Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
23. led 2010

nebo můžeš s Verunkou sednout na bus do Žatce 😀

kremrolka01
23. led 2010

beru to jsi šikula 😉 já bych neušila asi ani prostěradlo 😀
a přidávám se ke spokojeným mandukářkám 😉

beruskaveruska
23. led 2010

mandukářky to je fajn, že jste spokojené snad budeme taky 🙂

Petruš to jde o zvyk já šiju už od základky, ale musela jsem přestat s pletením kvůli astma a to mě sejří neb mě pletení dost bavilo 🙂

kremrolka01
23. led 2010

tanu jak jde učení? kdy že to máš tu státnici?
ty jo já tě obdivuju, už aspoň Verča líp spinká?
a co jinak novýho u vás? Verunka je hrozně šikovná, já si vždycky vzpomenu jak na srazu v 11 měsících mašírovala a dělala ga ga 😀 vy už budete určitě bez plínek ne?
my přes den vychytáváme už celkem úspěšně, vydržíme s 1-2 plínama, přes noc se teda nachčije hodně a to ještě ráno po probuzení načůrá půlku nočníku, njn to je to noční kojení 😒

zajdla
24. led 2010

Prvnííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
24. led 2010

Věrko s manducou neporadím,protože ji nemáme.

Dneska lyžovat nejeli.Na manžu něco leze a je -13°C.Tak raději ne.Lucka je nachlazená,tak ať nelehne úplně. ☹

Byla jsem jen v obchodě pro čerstvé pečivo a brrrrrrrrrrrrr.Už nevylezu dneska. 😝

beruskaveruska
24. led 2010

ahojky my ted snídáme já u notase 😀 pak jdeme k našim a oak na nás čeká vewlký úklid společných prostor a kolem 20h jde MM na noční tak tu budu sama samotinká s |Kájou v bříšku 😀

jitousek
24. led 2010

dobré nedělní dopoledne 😉
u nás zase slunéčko koká a je tam samec jak cip 😵

manža je po noční tak že spí a večer zase jde makat ....dneska si uděláme italské nitě k temu nějaké miš maš maso a bude obídek no sice ne moc nedělní ale cák na tom sejde den jako každej jinej odpolko půjdu zase někam do přírody dobít energii a vyvětrat Míšu 😎

zajdla
24. led 2010

Jitu a kolik je u vás stupňů?

pismenko
24. led 2010

Ahoj holky, u nás je taky samec 😀

A můj jde taky dneska na nočku na 12náctku 😝

lucianas
autor
24. led 2010

Ahojky,
zběžně jsem dočetla dvě stránky.
Moc děkuji za pochvalu foteček. I když na té společné, to jsem se nestihla ani pořádně upravit. Museli jsme využít toho, že nás měl kdo vyfotit. 😀
JInak se máme dobře. Čeká nás teď ve středu další poradna, tak pak napíšu, jak jsme opět vyrostli.
Dany přes den moc nespí, tak ani k počítači moc nechodím. Navíc, manžel teď chodí do práce jen do jedné, tak je s námi doma. Užíváme si jeho přítomnost. I když penízky už bychom potřebovali i další, tak se těším, až bude trošku lepší počasí a bude moct jít do té druhé práce.
Stále kojíme, paseme koníky, smějeme se, až se zalykáme, no prostě, je s ním už zábava. A to nemluvím o tom, jaká bude, až začne pomaličku mluvit, lézt.

Dnes čekám návštěvu, maminy tady od nás. Přijdou se podívat na malýho. Jdu dělat nějaké občerstvení, dokud mi chvilku spí. Nevidím to na dýl,než půl hodinky.

Určitě ale zase mrknu.

kacena00
24. led 2010

čau holky, u nás je malej marůdek....

ráno si dal svejch tradičních 210 mlíka ke snídani, udělal ee, dopil 50 ml jako obvykle a do 5 minut vyzvracel uplně všechno..to sem teda ještě nezažila a jako že sem na jeho zvracení hodně zvyklá...střelil to tak metr a to zvracení bylo tak dlouhý v řádu několika vteřin (v kuse) že sem mohla celej ten proces sledovat... navíc ten průměr toho proudu...za 10 minut se začal dožadovat znovu jídla a tak sem mu udělala jen trochu, vypil 90 ml po 15 minutách opět 2 brutální šavle...

tak sem mluvila s doktorkou na pohotovosti, v tu chvíli byl ještě celkem spokojenej, ranní bobbous normál tvar..tak nakázala přísnou dietu- jen čaj po lžičkách a to dycky po půl hodině a že se uvidí, že bysme dyžtak dojeli kdyby pořád zvracel ale že má nejspíš podrážděnej žaludek

(předtím sem mu zkusila dát jíst - to už bylo 2 hodiny od posl. pokusu se najíst- a už ani neměl chuť odvracel se, tak šel spát nalačno)

probudil se, dostal čaj a kakal- ovšem tentokrát už stříkací šílenej průjem, vydržel bejt vzhůru chvilku, furt měl tendenci poplakávat ale jen tak slabě s michalem sme si řikali, že je strašně hodnej a že to není on.

před chvilkou dostal potřetí čaj ( a dávám mu víc jak ty 3 lžičky, žaludek to vydržel a on má šílenou žízeň, jak nerad pije, teď se po čaji vysloveně natahoval), změřila sem mu teplotu- měl ledový nohy a horkou hlavu, a od rána mu vyšplhala teplota na 38,2

dostal paralen a teď znovu spí..

chudáček malej, já bych brečela když ho vidím, jak je uplně hadrovitej.... tak uvidíme, až se vzbudí, zavolám znovu té doktorce a dohodneme se, ale na virozu mu ztuha něco může dát, asi mi spíš jen poradí, co mu dát k jídlu, aby znovu nezvracel a kvůli tomu průjmu taky nevim..

pismenko
24. led 2010

jejda Baruš ☹ ☹ no snad bude brzo dobře 😒 😒 na průjem zkus borůvky nebo jenom šťávu, ale něco proti blindění mě nenapadá....no snad piškoty třeba rozmočené trochu v UM nebo rohlík s troškou másla ??

endlessblue
24. led 2010

Přepište dějiny. JULČA MÁ ZUB 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
24. led 2010

jupííííííííííííííííí 😀

kremrolka01
24. led 2010

Baruš ☹ že by nějaká střevní chřipka ☹
každopádně ten čajík je důležitej, pomalu po lžičkách, ať se nedehydratuje a neskončíte na kapačkách, ale zas ne moc ať to nevyblinká
no a na dietu je nejlepší rejže, mrkev vařená, suchej rohlík, max. piškot, nestlé snad dělá nemléčnou kaši rejžovou s mrkví s bifido bakteriema
tak ať jste brzo OK, chjo s těma prďolkama jsou starosti, člověk by si to s nima hned vyměnil ☹

endy třikrát huráááá 🙂

kremrolka01
24. led 2010

kdo mlsáte koukněte jestli doma nemáte
http://www.lidovky.cz/ve-fidorkach-a-v-cokolada...

valentynka
24. led 2010

ahoj holky,

jéjda Baruš co to čtu ?? chudinka Cyrda ☹
jednu takovouhle šavli jsem zažila, bylo to hrozný,taky jsem to mohla sledovat, jak to bylo dlouhý ☹
chudinečka malej, jenom čajík ☹
já byhc zkusila ty piškoty, udělala bych mu čaj s medem a lehce piškot pokapat a nebo namočit den starý rohlík.

no snad už je na tom líp,od oběda jsi nenapsala, tak doufám,že je vš OK !!

valentynka
24. led 2010

Přepisujeme dějiny 🙂
Julča má konečně na roce zoubek 🙂
asi chce mít dokonalý chrup až do 100 let 😀

hele holky,kdo to tu tenkrát psal,že jeho mimi v 7měsících ještě nemá zub ?? to byla dobrá prča 😀 😀 😀

joo kremrolko,dobrje nápad s tou mrkví,taky bych mu jí uvařila,at má něco trošku teplého do bříška

s těma miminkama to je největší starost☹

noo tam salmonela taky dobrý 😖
naštěstí figaro nejím

valentynka
24. led 2010

ráno jsme jeli na plavčo, tatík nám oškrábal auto a zatopil, přistavil vůz ke vchodu 🙂 a jeli jsme 🙂

po plavání jsme jeli k babče a před chvílí jsme se vrátili.

MM je v práci, šel ráno v 10 a příjde až zítra v 11 ☹

pismenko
24. led 2010

Val tak ty jsi taky osamocená?? takže to už jsem já, ty, beruška jitoušek.....to bychom si mohly udělat večerní párty

pismenko
24. led 2010

no s těma zubama je to prča, my jsme se zasekly na čísle 7

valentynka
24. led 2010

noo škoda,že nejsme z jednoho města, to by byla párty několikrát do týdne co?

Filípek má pořád 6 zoubků, dva dole a 4 nahoře

pismenko
24. led 2010

my máme dole 3 😀

kremrolka01
24. led 2010

a my 2 dole a 2 nahoře a lezou nám teď dvojky dole
já právě nevim jestli zítra na cvíčo jít nebo ne, tak jedině kdyby mi někdo přistavil vyhřátý autí 😀

endlessblue
24. led 2010

a my máme dole jeden !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 , teda spíš půlka... ještě celej nevylezl, ale to se počítá, ne???? 😅

pismenko
24. led 2010

to víš že se to počítá 😀 teď to poleze jak zuby po dešti, uvidíš 🙂

kremrolka01
24. led 2010

jj nám ty čtyři vylezli ráz naráz

zajdla
24. led 2010

Baruš,tak ať je Cyrda brzo ok.Lucka když nám tak moc zvracela,tak jsem jí dávala cocacolu,ale Cyrda je asi na ni ještě malý.

Blaho přeji Julči k prvnímu zoubku. 😉

valentynka
24. led 2010

zajdi, cola pomáhá, je to rychlý zdroj energie, díky cukrům a i ty bublinky pomohou,ale u starších dětí a i u dospělých 🙂