Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
4. čer 2009

To jsem zjistla na lednu....ona k nám tady ze začátku chodila...ten prcek má 660g 😕 😕

jitousek
4. čer 2009

ty vado a je v relativním pořádku ???

kremrolka01
4. čer 2009

Markét fakt 😕 😕 😕 pamatuju... to jim moc držím palečky, myslím měla dva potraty už nějak kolem 20. týdne dost pozdě 😔 a teď tohle, snad bude mimi v pořádku, to je ale fakt maličkatej 😔

holky normálně u nás večer zase řev, tak jsem vytáhla z mrazáku mlíko co jsem předevčírem odstříkala jestli nemá hlad bo co, no vypil asi 40 a pak už nechtěl 😠 no tak jsem si zbytek nalila do cara 😝 co no lepší než sojový mlíko 😀 ... no ale stejank řev, tak jsem mu normálně předčítala z životopisu Karla IV. (mám rozečteno) tak po čtvrtý stránce to zalomil 😀 ja se z něj p... přes den tanečky s bongama, večer si vyžaduje odbornou literaturu, to nevím co z toho kluka bude 😀

jitousek
4. čer 2009

to musí bejt strašný moc jí přeju aby to dobře dopadlo a prcíček uzrál v inkubátoru musí to bejt šílenééé 😢 😢 😢 😔

kremrolka01
4. čer 2009

já už bych se k němu ráda přidala, ale drahoušek si odešel do hospody, zapomněl klíče, tak tu na mě bude kdovíkdy zvonit 😠 😠 😠 a pro jistotu se mu vybil mobil, my volal od kamaráda

jitousek
4. čer 2009

dějepisec umělec a tanečník kremrol ...jo jo dnes se rodí kreatyvní děti doba si žádá své už od narození 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
4. čer 2009

No je v inkubátoru a nejměně do září bude.No je to hustýý, ale budu jí držet moc palečky, aby byl ten malej v pořádku a neměl hlavně žádný následky.

pismenko
4. čer 2009

jitu 😀 😀 😀

kremrolka01
4. čer 2009

my... fuuj.. ze mě bude po mateřský úplnej debil 😝

kremrolka01
4. čer 2009

no to je hezký, ale proč si to žádá zrovna ode mě 😀 😀 😀

pismenko
4. čer 2009

Krem a ty mu to dáváš sosat z flaše?? já vůbec nevím, jakou mám pořídit. jaký máte holky??

kremrolka01
4. čer 2009

jo z flašky, mám od aventu, byly tam dvě k odsávačce

pismenko
4. čer 2009

Já už asi pořídím tu 6m+ ne??

pismenko
4. čer 2009

Já mám jednu od Nuku, ale tu nechám asi tak na čajík, bo to je jenom 150 myslím a pak jednu větší nějákou noname fa Boček nebo jak a tu teda nechám nevím na co 😀 😀

soni1
4. čer 2009

baby, poraďte mi, dr. mi spomenula navštíviť centrum, ale rada by som vedela, kde sa takéto centrá nachádzajú a čo sa tam s pacientkou vôbec robí?

tevina
4. čer 2009

Tak ted čtu o Maový,holky ta má chudák smůlu.Já si na ní pamatuju moc dobře,byla s náma chvilku v Začínáme po potratě.Tak snad to dobře dopadne,moc držím palečky.

kremrolka01
4. čer 2009

no já musím dokoupit ty dudly, byly tam jen 0-3
to už taky rovnou koupím od toho 6 měsíce
akorát jsem koukala že nedělají na kaši avent
Jiťu ty máš dudl na kaši viď? jak to vypadá? že bych třeba u jednoho z těch dudlíků 0-3 zvětšila ďouru??? 😕

tevina
4. čer 2009

Flašky máme všechny od MAM

kremrolka01
4. čer 2009

soni a centrum na co?

pismenko
4. čer 2009

Kremrolko, kaši ze lžičky 😵 😵 je to prča 😀 😀 😀

soni1
4. čer 2009

kvôli otehotneniu

jitousek
4. čer 2009

my jedeme teda taky flaši od MAMu a můžu si je vynachválit jsou ouplně bomba i dudáky 😎 no ten na kašu je do kříže prostě dirka a rozfiklej křížeček tak že to neteče ale musí tahat a jak je to hustší tak to prokluzuje víc tím křížem když zatahá 😎

kremrolka01
4. čer 2009

aha.. tak to asi nevyrobim 😀

kremrolka01
4. čer 2009

soni tak to nevím co myslíš jako předporodní kurzy?

pismenko
4. čer 2009

myslím, že soni myslí asi nějákou asistovanou reprodukci nebo tak něco??

jitousek
4. čer 2009

hlavně flašky nemíchat a snaži tse jet v jednej značce nám se to osvědčilo dudáky stejné jako flašky 😀

kremrolka01
4. čer 2009

aha.. tak to pak se podívej na http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/
jsou tam všechny cenra (ale teda jen v ČR) a popsaný všechny možný vyšetření

kremrolka01
4. čer 2009

tak to já mám jen avent, akorát mě štve ta kaše no, tak jí bude dostávat lžičkou

pismenko
4. čer 2009

No nic holky, jdu si asi lehnout, doufám, že neprobudím tu malou sůvičku.

Papa zítra

kremrolka01
4. čer 2009

tak jsem za stíhačku, volala jsem zpátky tomu kamarádovi, tak prý do jedenácti je doma
mě tu jako necháte samotnou? 😢
kdyby aspoň někde byla ta juliáána abych se měla na co koukat 😀 😀 😀