Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
8. pro 2009

chris klid nám první vylez před čtrnácti dněma 😉
druhej za ním rovnou v závěsu

pismenko
8. pro 2009

Chris, v klidu, nám to trvalo 10 měsíců, za to teď je to zubí smršť 😅

jitousek
8. pro 2009

já myslím že to pak leze na jednou ty zubáci když si dávaj na čas 😉

endlessblue
8. pro 2009

Chris.. no nevím, jestli je to normální.. nemít v 7 měsících ani jeden zub.. nevím nevím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
8. pro 2009

Veru 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
8. pro 2009

tak hlásím, že k 10 pečeným již mám 5 druhů nepečeného 😀 😀 😀 udělala jsem 2 druhy salámků a 3 druhy kuliček. tak už jenom šlehačkové a slané a fertig se.u na to 😀 😀 😀

endlessblue
8. pro 2009

Tak jestli tohle je beru "se.u na to".. mít 15 druhů...tak jak se asi říká mým 3 druhůůům... ani pomyslet, ani pomyslet!!!!!!! 😉

kremrolka01
8. pro 2009

a jak se říká mým 0 druhům 😀 😀 😀

rintintyna
8. pro 2009

čau, já myslím, že na zuby je vždycky dost času. Zuby jsou jedno velký neštěstí, bolej už když lezou, pak se kazej, pak se vytrhujou, pak se zase kazej, pak se zase vytrhávaj a pak se dávaj na noc do skleničky 😅 Já říkám zuby nebrat 😅 Baruš s těma patnácti druhama je to pěkná provokace 😉 Ale to bys nesměla být Ty 😀 😀 😀

zajdla
8. pro 2009

Hojky.Nějak nestíhám.

Manža doma,Lucka doma a Lindiška chce větší pozornost. 😀

včera v poradně:6,88 kg a 63,5 cm.nenaočkovaní,protože se nám zhoršilo ramínko a malá trošku frkala.Tak máme pamykon na přeléčení a v pondělí ji snad už dostaneme.Koupila jsem ten synflorix,tak by měla dostat i tu.Chudinka moje malá.

Ráno jsem dožehlila tu horu prádla,tak jsem byla ráda.Ale pro změnu zase peru. 😠Naplnila jsem už 2 krabice s malýma věcičkama po Lindušce.To je hrozné.Teď to bude pěkně dlouho lžet než bude mít někdo v rodině mimi.Ale my už to nebudeme. ☹ 😕
Dneska jsme koupili stromeček borovičku.Krásný.Má tak 2m.Mám z něho radost.

Odpoledne jsem byla nakoupit plínky a nějaké kaše a příkrmy a pomalu na to najedem.Ale asi to nechám až po vánocích.No uvidíme. 😀

Večer jsem upekla štrůdlík 2 nohavice a nachystala jsem si 2 těsta na zítřek.Rohlíčky a linecké.Budu to tvořit s Luckou,tak snad se nezblázním. 😕

Tak půjdu asi do hajan.Zítra asi nakouknu asi až večer.Jestli mě neodvezou k chocholouškovi. 😀

zajdla
9. pro 2009

Hojky,jen zdravím.Prvnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. 😀

beruskaveruska
9. pro 2009

ahoj krásné ránko.

Verun, ale já těch druhů budu mít 17 😀 😀 teda pokud mě to edrapne a nepustím se ještě do něčeho 😝

pismenko
9. pro 2009

Ahojky 🙂

17 jo ?????? pchéééééééééééé.....jsem na tom jak kremrolka 😀 😀 😀 😀

valentynka
9. pro 2009

ahoj holky,

včera jsem šli po10 hodině s holkama na kafíčko a děti s ihrát.
pak jsem ještě šla koupit svíčku jedničku na dort, bo máme v sobotu už oslavu a taky ještě to plastové nářadíčko, hned ho chtěla mamč,aže mu ho ještě dá ona 🙂
včera jsem konečně nazdobila perníčky,ale asi tak půlku jsme nechala jen tak,bo Filípkovi stráášně chutnají.
pamatuje si,že byly na táce na stole a když mu řeknu jestli hcce perníček tak šupajdi ke stolu do kuchyně.

jiank už chodí přes celý pokojíček, psutí se od postele a ty 3m už krásně jde 🙂

Markét, jako 6 zoubků už joo?
noo nám vlastěn taky leze už 6 🙂

jiank plácání balkonových dveří u nás taky vede, samozřejmě náš raubíř po pár dnech přetrhl to lanko u žaluzií ☹

hvězdičky josu moc hezké 🙂
já jsme koupoial filípkovi v lidlu sněhuláka a dědu mráze jak veze dárky a má to taky na okně,ale je to na přísavku,takež mu to vždy sundám,chce si s tím hrát.

endlessblue
9. pro 2009

Dobré ránko.. manžel doma, hlídáme ještě máminýho kokra takže veselo 😀

endlessblue
9. pro 2009

Holky kde se kupujou takový ty kukuřičný sušenky pro děti?? Takový ty co vypadaj jak žižalky??? Já byla ve sparu, v tescu a nic. Tak máme od nestlé baby sušenky.. ale ty se ouplně lehce nerozpouští 😉

endlessblue
9. pro 2009

Tý jo.. tak Filda už sám cábruje po pokoji.. to je paráda 🙂

valentynka
9. pro 2009

Zajdi, tak at vám to jde s Lucinkou pěkne od ruky 🙂

a jinak, neříkej,že u vy nikdy nebudete mít mimčo, do 40let času ještě dooost 😀
třeba ještě na jedno mimčo manža svolí až holky odrostou 🙂 budeš pak mít dvě pomocnice 🙂

Baruš, no já byhc na to pečení teda neprděla, jela byhc dál, jako 15druhů cukroví máš málo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

já mám ted 5 druhů, pak ještě udělám kokosky.
nepečeného nebudu dělat nic,akorát pak tloustnem a už jsem tlustá dost ☹

jsem ted pověsila prádlo,ale je tam hnusně, to bude schnout dva dny ☹
ale něco jsem hodila na topení.
filípek před chvilkou usnul,ale 3/4 hodinky si řádil v postýlce 😅

valentynka
9. pro 2009

endy, já je kupovala v tescu,když jsme byli v Liberci.
možná jsi to přehlídla, mají to u chipsů a tak a v kauflandu jsem je také viděla.
pytel stojí něco kolem 15-20kč.

ty máš ty sunarky ?? nebo ty zvířátka?
ty sunarky jsou asi lepší,ale nejvíc se rozpouštějí tyhle křupky

pismenko
9. pro 2009

My máme od HIPPU takové rýžové kolečka a taky super 🙂 Jsou v modrém sáčku a ty kukuřičné jsem myslím viděla v rossmanu ??

pismenko
9. pro 2009

Val, tak si oslavu hezky užijte a těšíme se na fotečky 😵

valentynka
9. pro 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=334848

holký tady jeden super odkaz, škoda že jsem ho nevěděla dříve, bych Filípkovi objednala.

endlessblue
9. pro 2009

Jéé Val..to je hezkýýý..
To Julince asi objednám.. růžové s nápisem.... UŽ JE MI 1 ROK a dostane bodynko k narozeninám 😉

endlessblue
9. pro 2009

Holky, díky za tipy.. já ty "žížalky" hledala jen u věcí pro miminka. Nenapadlo mě, že to může být normálně u chipsů 😀

Malá teda zkusila sušenku poprvé včera.. dala to do pusinky, chvilku žužlala.. no a pak jí to přestalo bavit. Měla to rozmatlané ve vláskách a všehovšudy snědla tak 1/10 😀

endlessblue
9. pro 2009

Dneska jsem jí kontrolovala papulku... dokonce přestala i tolik slintat.. dásničky nijak extrémně nateklý nejsou.. tak nevím... já jí budu snad i mixovat narozeninovej dort či co 😀 😀 😀

zajdla
9. pro 2009

Hojky.

Tak jsem byla dopoledne s holkama na procházce.teď odpoledne Lucce vyskočila teplota z ničeho nic na 38,1,tak jsem jí dala nurofen a uvidíme.Zatím jí to kleslo.Prý ji bolí jen hlava a oči.Dala jsem jí oscilo.Ještě jedno jí dám před spaním a uvidíme ráno.Když tak s ní zaběhnu k doktorce. ☹

JInak mám upečené linecké a rohlíčky. 😀 Zítra to ještě slepím.Teď se dívám ještě po nějakém cukroví.V té troubě to peče úplně suprově a ta pečící folie je taky moc super.Všechno z tama sjede jedna dvě.
Včera jsem pekla štrůdl,praskl mi a jak vytekly ty jablíčka,tak se to krásně slouplo.Žádné drhnutí nic.Koupím si ještě jeddnu. 😀

endlessblue
9. pro 2009

Zajdli..já peču na obyčejném pečícím papíře a taky to jde v poho. Dneska jsem slepila linecké a udělám těsto na vanilkový rohlíčky. Ale ty budu péct až v pátek ráno. Zítra má manža 30 a já stále nemám dárek, dobrý ne???? 😅 😅 😅 On si stejně chce koupit něco "spešl".. tak to asi půjdeme vybrat spolu 😉

jitousek
9. pro 2009

zdárec palec 🙂
dneska jsme byli na cvíču a hádejte kolik nás tam bylo 😎 ??
Já a paní cvičitelka to jde ne 😵 😵 😵

zajdla
9. pro 2009

Endi tak si vybere sám.Já jsem to tak udělala taky.Chtěl hodinky,tak si je sám vybral a já je jen zaplatila. 😀

Jitu,tak hlavně,zže jste cvičili. 😉 😉

jitousek
9. pro 2009

jo jo cvičili akorád Míšovi se nějak nechtělo tak že se cvičení svrhlo více na hraní 😎 ale bylo to príma 😵