Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
16. led 2010

Aloha... tak pokračuju. Už jsem vorvaná jak borůvka 😝

Do toho mi ještě přišla 1.MS po porodu, tak si užívám. Přesně před rokem mi pomalu začínaly kontrakce a rok na to... MS 😠 😉

jitousek
16. led 2010

je endy první Ms jo n oto máš dobrý můžeš slavit já od čtvrtého měsíce Míši měla mrchu ....jo a teď teda přišla přesně na jeho narozeniny 😝 😎 asi to má nějakou souvislost tělo si rozpomělo že před rokem rodilo 😅 😎 😎 asi

jitousek
16. led 2010

tak pěkně nachystávej na zítřejší oslavkumy už to máme za sebou a sláááva ....... už se těším na fotečky 😵 😵 😵

valentynka
16. led 2010

endy, teprve mrcha joo?
mě přišla nějak kolem 8měsíce po porodu

kacena00
16. led 2010

ahoj holky, to je děs, já se sem jeden den přihlásím bez problémů a 3 dny mi to nejde, už mě to sere 😖 😠

chtěla sem popřá ledňáčkum vše nejlepší, pozd ale snad jm to bobšum vyřídíte!!jak se vydařily oslavy?

val, možnje lepí ho odstavit teď než aby pak byly nějaký větší scény...i když...já nevím, já v té situacï nikdy neyla a tak nevim...každoádně y potíž se zubama sou hozný, přju ti ať ti taatb brzy zaberou a už máš klid!!!

jináčak píšete s tím řevem, u nás je to už delší dobu, ale i tak je crilek moje sluníčko, protože tole beru jako přirozenou věc, je jednak osobnost a tak zouší hranic kam může zajít, a jednak je vnímavej není to už mimiško a tak si uvědomuje, že je najenou sám a to semu nelíbí, buď proto, že ch společnost nebo jen proto že se bojí

a¨le a rovinu říkám, že je to prdlajs proti tomu, co se u nás děl do jeho devíti měsíců, takže protě byť¨každej den takhle ječí (dnes navíc hodně kvůli zubum (prozměnu 🙄 🙄 ) je to prostě neuvěřitelně mlý trělivý dítko 😵 😵 tedA OBA TO TAK ŘIKÁME MICHEM, TAK To není jen nějaký moje hnidopyšství, ale vím, jak vypadá pořádnej řevuňk 😀 😀 😀 😀

a co ěhulínky???? jak si užíváte stěhování národů v bříšu??? juuuu šák no se to přehoupne a bude tu 35 t cobydup 😉 😉

kacena00
16. led 2010

tyjo taky čumim že teprvprvní mrcha...mě přišla ještě kdž sem kojila to znamená že sem byla nějaký 2,5 měíce po porodu, hned rvní měsíc po šestinedělí a ty první byly extra hyper super parádní, asi půl roku sem myslel že vykrvácím, teď teprv sou takový normál

kremrolka01
16. led 2010

ahojky, tak my už máme oslavy za sebou, přípravy náročný, ale stálo to za to 🙂 bylo to mooooc fajn, Jakoubek měl dobru náladu, z dárečků je nadšenej, všem chutnalo, no vyšlo to na jedničku 🙂
slavili jsme 2 dny předem, sjíždělo se z daleka, tak ta sobota je taková nejschůdnější, v pondělí už budem spolu s Kubíčkem jen nostalgicky vzpomínat 😵 já jsem z toho celá nějaká dojatá

Jituško, ještě jsem to včera četla, no to je teda pech, takhle narychlo přestat, ale už je to velkej kluk, a noc zvládnul parádně, tak snad na mlíčko od mamky brzo zapomene 😉 oni ty ATB na zuby jsou nejspíš pěkný driáky, to s kojením nejde ☹ tak hlavně ať je ti brzy líp

kacena00
16. led 2010

jo a byla sem na gynd po atb opět zánět jak blbec už mě to štve, tech už od září bylo 🙄 , a cyrda byl uplně suprovej, ukaqzoval zase hodiny ale sestřičky na rozdíl od dětský poznaly čem je řeč 😀 pak jim ukazoval na stole otoje a oi mu to vysvětlovaly a cyrilek si vůbec nevšim že sem odešla tak řikaly jak je milej a jk je šikovnej, hihi, to určo řikaj každý matce ale já se dmula pýchou 😀

no vyfásla sem opět žádanku na uz prsenka, protože ta blbá bulka tam furt je..tak v příštích dnech pjedu do budějic, pondělí se objednám, dovedete si představit jak se těšim...

ahojpeťo, co se takle zse sejít?? nebo nechtělo by se ti k nám? ale kontaktovat se asi musíe přes mail nebo telefon, protože na mk se nemžu spoelhnout...

kremrolka01
16. led 2010

ahoj Baruš, rádi zajedem, teď už snad bude klíd, jsme vyzdravěný,... tak se domluvíme 😉

beruskaveruska
17. led 2010

ahojky v neděli

koukám máte se tak nějak dobře děti dělaj pokroky utíká to jako voda 🙂

mě se horší cukrovka budem mi muset zvednout dávky 😉 abych byla s Kájinou v pohodě 😉

zítra mě čeká toˇÚstí tak se pak večer ozvu jak jsme dopadli 😉

kremrolka01
17. led 2010

jejda tady se dnes všude asi oslavuje 🙂
tak i my s Kubíkem přejeme Dorotce a Julince všechno nejlepší, ať holky rostou do krásy 😵

kremrolka01
17. led 2010

jo ještě jsem vám chtěla napsat že v DM dávají do 24.1. zadarmo slevovou knížku kdo máte tu věrnostní kartičku, je tam 50% sleva na sunar a další celkem dobrý věci 😉

beruskaveruska
17. led 2010

Val jak je? a co malej jak to zvládá bez prsiska?

Juli i Dorince jen to nej..

já nestíhám sledovat ty narozky tak se nezlobte kdybych na někoho zapoměla, ale snad ne.

jo konečně jsem dala pár fotek do alba 😉

tevina
17. led 2010

Ahoj holky,

Jůlince a Dorince vše nej nej nej k prvnímu ročku 😵

Kubíčkovi k zítřejším prvním narozeninkám taky vše nej 😵

tevina
17. led 2010

Adík má zítra 1 a půl roku a dostaneme poslední prevenar.

tevina
17. led 2010

Jo dneska jsme byli na karnevale,tak pak hodim nějaký fotky 🙂

valentynka
17. led 2010

ahoj holky,

Baruš, kurna, zase zánět, tak at je brzy pryč a prso at je taky v pořádku!!!

kremrolko fáákt joo?
tak to tam musím teda naběhnout 🙂

holky, on prso vůůůbec nechce, vůbec se po něm nepídí a to jsem se dnes před ním svlíkla a on nic ☹
jindy by jako ukazoval a třeba by se sápal.
asi tomu orzumí,že prostě ted mlíčko nebude a až doberu ATB,tak pokud bude mlíko,jakože si myslím že bude, tak budu kojit třeba jen ráno,ale v noci už určitě ne !
dnes se vzbudil ve 4 a to si myslím proto,že manžel jak vstával do práce,tak ho přikryl a on to cítil.

to se mi už strašně dlouho nestalo,vždy ve 2 chtěl k nám do postele a já ho měla několikrát na prsu,bo se furt mlel a né a né spát pořádně a ted nic ! ted spinká a pak mu dám asi tak 60ml štávičky, to vyzunkne a pak si podudá prázdnou flašu a spinká 🙂
dnes spal do 7.

valentynka
17. led 2010

beruško, téda ty jsi se rozjela, super věci 🙂

a at podložka pro Karličku,bude super 🙂

kremrolka01
17. led 2010

val tak aspoň že to takhle hezky zvládáte 😉

tanuki
17. led 2010

holčičkám všechno nejlepší- hodně zdravíčka a brzo sourozenečka 😎
Val, tak to je super, jak to zvládáte 😵 že bych taky odstavila 😉

kacena00
17. led 2010

val tak to je supr že to takhle zvládá, tak určo to noční kojo už nebude, držím palce, to by asi bylo fajn!!! je ptořeba se vyspat do růžova aby pak mamka fungovala a byla spokojená 😉

beruš krásný věci a ten odkapavač na lahve je supr věc, já nic takovýho neměla a vyskládavala sem to furt někde ..no kdyby se hcystalo druhý, půjdu pro radu kde si ho pořídila

doufám, že se zítra připojím a budu moct skouknout fotky- karnevalový, narozeninový... no už se těším!

endlessblue
18. led 2010

Dobré ránko kočky..

Děkujeme za gratulačky k narozkám. Proběhlo to všechno OK. Jen 7 dospělých a 5 dětí ve 2+1 bylo docela maso 😀

Julinka si to snad užila,ač si myslím, že vůbec netušila co a jak 😀

Fotečky dodám během dnešního odpoledne 😉

Val..je bezva, že Filípek to odloučení takhle hezky zvládá. A kdyby pak už nebylo mlíčko tak neva, vždyť už kojíš táááák dlouho.

Beruš, pěkně se ti ty věcičky začínají hromadit 😉

Baruš, snad to za chvíli přejde, herdek ty záněty jsou svině!!!!!!!!!! 😔

zajdla
18. led 2010

Ahojky,Pěkný den,

Přeji všechno nej oslavencům. 😉 😀

Baru snad se z toho brzo dostaneš.Ach jo.Ať je už sluníčko.

Beru,tak hlavně,ať se ta cukrovka pěkně zkoriguje. 😉 Když tak ti zvýší dávku.KOlik máš na lačno a po jídle?

JInak my se máme vcelku dobře.Včera jsme byli s Luckou zase lyžovat.Zkusím hodit video.

Dneska jsem byla s Lindou na očkování.Tak má v sobě 2 hexu a 1 prevenar.Snad nebude mít horečky. ☹ Další pichance budou za měsíc.Hlavně,aby byla ok.

zajdla
18. led 2010

Val to je dobře,že to Filípek tak dobře bere.Tak uvidíš,jestli mlíčko bude nebo ne. 😉

Jo a Linduš už moc nepřibrala.Váží 7,46 kg. 😀 Ale zeleninku miluje. 😉

nemo1985
18. led 2010

Ahojky holky.

Jůlince a Dorince vše nej nej nej k prvnímu roku 🙂

Kubíčkovi k dnešním narozkám vše nej nej 🙂

Val......... to je fajn, že to Filípek krásně zvládá.

Mě luky pije sunar od 10mesíce asi tam.

Prso vyžaduje než mi večer usne.

Máme tu plno sněhu, celou noc nám tu zase sněželo, takže hůrza, Ale taje to, dnes je nad nulou.

Malej mi ted usnul a já si jdu vytřít a pověsit prádlo.

endlessblue
18. led 2010

Mám snad vlčí mhu 😕 😕 😕 😕 😕 😅 Je to Nemo???? 😀 To je jak kdyby nás navštívila Pavis nebo Ibag 🙂

endlessblue
18. led 2010

Holky, můžete poradit?
Vím, že už se to tady rozebíralo, ale můžete mi poradit, jaký tip autosedačky koupit? Jediné co vím je, že chci tu 9-18kg a nemáme ten Izofix.

Trošku jsem přemýšlela, že bych koupila starší autosedajdu a koupila nový potah...to by se dalo něco ušetřit. 😅

endlessblue
18. led 2010

Aha..teď koukám, že se dají ještě koupit letní potahy... to jsem z toho teda fakt jelen... letní, zimní... to mám jako kupovat 2 jo??? 😠

valentynka
18. led 2010

endy, nejlepší sedačky jsou romer a maxi cosi 🙂

pokud by jsi koupila použitou,tak byhc radila jen z ověřeného zdroje,aby nebyla z bouraného auta ☹

na MMB proidávají takový potah,že se to na ten originál jen přiváže,aby se nešpinil.
já bych potahy nekupovala, škoda peněz, koupila byhc jen ten co ted píšu, mrknu se,jestli ho nemám v oblíbených