Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
19. čer 2009

u náš polojasno až oblačno 😒

foto úkol spolněn 😎

zajdla
19. čer 2009

Kristýnka je krásná:připadá mi nějaká dlouhá. 😀

valentynka
19. čer 2009

pavlí,krásné fotečky, je moc roztomilá,hlavně foto č.9

christla
19. čer 2009

Ahoj holky,
hásím se zpět z gyndy. Krvácení je prý normální a přiměřené, prý může trvat ještě měsíc 😒 , sešitá hráz se prý hezky zahojila. Dr. s mě ptala, jestli mám zažívací potíže, tak jsem řekla že jo a že docela dost. Každou noc mě bolí hodně žaludek a v podžebří na pravé straně, tak říkala, že podle toho, jak to popisuji, to vypadá na vřed na dvanácterníku... ☹ Dala mi číslo na svojí vlastní sestru na nějaké vyšetření, ona tot dělá. Takže se musím objednat a budu trnout hrůzou.

Pavlí, krásné fotečky! Kristýnka je kouzelná holčička! 😉

Dneska jsme byli s Kájou poprvé nakupovat v Tescu. Byla moc hodná, celou dobu spinkala.

Jinak dneska se manžel chystá na nějakou mysliveckou schůzi, takže buem večer zase samy.... ☹ Ach jo.....

christla
19. čer 2009

Jinak dneska je 19. června a moje mateřská stále nikde. Já už fakt nevím, co budu dělat..... ☹

valentynka
19. čer 2009

chris, tak snad to bude dobré s tím vředem ☹

mě přišel rodičák už 17.6., teda jen část 3820,-, bo jsme do 10.5. měla ještě mateřskou a z prác emi přišla proplacneá dovolená

pismenko
19. čer 2009

Chris 😖 😖 jejda..no snad nebudeš muset na nějákou operaci nebo tak něco 😒 ☹ Budeme doufat, že to v pořádku 😉 😉 Opatruj se 😲 😲

Pavli, no vidíž, že to jde, stačilo popostrčit...malá je roztomilá 😵 😵 😵 😵

Naše mládě je uřvané, nevrlé, pěsti v puse a zdá se mi, že ty zuby na sebe nejavascript:addEmoticon('😠','vBody')nechají dlouho čekat.dole se mi zdá prosvítají takové dvě bílé tečky, ale nevím, jestli se mi to nezdálo.Budu to muset prostudovat, až bude v klídku

A pořád piští a tak zvláštně kvičí 😅 😅

endlessblue
19. čer 2009

Nazdárek bobiny....

Tak abych z vás neměla výčitky svědomí, tak jsem vygruntovala ložnici... (včetně prachu na obrázcích 😅 ), umyla 2 okna, podlahy v chodbách, 2 várky prádla, poklizeno, puding s ovocem, rajská polívka... a už tu lezu po zdi 🙂

endlessblue
19. čer 2009

Jéé Chris.. to je patálie... no snad se to nepotvrdí. To je na prdlačku, když má doma člověk malý mimi a ještě má svoje zdravotní potíže ☹

Pavli... malá je rozkošná, taky mi přijde že je to čára dlouhá... ale ona má po kom, že??? 😉

zirafik
19. čer 2009

holky, díky za pochvaly 😵 . Mně to nepřijde, ale asi je fakt dlouhá 😅 , neb snoubenec na fotce je o 2,5 měs. starší a moc větší není 😅 ... ach ty geny 🙄.... se bojim, že bude mít 2 metry 🙄 🙄

Chris, ach jo to....... 🙄 ...tak uvidíš, co to vyšetření ... držím palce ...

kacena00
19. čer 2009

ahoj holky, nemám sílu dočítat je toho sepsáno tolik...napíchla sem se jen na chvíli, musim se připravit na zítra - manža má triatlon a já budu čekat na něj než dorazí na Hutě, což je to místo, kde jseme před rokem měli svatbu, tak abych neplašila,. páčto ten můj rarach mě potřebuje mít furt za prdelí..ale věřím tomu, že až přejdeme definivně na UM on zapomene, že moje prsa byla k jídlu, přestane být zmatenej co má vlastně chtít (chce zatim prsa a z těch to zase neteče) a taky se v kuse nají, získáme znovu ztracenej režim a bude nám líp

musím vám ale přiznat, že dnes když ve mě dnes okolo poledního to rozhodnutí dozrálo, celkem mě to sebralo, i teď když to píšu bulim, jako celej den, prostě končí jedna etapa mýho života a i když to nebylo s mýmkojením dvakrát jednoduchý, přeci jen mě to strašbně mrzí a vůbec sem nečekala že to takhle obrečím, no a už zas nevidím na klávesnici

večer sem mu ještě zkusila dát, moc si nevzal, lahev pak nechtěl a když sem odsávala, zjistila sem že tam v obou nebylo ani 20 ml..takže zase šel spát hladovej a já si to jen potvrdila, že dělám správně když končim

teď ještě pozjišťuju, co má v sobě beba a co sunar a co je lepší, když už to bude nastálo, aych věděla jestli nemám přejít na něco lepšího a bude

chris teda ty máš taky furt extra buřty...

jo veru chtěla sem se optat, jestli chodíte na výlety se šátkem nebo jak a jakej úvaz používáte?

valentynka
19. čer 2009

ahoj Baruš,

no já když jsem odsávala,tak jsme toho taky teda neodsála, i kdžy to prso bylo už dvě hodiny co jsem z něj dokojila a natáhla jsem třeba jen 20ml,ale říkala jsem si,že přeci jen tou odsávačkou to jde hůř a že Filípek má větší sací sílu než nějaká odsávačka, tak třeba zas toho mlíka nemáš nějak málo.

ale určitě kvůli tomu nebreč a nebuď nešťastná.
vždyt jste bojovali jak jste mohli a vydržela jsi to dlouho i přes ty nešvary,které vás potkaly.
Musíš si říct,že ted se cydr´da aspon pořádně nadlábne 🙂

a jak přibejvá?? třeba si to zase jen myslíš,že nemáš mlíko jako předtím a přitom cyr´da krásně nabral.
byli jste u doktorky ??

tak zkoušej aspon něco odstříkat a schovat si to a pak mu to třeba dáš do kašičky nebo mrkvičky

zirafik
19. čer 2009

Baru, nesmutni ☹ .... udělala jsi, co se dalo a kojila jsi co to šlo, není to přece taková tragedie 😉 . Kámoška má klučinu stejně starého a už 2 týdny kojí jen ráno, jinak UM, neb její mladej se u prsa hrozně vztekal a chce flašu, to se pořádně nadlábne 😵

kacena00
19. čer 2009

val přibejvá, byla sem s ním u doktorky dnes, ale za jakou cenu to všechno je, teď je zmatenej neví co má chtít, blbě spí, je furt naštvanej..no už to nechci dokola pokoušet, chci aby on a koneckonců i já sme měli klid

pájo, já vím, že to není tragedie, já ani nevim, jaktože mě to takhle sebralo, já sem asi magor, nevim, ale prostě mi to přišlo líto, to kojení je prostě takový hezký, je to prostě mezi mnou a cyrilkem, no a navíc mám k tomu našemu kojení asi vztah kvůli tomu boji, co sem s tím měla

no a pak asi ty věčný hormony pro který sem bulila a ještě sem ani nebyla těhule 🙂

tak dobrou noc a hezké sny a my se tento víkend definitivně loučíme s kojením 🙂 budu to brát pozitivně, ale..chjo, stejně mě to sejří, tyjo, co já budu dělat, až mi půjde do školky a až si najde první holku a t d 😀

kacena00
19. čer 2009

no a taky mi je líto že sem ho třebas zbytečně trápila,.že byl nervní i kvůli tomu, že nevěděl co má chtít, dyk ani já nevěděla co je lepší, a řikám si, že ty poslední dny co byl furt na nervy sou třeba i moje práce..

nemo1985
20. čer 2009

Dobré ránko

🙂 Tak koukám, že jsem dnes tady jako první 🙂

Manža a já s malým strašíme od 5 30h, už se mu nechtělo Lukymu spinkat 😉

Kolem 10h k nám moji rodiče přijedou, odjíždět budou zítra.

JInak dnes slavíme půl roku Lukáškovo, takže to oslavíme hned 😀

zajdla
20. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Baru nesmutni.Vydržela jsi dlouho.Malý si zvykne na flašenku a bude v pohodě.UM jsou dobrá nemusíš mít strach,že o něco přichází.Ty budeš aspoň víc v klidu a budeš si užívat miminka a nebudeš přemýšlet,jestli není malý hladový.Já jsem používala do 6 měsíců Nutrilon a pak jsem přešla na Sunar.Ale musíš vyzkoušet,co malému bude sedět.Některé dětičky mají po sunaru zácpu.

Chris nemusíš mít srqach z vyšetření.Určitě půjdeš na gastroskopiii.Budou se ti dívat hadičkou do žaludku.Není to nic hrozného.Já tady toto dělala v práci 3 roky.Zvládají to i 10-leté dětičky úplně v pohodě. 😀 😉 Vřed se léčí lékama.Je to sice na delší dobu,ale uvidíš,že se ti brzo uleví.

JInak já byla včera juchat.Bylo to super.Nabaštila jsem se koláčků a zákusků. 😀 😵 😵 Bylo tam asi 100 lidí,tak si dovedete představit ten humbuk. 😀

zajdla
20. čer 2009

Nemo všechno nej Lukáškovi k půlroku. 😀 😵 😵

pismenko
20. čer 2009

Všechno nej Lukymu k 6 něsícům přeje Dorotkááááááááááááááááááááááááááááááá 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

krásný den všem přítomným i nepřítomným

jdu něco dělat čus bus 🙂 🙂

valentynka
20. čer 2009

ahojky,

taky přejem s Filípkem všechno nej k půlroku 🙂
hezky to oslavte 🙂

zirafik
20. čer 2009

AHOJÍK, tak předně mi nová adminka smazala foto, tak jsem pěkně nasratá 😠 , kdyby se radši staraly, aby to tady pořádně fachčilo, ty jejich věčný výpadky 😠 ....

Lukymu a celé rodince vše nejlepší do dalších půlročků, ročků a desítek let 😵

Baru, tak plně věřím, že to zvládneš a překonáš hormony a budeš pro Cyrdíka spokojená maminka 😵 😵 , to nejvíc potřebuje 😉

Já mám teď chvílu klid neb si malou vzala tchýně do kočárku 😉

zirafik
20. čer 2009

... jé a nám je zítra měsíc 😕 😕 😕 , to téééééééda čučim 😅 , to letí.... to je děs 😝

zirafik
20. čer 2009

Zajdi, kdepak je fotečka bříška a z VELKÝHO UTZ 😕 😕 ????

valentynka
20. čer 2009

Pavlí, já si říkala co se stalo ??
a proč ti to jako smázly ?????

zirafik
20. čer 2009

Ahoj,

fotka v profilu má být tvoje - reálná a aktuální.
Proto jsem ti tvou stávající smazala.

Díky za pochopení.
iKarkulka

zirafik
20. čer 2009

Ale že tam někdo nemá žádnou fotku a že jsou častý výpadky serveru a že mají lidi v albíčkách kraviny, to je jako ok 🙄 🙄

endlessblue
20. čer 2009

Dobré ránečko všem 😉

pismenko
20. čer 2009

Pavli, klid, pošlme ikarkulce odkaz na nějáké prímovní album

zajdla
20. čer 2009

Fotečku z ultrazvuku nemám.Protože malá už je moc velká a nejde tam nic vidět.Jedině hlava z vrchu nebo kousek zadečku.Tak si musíte počkat ještě pár týdnů a bude fotka in natura. 😀 😵 😵 😵

JInak ,dyž dnes stihnutak nafotím Lucinky pokojíček a Lindy postýlku.Musím ji povléct. 😀