Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
11. bře 2010

Jitu tak přivez.Mamča má taky pekárnu a mě z tama chlebík chutná. 😉 😀

valentynka
11. bře 2010

ahoj holky,
u nás zase krásně svítí sluníčko.

jinak už mám zájemce o ohrádku, supéér, tak snad si ji paní vezme 🙂

endlessblue
11. bře 2010

Hmm... chjo chjo. Já už tu zimu tak bojkotuju. Že jsem část zimního oblečení už naházela do pytle a vysála 😀 😀

beruskaveruska
11. bře 2010

ahojky

tak já vám musím napsat svou noc na dnešek se pobavíte
kolem 20h jsme šli s MM - on do práce , já k našim. S tím, že k u našich bude spát teta(mamky sestra) oni spolu dneska jely pryč. Teta dorazila před půl 9 večer a začaly jsme kvokat . Táta dorazil kolem 22:30 z odpolední a do 23h byl v pelechu a a spal a my 3 kvočny jsme kvokaly a najednou byla půlnoc, jedna, půl druhé , pomalu tři a holky prohlásily, že nemá cenu chodit spát neb v půl pátý vstávaj . No taky jsme se prokvokaly až do čtyř, pak jsme šly snídat v pět vzbudily tátu a před půl šestou jsme holky odvezly na vlak aby mohly odjet . Táta mě hodil domů a jel pokračovat ve spaní. Já jsem byla kolem 5:45 doma a usnula jsem a kolem sedmé dorazil MM tak jsme posnídali (já podruhé a s inzulínem a lékama) a šli jsme spát skoro o půl 9 a v 10h jsem vstávala

Jsem zvědavá v kolik to dneska večer zalomím . Mamka s tetou se vrátí po 18h jsem na te taky zvědavá jak výlet přestály . Můj táta ráno prohlásil, že nás 3 mít doma týden tak ho klepne

zajdla
11. bře 2010

Beru teda.Taková správná noční.Asi se ti stýskalo. 😉

endlessblue
11. bře 2010

Holky, koupila jsem na MMB Juli pončo.. teď došlo... to je tááák kráásný!!!! Šmarjá, už aby přišla mateřská... já jsem po těhle 100,- korunovejch nákupech během celýho měsíce už ouplně na dně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Beruš.. paráda.... ono je bezva občas si takhle pokecat s ženskejma. Ono to s těma chlapama pořád není ono!!!! 😅

zirafik
11. bře 2010

ahoj holky,

teda beru, takhle ponocovat 😲 😲 .... šetřit se, šetřit se 😎

Jituško, dnes dorazil kupónek... MOC DĚKUJU 😵 😵 😵

Chris, gratuluju k lezení 😉 . A za chvíli si začne stoupat a pak sama ťapat 😵 . Naše holka si pořád stoupá, občas padá 😖 a chce za ruce někam ťapat a mě už bolej záda 😝

Zakládám klub přátel jara......chci takýýýýýýý jaro, sluníčko, teploučko 😵 😵

zajdla
11. bře 2010

Přihlašuji se do klubu přátel jara. 😀 😵 😵 😵 😵

christla
11. bře 2010

Pavlí, ona si Kája už stoupá dávno. Dřív než začala lézt, víš.... 😅

Taky chci jaro, ani nevíte jak!!!

valentynka
11. bře 2010

endy, tojako chceš říct, že mateřská padla po stokorunových nákupech joo ??? 😀 😀 😀 😀

jsi se teda rozšoupla 😀

beruško, noo tak to jste měly super noc, ale když jste měly o čem debatit, tak to utíká 🙂

beruskaveruska
11. bře 2010

já chci taky jaro je mi čím dál hůř 😠 ležím, ale nespím nejde mi zabrat 😠 zítra ráno si skočím k doktorce jestli mi něco napíše a hotovo

tanuki
11. bře 2010

Beru, zas pro tebe aby nebylo moc vedro 😀 to taky není nic moc..no jo, těhule jsou náročné 😀
Táta se mi vrátil z Filipín, tam mají nejméně ráno 20° max 32°🙂 celý rok

beruskaveruska
11. bře 2010

tanu než bude vedro bubu mít po porodu 😀 hlásej dost blblé počasí i na květen 😠

jitousek
11. bře 2010

brý večer tak my jsme celé dopoledne pekali bagetky vařili obídek a pak jsem šla mamce naproti do města přijela za náma na návštěvu a na nákupy já jsem si nakoupila a pak jsme šly k nám .....holky to Vám musím napsat jakej jsem pošuk jo 😎 tak jsem koupila Míšovi po dlouhej době zase nějakou hračku teda dvě takového dřevěného ptáka papoucha na zavěšení co mává křídlama tak tu už visí v obejváku a moc se mu líbí říká pipi pipi 😀 no a dřevěnou zatloukačku ta se taky líbí ale nezatloukáme zamačkáváme kolíčky a vystřelujeme je ven 😎 tak jsem ráda to je taková radost když má dítě radost my moc těch hraček doma nemáme ale teď už jsem si říkala že by to jako něco chtělo obměnit a ty miminkovské schovat do krabice no tak že tak 😵 😵 😵

ale proš to celé píšu že jsem pušuk šla jsem do Dřeváčku pro ty hračky a pak do papírnictví do biopotravin pro lněné semínko a koření na chleba a pak ještě kámošce pro krásnou bombošku k narozkám a mamka mezi tím vozila Míšu na námku aby se na podloubí nevzbudil když projde někdo hlučnej ......no a měla jsem na hlavě čelenku takovou s kšiltem a rukavice a jak jsem nakupovala strčila jsem si zimní doplňky do kapsy a když jem přišla za mamkou čelenkočepice nikde ....obrátili jsme tažku na ruby a kapsy a nic tak jsem šla do cukrovinek kde jsem kupovala tu bombošku nic do papíráku nic tak jsem si narazila na hlavu kapucu a čelenku oželela že jsem ji prostě někde vytrousila 😒 přijdem domu a potvora byla v tej tašce na dně zamotaná a nebyla vidět úbec no tak že jsem zpanikařila půl města a vyhlásila po ní málem celostátní pátrání a já jí měla v tašce 😀 😎

no tak to jen tak aby jste věděli kdybych kojila řekla bych že mám vykojenej mozek ale takhle nevím jak to napsat asi hosipo 🤐 😎

jitousek
11. bře 2010

no já viděla teď tu předpověď nevím kdo už to pravoslavně pravil že v druhé dekádě března se oteplí 😒 na víken a příští týden hlásej nové dávky bílých sraček 😠

jitousek
11. bře 2010

a mimo jiné zimu ☹ tak že Jaro kde jsi kde jsi celou věčnost kde jsi volám telefonem kam se dá kdo Tě blízko chce mít jako já 😀

jitousek
11. bře 2010

už bych si raděj zaspívala Jaro je to vsuchu zima už nemůže zima už nemůže .....stoupá teplota vzduchu a míza do růže a míza do růže 😵 😵 😵 ale veliké ALE prd a ne JAro 🙄

zajdla
11. bře 2010

Holky,tak maově to nevyšlo.je mi ji moc líto.Ach jo. ☹

jitousek
11. bře 2010

béééééééé to je teda smutný ach jo ta holka fakt má strašnou smůlu a je to nespravedliví ten kdo chce strašně moc a má ty nejkrásnější podmínky všechno nemůže mít mimi aten kdo to nepotřebuje a neváží si toho a pak je stoho otrávenej přivádí na svět děti do špatnejch podmínek ach jo je mě s toho smutno a tak jsem jí to už moc přála ☹ 😢 😢

jitousek
11. bře 2010

zajdi já nevím v jaké je diskuzi ale našla jsem ji nedávno na adopci .....jsem tam jen tak nakoukla a byla tam a teď jsem tam koukala že asi půjdou do adopce přála bych jim to ...i když píše že ještě má porád naději na nějakej ten jeden steh co by jí mohli udělat ale nevím .....je to hrozně smutný nedovedu si to představit a je strašlivě statečná já bych tohle asi neuměla ustát nevím prostě má i přes to v sobě neskutečnou sílu a energii to nevzdávat a za každou cenu vyhrát boj moc si přeju aby jim vyšla ta adopce 🙂

beruskaveruska
12. bře 2010

ahojky 🙂

dnešní noc - do půl 4 vzhůru pak jsem zabrala a bylo sotva 5:15 už jsem měla vyspáno a pak jsem tu musela zabalit před 6 a vzbudila jsem se po půl 7 😠 takže už začínám být pěkně unavená. Od rýmy mě moc bolí žebra (pod nánosem sádla 😀), ale bolí to ikdyž zvednu nahoru ruce je to hnus a doufám, že to o víkendu přejde 🙂

teda ta maova má fakt smůlu , holky to je fakt děs co někdy člověk podstoupí aby měl miminko. já věřím ve štastný konec a na Kájinku se moooc těšíme celá naše početná rodina 🙂

zuzanka26
12. bře 2010

Ahoj holky,

Beru čím to že nemůžeš tak dlouho usnout? honí se ti něco v hlavě? Ona ti na to doktorka asi nic nedá, když jsi těhu, jedině se musíš unavit 😖

U nás teda noc super, úplně se divím, jak jsme spaly. 😅

kremrolka01
12. bře 2010

beru tak to je naprd ☹ zkus čaj z meduňky, nebo někomu pomáhá teplý mlíko
mohla by pomoct i vana s levandulí nebo třeba masáž, večer chodit pravidelně na procházku,... 😒
prášky bych nejedla, malý tím neprospěješ a zlámaná budeš stejně

maovy je mi líto, já jí taky obdivuju kde na to bere sílu, zase lepší teď než jak to dopadlo minule 😔

u nás všechno v pohodě, Kuba už je zase moje sluníčko, asi měl tuhle den blbec

no a to počasí už mě taky pěkně štve, Veru nám tu slibovala 10 stupňů a prdlačky 🙂, včera tu chumelilo celej den, dneska teda svítí sluníčko, zato mráz je pořádnej

beruskaveruska
12. bře 2010

tak jsem spala 2hodiny v kuse hurá 🙂

k doktorce jsem nešla prdím na to snad jak to samo přišlo tak to odejde. Rýma se celkem ustálila a můžu již volněji dýchat - teda chvilkama neb se mi ten nos někdy utemuje a musím funět pusou 😀 akorát krk tam mi hoří 😀 zkusím se napařit znova vincentkou.

Mě bylinky nedělaj dobře nevadí mi jen mátový čaj, ale taky nic moc 😒

endlessblue
12. bře 2010

Nazdárek...
Beruš.... já taky měla v těhu nespavou. Prostě jsem koukala do stropu i půlku noci. Neboj, ono se to zlepší. Bude se ti chtít spát a nebudeš moct, jak bude překážet břuch 😀

Kremrol.. ty kupuješ ty kukuřičný lupínky nějaký special, nebo normální v obchodě???

Já právě teď uložila Juli. Vyzunkla mlíko a už chrupe. Musím balit, neb dnes odpolko vyrážíme na Moravu. Chjo, zase 3,5 hodiny v autě. To jsem na to zvědavá 😕

zuzanka26
12. bře 2010

Beru to dobře děláš, bylinky by se prý v těhu moc neměly. Prostě se musíš úplně oddělat a pak budeš spát no 😨

jitousek
12. bře 2010

brý popoledne já jsem dnes byla na gyndě tak jsem ráda že to mám zase na chvíli z krku ....tam bylo lidí ještě že se nevláčím s pupíkem byla tam jedna a ta deta chudák sotva seděla břicho se jí vlnilo a takovou dobu no připomělo mě to Mě jak jsem tam taky takhle seděla na těch tvrdých lavicích s debilním opěradlem 😒 fakt chudáci těhule

jinak beru s tím nespaním tak já taky vejrala do nocí a taky jsme měli pěknýho nespavce a spánkem jsme bojovali do nedávna hlavně s usínáním to bylo pořád chování zpívání hlavně aby už spal ..........a víš jak jsem si říkala snad 1000krát proč jsem nespala když jsem mohla teď prostě už to nejde si říct jdu spát a basta nebo si poležím dýl 😉 tak že chce to vypnout mozek nepřemejšlet se mě to kecá znám to ale je to prostě tím že člověk moc přemejšlí jak to bude a co bude a že by už to chtěl a co ještě musí apod tisíce představ a myšlenek vvoči jak sova a ždnej spánek do toho se mimi začne hemžit a ozejvat a to už neusne člověk vůbec ...ke konci buben tlačí člověk si připadá jak princezna na hrášku zlámanej ....na to je dobrej kojící polštář s ním jsem se docela vyspala pohodlně
na prášky se vyprdni chce to se unavit k smrti 😝 třeba si číst projít se ....taky je dobrý mít v ložnici chladno ne teplo ....no co víc poradit? Snad jen užívej si to dokud můžeš pak už se nevyspíš opravdu vůbec 😉

jitousek
12. bře 2010

endy užijte si vejlet na Moravu .....no tak zase se malá aspoň prospí v autě ne ? to zas když člověk jede jen za roh tak to taky je harcování do auta z auta náš Míša krátké cesty moc nemiluje páč nejezdíme zase tak často tak adaptace v autě je vždy malinko se slzičkama ale to tak tři minuty při kurtování a pak dobrý 😎

kremrolka01
12. bře 2010

veru kupuju u nás ve zdravý výživě od bionebio
http://www.biosfera.cz/bionebio-lupinky-kukuric...
jitu já byla na gyndě v po, tak jsem taky vzpomínala jak jsem tam byla pečená vařená
jasný s bylinkama to chce opatrně a vědět jaký, ale mně třeba dělaly moooc dobře, před těhu jsem pila kontryhel, v těhu jsem měla namíchanou směs podle naší PA do 36. tt a pak po 36. tt s maliníkem, no a teď při kojení jedu kojící čaje už přes rok několikrát denně 😀 meduňka se určitě může 😉 ale nikomu nenutim 🙂
já mám pocit že jsem celý těhu prospala 🙂 12 hodin v kuse žádnej problém, Kuba se v břiše ani nehnul aby mě vzbudil 😀 a je fakt že to byl spavec velikej, to až teď se nám rozbil a vstává v šest/ v půl sedmý, nemá se zase nějak posouvat čas? tak to snad na tu půl osmou zase posuneme 😀

kremrolka01
12. bře 2010

endy přeju taky pěkný výlet 🙂
jo jinak ty lupínky jsou dobrý třeba i s rozvařeným jabkem, hruškou, nemusí být nutně s UM, Kuba je chroupe rád i samotný