Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
17. bře 2009

My taky nechodíme často Jitu. Ale mám pocit, že na 2 měsících je kontrola povinná, ne???? My chodíme jednou za měsíc. Měla jsem dobrovolně přijít i jednou mezi tím... jen si malou zvážit.. ale malá baštila tak často, že i kdyby přibrala méně, tak bych jí víc futrovat nezvládla...tak jsem se na to vykašlala, abych se nestresovala... uvidíme zítra.. už mám z toho zase vítr

evitkamalicka
17. bře 2009

ahoj kocky

nemo1985
17. bře 2009

Ahojky holky 🙂
Tak já ted s malým přišla domů, byli jsme na kyčlích.
Ještě jednu plínku máme dávat a na ko za měsíc.

Fouká studený vítr u nás a je zataženo.

Tak noc u nás : 19:00 - 2:00 - 8: 00. Moje zlatíčko 🙂

Val......... Tobě Filípek teda taky nádherně spinkal.

Dnes dělám smažák.

pismenko
17. bře 2009

CONGRATULATION Šmudlinko 😲 😲 😲 😀

kremrolka01
17. bře 2009

endy cos dávala na tu rýmičku?

endlessblue
17. bře 2009

Joo.. to jsem zapomněla.....
dnešní noc.... 19:30.... 4:30... MAZEC. Já myslela, že mi rupnou prsa, když jsem se vzbudila. Takže po nakojení divé zvěře jsem musela jít vyvařovat odsávačku, skleničky a trochu se vyfouknout. Sice jsem se vyspala, ale pak hodinu lítala kolem kozenek. Radši si příště dám budíka a vzbudím si malou tak ve 2.

kremrolka01
17. bře 2009

jj taky gratuluju kočičkám 🙂 my to máme zítra 🙂

kremrolka01
17. bře 2009

tak my dnešní noc neměli nic moc 22-2-5-7, zato teď ve dne kam ho položím tam spí 😀 teď zrovna v lehátku

kremrolka01
17. bře 2009

a za chvíli jdem pokračovat do kočárku 🙂 vyšel i punťa

endlessblue
17. bře 2009

Kremrol.... prý se nemá nějak moc extrémně odsávat. Pokud to mimi nebudí ze spánku a může v klidu papat a nemusí se odtrhávat, aby se nadechlo,.. tak neodsávat. prý to zbytečně vysušuje a poškozuje sliznici.

My kápli do vody eukaliptový olej, pak v tom vymáchali plínečku a tu přehodili přes postýlku. Nosánek jsem pomocí "uchošťourů" vytírala Vincentkou. Pokud je to třeba, tak si kup LYBENAR kapičky. Odsát, vykapat.. a zase odsát... tak asi tak, no.

endlessblue
17. bře 2009

Malá mi taky zrovna spinká v lehátku
🙂

kremrolka01
17. bře 2009

ok díky to je dobrý nápad s tou plínkou a za jak dlouho jste se toho zbavily?

endlessblue
17. bře 2009

Za chvilku bude malá baštit..tak jí taky dám do kočáru na zahradu. S tím rozdílem, že my tu máme hrozný počasí... sněžilo... teď prší.. děs. Ale aspoń bude na vlhkém vzduchu, což je zrovna dobrý na rýmičku... a aspoň jí dostanu z prostředí, kde já pořád kašlu a smrkám 😒

endlessblue
17. bře 2009

Péťo.. asi tak 3 dny. Pak už jsem jen vytírala tou Vincentkou.. občas jí to vytřu i preventívně.. ta Vincentka je fajn. zvlhčuje to tu sliznici.

pismenko
17. bře 2009

U nás je to jak na apríla, chvilku je nádherně modrá obloha, chvilku fučí a sněží, pak zase slunko 😎 😝 no děs, ale Dorotka je v kočíku taky na zahradě a chrní jak zabitá...no aby ne, když byla zase od 6.00 vzhůru.

má taky trochu rýmu, ale já neodsaju nic, tak to má asi vzadu a s ní je to boj, když se přiblížím s tou odsávačkou(nebo to neumím, já nevím) 😅 😅

kacena00
17. bře 2009

ahoj holky, nebudu tu teď moc, neb hlídám toho svýho poklada, teď mu tady věším pleny a tak aspoň pozdravím

jen sem si všimla co psala endy - my musíme odsávat extrémně často, snad mu neuškodím, ale má strašně ošklivou hnisavou rýmu a odsaju toho strašně moc a poměrně často když je vzhůru - včera mu šli od pusy bubliny protože nemohl dejchat. a je uplně vláčnej, odevzdanej, skoro nepláče, jen tak šetřivě slaboučce, zatim nemá horečku ale je vidět, že tahle rýma ho dost vyčerpává..mám strašný výčitky, jednak sme v sobotu strašně dlouho kočárkovali a on pak měl dost studený packy a potom že sem k němu pustila tolik lidí... fakt je jak ztělesněný neštěstí a při každý dávce jídla dost blinká, což obvykle taky nedělá, chjo, holky a to je jen obyč rýma a mě je z toho tak smutno..

no nic jdu za ním, a doufám, že brzy bude zdravej a já se tu pak budu moct objevit, pa a pus

zajdla
17. bře 2009

Kači tak to je mi líto,že má malý tak hnusnou rýmu.Tak snad se jí střepete.Jestli ji má opravdu moc hnisavou tu rýmu,tak bych si asi zašla pro pamykon.To se mu může takto táhnout docela dlouho.Chudáček.

jitousek
17. bře 2009

kači to je mě líto že malej takhle stonákuje chju chju to je člověk s toho oplně na prášky když vidí ty prcky jak se trápěj ..ten náš fiškus zase předevčírem hulákal jelikoš máma kráva musím to tak napsat sežrala trocha pálivého jelikoš manža dělal šíleně dobrou směs se 3druhy masa atrošku to bylo ostřejší moc jsem toho nesnědla a přesto to vlítlo do mlíka 😖 a Míša bulákoval že ho bolí břuch masáž pernamentní polštářek na bříšo nošení na tygra no ale stejnak bulel a zařval si jednou tak že druhej den hlasivky jak nakřáplej hrnec včera bobekával jen tak opatrně aby se neřeklo .......dneska už je dobrej a zase má svůj jedovatej řik .......ten když to teda spustí lupou bubínky v uchu a tabulky v oknech 😀

jitousek
17. bře 2009

u nás je taky apríl a kosa brrrrrrrrrr dítko chrupe snad ještě vydrží chvíly 😎

já fakt nechápu jak to děláte ale mě nevydrží dýl jak 4 až 5h v kuse spát a to jsou vždy rekordy hodné pocty 😀 jinak máme kojení po 2h někdy i po 1h no žádná sláva jestli mu to moje mlíko nestačí já fakt nevím

endlessblue
17. bře 2009

Jitu...neboj.. naše malá se taky budí poměrně pravidelně.. a délé jak 4,5 hod. nespí. Ten dnešek byl neskutečná výjimka a zase si na nějakou takovou noc třeba měsíc počkám 😀

christla
17. bře 2009

Ahoj holky!

Tak my se před chvílí vrátili od účetní z Kolína. Jsme na cestě od 8 od rána. 😝 Ještě jsme se stavili u našich, tak jsem se poňufala s naším kočárkem. Už se těším, až budu jezdit. Jinak mě zase svědí celé tělo. Holky, já se asi udrbu, ale věřím, doktorům, že to fakt ten svrab není...... ☹ Jsem už fakt zoufalá. 😔

christla
17. bře 2009

Jitu, ty jsi měla taky v těhu atopický ekzém, viď? Můžu vědět, jak se ti projevoval? 😕

tanuki
17. bře 2009

ahoj, no já už Vás ani raději moc nečtu 🙂 Přeju Vám to, ale úplně mě to neba, když já vstávám alespoń 5krát za noc 🙂 Ale jinak je Verunka hrozně hodná, včera byla s náma na zkoušce, tak jí tam sestřičky hrozně obdivovaly - 3,5hod si tam hrála se 2ma hračkama (a střídavě s lidma 😀)..
Zítra jedeme pro ohrádku, už se koulí po obýváku sem tam, tak o ní začínáme mít strach.. Protože se všude průběžně válí trsátka a pod.
Baruš, takový prďolka a už nemocnej, to je mi líto, snad to zvládnete!

christla
17. bře 2009

Holky, teď jsem četla na netu, že to svědění kůže můžou způsobovat problémy s játry. Myslíte, že bych si měla nechat udělat nějaké kontrolní jaterní testy? 😕

tanuki
17. bře 2009

ahoj chris a co otoky? Když řekneš na gyn, že máš to svědění, tak ti ty jaterky pro sichr udělají..

christla
17. bře 2009

Tanu, pokud se dobře pozoruji, tak otoky nemám. Ale je pravda, že někdy konce minulého týdne mi přišlo, že mi trochu natekly ruce, ale od té doby nic.... Myslíš, že bude stačit, když si dojdu k obvodní doktorce, že by mi je udělali?

jitousek
17. bře 2009

Ahojda Chris zkus to řešit přes gyndu většinou tyhle problémy souvisejí s těhotenskými změnami a nebo dojdi na kožní nebo jsi tam byla??? 😎 Já měla exém od 4měsíce jako když rozsipeš krupici po celém těle hlavně v závybech na stehnech a na zadku a to až do konce těhu ...teda pak už to bylo spíše červené a suché fleky a svědělo to jako kráva .....exém mám dál ale ne tak hojně po porodu to bylo tejden paráda a teď je to na novo ale nejni to tak hrozné a hlavně náročné s bříškem .......myslím že po porodu mě to zmyzelo jelikoš tělo vyplavuje spousty hormonů a mimi jiné i hormon štěstí 😵 a to všechno přebilo ten exém .........te´d jsem opět malinko v presu jako myslím že je člověk nevyspalej tak jak by chtěl a porád je napnutej a plnej očekávání a tak se mě to opět udělalo .......taky se dopuju čokoládou a ta nejni to pravé ořechové na exém .........jenže na nervy jo a to jeden neodolá když musíš tak musíš 😅

jitousek
17. bře 2009

jinak na svědění jsem měla v těhu dithiaden nebo jak se to píše 😵 ale vzala jsem si ho jen asi 5x když už jsem myslela že skočím fakt hlavou do zdi jak to svědělo .........je to mazec a to člověk má někdy fakt stav že by se zbláznil kdo nezažil netuší co to je 😖

jitousek
17. bře 2009

pak mě taky pomáhali z ovesnejch vloček odvar máchala jsem se v tom .......teda spíš jsme si dělala obklady s kapesníku a potírala jsem si postižená místa po těch vločkách to bylo vždy krásně lepšejší a mazala jsem se měsíčkovou mastí a pak jsem dostala na kožním nějakou univerzální mazací jen na promazávání bez nějakejch kortikoidů prostě bílá namíchaná v lékárně jelikoš jsem byla vysušená jako treska a tahle mast jediná udržela trocha hydratace .........no nic pěknýho co Ti budu vyprávět 😖

christla
17. bře 2009

Jituš, já na kožním byla, tam mě poslali na infekční. Na infekčním vyloučili svrab a dostala jsemmastičku Baktroban a Zyrtec, aby to nesvědilo. Tou mastičkou jsem se mazala asi 2 dna, nic, pak jsem byla u svého alergologa a když na to koukl, tak řekl, že je to atopický ekzém a řekl, ať Baktrobanem nemažu a dal mi mast s kortikoidama. No nerada, ale už jsem se po dva večery namazala. Mám mazat jen ložiska ekzému. Na chvíli to ustane a pak přes den to zase svědí. Ty staré pupínky nesvědí, ale jak se drbu, tak si rozdrbu kůži. Začíná to tak, že nejdřív svědí kůže, pak se udělá bílý pupínek no a jak to drbu, tak pak je červený krvavý....
Čokoládu mi taky zakázaly. Já se tak strašně bojím o malou! ☹