Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
30. čer 2009

já nečajíčkuju,ale udělala bych normoš z kohoutkový jestli máte z řádu.A dala bych s flaše, lžičkou se tak akorát pocintá 😀

pismenko
30. čer 2009

Jakou lžičku 😕 😕 😕 ??

endlessblue
30. čer 2009

Já to Markét taky ještě nezkoušela... vzhledem k tomu, že ale malá naprosto odmítá flašu, tak jsem na to zvědavá 🙂

Lžičky mám doma asi 4.. takový umělohmotný... dostala je Julča dárkem. ale prý existujou nějaký spešl silikonový či co 😉

pismenko
30. čer 2009

My máme plastový, taky4...myslím, že to je jedno, důležité bude, co na lžičce bude a ne jaká je 😀 😀

zuzanka26
30. čer 2009

já dělám taky všechno z vody z kohoutku. A nevyvařuju nic, jen dudánky 😉

zuzanka26
30. čer 2009

na ten začátek je dobré mít ty malinký plastový lžičky co jim jdou dobře do pusinky

endlessblue
30. čer 2009

Zuzi..takže flaštičku taky nevyvařuješ??? Já si právě říkám... Julče je 5,5 měsíce... jestli to není zbytečný aby byla pořád v takovém hygienickým obalu.

Vyvařuju jen dudlíky... ale né pokaždý když ho Julča vyplivne jako na začátku. Teď už tak jednou za pár dní, posbírám dudáky a všechny je najednou vyvařím 🙂

kremrolka01
30. čer 2009

tak pak Veru napiš jak jí chutnal, u nás čaje pořád nejedou, vždycky mu ho uvařím, když někam jedem na dýl, tak aby se svlažil, ale akorát udělá hrozně kyselej ksicht, žmoulá ten dudlík aby se neřeklo, ale nic nevypije
já teda dělám z kojenecký vody a vyvařuju před tím lahvičku i dudlík, jsem cíťa 😝

kremrolka01
30. čer 2009

vypadá to že malej usnul, tak já musím jít uklízet nebo se manžel se mnou rozvede 😔

zuzanka26
30. čer 2009

jo Veru nijak to neřeším, jen málokdy to vyvařuju, snažím se to jen dobře mýt

endlessblue
30. čer 2009

Koupila jsem ten čajík Leros Baby .. bylinkový.. je tam šípek, jablko, fenykl, heřmánek, ostružina, mrkev a lípa.. je to od 4 měsíců.. tak snad jí bude chutnat.. 🙂 jdu na to 🙂

pismenko
30. čer 2009

jejda, ty jsi ho ještě neuvařila 😕 😕 😀 ?? čekáme reference 🙂

valentynka
30. čer 2009

ahojky

ted čtu poslední řádký 🙂

já ten čajík mám taky a úspěch nic moc ☹
kdyby to bylo sladký, tak to vyžunkne raz dva

endlessblue
30. čer 2009

Tak..už to chladne.. pak zahlásím.. jdeme na zahradu.. odpoledne má zase lejt 😢 Tak využiju pěknýho počasí, než se nám opět vyplaví barák 😖

jitousek
30. čer 2009

holky to je mazec s těma dětima v autě 😢 😢 😢 😢 😢 😢

valentynka
30. čer 2009

noo Markté, jako v 5 hodin by mě filda z pelechu teda nedostal 😅 😅

Jitoušku nebyl ten brek v noci proto,že chtěl do velké postele k vám ??

já kojila v noci v 1,15 a pak v 5,30 a pak jsem ještě usnula na chvilku , manaž fildu zabavil v posteli

u nás je nádherně, ted si dávám kafíčko a sušenčičky 😀
prala jsme prádlo,ted peru filípkovi hrací deku a nějaké hračky, dotoho luxuju a dělám pořádek 🙂

filípek spinká, tak pak dostane obídek a půjdem na chvilku do parku.

jsme samy, manža je do půlnoci v práci, byla tu mamča na skok na hodinku,tak jsme udělala jen květák jako mozeček a brambor

valentynka
30. čer 2009

holky, tak já teda taky neuspávám.

dám ho do psotýlky, strčím mu dudlíka do ruky a on se na něj kouká,otáčí si s ním dá si ho do pusy a usne bud s ním nebo bez něj.
třeba si tam tak zabrekne,tak tam dojdu, hodím ho na bok, podložím polštář,aby byl jako přitisknutej k něčemu a pak usíná.

někdy vytuhne u prsa,tak jen přenesu

chris, taky vyndavám dudlíka,když s ním usne.
ted s ním usne málokdy,ale když byl kolem toho měsíce tak jsme ho taky pořád vyndavala, on pořád jakoby dudal,protože ho cítil v puse

valentynka
30. čer 2009

endy, já teda už nevyvařuju hoodně dlouho,ale svařím vodu a naliju do lahvičky a ponořím obráceně tu savičku.
dudílyk taky jednou za čas
když spadnou na zem ,tak je opláchnu pod horkou vodou

jinak lžičku a misku pouze umyju.

zkus jí dát čajíček z lahvičky a můžeš zkusit i lžičkou,ona to bude taky umět 🙂

valentynka
30. čer 2009

tak jdu pověsit ty hračky a dečky

valentynka
30. čer 2009

holky, uvažujete o těch kšírách na chození ?? abych nemusela být pořád ohnutá 😅

pismenko
30. čer 2009

my máme dvě vodítka od psů a když bude potřebna, tak i náhubek 😀 😀 😀 😀

valentynka
30. čer 2009

markét 😀 😀 😀 😀 😀 😀

valentynka
30. čer 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3526676

pro těhulky 🙂

holkýý co ta Rinty ??

a kde je Paviska a další holčiny ??

pismenko
30. čer 2009

No rinty to pěkně fláká, už mě napadlo, že se zeptám na prokletém jestli o ni něco nevědí, protože myslím, že se neobjevuje ani tam 😒 😒

To poslouchátko bych nechtěla, určitě by se mi ty ozvy pořád nepozdávaly a nebo bych to srdíčko nemohla najít a byla bych z toho akorát na prášky 😝 😝

zajdla
30. čer 2009

Já jsem si teď schrupla.Asi 2 hodinky.S´gra hlídala.je to super.nevím,jestli ji pak pustím domů. 😀 Teď dělají s Lucinkou draka,tak já mám klídeček.
Honila nás mlsná,tak jsme si dali nutelu.Mňamka.Už jsem ji tak 2 roky neměla. 😀

V pátek by mi měla přijít ta sportovná nástavba přešitá,tak hodím do albumku. 😀

Dneska bude foto břicha a všeho.baterky nabité.S´gra mi chce pořád fotit břuch.

Val ty kšíry nejsou špatné.Já používala klasické řemínky z kočárku,co se kupují.Mě ty co jsou v kočáře našité moc nesedí,malá se mi z nich dostala,protože jsem ji nechtěla mít v tom kočáře moc znehybňěnou.

valentynka
30. čer 2009

rintintyna • Včera v 15:17

Která pravidla porušuje: | Zruš navíc jsem taková horečnatá ještě z toho přejezdu z Choravatska, tak to může zkreslovat
rintintyna • Včera v 15:22

Která pravidla porušuje: | Zruš nn, určo byla později, po ovu zvyknu mívat vyšší teploty, navíc i hlen byl až 18 a 19, to špinění spíš mi to nějak celý rozhodilo, možná nějaká hormonální nerovnováha

tak snad se na mě nebude zlobit 😕

valentynka
30. čer 2009

zajdi, noo ségrušu určitě domů nepoštěj🙂 at si ještě do konce těhu hezky odpočineš 🙂

fotečky přidej 🙂

pismenko
30. čer 2009

určitě se zlobit nebude, hlavně, že je v pořádku holka jedna ušatá 😵 😵 😵

endlessblue
30. čer 2009

Tak proběhl první čajíček.. teda jestli se to tak dá nazvat. Strčila jsem jí flašu do pusy, secvakla to ale vůbec nesosala, takže čaj všude kolem, podložka, bodýčko a dítě nic... teda lehce naštvané, s čím že to zase otravuju. No já jsem zvědavá, na tu první mrkev za 14 dníí.. to bude teda úlet 😕