2 piškoty (100-120 ml), 12 - masozeleninovej příkrm (150-180 ml), 15 - kojení, 18 - nemléčná kaše s ovocem (200-220 ml), 19:30 - kojení a pak kojíme tak 1-2x za noc
Kuba ani já zatím nic mléčnýho nemůžem, takže doufám, že kojit budu co nejdýl

endlessblue
11. říj 2009

Peti.. jojo, baští dost... když koukám, že Kubíkovi stačí 100-120ml ovoce... mladá jí minimálně těch 250ml... když se to připraví opravdu dobře, tak se i blíží ke 300ml.. absolutně nevím, kam to dává! Tlustá zatím není.. ale buřta z ní vykrmit nechci, to fakt ne 😀

tanuki
11. říj 2009

já se taky cítím divně, Verča má teplotku ☹ Včera jí moc chutnal oběd, snědla 50g 😠 😠 😠

zirafik
11. říj 2009

holky, to je pech ... nástup podzimu si vybírá daň snad úplně všude ☹ .

Péti, to sis teda užila noc ☹

Jinak já hlásím, že neštovic už je cca 50 ☹ , snad už je to konečná... svědí to, ale teplota zatím ok ... Malá taky ok, ale je taková nevrlejší, spavější, tak se bojím, že je to jen otázka času ☹ ... já se vyhrabu z nejhoršího a malá do toho spadne ☹ ... ode mne ☹ , to je to nejhorší ☹

zirafik
11. říj 2009

jsem se až teď dočetla, že je možné se nechat naočkovat proti neštovicím, tak škoda, že jsem to nevěděla dřív 😖

jitousek
11. říj 2009

holky tak já hlásím velikou novinu a úspěch náš Míšánek dneska poprvé seděl na nočníku beze řevu a udělal bobana do něj no to bylo radosti jeje 😵 😵 😵

no a další novina že se chitil ohrádky a kleknul si chtěl se postavit no moc se mu to nedařila ale je to zase otázka pár dnů no to bude mazec 😵 😵 😵 😵

jitousek
11. říj 2009

teď se jdu natáhnout manža šel na procházku s kočárem a já si jdu dáchnout jsem stále pořád utahaná po tej nemoci a to mě zase začalo bolet pravé ucho zejtra musím zase na ušní chjo chjo ☹ se s toho nějak nemůžu vyhrabat porád 😒

endlessblue
11. říj 2009

Tý jo holky... vy už učíte na nočníka, ju???? Teda já jak nejsem na internetu, tak jsme pozadu. Pořád stejný režim... 😕
Jui se plazí jak voják, péruje na kolenou, ale dopředu ještě po kolenou neleze. Ještě zároveň nesedíme, takže nočníček u nás zatím nehrozí 😅

kremrolka01
11. říj 2009

já Kubu dávám na nočník ráno a v poledne a skoro vždycky se tam vyčůrá
Jituš no tak to už bude co bydup, Kuba byl v tomhle nějakej urychlenej, šel na kolena, za týden na to už lezl a týden na to se už začal stavět, teď už dělá i samostatný krůčky, jednou rukou se drží stolu, jednou gauče a jde 😵
ale třeba na tom cvičení kam chodíme jsou dětičky prosinec, leden a po čtyčech leze tak polovička, takže každý dítko to má fakt jinak
Pavlí ☹ šmarjá je mi tě moc líto ☹ kéž by to malá nedostala, ale to je asi málo pravděpodobný, tak snad to aspoň bude mít rychlej průběh

valentynka
11. říj 2009

ahoj holky,

já taky dávám Filípka po obídku a nebo k večeru a je to šikulka, jen by pak pořád do toho chtěl šahat,když mu ukazuju,že udělala ee a že je hodný a pohladím ho 🙂

s tím lezením to u nás taky bylo hned, udělal dva krůčky jeden den a pak už během týdne lezl jak drak a to chození okolo něčeho to bylo taky tak nějak naráz, se drží a ručkuje, ted i občas chodíme za jednu ruku

jiank u nás furt prší, manža šel v poledne do práce a příjde v noci ☹

Pavlí ☹ ach joo. doufám,že se malá bude držet i nadále a nechytí to. rychle se z toho dostan.

Kremrolko, ty taky, to jsi si teda zažila noc, fuuuj.
já táááák nerada zvracím ☹

snad ti je už líp, musíš se z toho vyležet

endlessblue
11. říj 2009

Jojo... už jsem si zvykla, že chlapíci tady na koníkovi jsou nějak dopředu... a to prý holky se vyvíjí rychleji... HAHA. Naše Juli si na všechno dává čas. Já jsem ráda, jak se pěkně plazí a jak cvičí na kolenou. Je fakt, že jí nijak nepoňoukám, aby lezla po čtyřech. Jen chválím a chválím.. ale nechávám to na ní.

Nočníčka teda v týdnu koupím.. a hned jakmile bude sedět, tak začneme. Jenže já ani ségra jsme nikdy neseděly. Nejdřív jsme chodily.. a až pak začaly sedět... tak se možná ještě načekám 😕

Juli pořád teče z nosu.. už jsem 3x odsávala... ječela, jako bych jí vraždila. Zítra máme plavání, tak nevím, jestli to nemám zrušit 😒

valentynka
11. říj 2009

endy, ono zase není o co stát, je to ted už o hrozném hlídání, furt musíš být u něj, někdy opravdu hrůůza.

nemůžu v klidu uvařit, 1000x odbíhám.
jdu an záchod, ten to slyší a uuuž je u mě

takže kldině at si Juli dá na čas 🙂

a ty ještě nedáváš Juli sedět, nebo nechce ??
ono to má už pak taky své výhody, viz nočník

Já jsme plavčo kvůli rýmě nerušila, bo by už jsme neměly náhradu za to, už jsme 2x chyběli a náhrady jsou jen 2.
sice z té vody mu tam z nosu teklo,ale měli kapesníky,tak jsem vždy utřela a bylo.
myslím si,že pára po tom koupání hoodně pomohla.
neívm jestli se u vás taky pak chodí do páry

tanuki
11. říj 2009

endy, podle našich neurologů můžeš dítě, které v sedu chvíli vydrží a hned se nehroutí(když ho tam dáš) takhle každý den na pár minut posadit, takže bych se toho nebála..kyčle špatné nemáte..

žiraf, netrap se- očkování má i své nevýhody 😉 např že imunita není na celý život, bys to pak třeba chytla jako babča. Ale je fajn pro ty, co se otěhu chystají a neměly neštovice.

Holky, už potápíte? My jsme teď potápěli podruhé. Já měla takový strach! Verča totiž na signál zavírá oči, ale pusu moc ne 😝 a první ponor nebyl jen tak hup pod vodu, ale "držela" jí tam 3vteřiny..

zirafik
11. říj 2009

Holky, díky za povzbudivá slova.... no, uvidíme, jak dopadneme 😒 ... kdyby už byl aspoň pátek a člověk věděl na čem je 😒 ... takhle pořád jen čekám kdy jí to vyraší ☹ a hlavně jaký bude průběh 😖 ... snažím se neplašit a nějak se uklidňovat, ale když to vidím u sebe je to hnus fialovej 😝 ... a copak u těch maličkatejch prďolků 😔

Jinak říkají nekoupat, na což teda kašlu a lehounce se sprchuju, neb to bych asi nevydržela 😒 . Puchýře ničím nemažu (prý mají větrat 😕 ), jen občas tím fenistilem, aby to tak nesvědilo ... manža pořád plaší - hlavně ať se toho malá nedotýká... a já mu pořád vysvětluju, že stačí být s tím člověkem v místnosti a je 90% šance, že onemocní 😔

valentynka
11. říj 2009

Tanu, my byli na plavču teprve 3x, takže políváme kelímkem a začínáme potápět pusinku.

zajdla
11. říj 2009

Tak my na plavčo chodit nebudeme.e to škoda,ale bojím se,aby se malá nenachladila.tady je totiž dštský bazén docela hodně studený.

Linda se zase kroutila při mlíčku,tak jsem ji rozbalila a baštila nahatá.vypila 160 ml.Tak asi budeme papat nahatí. 😕

valentynka
11. říj 2009

zajdi, my chodíme do vířivky a je tam 32 st.
paní nám říkala,at děti otužujem, pokud trpí na nemoci, že jim u konce koupání doma, máme přilít trošku studené vody a ovlažit jim to.

tak aspon ,že papá 🙂

filípek šel ted chrupat, jsem s tím nepočítala.

odpo mi naspal 2,15 h. v kuse, šikulka 🙂 už dlouuho takhel nespinkal

tanuki
11. říj 2009

no u nás je taky studený bazén..ale v. je už přeci jen starší - s malou bych tam nechodila, ale takhle to právě beru jako otužování

Val, to je šikula 😉 V. max dvě hoďky ato si mezitím musí trochu cucnout 😉

tun1ska
11. říj 2009

tamtadadááááá...píšem ako 14.000-ci návštevník tejto témy.. 😀

valentynka
11. říj 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=59139

to sto pro vyzkouším 🙂

noo tak jsi mi to tunisko hezky vyfoukla 😠

jitousek
11. říj 2009

teda val vy krásně spíte přes den my tak celkově 1.5 za celej den 😒 dopolko půl hoďinku a odpolko hodinku a někdy taky ne celou .....takhle navečer hodíval spinkat jenže já už s ním nechci lítat po venku dávám ho do postýlky kolem 17h šmrdlá si vždy oči a uši a stejnak řve a doma neusne jsem tvrďák buď se to naučí spát v postýlce nenbo má smůlu já s ním po tmě lítat v zimě nehodlám 😝 😔
tak že jsme ho zase vytáhli z postýlky a hraje si nechápu když by chtěl spát tak musí usnout i v tej postýlce ale on ne on řve jak tur šmrdlá si oči a ani boha neusne no tak má smůlu☹
půjde spát po kaši a usne hned 😉

i když je pravda že doma spal jen když mu nebylo dobře usnul všude a spal dlouho

pismenko
11. říj 2009

Jsem zpět 😀 😲 😲

jitousek
11. říj 2009

co to jako jeee tohletooo 😠 😠 😠

jitousek
11. říj 2009

jeeeee herááá královna přišla vyvěste prapory zatrubte fanfááááry tamtadadááááááááá 😀

jitousek
11. říj 2009

juuu val ty koblížky vapadaj exkluziv bych si zrovna jeden dala a vypadá to jednoduše že ? 😉 😵

jitousek
11. říj 2009

co to jako bylo ten vlez sem 😠 jako 14000návštěvník to jsem teda nepochopila 🙄

jitousek
11. říj 2009

jdeme koupat a krmit tak zatím papa 😉

pismenko
11. říj 2009

Ahoj holky moje, stýskalo se Vám?? mě moc 😲 zase mi kleknul počítač,tak si to kamarád vzal domů a trochu mi to opravil a taky vylepšil,tak snad už budu online 🙂 No za 14 dní Vás fakt dočítat nebudu,ale kdyby chtěl někdo udělat sumář nej nej zpráviček,budu moc ráda.jen se prolítla poslední stránku a koukala jsem ba vaše jídelníčky.
Náš:
brzičko ráno(cca 5:00) 130UM
8:00 110ml kaše nebo toho pudingu od nestlé(mňamozní) s piškotama
12:00 oběd cca 200g
15:30 půl skleničky přesnídávky s piškotama nebo ovoce
19:00 155ml kaše

jinsk dora leze jako tryskomyš, sama se sedne(to uměla dříve než lezla) a teď pořád dělá ten komínek,taže si asi za chvilku stoupne 😅 . jinak máme malilinkatou bílou špičku(asi 1mm) jedničky dole 🙂 🙂 ,dost nás to trápí,naštěstí jenom v noci,přes den je moc hodná a dost samostatná 😎

valentynka
11. říj 2009

jitu, to se jen zdá,že krásně spíme.
filípek dá ráno po probuzení tak hodinku, odpo po obídku taky hodinku a večer taky hodinku

ale to teda míša spinká fakt málo.

filípek ted usíná s flaškou pití v puse a nechce vůbec dudáka. po chvilce usne.
hdoně mu tu štávu ředím,takže to nemá sladký a aspon dodržuje pitný režim 🙂

filíepk se taky zdráhá v postýlce, tak ho nechám hrát a vždy po chvilceho jdu zase položit, pohladit chvilku, jenže on zase vyskočí a zase tam rajtuje po postýlce a zase ho jdu položit a takhle dokola několikrát dokud se neunaví.
chodí zhruba po těch 3 hodinách zase spinkat, odpo šel až skoro po 4

noo ten koblížek bych si taky dala, klidně hned celej pekáč 🙂
vypadá to jednoduše a dobrý je to,že se to nedělá v oleji

noo ten vlez jsme taky jako teda nepochopila , vrrrr 😠 😀