Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
3. únor 2010

Endi já hovězí pořádně uvařila v papiňáku a pak krájela na úplně malinký kousíčky a pak to rozmačkama vidličkou a většinou dávala s máčenou. 😀
Hodně jsem vařila zeninovou polívku,ale hodně hustoua se zásmažkou.To Lucka milovala .Nudličky jdou krásně pomačkat v polívečce vidličkou,aby nebyly tak dlouhé.

Nevím,kdy jsem začala s mlíčkem kravským,ale pak jsem dělala brokolici s bešamelem a brambory.Ale to nevím od kolika měsíců,jen vím,že to měla moc,moc moc ráda a koprajdu s bramborem. 😀

JInak já pojedu do jara na skleničkách a pak začnu vařit.Až bude dobrá jarní zeleninka.

endlessblue
3. únor 2010

Jééé, Beruška už perééé... to je žůůůžooo.... miminka se nám blížeeej!!!!!!!!!! Já bych si tak poňuchala novorozeně... to je tááák krásnýýý!!!!!!!!!! 😀

Jitu, golfík je to moc hezkej, ale trochu těžší.. ale zase pokud neplánuješ tahat to do MHD.. tak myslím proč ne???

Holky, díky za komentáře k tomu Julčinýmu stravování... zejtra bude muset můj milášek žvejkat o sto šest 🙂
jojo, krmím stále klasickou malou lžičkou. Mám už i dětskou.. ale ta je nerezová kovová... a mě to přijde studený 😅

Jinak mrkněte... naše sedajda 😀 http://verkuc.rajce.idnes.cz/25._Leden_a_prvni_...

Brou noc... jdu žehlit a u toho budem s manžou koukat na filmek....páápááá

kremrolka01
3. únor 2010

endy paráda!!!! krásná sedjda 😵 😵 😵 a Julče se v ní taky líbí co?Kuba taky do ní pořád lezl když byla doma
baru no tak výborný zprávičky s kozuchem 🙂 to je jasný, že se člověk bojí, švagrová taky měla bulku v prsu a 14 dní nejedla ☹ no a já tomám zase s čípkem, úplně se děsím, z tátový strany na to poumíraly snad všechny ženský, teď má rakovinu jedna příbuzná ve 32 letech, tak nevím do jaký míry je tohle dědičný ☹ mně už z jedněch výsledků vyšla prekanceróza, což má bejt předrakovinnej stav, no musim se teď objednat na gyndu a nějak zatlačit aby se to řešilo
ad jídleníček: cca 7-7:30 kojení, v 8 se mnou dlabe snídaní, to dá tak plátek celozrnýho chleba, zkoušela jsem mazat lučinou ale to nechce, 10 - ovoce (většinou teď dávám čerstvý - strouhaný jabko, mrkev, mango, papáju, banán nebo přesnídávka), 12 -masoxzeleninaxpříloha (těstoviny, kuskus, rejže, pohanka, jáhly, brambor) - maso máme tak cca 2-3x tejdně, jednou žloutek, šťoucháme, začla jsem mu dávat oříšek másla místo oleje, třeba do rizota už jsem postrouhala i trochu sýra 15 - jogurt, 18 kaše bez příchuti z HA mlíka (střídám rejžovou a nějakou osmizrnou od sunarky s medem a pak 19:30 kojení a ještě jednou v noci, i když teď už se daří že spí celou noc po těch mléčných kaších) do toho mi celej den žere rýžový hovínka, občas piškot
takže u nás jídleníček taky podobnej, teď jsem zvědavá, začíná hodně kousat, takže mi krade jabka na měsíčky, mandarinky, chleba s kůrkama, všechno bez problémů spořádá, takže myslím, že budem přecházet brzo na normální jídlo, dneska už jedl kuskus s růžičkama brokolice a květákem a mrkev na kostičky, jenom uvařený nerozmačkaný a přišlo to jak mu teď dorostly ty dva přední tesáky 😉
my pláujem další až na ty plus mínus Kubajsovi tři roky, takže to je ještě minimálně rok do dalšího snažení, ala aspoň už snad bude dostavíno a aspoň částečně zařízeno a uděláme si miminko v novým baráčku 😀 vzhledem k tomu že stavíme svépomocí tak ani nepředpokládám, že manžu do tý doby nějak výrazně uvidím 😒

kremrolka01
3. únor 2010

my jdem koukat na lost, začala poslední sezóna konečně 😝

jitousek
3. únor 2010

s těma golfkama fakt nevím ☹ do jara času doooost tak snad se rozhodnu manža zatím s golfkama dělá mrtvího brouka a prej už zase koukáš na kočáry ? Jo koukám páč on to stejně nevybere a pak na poslední chvíli studovat váhu nosnost a všechno no však víte chlapům je to jedno pak jim stačí ukázat konečnej typ a oni to odklepnou a je to 😵
dneska tu napadla dalších nových 30cm hrůůza a to jsem dneska šla na rehabilitaci teda jela MHD mělo zpoždění přišla jsem tam pozdějc ale nezlobili se páč to dneska bylo úplně normální vzhledem situaci na cestách 😎

jinak s tím jídlem u nás je to taky takové jednotvárné akorád mám porád pocit že Míša má málo mlíka podle těch vašich rozpisů 😎

u nás : ráno 5.30 mlíčko 220ml
8-9 snídaně chleba rohlík s máslem a lučinou nebo taveňák nebo přesnídávka banán jabko nebo i jogurt jak kdy a co 🙂

12-13 obídek zelenina s brambory rýže těstoviny někdy k tomu kuřecí masíčko už jsme ochutnali i rybu (ačkoliv jsem četla že by se neměla mořská jen sladkovodní a to kousek a ne často ).....někdy polívečka zeleninová nebo i knedlík a rajská třeba i zelíčko jsme ochutnali všechno mam mam mam je výborné 😵 😵 😵
endy mě dlaa inspiraci na kus kus a na jáhli ty jsme nejedli a vyzkoušíme je 😎

15.30 svečina obdobná raní snídani podle toho co snídá tak pak podle toho má svačinku

no a pak 18- 19 kaše a to dělám plnou flašku 😎

jinak nemixuju mačkám vidličkou a jíme teda lžičkou stále tou malou páč jsem zkoušela kovovou od dětského příboru a neotevře na to chlebárnu 😒a padá nám to val jakou máte větší lžičku???

kacena00
3. únor 2010

holky já si vám zapomněla postěžovat:…dostala sem krámy: po 2 týdnech a 4 dnech…chjo..myslím si že je to tím, že mi skoro o půlku zvedly dávkování letroxu, ale proč sem najednou měla tak málo horm. št. žlázy nevim..celý 4 roky bylo stále stejný dávkování, i v těhu..tak nevim, co se posralo, každopádně krámy dvakrát do měsíce mě teda neba 😠 😒

endy krásná holčička v krásný sedajdě 😵 😵 😵

petruš tak to je šikulka, no já mu dneska dávala kousat do jabka a některý kusy polkl až se mu zalily oči slzama- trouba a mezitím to krásně válel po puse a žužlal dásněma a nebo přímo kousal zubama- bylo to slyšet..

to se mu dařilo už v říjnu, ale jakmile omarodil a nebo mu začaly růst tesáky tak to začal plivat a nenajed by se, no já se nedivím, když mu nejni dobře a nebo má dásně nateklý- ještě navíc na několika místech najednou...ale teď zase využiju příležitost než mu začnou růst další zuby..

jo petruš a nemohlo by trochu pomoct v prevenci očkování dělož. čípku? já sem na plavču čuměla ale jedna holka si ho pro sebe zaplatila, že prej proti určitým problémům to je platný i u ženskejch co už sexuální život zahájily..já myslela že to už pak nemá cenu..ale třeba by to mohlo řešit i tyhle potíže do jistý míry?... nevim, každopádně tohle je na prd...

jo a mimo téma: neuvidíme se ještě ten příští týden?

jitousek
3. únor 2010

jo a přes den taky hryžem kousky jablíčka krásně ty měsíčky drží v pacičkách a rozkouše si je a pak jsme ulítlí na rejžovém polistyrénu jsou to takové kolečka veliká kupovala jsem mu od Hippu dětské malé ale vyšli přes 20kč ten sáček no a v DM mají bio celé balení velikejch koleček za 14kč dám mu vždy půlku s toho velkého kola a on si to láduje do pusy ovšem teda v kuchyni to někdy vypadá ....a já můžu luxovat každej den ........už jsem říkala že bych pořídila snad jednu slepici 😀 aby to sezobala a já nemusela každej den luxovat drobky nejvíce po kuchyni a někdy když jí tak i v obejváku 😎

kacena00
3. únor 2010

jituš my teda už nějakou dobu používáme normoš kovovou protože na tu malou umělohmotnou sem už neměla nerva a nemá absolutně problém..tak já nevím, 3 měsíce už? nevím fakt..2-3 měsíce to bude...

endy chceš taky náš jídelák? 😀

kremrolka01
3. únor 2010

jituš no rozmyslete to, oni na fotce vypadají všechny hezky, ale chce to je vidět
já dala na reference, každej si ty chicco multiway hrozně chválil, teda tanu ne ale ta mi to nenapslala 😀 😀 😀 😝
no a dneska už bych vybírala fakt jinak

jinak mlíka mu stačí 500 ml, takže podle toho co píšeš myslím, že má dost 😉

kuskus je fakt ňamina, naše určitě nejoblíbenější jídlo teď a pak teda miluje tu červenou čočku s bramborem a mrkvičkou, někdy tam přidám ještě žloutek

a jíme kovovou kávovu lžičkou a musí to mít v porcelánovým talíři, a když to dojí tak si musí pořádně zabouchat 😀

kacena00
3. únor 2010

jo tak ten náš rejžový nerad- to dlabal dnes z nouze, protože ostatní rýžový žížaly sme sežraly- teda on a táta protože byly hladový jak herci během tohoto víkendu, ale nejlepší sou asi pohankový, pak kukuřičný a rejžový hovínka jen jako nouzovka, ale žere to furt

a pozor, pletu na sebe bič...malej umí dělat prosím prosím, sice zatim na moji radu- aby se nevztekal když něco chce- ale to je tak roztomilý, že mu neodolám a prostě asi udělám chca nechca pár výchovných chyb 😀 😀 😀

kremrolka01
3. únor 2010

teda 30 čísel jo??? u nás dneska spíš poroztálo, bylo 5 stupňů a nesněžilo

jitousek
3. únor 2010

no jak píšeš Baru s tím čípkem tak moje kámoška se taky nechala očkovat 26 a už normálně jako sex žeje dlouho jenže protože maj v rodině taky nějaké tyhle problémy tak to se ségrou podstoupili a byla o tom jednou diskuze v rádiu že u ženy po 35letech se můžou nechat očkovat ale jak je to moc účiný to nevím 😒 😎 chjo to jsou věci 😔 každopádně Péti držím palce aby jsi byla v poho 😵 😵

tevina
3. únor 2010

Ahoj holky,

Tak Adámek je už lepší,už nemá tak vysoký horečky.Ale noc teda stála za ....byl vzhůru snad každých deset minut,no děs.A dneska byl celý den strašně protivnej,pořád fnukal,pobrekával,měla jsem ho na klíně snad celý den.Takže to jsou určitě zuby.Taky byl 3x posranděnej a to dost 😝

Baru to je dobře že to máš v pořádku a že je i Cyrda ok 😉

Jo holky úplně jsem vám zapomněla napsat,že jsem se stala v sobotu tetou.Tomášový ségře(ta co holduje tak ráda alkoholu 😒 ) se narodil klouček Vojtíšek.Má chudinka jen 2,60kg,naše Gábi totiž celý těhu hulila 😠 Nevim kdy ho uvidim,protože se s nima moc nestýkáme.Tomáš tam byl dneska s tomíkem pro nějakej dopis,tak děti taky konečně dostaly ježíška 😀 V únoru,dobrý ne?Já dostala sprcháč a pěnu a to je vše.Tomášek vláčky a myš k pc(nechápu proč 😀 ) no a to je celý a to měl v prosinci narozky,talže k těm nedostal nic.
Prostě škoda mluvit.Jsem ráda,že už je skoro nevidim.Jo a toho kloučka pojmenovali po dědovi Vojta,tatínek je totiž neznámý.

kremrolka01
3. únor 2010

šmarja tady to zrovna žije, ale manža už tlačí ať se jdeme koukat, tak jdu, páček a pus 😲 baruš jj vidět bychom se mohly, písnu IP

tevina
3. únor 2010

Kremrol kde dávaji Lost?

kacena00
3. únor 2010

co je lost??? sem nekulturní hovád

no já jdu taky za manžou sice opět sex nula kvůli mějm druhejm krámum v měsíci..ale aspoň povidat bysme si někdy mohli 😠 😠 😠

tevi, to je hrozný, já bych těmhle kuřačkám v těhotenství s chutí urazila ruku... třeba se ještě díky tomu hošíčkovi vzpamatuje, ale kamarádka má sestřenku co celekm chlastá a nic se po dítěti nezměnilo...

2,6 to je pinďa jak cyrilek když se narodil 😵

tevina
3. únor 2010

Baru já tak strašně doufám že jí to změní,ale taky tomu moc nevěřim.Já už od začátku říkám tomášovi že si toho broučka beru domu,aby tam nevyrůstal.

tevina
3. únor 2010

Lost jsou Ztraceni,dávali to na nově 😉

kacena00
3. únor 2010

holky a k těm golfkám...moje máti mi chce přispět na nákup golfek k cyrduchovejm narozkám..no nikdy sem o golfkách tady na vsi nepřemejšlela ale je fakt, že do pakova a do tábora by se hodily..ale vůbec nevim, jaký sou fajn, jaký ne...navíc s tím začla, protože její kámoška pojede pořizovat v březnu golfky do poslka...co si o tom myslíte? zvažovaly ste někdy polský? nebo znáte někho kdo je má? mě se za to nechce moc utrácet, popravdě nevím, jak moc budou využívaný, ale třeba budeme letos s cyrdou v eteru a nechctěla bych nějaký těžký šmejdy z kterejch budou cyrdu bolet záda...nebo co já vím...

poraďte pleas uplně neznagolfce...

beruskaveruska
3. únor 2010

chci recept na kukus a jáhly prosímmmmmmm 🙂

jitousek
3. únor 2010

s těma kočárama je to těžké půlka jich je z 4íny a půlka z polska tak že babo raď 😒

jitousek
3. únor 2010

ale proti gustu žádný dišputát já proti polsku nic nemám 😉 a myslím že je důležité kokat na kvalitu materiálu provedení váhu skladnost funkčnost a taaaaak no 😎 na co to vlastně člověk potřebuje kam s tím hodlá cestovat a tak 😉 jdu spááát brou ráno moudřejší večera 🙂

valentynka
4. únor 2010

dobrí ránko 🙂 po dlouhé době první

tééda tady toho je nakecáno, musím na předchozí stránku 🙂
jen jsme zahlídla Lost, tak jsem zvědavá, bo jsme to sledovali

valentynka
4. únor 2010

beruško, neboooj, s tím rovnáním prádla se u Karličky vyžiješ 😀 bude prádla a skládání,že tě z toho bude přecházet zrak 😀 😀

valentynka
4. únor 2010

endy, se neboj dát tu nerez lžíci, vždyt jí ohřeješ jídlem 🙂
a Juli se bude dobře papat, uvidíš.
jsem zvědavá na tvoje dnešní poznatyk z rozmačkání 😉

jůůůů krásná sedajda a jak Julince slušííí 🙂 no je to kočka a tu sponečku 😀

tak koukám,že u kremrolků s jídlem na stejno 🙂 jen já už ho před spaním nekojím, až ráno až se probudí,ale včera prso nechtěl,tak dostal sunar

Jitu, no máme normální příbor dětský pro Filípka, takže ta lžíce je asi tak 1,5x větší než ta malá plastová

Jitu, jsem četla,že mohou už ty rýžový chlebíčky, mám v plánu je taky koupit.
ale já dávám vždy filípka do židličky,aby jedl tam,aby si zvykal, bo chodit s rýž.chlebíčkedm po bytě, by mě pak asi mrsklo a luxovat každý den taky 😖

joo tak to mě filípek kremrolko taky takhel bouchal do porc.misky s krtečkem až najednou koukám,že je prasklá přes půlku,ale ještě drží, od té doby může bouchat jen plastovou 😀
tu beru ještě k normální,bo filda chce někdy jíst sám a musím mu dát tu moji velkou,pak zase chce tu svoji a tak .. 🙂 ale krásně se trefí do pusinky, vždycky mu tam dám kostičku mrkve a teda jako vyhcutnává si to 😀 😀

Tevi, to je mi kloučka dopředu líto, chudinka, jen 2,6kg drobeček.
někdy těm ženským v těhu ulámat ruce,aby nemohli hulit

kremrolko prosím prosím kde dávali Lost ????

valentynka
4. únor 2010

endy, tak ted koukám na fotky a Juli už mátaky mazlící období vid\?
to je táák strašně krásný 🙂

filípek taky a už se mazlí i s námi, na to se mooc těším 🙂

jiank krásný kučeravý vlásky 😉

endlessblue
4. únor 2010

Dobrý ránečko... ale že se to tu večer rozjelo, že??? 😀

Díkes za postřehy s jídlem... vzala jsem si od každého něco 😉

Dnešní noc opět na pytel 🙄 . Malá se vzbudila v jedenáct večer a jako že dospáno. Seděla v postýlce, fňukala, mrčela.. nebo jen lezla a vykládala. Tak jsem si jí chtěla vzít k sobě, že jí jako uspím.. no... bojovali jsme s manželem do 1 do rána a já pak šla dělat Sunar. Ten vyzunkla.. nicméně pak ještě půl hodiny řádila... motala se v posteli, kopala střídavě mě, manžela,.... chtěla slézat z postele. Usnula asi tak kolem druhé.. takže tak. Nevím, že ze dne na den taková změna. Do teď spala božsky a najednou toto 😒

Dneska jsem jí udělala mačkanou snídani. Čerstvá měkká hruška, uvařené jablíčko, čerstvý banán a bílý jogurt. Všechno měkoučký, ale stejně jsem to hodně pomačkala. No a snědla tak poloviční dávku co obvykle. 2x jí to nakoplo... páč má tendenci hned polykat... takže tak... dítě nedojedený a asi pěkně protivný.. ale zkrátka musím 😔

endlessblue
4. únor 2010

Val.. my řekneme.. udělej mazli mazli... a ona příjde a mazlí se... někdy to ale nepochopí... práskne sebou na zem a pomazlí se třeba s kobercem, to je fuk 😅

valentynka
4. únor 2010

endy, to je normální že jí to nakoplo, nebyla doted zvyklá na nějaký větší kousíčky,i když hodně mačkané,byla zvyklá že je to jako kaše a sklouzne jí to do krku.

VYDRŽ !!

třeba to jednou vyhodí,ale to neva, musí si zvyknout

valentynka
4. únor 2010

taky říkáme udělej mazli mazli a taky si někdy lehá na zem 😀

miluje polštáře na gauči, se pak po nich válí a mazlí se s nima