Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
5. čer 2009

to byl vlastně můj poslední hlas 😢
😀 😀 😀

tevina
5. čer 2009

tak jsem dala taky pslední hlas 🙂

pismenko
5. čer 2009

Ahoj ženy, tak u nás to stojí celkem za ho*no....no katastrofa, spal jsem jenom 3hodinky, takže jsem dneska značně podrážděná.Ráno jsem byla nakupovat, hlídal Tomáš...přijedu, dítě uřvané, nepřebalené(byla posraná) - tak bodejť by nemrčela...no a tak celkově je to u nás takový divný.Mám kolikrát takovou hroznou zlost na Toma.Vlastně už to trvá dýl 😔 dost mi odsekává, je takovej vztahovačnej, nic doma nedělá.Tento týden má třeba tu odpolední a on si vyleze z postele klidně v 11:00, já mám navařeno, posekanou celou zahardu, v rámci možností uklizeno a on si sedne, dá si kávu, k tomu dvě cigára a tak něják to přečkává, než odbije ta 13:00 aby mohl jet. vrací se, když já už spím a tak je to vlastně celej týden.kolikrát si říkám, že to jsme si ten barák vlastně nemuseli pořizovat, když je tak hrozně ,,rychlej" - ale zase mu nechci mos křivdit, on hodně věcí zvládne sám, je dost precizní, ale do všeho ho musím strkat a už mě to neba.Když se narodila malá, začal konečně dělat na směny, tak jsem byla ráda, že s náma bude víc času a že se to tady bude dodělávat a že to vlastně všechno dělá pro tu malou.Já se úplně bojím, až začně lozit a chodit(mimochodem, asi se to bude učit na betonu nebo já nevím).

promiňte, že Vás tím otravuju, ale tak něják si tady teď pobrekávám do té klávesnice a líp mi není ani když jsem to napsala.Hlavně mi nepište, abychom si o tom promluvili, protože já už to zkoušela po dobrém i zlém, ale stále se stává v 11:00 😔 😔

pismenko
5. čer 2009

tak jsem taky odhlasovala a doufám, že nám žiraf koupí dort na oslavu 😀

tevina
5. čer 2009

Písmen tak to mně mrzí,my máme doma taky často dusno.Tomáš dodělává tu chatu,já vim že to dělá pro nás,ale on si něco usmyslí a musí to mít ted hned.Naposledy řekl že jak dodělá schody a záchod tak troschu zpomalý,ale prdlajs.Někdy přijede z práce,domu ani nezajde,dole nasedne do auta a odjede.To by mně čert vzal,když kouknu z okna a auto tam neni 😠

tevina
5. čer 2009

A to jde ještě občas pomoct tomu z práce a pak zase tomu,oni pak na oplátku přijdou zase k nám na stavbu.Tak mně to taky pěkně s..e 🤐

kremrolka01
5. čer 2009

no co taky jinýho můžeš dělat než mu říct že tě to štve, nic jinýho se asi nedá
třeba má jen línější období a přejde ho to, chodí do práce a oni i ty mrňousci je vyčrepávaj, i když zdaleka nedělají tolik co my, ale to by zvládnul málokterej chlap 😝 😉

pismenko
5. čer 2009

Peti, to by nezvládnul žádnej chlap 😝 😝

nemo1985
5. čer 2009

Markét....... to je mi také moc líto, jaké to ted doma máš ☹

Holky přidávám lehký a rychlý recept na buchtu.

Místo kefíru jsem dala mléko a potřela čokoládovou polevou, moc dobré 🙂

http://bucifousek.webgarden.cz/buchty-moucniky/...

nemo1985
5. čer 2009

Jinak u nás doma vše v pořádku.

Občas se teda s MM taky pohádáme, ale to vážně jen kvůli třeba blbosti.

Dost mi doma pomůže i s vařením.

Když z práce přijde vezme si malého a jde s ním i někdy sám na prochajdu,

a já mám čas si poklidit.

Přebalí ho a o koupání se také střídáme.

Já vím, že jsou ale i takový chlapi, kteří nic neudělají no ☹

jitousek
5. čer 2009

tak koukám že to máme v kapse 😉 😉

pismenko
5. čer 2009

jj a teď jsem se tam pobavila nad tou diskuzí co je dole 😅 😅

helicek
5. čer 2009

s chlapama je to jak s malejma dětma, ale u nás platí jeden fígl, teda alespoň na toho mého chlapa. Já si prostě na něj tu hubu otevřu, servítky si neberu a vyklopím, co mě doslova sere, no pak jsem naštvaná, ale vlastně i tak nějak spokojená, protože jsem to ze sebe dokázala vypustit, většinou jde do sebe, protože pak už si dává bacha, hlavně já se sice moc nerozčiluji, ale když už, tak to stojí za to, a to on ví, že je fakt zle, když já začnu. No a pak třeba místo toho, abych prvně podstrojila jemu, hold podstrojím jiným nebo dělám něco jiného, naschvál, a když se ozve, tak pak lituje, že se vůbec ozval, má to zpátky jak bumerang. Sice se to neděje moc často, ale občas to doma taky máme. Zrovna nedávno.........celý víkend si hrál doslova s letadlama, který si přitáhl ze sklepa ještě z dětství, co měl v bývalým bytě a celý víkend se jim věnoval a domů se chodil jenom najíst a vyspat, tak jsem se ho rejpavě v neděli večer zeptala, zda si našel novou zálibu a zda i já si mám na víkendy najít něco pro sebe, že abych tu nebyla jak hovado opuštěný, že mě to fakt nebavilo. No........asi si dokážete představit, co jsem tímto pro mě nevinným dotazem spustila.........hihi, ale dopadlo to pro mě tak, jak jsem chtěla já. 😀
Ženská si hold musí umět poradit sama a chlapa zmanipulovat, jinak to prostě asi nejde, někdo si dá říct, někomu to trvá dýl a někdo potřebuje nakopnout 😠

jitousek
5. čer 2009

markét to je dobrýýýýýý je to podvod jak ti lidi špekulounněj a netušej že se babi dali dohromady a fůr to teda rozhodně je 😎

helicek
5. čer 2009

koukám, že naše hlasy pěkně někoho nakrkly, co? Ael poctivě jsme hlasovaly, tak co se jim nelíbí? 😀

jitousek
5. čer 2009

ju ju chlapy jsou hold z Marzu marťani 😀 někdy nazabití někdy k pomilování 😎

jitousek
5. čer 2009

nevím helí ale mám chuť tam něco mapsat jelikoš jsem rozjetáááá ze socky jak já zase dopadla já už se s toho pos.,. 😠

helicek
5. čer 2009

Jitu, co Ti provedli? Myslím na sociálce

jitousek
5. čer 2009

tak včera se tam ženu jak ta kráva a nebyli tam dneska se tam ženu znova sama a opět bez úspěchu nebo polovičního úspěchu ....grrrrrrrrrrr už mě to sere 😠 😠 😠 😠 😠

helicek
5. čer 2009

a co se tam objednat? Zavolat a prostě se s nima dohodnout, aby jsi tam neběhala pořád?
Ono se na ně občas musí pořádně houknout, aby jim to došlo, že oni tam mají být pro nás

tevina
5. čer 2009

holky a kde na nás nadávaj? 😕

helicek
5. čer 2009

Jsem si zrovna vzpomněla, jak Péťa mi říkal, že od pondělka je změna v jízdním řádu na školním autobuse a řidič je vyhazuje z busu, že dál nejede, že končí v Boleslavi, tak jdou děti pěšky přes Labe, kde jsou provizorní lávky (pro info bydlíme za St. Boleslaví a kluk jezdí do školy do Brandýsa nad Labem, ale mosty jsou zbourané, tak jezdí přes dálnici a školní autobus má jezdit až do Brandýsa).
Tak jsem se rozčíílila, zvelda telefon a na autobusech mi řekli, že pán, který to řeší, tam bude až další den po osmé. Tak to volám manželovi, co se děje a pak mi volal zpátky, že tam volal, tomu, co vzal ten telefon (ten stejnej jako mě) rovnou vynadal, že chce mluvit s někým, kdo je vedoucí, dědek mu to položil, tak tam volal znova a řekl mu, ať ho nesere, jinak mu půjde rozbít hubu na tu vrátnici a najednou mu byl předán vedoucí, který to s manželem řešil, vyřešil to tak, že na děti bude čekat další bus, který je doveze do Brandýsa a že budou reklamovat chybu na ROPIDu. No hele............fakt paráda, oni školní autobus ve školním roce zrušili a přehodili ho na letní provoz, jako že školní autobus bude jezdit ke školám v létě, když jsou školy zavřené, tydýti to jsou, opravdu..........ale manžela jsem hned pochválila, jak to vyřešil, sice rázně a sprostě, ale když něco takového potřebuji vyřešit, předám to jemu a on to seřve všechno na jednu dobu 😀 😀 😀 😀

jitousek
5. čer 2009

no poslali mě z práce papír z těch Pardubek jak jsem to tu psala ...jestli víš ....jelikoš jsem potřebovala to potvrzení o ukončení PPM ve mzdovce mě to krásně vedoucí zařídila přišlo mě to a hurááá baba ze socky mě s tím poslala k šípku .....to musíte mít na to formulář proč Vám ho nevyplnili vždyť jste s pošty tam to vždycky vyplňujou no já se jdu zeptat jestli to tak může bejt ...........a nemůže to tak bejt musíte jim tam poslat formulář tenhle náš aby to tam vyplnili ..........kurva drát jako by v tom byl rozdíl jen snad v barvě papíru ten poˇšťáckej je bílej a tenhle má fialovou kolonku nahoře aby se neposrali .........tak že jsem to zabalila a už jsem neotravovala vedoucí ve Svobodě na poště a šla jsem otravovat vedoucí tady v T. jestli to tam může poslat ve služebních deskách aby se to někde náhodou nestratilo .............no prostě hotovo heli .......jak to psal endy chcípnem na papírování ..............hlavně kdyby mě ten papír ta baba dala když jsem se tam na to ptala co je k tomu potřeba ....no jen potvrzení o ukončení PPM to vám dá zaměstnavatel ....a kdyby kvákla že na to je spešl formulář grrrrrrrrrrrrr roztrhat zmačkat do hranatý koule pixli jedny na uořadě já si tam klidně půjdu sednout místo nich po mateřský a nebudud to tam vůbec mít za trest jako oni 😠 😠 😠 😠 😠 tvářej se jak vraždy 😠 😠 😠 😠

tevina
5. čer 2009

jo už jsem to našla a přečetla,to jsou paka,podle mně si vymýšlý,že jim to nejde hlasovat.Každou hodku to opravdu jde,jen si pamatovat čas posledního hlasu 😝

jitousek
5. čer 2009

ju ju tevi přesně tak jen si pamatovat poslední hlasování 😉

pismenko
5. čer 2009

JJ, mě to taky šlo každou hodinu bez komplikací....hold někdo neunese prohru 😀 😀

naše malá Žirafka je 11111111111111111111111111111111111111111111111111111111nííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

jitousek
5. čer 2009

chtěla jsem to už vyřídit ať je od toho klid jelikoš v neděli chci jet k našim a budud tam asi až do pátku no a takhle se to zase protáhne až do 20nejmíň prostě ouřady podminovat a vyhodit do povětří fakt ouředníku jak nasráno a papíru ještě jednou tolik 😠 😠 😠 😠 😠

pismenko
5. čer 2009

Jitu, ty snad ten rodičák nevyřídíš 😕 😕 🙄 🙄

jitousek
5. čer 2009

huurrrrrrrrrrrrrraaarrrráááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 bude znova v novinách heč heč závistivci a možná něco dostanou heč heč ........no co žeju naže žirafka si to zaslouží má první miminko tak jaký pak copak 😎 😵 😵 😵 😵

jitousek
5. čer 2009

no asi ne Markét 😵 😵 😵 ............nejlepčí ta babice pravila měla jsem předviplněnej ten formulář jak dlouho chci bejt doma ........pravila ale víte paní že je to neměnnné? A já jí pravím (jelikoš chci bejt na 3roky ) žese mě to stejnak netejká jelikoš i když bych chtěla bejt 2 tak stejně na to ten výměr mě nestačí jestli si nestačila povšimnout 😎