Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
17. bře 2010

Ahoj holky!
Tak já dneska celé dopoledne byla pryč, musela jsem něco si zařídit, tak taťka hlídal a já se konečn courla i po rámech. Koupila jsem si kabelku a Káje dvě čepičky.

Pavlí, golfky taky řeším a líbí se mi ty, co Zuzce.
Jen se mi do nich nechce cpát moc peněz, protože teď obracíme každou korunu. 😒

christla
17. bře 2010

Zuzi, ty budeš golfky kupovat přes net?

christla
17. bře 2010

Jo a ještě se mi líbilo Peg Pergo Piko P3, ale oni za něj chtějí 6500 Kč. 😅 To je krapet dost za golfky.

endlessblue
17. bře 2010

Nazdáreček.... koukám, že téma golfky jede v plném proudy. Já koupila ty Janéčka po jednom prckovi za 2200,- Zatím čekají v krabici ve sklepě. Ale už se těším, až se oteplí a zmizí binec ze silnic, tak je hned projedu. Jsem krapátek z toho našeho kočáru, s 10kg dítětem v něm strhaná 😝 😝 😝 🙂

Pokračuju pomalu v háčkování tý čapky pro Juli... pak se pochlubím. Ale dřív jak do konce tohoto týdne to nebude. Urvu si chvilku jen když malá spí 😅

endlessblue
17. bře 2010

Jo a pořád tady čtu na netu... připravte se na teplotní šok.... již zítra... a bla bla bla... mno, oteplení mělo přijít už dneska a my máme 2stupně... což teda zatím moc šok nejni 😒 😠

zirafik
17. bře 2010

já chci treplotní šok 😎

zirafik
17. bře 2010

Endy, tak kdyby Ti ty čapky šly, tak já bych si jednu u Tebe objednala 😀 😀

teplotní 😝

beruskaveruska
17. bře 2010

kuk 😀

beruskaveruska
17. bře 2010

kuk 😀

konečně vás jdu pozdravit 🙂

zítra jedu do Motola a uvidím se s TANU už se těším a jsem zvědavá co mi tam řeknou 🙂

jinak jsem se pustila do třídění pidi oblečení neb už toho mám moc tak jsem probrala to menší co bude potřeba a tamto nahážu do pytlů a nechám na později 🙂

už máme ten pokojík tak narvanej, že nevíme jestli se sem malá bude vejít 😀

endlessblue
17. bře 2010

Holky, valím do města. Jdu na poštu s mega krabicí.... tak jsem zvědavá, jak to i s kočárem zvládnu. Zvlášť když u nás na poště jsou inteligentně schody, že??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zajdla
17. bře 2010

hlásím tady 10°C

zuzanka26
17. bře 2010

Chris ne přes net nebudu kupovat, našla jsem v Plzni kamenný obchod, tak až pojedu za mámou tak se na ně podívám, nebo si je přes net objednám a pak tam vyzvednu, chci si je nejdřív radši vyzkoušet 🙂

endlessblue
17. bře 2010

Týjo holkýýýýý..... už zítra se bude najíždět na novou verzi koníkáááá!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Já jsem ani nekoukla, jaké jsou tam pořádně změny!!!!

Hele, založíme si nějakou novou diskuzi s nějakým příznačným názvem 😀 Ten bysme mohly vymyslet dneska, ne???

A tu diskuzi především zamknout!!!!!!!!!!!!!!! A bude pokoj od čumilů!!!!!!!!!!! 😉 😉

zirafik
17. bře 2010

jasnačka zamknout 😉 😉

zajdla
17. bře 2010

jasné zamknout,jsem pro 😉

zajdla
17. bře 2010

A je to tady: http://www.novinky.cz/domaci/195036-zima-se-def... 😀 😀 😵 😵

kremrolka01
17. bře 2010

díky za rady s kašičkama, dojedu to co tu máme a vyzkoušíme 😉
no ty chicco si vyzkoušejte, jenže já když je zkoušela doma po obýváku tak se mi zdály fajn a jak jsme s nima vyjeli tak jsme byli docela zklamaní, manžel nadával že do nich kope při chůzi, neodpružený, takže trošku terén a už mají problém, košík malej, nepřístupnej, no třeba jsem jen náročná 🙂 já dala na recenze na netu a nic špatnýho jsem nenašla a to se myslím prodávají hodně

beruskaveruska
17. bře 2010

jsem pro zamknutí , ale název teda nevím 😀 hele a necháme se ve snažilkách????

jitousek
17. bře 2010

brý pozdní večer 😉

tak my jsme dneska byli na cviču a dali jsme si ho dvakrát 🙂 tak že jsem utahana jak kotě 😎

jinak zitra už startuje ta nova verze jo teda no to jsem na to zvedav akorad zitra to prej moc asi nepůjde no neva ja jdu stejnak do mesta tak ze houby zle 🙂 nedivte se ze pisu bez didaktiky nejde me horejsi radek klavesnice asi ji vyhodim a koupme novou 😠 musi se do ni ze spoda bouchnout ale nechci mlatit pac bych vzbudila urcite Misu

tak zitra v novem kabatku to teda nevim ten nazev ...ale když ho zmenime tak co treba takove holky co semka nechodej tak casto najdou nas ????

beruskaveruska
17. bře 2010

jitousku najdou pošleme jim zprávu do IP 🙂

valentynka
17. bře 2010

ahoj holky,

Pavlí, kočárky jsou hezké oba dva a myslímsi,že jako matka nepotřebuješ argumenty k tomu jaký se tilbíí kočárek, je to pro tvoje dítě a ty s ním budeš jezdit,takže asi tak nějak...

kremrolko, ty jogurtový nejsou dobrý, jsou takový vodový.
Filípek má rád ty rýžové s banány, nebo spíše obilné s banány a super kaše jsou od nutrilonu, sice dražší, stojí kolem 85,-, ale pokud máš kupony z DM, tak jedna výjde na 70, což jde,je to chutově nesrovnatelný.
kupuju hodně s těma banánama nebo různě ty ovocný no.
zkus mu do té jogurtové dát třeba na půl jinou kaši

tak mě zase sunarka čokoládová s pomerančem nenadchla ☹

ale ted měl filípek na horách od sunarky,ale ted nevím příchut, holkýý to bylo jako puding když mu udělám, když jsme to ochutnala,tak bych to nejradší sblajzla já🙂 jakože teda kaše vůůůbec nedojídám, letí to do záchodu,bo bych si tu pěkně kynula- ted měl období večerní nechuti papat..

valentynka
17. bře 2010

jsem pro uzamčenou diskusi a název tedy opravdu nevím... ☹

holyk nás určo najdou, když budou chtít, oni nás určo semtam čtou,ale nenapíšou, potvory 😠 😅

tevina
19. bře 2010

Ahoj holky,koukám jako blázen 😕 😅

Jsem tu v nové verzi jako první nebo kde jste?

jitousek
19. bře 2010

už jsme tu 😉 v novééééém 😵 😵 😵

tevina
19. bře 2010

Jinak je to strašně pomalý 😠

tevina
19. bře 2010

ahoj jitu 😉

tevina
19. bře 2010

Máš to taky pomalý?

tevina
19. bře 2010

Hele a ubralo mi to počet příspěvků v pase 😠

beruskaveruska
19. bře 2010

ahooooj

je to pomalý až hrůza a vůbec se mi to nelíbí

beruskaveruska
19. bře 2010

tevi mě to taky ubralo víc jak 3000.

vůbec se m i nelíví ty fotoalba to je hnus fialovej 😀

tevina
19. bře 2010

a když chci aktualizovat tak se musím vrátit zpět a ukáže se mi co jsem napsala naposled