Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
25. čer 2009

jsme utřela prach a osztříhala kapradí

půjdu sebrat prádlo a vytřít balkon

jsme opět samy !! 😠 😠 😠
manža si šel jezdit autoškolu až do 4.
takže pak vezmu čáru ven a nebudu tu, už se na to můžu vysejřit 😠 😠 😠 😠

zirafik
25. čer 2009

val. to já jsem bez manži denne do 7,8 večer 😒
už zas kojíme 🙄 ,,, na lehátku v kuchyni v\držela bez řevu 1o min 😒

valentynka
25. čer 2009

☹ ☹ ☹

zuzanka26
25. čer 2009

ahoj holky,
tak já jsem dnes poprvé Sárince vařila a super, všecko to zdlábla, rozmixovala jsem uvařený dvě brambory, jednu mrkev a kousek kuřecího masa. Jsem na sebe pyšná 😀

Ziraf vydrž, a co hrazdička nebo něco hracího? nezabírá? Já vím, že je na to maličká, ale i tak na chvilku to u nás zabíralo už i v měsíci

helicek
25. čer 2009

ty brďo, tady je průtrž, prší děsně, no jak z konve

jitousek
25. čer 2009

zdarec ženy matky 😕 😅
tak já hlásím porehabilitační příjezd stihla jsem to tak tak před deštěm a byl tu slejvanec jak kanec no konec 😀
a představte si jak mě ten můj chlap vyděsil měla jsem málem smrt 😠
psal mě smsku že Míšu dal spát ven a že si můžu jít ještě do města tak že jsem si pozařídila nákup co normálně s kočárem nejde moc dobře byla jsem ráda ale přijela jsem na kole vidím kočár pod stromem na zahradě tak se po uklizení kola jdu podívat jak mimi spinká a mimi nikde 😕 kdyby nezavřel ten dekl a boudu a vůbec kočár strčil do sklepa nebyla bych vyděšená že nám ho někdo ukradl a ještě k tomu v pokoji otevřená ventylačka což necháváme jen když spí venku i když má vysílajdy ale co kdyby technika selhala......... letěla jsem domu jak šílená kde je dítě že nám ho ukradli holky ve mě by se krve nedořezal a doma jsem se rozbulela když jsem je oba viděla no hrůza 😠 😠 😠 zabít chlapa do hranatý koule fakt takové šoky a on se tomu ještě smál že kdo by ho kradl že by nám ho hnedka vrátili jak by začal řvát 😎

helicek
25. čer 2009

ježiš, Jituš, no to si dovedu představit, jak jsi šílela, ach jo, chlapi jedni.............fakt by někdy potřebovali dostat na prdel

helicek
25. čer 2009

fuj, já se lekla šéfa, dnes měl být v Šumperku, chodí jako duch, teď přišel, ještě že jsem byla ponořená do rozhodnutí 😀

pismenko
25. čer 2009

Fuj u nás neprší, ale je tam dusno, že se mi potí i kozy...byly jsme venku, malá ještě dospává v kočáru a pak musím rychle kojit a sednout do auta a jet do obchodu.Doufám, že nás to nestihne někde po cestě 🙄 🙄 V dáli už hřmí 😝

Pavli, tak to bude asi spurtík, ale to za chvilku přejde, nebuuj 😉 😉

Jitu, no jo chlapi 😠 😠

Heli, asi máš špatné svědomí 😀 😀 😀 😀

pismenko
25. čer 2009

Sárinka je šikula 🙂 🙂 🙂

zuzanka26
25. čer 2009

Jitu tak to chápu, to bych taky měla infarkt
😕 😕 😕

zuzanka26
25. čer 2009

¨tak já zase nevím, jak to udělat s jídlem, když odpo jedu do práce. To si mám vzít sebou banán a nechat si ho v kuchyni rozmixovat? 😀

zuzanka26
25. čer 2009

teda jedu samozřejmě jen na návštěvu a na drby 😉 ne makat

pismenko
25. čer 2009

No třeba rozmoxovat 🙂 🙂 nebo koupit přesnidávku 🙂 🙂 A já jsem napsala hnusný vzkaz do Ip jedné buchtě, která prdává jeté lehátko za 900,-, když fungl nové stojí na netu 720,-

hloupost některých lidí je bezbřehá 🙄 🙄

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

lucianas
autor
25. čer 2009

ahoj

Žiraf, tak já se taky hlásím, že jsem ok. Nevím, jak v blízkém okolí, ale tady od rána nekáplo, a svítí sluníčko. Sem tam se objeví mráček, ale v podstatě je dnes krásně. Horší to bbylo v noci, bouřka a pěkný slejvák, ale teď to skoro vypadá, jak kdyby nepršelo tři čtyři dny.

lucianas
autor
25. čer 2009

Krista, děkujeme za informaci. 🙂

zajdla
25. čer 2009

Tak tady opět hřmí.Ach jo.Návštěva už odelšla.

Jitu já bych chlapa zabila.Měla bych už pěkný histerák. 😠

Zuzi když si vezmeš lžičku,tak ten babán krásně naškrábeš.Je to pak rozmělněné jak kdybys ho rozmixovala.3krábeš ho vlastně po celé délce. 😉

zirafik
25. čer 2009

tak se hlasim od kozy, jak jinak 🙄

market, kouknu kde je ten inzerát a asi ty taky schladim žáhu 😀 , neb dítě je jak drak 😠 , ted mi hodku hlidala mamka, ja byla nakoupit a celou dobu řev 🙄 🙄

zirafik
25. čer 2009

a už se u kozy chrápe 🙄 🙄

zirafik
25. čer 2009

puv.cena 1600 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
25. čer 2009

čau holky, tak mě venku vystřídala s kočárem mamča, to se mu to chrní když poprchává
Pavlí no to je určitě spurtík ☹ musíš vydržet, co už taky jinýho, že
já byla včera poprvé venku s kamarádkama, tak se mi Kubu podařilo krásně uspat v půl osmý a v osm už jsem byla v picérce, spinkal celou noc až do šesti, takže naši si na hlídání stěžovat nemohli 😀
jsem zvědavá na zítřek, to ho opustím po pátý a mamča bude koupat i krmit, mám odstříkáno 1/4 litru tak snad mu to bude k večeři stačit otesánkovi 🙂
no někteří lidi jsou fakt magoři, přitom první co člověk udělá, že se podívá kolik to stojí nový na netu 😀

pismenko
25. čer 2009

pismenko napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,projíždím inzeráty a nedá mi to nereagovat na ten tvůj.Já nevím, jestli jsi se nespletla, ale chtít za používáné lehátko 900,- když na netu stojí úplně nové 720,- (třeba na http://www.eshopbaby.cz/katalog/lasco-lehatko-b...) je trochu silná káva. Mimochodem máme přesně to samé a stálo cca před půl rokem 800,-

tak příjemný obchod

pismenko
25. čer 2009

Dobrý den, chyba to není, nás stálo 1 600 kč...

ODPOVĚĎ 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
25. čer 2009

jinak Jitu to musel být fakt šok 😕
my golfky budem určitě pořizovat, do města, na vejlety, na promenádu až pojedem k móři a tak 😀 😀 😀
my teda budem asi vybírat hlavně aby se nám do nich Kubíček vešel i ve dvou/třech letech, takže tak do 30 kilo 😕 😕 😕 😎 😎 😎 😀 😀 😀
díky za tipy zajdi, to madlo si myslím, že je určitě dobrá věc, bez toho bych to nechtěla a aby byly lehký, snadno se skládaly, nánožník na zimu, stříšku, to polohování zad a nohou,...

kremrolka01
25. čer 2009

asi je budem vybírat stylem jako velkej kočár, napíšem si co chceme aby to mělo, půjdem to vokouknout a vyzkoušet do krámu a pak je objednáme na netu 😔 😔 😔
no asi pravej opak než jak kupovala paní lehátko 😅

jitousek
25. čer 2009

kokám že tady je podvečerní propad na druhou stranu 😎 posouvám na první 😵

jitousek
25. čer 2009

no to je vrchol písmen že se nestydí baba 😠

jitousek
25. čer 2009

no ale třeba si to nějaké trdlo v zápalu boje koupí a nebo a ne a baba bude muset slevit 😎

zajdla
25. čer 2009

To spíš ta babba slevní.