Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
18. čer 2009

Jojo, pásokalhoty jsou fajn a vezmu ji v té třešni s pultíkem 🙂

pismenko
18. čer 2009

te´d jsem malou hodila do postýlky a jestli zabere, tak si taky zkusím lehnout 🙂

kremrolka01
18. čer 2009

jé tady to jede po ránu 🙂
děkujeme za gratulace 😵
u nás se chrnělo 21:30 až 8:00 v kuse 😲 😲 😲 zlatíčko
mě teda vzbudil Petr když šel do práce v pět, pak jse nemohla spát, padlo na mě nějak smutno, vzpomněla si na Matýska, držela toho našeho spícího broučka za ručičku, koukala na něj a děkovala Bohu že máme tak krásný zdravý miminko 😔
my teda máme v pokoji zatažený žaluzie, přes to ještě tmavě zelený závěsy, takže velká tma a celkem to pomáhá, když jsme třeba na chalupě kde ráno do pokoje svítí sluníčko tak vstává podstatně dřív, no jak včera chrápal do půl desátý 😕 bez tmy by myslím tak dlouho nespal

jitousek
18. čer 2009

tak my jsme tu měli teď nadílku v plínách no chuťovka až na záda 😒 řev jako tur kvůli převlíkání potom kojení a teď brutál křik v koši a už se uřval pacholek trvalo to minutu v tom koši stačila jsem akorád odnést pos.né věci a namočit a už spí zvíře 😎 my prostě nemůžeme jen tak ležete a koukat znavit se a spát my musíme porád dělat cirkus

jitousek
18. čer 2009

nejhorčí na tom je že člověk by ho i pochoval ale je hrozně těžkej a když se steká i v náručí říkám mu že ho chovat nebudu musel by se zklidnit tak že má smůlu

jitousek
18. čer 2009

a já jdu asi žehlit mám tu vyprané prádlo ze včera tak že musím na to vlítnout 😎

kremrolka01
18. čer 2009

já žehlila včera do půlnoci 🙄
no jak psala Markét tak aspoň to má výhodu že něco uděláte když vám pak prkové přes den usnou 🙂 to Kuba dá přes den max. hodinku spánku a to ještě většinou v kočáře

kremrolka01
18. čer 2009

Jitu Kuba naděloval včera, na třikrát 😀
byl celej den takovej nesvůj, vůbec nechtěl papat, no když jsem to pak viděla co z něj vyjelo tak jsem si říkala že se nedivím kam by se mu to taky vešlo 😀

zuzanka26
18. čer 2009

Ahoj,
to jste toho zase napovídaly od rána 😕
My dneska noc na prd, nejdřív nečekaný řev už v půl 10 do 10, pak neustálý vrtění asi do půlnoci, to jsem spala tak hodinku, pak krmení už ve dvě, pak jak píše Jituš oči jako tenisáky až do 3. Pak mě vzbudila v 5:45 a pak jsem jí přemluvila ještě do 7. Takže nic moc 😖 ale přežít se to dá 😉 vzhledem k těm předchozím dvěma nocem, ty byly dobrý.
Já to zas svádím na zuby, tohle vrtění a trhání sebou by odpovídalo tý náhlý ostrý bolesti, kterou ty děti prý mají. čekám na ten druhý zoubek a furt nic.
JInak my taky kakáme o sto šest, po té zelenině to je radost, včera to bylo na čtyřikrát!!! Ještě jsem si večer dělala srandu, blbla jsem s ní a říkala jí, že ty tam máš bobek a ona se řehtala nahlas a byl tam!
😀

nemo1985
18. čer 2009

Dobré ránko.

Tak dnešní noc: 19h, 4h, a 8h. 🙂

Dnes má být pěkné vedro, už ted se tam venku nedá vydržet.

Včera jsem s malým skoro celý den nebyla doma, byli jsme na návštěvě,
pak když přijel MM jsme byli na prochajdě.

Přišli jsme domů až kolem 18h.

Malej včera dostal krásné šátky na hlavičku, viz Foto. A jak mu sluší 😀

Dnes jdu vařit obalovaný květák jsen včera kupovala za 20,- 🙂

zirafik
18. čer 2009

ahoja holky, tak u nás noc nic moc, oproti tomu na co jsme zvyklý 🙄 🙄 . Navíc už večer zlobení, kvílení, kojení, chvilka spánku.... od 18h kojení, kvílení, přebalení, pořád dokola až do 21,30 pak se spalo do 2,15 pak kojení, říhání do 3h, v 6,30h opět a od 8 nespíme 🙄 , teď momentálně už půl hodiny škytáme a pěkně se u toho už vztekáme 🙄

Potřebuju do města, uvařit a jsem teda zvědavá co stihnu 🙄 🙄

zajdla
18. čer 2009

Já udělám dnes smaženého pangasia,ale až přijedu z poradny.Teď to tady musím trošku poskládat. ☹

zirafik
18. čer 2009

ale jinak je venku krásně 😵 😅

zirafik
18. čer 2009

zajdi, těšíme se na fotečky 😵

zajdla
18. čer 2009

JJ budou,já jen nestíhám,pořád někde v pejru,malá chce lítat po venku.Večer jsem už Ko. ☹

pismenko
18. čer 2009

Holky, jak to je prosím s přídavkama na dítě?? kdo na ně má nárok a kdo ne?? Asi by to mohla vědět Peťa??

jitousek
18. čer 2009

my teda na ně nárok nemáme 😝 už jsme o ně žádali v lednu a prd 😎 ale písmen ty by jsi na ně měla mít nárok jelikoš nejsi vdaná a pokud mě rozum neklame je to jediná malá výhodička jelikoš po tobě nemůžou chtít kolik si vydělá tvůj přítel ......ale když jsi vdaná tak manželův příjem chtěj

jitousek
18. čer 2009

nevím kolik je životní minimum ale podle mě jako matka "samoživitelka " by jsi měla možná nárok .........ale záleží ty jsi žádala o dvouletej rodičák tak že možná taky nic nedostaneš jelikoš tam je 11tisíc a na 3 letém 7 tisíc a něco tak že nevím nevím ale pozeptej se státu to rozhodně nnenechávej 😉

jitousek
18. čer 2009

a mám po žehlení Mišpulín se probudil te´d seděl v křesílku a hrál si a už ho to neba teď tu spolu píšeme 😵

jitousek
18. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

chudák malej už od teď brejličky ☹

kremrolka01
18. čer 2009

čauky, tak my se pomalu chystáme k doktorovi, ale malýmu se asi nechce bo radši usnul 😕 😀
Markét, nárok máš pokud jste si za loňský rok nevydělali víc než 2,4 násobek životního minima, což je u 1 dítěte do 6 let necelých 17 tisíc měsíčně - dohromady, platí to na celou rodinu to splňuje opravdu málokdo
nejsem na ty sociální věci úplnej odborník, ale myslím, že jestli si vdaná nebo ne na to nemá vliv, dneska se už proti tomu brání, vždyť 40% dětí se rodí nemanželských, takže bys musela podepsat že nežiješ s přítelem ve společné domácnosti

lucianas
autor
18. čer 2009

Ahoj,

Jitu, to je, i když já nosila brýle taky od roku a půl, až do svých cca osmnácti. Teď už je nosím jen na počítač a ruční práce. ... ale dle mýho by se dali pořídit určitě jiné brýle, které by mu slušeli víc. Nějak se mi v těch bílých nelíbí.

lucianas
autor
18. čer 2009

Teda koukám, že hned od rána jste se dost rozjely a popsaly toho. Já posnídala, teď si dám ještě jogurtíka a půjdu něco dělat. Jinak dopadnu jako každý den, že toho moc nezvládnu. Ale naštěstí už mám prádlo v pračce, tak aspoň něco.

jitousek
18. čer 2009

no vidíš markét kremrolka je zběhlá já jen teorizovala 😀 ale za zeptání člověk nic nedá 😵

jitousek
18. čer 2009

no lucí s těma brejlema je to prekérka u tak malého prcka aby to nerozbil tak mu pořídili asi plastové 😝 každopádněbrejle jsou drahá záležitost to vím jelikoš jsem je taky nosila od 4 let pak se mě zlepšilo a teď je mám jen jak píšeš čtení ruč práce řízení autí a tak ale někdy na ně peču 😎

jitousek
18. čer 2009

jo jo lucíku užívej si lenošení až bude prcek budeš kmitat a vzpomínat 😵 😵 😵

jitousek
18. čer 2009

už zase hučíme 🙄 hu hu hu hu prohlížíme si deku jako by jsme ji viděli prvně 😵 a spát nebudem už asi a já to nedožehlím z takovouhle vůbec 😒 v 1h jdu dneska na rehabilitaci tej mojí páteře bolavé dneska mě to teda bere a to tahání 8kg Míši mě na to moc nepřidá ☹

nemo1985
18. čer 2009

No holky já na malého beru 500,- přídavky.

Ted mi brouček usnul v kočárku na balkoně, ještě nám na balkon sluníčko nesvítí,
až odpoledne.

Pračka mi doprala, jdu to pověsit, pak vytřu a pak se vrhnu na ten květák.

Jitoušku......... malej ti váží už 8kg jo????

No jsem já zvědavá, až půjdeme do poradny kolik jsem přibrali, vše mi papá krásně,
kašičky, přesnídávky i mrkvičku a ještě prso dostává 🙂

pismenko
18. čer 2009

Tak to já peru plíny, mám vyžehleno a asi to pověsím a půjdeme ven....ale nevím, jestli na procházku nebo jenom na zahradu

jitousek
18. čer 2009

no nemí vážil se s ním manža orientačně a a bez 100g 8kg strašnýýýýýýýýýýý tak jsem zvědavá příští týden jdem na očkování nechám ho převážit 😉