Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
25. únor 2010

tak já val napíšu i když to třeba ví ale to je jedno 😵

jitousek
25. únor 2010

už jsem to poslala 😎

jitousek
25. únor 2010

jo a jinak k těm botičkám já osobně ještě Míšánkovi botky nedávám zkoušeli jsme zkušebně takové bačkůrky a když na ně zapoměl tak jako v nich byl asi tak půl hodiny a konec pak si je vyzul ....a teď jsme mluvila s příbuznou co má holčičku stejně starou jako je náš Míša a ta teda už chodí asi od předvánoc a a taky říkla že nemá cenu pořizovaat dřívějc boty než si samy zvyknou chodit a naučej se to říkala jí to doktorka a pak mě teda taky ukazovala bačkůrky za 150kč jak je malá sešmajdala za 14dní a vypadali jako by je tahala rok ☹ teď jí koupili zdravotní sandálky krásný lehoučký a fakt tu nohu kopírujou jak by to mělo bejt no a cena teda 500něco docela mastnota ale asi do nich taky půjdem až se Míša naučí chodit páč když jsem to viděla nechce se mě mu huntovat nohu když jí má ve vývinu 😒 no uvidíme každopádně boty budou o starost na víc a hlavně vůbec nevím jak mu to budu kupovat páč to bude asi spíš za trest než pro radost mu jít něco zkoušet do krámu 😕 😅 😎

tevina
25. únor 2010

Jé Žiraf já to taky nějak přeskočila,upřímnou soustrast 😔

tanuki
26. únor 2010

žiraf, to je mi líto, v těch nemocnicích jsou hrozný svinstva- bakterie...co moc nereagují na antibiotika, stařečci tam třeba přijdou s něčím banálním a umřou na infekci moč. cest z cévky nebo zápal plic.
Taky se nám stalo, že když umřela babi, známým se narodilo děťátko, je to fakt zvláštní pocit

zajdla
26. únor 2010

Ahojky,pěkné ráno.

Tak jsem včera u ordinace vyžehlila prádlo.Dneska malou zabalím a zítra frčí.Už se moc těší.Chtěla jet už dnes,tak si musí ještě 1 noc počkat. 😀

Malé Lindušce zase frká nos,ale myslím si,že má zase jen zduřelou sliznici.Protože žádný soplík. ☹ Ach jo,ten zlaťák mě už pěkně se... 😠 😠 😠

Včera dělala Lucka blbosti a Linda se mohla uřechtat.Až z toho dostala škytavku. 😀 😀 😀

christla
26. únor 2010

Ahoj holky!

Dlouho jsem tu nebyla a ejhle, máme další miminko.
Rinty moc gratuluji a vítáme na světě malou Klárku.

Jinak my stále marodíme. 😔 Už mě to fakt ničí. V úterý jsme byly u doktorky na přeposlechu a má stále zarudlý krček a kašle, takže zákaz chození ven je i nadále. 😒 Už mě z toho picne.

Žiraf, to je mi líto s dědečkem. 😔 Ale bohužel, takový je život.

zuzanka26
26. únor 2010

Ahoj, dobré ráno a vše nejlepší Dorotce k svátku 🙂

beruskaveruska
26. únor 2010

ahojky

jo taky jsem to psala Pavisce . že má týnka mimouška 🙂

Dorinko tetka beruna ti posílá pořádnýho hubana a mamina at ti udělaj nějakou dobrůtku s taťuldou 😀

kremrolka01
26. únor 2010

dobré ránko, Dorotce všechno nejlepší k svátku 😲
chris chjo to už se vám pěně táhne, tak snad bude brzo fit, ty antibiotika jste nakonec měly viď?
kamco krásný golfáče 🙂 my je teď taky vyměnili 😅 asi si řeknete že jsem padlá na hlavu, ale ty chicco mi fakt nesedly, vyaukrovala jsem si ingelsinu zippy, přesně tyto:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3815-inglesina-zi...
u nás v krámě je mají fakt za 10 tisíc, jsem si je byla ozkoušet a je to naprosto něco neporovnatelnýho, super jednoduchý skládání, odpružený, nikde o nic nezakopávám, nemusím se hrbit, košík prostornej, no bájo
dala jsem na za ně 2300 včetně originál tašky na kočárek a chicco prodávám za 2600 (koupeno za 2800) a už mám zájemce, tak jsem z toho nakonec vyšla celekm dobře 😀

endlessblue
26. únor 2010

Dobré ránečko holky.
Takže....Dorotko... vše nejlepší k svátečku 😲 😲 😲 😲 😲

Jinak u nás nic moc. Chris... jsem v partě. Včera v noci opět Juli horečky, kašel. Dneska ráno jsem už vyrazila k doktorce... po prakticky probdělé noci. 🙄

Nic vážného to asi není. Plíce, ouška, krk má malá čistý. Nicméně jsem zmatená. Já Julče dávala vždycky 2.5ml (půl toho dávkovače) toho Nurofenu a pokud teplota neklesla... tak za 3 hodiny paralenový čípek. Nicméně doktorka mi řekla, že malá má přes 10kg a že jí klidně můžu dát 5ml Nurofenu, což je celá ta stříkačka. Ale na obalu píšou... jak podle kil tak i věku, že jedna dávka 2,5ml.. tak a babo raď !!!
Bojím se, abych jí nepředávkovala.

Teď spí. Nicméně už od včerejška mi nepila žádný Sunar. Nechce mléčný výrobky. Jen čaj, piškoty, jablko, a trošku snědla k obědu 😔

endlessblue
26. únor 2010

Kremrol...tak to gratuluju!!!! 😉 Já tu Inglesinu nikdy v ruce neměla.... jen nějaký jiný kočárky. U mě zvítězilo to Janéčko právě těma vysokejma holema. Jinak je to zkrátka golfáč, to že to nebude houpat jako můj hlubokej kočár, na to se musím připravit 🙂

janda79
26. únor 2010

ahoj endy, toje divný... já to Verušce dávám podle toho dávkování, takže 2,5ml 😲

janda79
26. únor 2010

já chci ven na prochajdu, béééé

endlessblue
26. únor 2010

Jandi.... no, já jí teď dala těch 5ml jak říkala doktorka... snad jí to srazí... ale asi budu zase dávat těch 2,5ml. Zase jí určitě nedávám 4x denně... jak bych mohla. Malá dostane tak 2x Nurofen a 1x čípek... jako včera. Ale furt se ta mrcha teplota vrací .

Jinak ven můžeme až když bude 2 dny bez teplot. Paráda. Víkend za dveřma, manža konečně doma... a já budu stále jak norník 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

endlessblue
26. únor 2010

Holky....taky doporučuju film.....Uvnitř tančím. Smutné a veselé zároveň. I jsem si pobulela 😉

kremrolka01
26. únor 2010

endy no mně těch 5 ml přijde taky hodně, to píšou až od 3 let ne? já bych se řídila tím co je na příbalovým letáku, ono se to tam dá podle váhy nějak spočítat kolik mg nesmí denně přesáhnout tak to zkus jak to vyjde
a má ty horečky pořád tak vysoký nebo to klesá? já Kubajsovi dělala zábaly jak měl nad 39 po odečtu (tělíčko do vlažný plínky, nohy, ruce volně na 10 minut a do půl hodiny mu to vždycky o stupínek i víc kleslo, jinak pokud nemá víc jak 38 po odečtu tak bych jí tak neládovala, přece to už je taková přirozená obrana tělíčka

endlessblue
26. únor 2010

Mno, dneska ráno měla 39,3.. takže 38,8 po odečtu. Když jí zabere něco....tak to klesne jen tak na 37,9 po odečtu a začne zase zvolna stoupat.

Doktorka říkala, že mám dát Nurofen, pokud za 2 hodiny teplota trvá tak Paralen a pokud by stále trvala, tak jelikož nemůžu dát už nic.... tak pak ten zábal 😔 Ale k zábalu zatím nikdy nedošlo. Po Paralenu to kleslo. A pak jsem třeba celé odpoledne nedala nic... páč se to motalo kolem těch 38.

Zábalu se bojím.. malá hysterčila, i když jsem jí jen dala vlažnej hadřík na čelíčko 😅

endlessblue
26. únor 2010

Tak já chudinku naládovala těma 5ml. 😕 No snad se jednou nic nestane 😖 Mě ty doktoři fakt někdy štvou. Kdyby řekla.... nejsem si jistá, podívejte se. Šak mě je jasný, že si nemůže pamatovat všechno... ale ona vyloženě... "Kolik ml jste dávala"?... a já "No, 2,5ml" jak je to tam napsaný pro děti 1-2 roky"... a ona "No, tak proto jí to neklesá.... to je málo. Má nad 10kg.. už můžete dávat 5ml"... a já si připadala jako debil, kterej celej včerejšek holku poddávkoval a proto má horečky. Nejradši bych jí zavolala 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zajdla
26. únor 2010

Endi uvidíš,že to za 3 dny přejde.Tak jak u nás s tou Linduškou.To byla ještě malý prcek.Měla něco kolem 3-4 měsíců. ☹ 3 dny hrozné horečky a pak najednou nic.V pohodě.Ale zábaly jsem nikdy nedělala.

Chris snad se z toho brzo vyhrabete.Už ať je sluníčko.I když teď jsem četla na netu,že se má zase ochladit.To už teda nechci. 😠 ☹

evitkamalicka
26. únor 2010

rinti gratulacia

kremrolka01
26. únor 2010

u nás taky, 3 dny v horečkách a nic z toho, ale taky jsem z toho měla nerva

kremrolka01
26. únor 2010

evit tý jo tobě to taky letí, 17 tt 😕 kamaráda má termín jak ty a minulý týden jim na utz oznámili že to bude kluk 🙂

janda79
26. únor 2010

endy, koukala jsi na číslo té šarže nurofenu, nějak proběhlo v tisku, že jedna byla blbá. je to tato 909263

endlessblue
26. únor 2010

Jojo, já vím. Byla to nějaká ta jahodová. Já vždycky kupuju tu pomerančovou.

Jinak malá se teď vzbudila. Po koňské dávce Nurofenu teplota 37,3 po odečtu,... tak jsem HAPPY 😀
Dokonce vypila i 150ml Sunaru. 🙂

janda79
26. únor 2010

😀
takže je to na dobré cestě. že by ta dr. měla pravdu 😅 ... 😎
Veruška se mi právě vzbudila, tak jí jdu dát oběd. do dvou se mi ozve manža, jestli stihne vyzvednout Míšu, tak uvidím, jestli pro ní pojedu nebo ne. potřebuji nakoupit nějaké čaje, citrony. večeři mám vymyšlenou, ale ne hotovou a zítra asi půjdeme do solné jeskyně, aby se holky brzy uzdravily, uvidíme uvidíme, jak to bude fungovat

janda79
26. únor 2010

holky, ty voe, teď jsem zapnula tv a zrovna tam mluvil asi nějaké přednosta onkologické kliniky a řekl, že nemá absolutně smysl nechávat si zamrazit svou pupečníkovou krev, že to můžete udělat pokuď z tho chcete třeba udělat nějakou dobrou mastičku(to jsem nepochopil) nebo když chcete podporovat majitele pupečníkových bank.....že smysl to má, když chcete tu krev darovat do veřejné pupečníkové banky, za což, jak si myslím, se neplatí, kdyžto když si chcete nechat zamrazit tu svou, stojí to pěkný balík. říkal, že dosud nebylo ani v jednom případě toto využito-svou vlastní pup. krev. pro sebe či své dítě. tak to mě dostalo!

janda79
26. únor 2010

mám tam chyby, ale fakt jsem z toho docela překvapená, tzn., že je to normálně hnusný business, jsou to hajzlové!

evitkamalicka
26. únor 2010

kremrol, nam dr uz v 14tt povedal, ze to vyzera na dievcatko, ale potvrdi nam to az na velkom ultrazvuku, tak uvidime ci sa nepomylil

zajdla
26. únor 2010

Jandi tak to je teda mazec.Já nad tím přemýšlela.
Jo a do solné jeskyně se nemá chodit s teplotama.

Endi tak to je dobře.Tak snad už je to na dobré cestě. 😉

Evitko tak třeba to bude 3.8 jak je naše Linduš. 😀 😀