Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
19. čer 2009

noo a na netu jí mají nejlevnější za 2490,-

takže to je pěkný rozdíl ceny

tevina
19. čer 2009

Teda ten článek o tom potratu to je něco,ale zase pani může být ráda že mimi donosila,jestli má silnou cukrovku tak by to mohla mít problémový,až bude chtít mít děti.

zajdla
19. čer 2009

Ahojky. 😀

zajdla
19. čer 2009

KOnečně se mi odeslala odpověď.Od 9 se pokouším odeslat a nic. 😠

zajdla
19. čer 2009

Dneska jdu na svícu,tak doufám,že nebude moc pršet.

JInak jsem oprala povlečení do postýlky a o víkendu ji povleču.
Manža mi sundá autosedačku a koš a v týdnu to operu a nachystám,ať mě nic nepřekvapí. 😀
Musím ještě vyprat peřinky a nechat je tady u paní nakulmovat.už se těším,až bude vše hotové.
JInak jsem nešťastná,nemůžu sehnat kojo podprdy.Přes internet to moc nechci objednávat,protože si to chci vyzkoušet.A můj zaručený obchod,kde je měli zrušili. ☹ 😢

tevina
19. čer 2009

Zajdi ahoj,hele nepsala jsi taky že máte u autosedačky ten isofix,ted o tom bylo něco ve zprávách,ž jsou některé autosedačky s tím isofixem nebezpečný.

pismenko
19. čer 2009

Co je to svícu?? 😅 😅

zajdla
19. čer 2009

JJ dívala jsem se.Ale tato značka tam nebyla.Tak snad je to ok.Máme chicco.Byla tam nějaká divná ta značka.Už si nevzpomínám jaká přesně.

valentynka
19. čer 2009

jj, také jsme to viděla,ale myslím,že to bylo u autosedaček z polska

pismenko
19. čer 2009

Já mám kojo z rossmanu a dobrý...nejsou teda moc sexy, ale zase jsou pevný a dobře drží. Dají se vypar na 90, já to teda prubla max na 60 a úplně v klidu. Zrovna od pondělka je budou mít v akci 😉

tevina
19. čer 2009

no my právě máme jak tam je ta babymax a megamax tak tu ne,ale myslim od tý značky starmax,ale bez isofixu,chápu dobře že jsou nebezpečný jen s tím isofixem?

zajdla
19. čer 2009

JJ díky Písmenko.Už jsem to zkoukla.

Mě je to jedno jakou kojo.Ale mám dost velké prsa a je problém nějakou koupit.Všude mají jen malé. 😠

tevina
19. čer 2009

pardon,tady je

pismenko
19. čer 2009

co je to svícu???????????????????????????????????????????????????

tevina
19. čer 2009

vid, to bych taky ráda věděla 😅

zajdla
19. čer 2009

Svíca se dělá před svatbou.Takové rozloučení se svobodou.Je to pro lidi z práce a pro kamarády.Na svícu se nezve,tak nevíš,kolik lidí ti vlastně přijde. 😀 Přišla nám spolužačkám pozvánka na svícu takto:,,Protože se na svícu nezve,tak doufám,že se tam všichni uvidíme.,,Hezky napsané.Tak nás jede ze školy ale 7. 😀

pismenko
19. čer 2009

to bude nějákej hantec 😀 😀

endlessblue
19. čer 2009

Svíca je zapíječka svobody!!

brý ránko 😉

endlessblue
19. čer 2009

áá.. zajdla už to napsala 😀

endlessblue
19. čer 2009

Holky, vy jste děsnýý!!! To už nemáte do čeho píchnout??? Já tu mám bordel jak v tanku!! Nevím čím začít 😠

endlessblue
19. čer 2009

Včera jsme byli s manžou na výleetě. Opět ušlých 20km 😉 booolej nožičky, booolej 😉

pismenko
19. čer 2009

No tak jak bych to mohla vcědět, když jsem jaxi svobodná 😀 😀 😀

my jdeme ven...čus bus

valentynka
19. čer 2009

😀 prej dobré ránko 😀 😀

valentynka
19. čer 2009

mají holky ted v intersparu pampers 7-18kg za 249kč 68 ks, vychází jedna na 3,66

a apk kupon s 31% slevou na jakýkoliv jeden výrobek, tak to by se taky šiklo na pleny

pismenko
19. čer 2009

Holky, jsem registrovaný u hippu a dneska mi přišly vzorečky(čajíky, kosmetika, kaše) a dvě lžičky.kdo má zájem http://www.hipp.cz/baby-klub/registrace.htm tady je odkaz...

vyšla jsem ven a začlo pršet 😠 😠

valentynka
19. čer 2009

MĚ TAKY od nich dorazily nějaké vzorky-přesnídávka a masozelen.příkrm

endlessblue
19. čer 2009

Olomoucko taky hlásí déšť... že já z tý postele vylejzala 😅