Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
14. dub 2009

A ještě vynechávám písmenka 🙄

pismenko
14. dub 2009

Barčo, tak to je mi líto, že jste začli přikrmovat 😒 😒 Snad se to kojo brzo srovná a třeba nebude potřeba.

Veru, ať to mamce dobře dopadne, určitě jo, budeme držet palečky a je fajn, že má net, tak budeme čekat doufám na dobré zprávičky

😉

tanuki
14. dub 2009

teda koukám, že se mi neodeslal odpoledne příspěvek 😠 jojo, Rotarix je asi zbytečná zátěž. Virus udělá normální průjmík, výjimečně je mimi tak dehydratované, že se dostane do nemocnice a neumírá se na to.

Na Verunku budeme v pátek moc myslet, budou to dělat v Ústí? nebo je neurochir i v Liberci? V Ústí dělá brácha spolužačky, moc si to tam vychvaluje 😉

žiraf, krásný pupík, Kristýnka tu bude za chvilinku 😵

zirafik
14. dub 2009

Tanu ahojky, díky za pochvalu.... jj už se to blíží 😕 😕 .... škoda, že to nejde naplánovat, může to být za 2,4 nebo za 6 týdnů 😅 ...

Markét, díky za info k zavinování... chápu to 🙂

zirafik
14. dub 2009

Holky, přemýšlím jestli všechno mám či nemám... dost toho teda nemám 😅 .... kojo podprdu mám jednu, neb nevím finální velikost, mimi kosmetika- skoro žádná- jen mám tu mast rybylku-nebo jak se to píše, nějaký mimi krémík.... mám koupit věci jako je.... rekt.rourka, odsávačka, rychloteploměr, monitor dechu, borová voda, kalciová mast ?????????? Kdyby vás ještě napadly nějaký věcičky, co vám pomohli v péči o mimi, budu ráda když písnete
🙂

tevina
14. dub 2009

Žiraf budeš potřebovat ještě asi líh na čištění pupíka,řekni v lékárně oni budou vědět jaký.A ještě povzpomínám 🙂
Jo odsávačku máme tu na vysavač,stojí teda asi 300.- ale je fakt super.

zajdla
14. dub 2009

Endy na mamku budem moc myslet a budeme jí držet pěsti,ať jí ta operace dopadne na 1.Nervy musíš mít na pochodu,to tě plně chápu.

Žirafíku já měla z kosmetiky:pěnu do koupele,dětský olejíček,kartáček na vlásky,rektální rourku,buničitou vatu(dělala jsem si z toho smotky do nosíku-nejlíp se tím vytahovaly bubáci z nosu),špidlíky do oušek,ty rozšířené,gentiánku,teploměr do vaničky,odsávačku hlenů,bepanthen.

tevina
14. dub 2009

Taky držím palečky mamince,Endless.

zajdla
14. dub 2009

Jo a v porodnici jsem používala modrou indulonu.Malá se hodně loupala a byla na to výborná.

jitousek
14. dub 2009

Ahojda zdravím po odmlce velikonoce na pohodu byli jsme u našich a u manžovejch rodičů a tak nějak to ulítlo jak je každej den krásně venku porád se zdržujem na čerstvém pouvětřííí 😎

jo a jinak dnes jsme byli na 3měs. prohlídce ...měli jsme jít terda zítra ale Míšovi stále teče to očičko tak že jsme šly už dnes aby jsme to nazanedbavali nu a dostali jsme teda jiné kapky a když nezaberou ůjdem asi na oční na ty kanálky tak že doufám že by mohly tyhle kapky zabrat 😉 no uvidíme

jinak vážíme 6040g měříme 62,5cm tak že jsme krásný zdraví miminko ...apropo nebudete mě to dámy věřit ale Míšovi se klube opravdu zoubek je tam už krásně vidět nahoře na straně je to tam ostré a bílé 😵 😵 😵 paní doktorka ho tam oběvila nejni teda ještě uplně celej prořízlej ale je tam 😎 proto se to dítě porád tak čílí a rve si ruce do pusiny a nechce dudáka a je někdy nevrlej

jinak já po markétině radě svazování vážu a spíme krásně až do rána už 3den usnem kolem 20h a spíme až do 5h 😎 tak že pohodovka 😵 😵 😵 😵

zirafik
14. dub 2009

holky, díky za rady 😵 . Tevi, odsavačku na vysavač mám, dostali jsme 🙂

kacena00
14. dub 2009

ahoj holky, dík za reakce, už sem doktorce napsala, že to nebudeme chtít

jo market, nevíš ani jak mě to sere, hlavně ta bezmocnost a zmatek, jednou to už vypadá, že to bude fajn, celej den krásný kojení (dnes) a večer sem zase musela uvařit mlíko, horší bylo, že sem byla vypravená na tance a netušila sem že zase bude potřeba nutrilon, takže sem to uvařila ve spěchu a úředala michalovui a nějak nefungovala flaška- a já jich mám několikero různejch a michal neví co k čemu patří, takže tu bojovali...chjo, kdyby to kojení šlo normál, tohle by se nestalo, budu teda hodně rozmejšlet, jestli příště pojedu, když to pořád nění v pohodě... už asi fakt zajedu do pejru k té laktační poradkyni, páčto fakt nevim, a taky zavolám na endokrinologii, jestli nemáme problém v téhle oblasti

Verunko, taky na Vás myslím, ať to zvládnete a maminka je v pořádku a pořád ta Vaše maminka jak před operací, hodně sil

kacena00
14. dub 2009

Pájo, nějakej seznam věcí z lékarny sem ti myslím posílala, kdyžtak pošlu ještě jednou, jestli chceš, jo a výborná dezinfekce je cutasept, je dražší, ale zaručeně nepálí a je dokonce i protimykotickej (to sem se dozvěděla, když se udělaly ty mykot. ložiska našemu kotěti)

kacena00
14. dub 2009

jo a nemůžu si vynachválit ani ústní opdsávačku od otrivinu neb hodně odsáváme v noci a to by s luxem bylo jaksi 😀 😀 😀 😀 hlučné 😀 😀 😀 (ale vysavačovku máme taky a hlasuju, že je fajn)

endlessblue
15. dub 2009

jsem prvnííííííííííííííííííí 😀

endlessblue
15. dub 2009

Nazdárek holky... tak v 9 jedu k zubařce ☹ ... bojim bojim bojim...

Malá spinkala ukázkově.....nakrmila jsem jí v 19h, pak jsem si jí v 23h vzbudila a pak až v 6 ráno... Jojo, noci jsou zkrátka spinkací 😀

Je tu tak nádherně, že se mi vůbec nikam nechce, natož k zubaři 😠

jitousek
15. dub 2009

Nazdárek u nás taky pohoda včera večer kojo v 19h a pak až dneska ráno v 5.30 😕 😵 😵 😵 😵

jitousek
15. dub 2009

zato jsme po tom už nechtěli spinkat jen do 7h jsme poleželi a pak byl stračnej křik kvůli zoubku ach jo a nakonec jsme se nechali ukecat na zapití mlíkem z prsu a te´d se chechtáme na dece na lva 😎

zajdla
15. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Já jsem měla budíček už o 6.Ale válely jsme se v posteli do 7,15.Aspoň něco.Potřebuje unavit a doma ji teda neunavím.Ach jo.

Endy držím pěsti k zubařovi.Já říkám,že půjdu raději na gyndu než k zubaři. 😀

tanuki
15. dub 2009

Téda, Jitu, tak první zoubek 😀 to jste nás předběhli!
My tady kafráme o rotáčích a Veru od půlnoci horečky a ráno průjem. haha, snad to bude rychlé. Noc byla hrozná, paralenový čípek jí moc nezabral, navíc neměla jiný příznak krom horečky, tak jsem z toho byla dost špatná..

evitkamalicka
15. dub 2009

dobre ranko 🙂

zajdla
15. dub 2009

Tanu třeba to bude zoubek. 😀

jitousek
15. dub 2009

no říkám nechce se mě ani věřit že tak brzo bude mít zoubky ale prej je to tak někdo má .........včera jsem potkala kamarádku a ty začali taky ve 3měsících růst zuby a doporučila mě homeopatika na zoubky když jsou neklidný a hulákaj a vztekaj se že je to bolí chamomilla vulgaris 5ch nebo může bejt i 9ch 😎 je to prej z heřmánku a krásně se po tom sklidněj já jsem to včera dala Míšákovi na lžičku rozpustit 5 kuliček krásně to vysosal a když jsem ho koupala a strojila vůbec se nevzpouzel jako vždycky vyvádí kolem strojení normálně pohodovka asi byl sfetovanej 😀 ale krásně se uklidnil před tím řádil jako drak a už jsme s manžou nevěděli co ....prostě je nevrlej jak se mu to tam prořezává 😒

jitousek
15. dub 2009

ahojda evit jak jeee??? 😉

evitkamalicka
15. dub 2009

jitu super...ja potieram malemu dasienka Calgelom, dostat ho v lekarni a je to prave na bolesti pri prerezavani zubkov, my uz mame 2 zubky

pismenko
15. dub 2009

Dobré ránko, u nás hrůza a děs, vypadá to na ten 3 měsíční spurt, už mi jebe 😠

jitousek
15. dub 2009

no jo ale vy už na to máte věk 😉 ale my jsme nějak moc rychlí 😀 já to teda říkám pořád jelikoš ten náš tygr by už chtěl snad běhat kdyby to šlo 😵 😵

evitkamalicka
15. dub 2009

jitu nam sa zacal tiez zubok tlacit uz v 3. mesiacoch ale vysiel az v 5. mesiacoch, takze sme sa 2 mesiace tiez trapili, zubky su potvorky

jitousek
15. dub 2009

Markééét vydržžžž 😉 to se srovná za dva dny uvidíííš

jitousek
15. dub 2009

jo chtěla jsem Vám říci že mě tu též vypátrala jedna příbuzná 😀 ale jsem držák a nic si s toho už nedělám chtěla jsem vymazat alba ale nebudu jelikoš tu jsem ráda a říkám si že když někdo chce tak ať se "kouká" nemám se za co stydět .........jen jsem vymazala fotku tady v diskusi nějakou si tam časem dám asi Míši 😵 tak jen aby jste věděli proč tu nemám fotku 😎