Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
3. črc 2009

🙂 já se potím jak vrata od chlíva brrrrr to je hnus ten pařák 😠

kremrolka01
3. črc 2009

my jsme taky doma, srazík s Barčou byl super, holky si pokecaly, kluci si pokecali 😀

kremrolka01
3. črc 2009

Jakoubek je z toho tedy značně rozjařen, nespinká zas celej den, teď se tady kutálí po posteli a víská u toho 🙂

tanuki
3. črc 2009

ach jo, já usnu a telefon..omyl a ani se neomluvil a položil, tak jsem mu napsala sms 😅 😅 😅

Jj, zapsání je rychlovka, když člověk ten pas má..já jak se loni vdávala a stěhovala, tak akutální pas nemám, chtěla jsem jet na OP..

zajdla
3. črc 2009

Tanu do OP to jde taky napsat.Já mám Lucku napsanou i v OP i v pasu. 😀 😉

kacena00
3. črc 2009

no děfčata!!!! co to tu včera bylo za drby????

pché, no náš cyrduch není podoben nikomu, má jen útržky z mého ksichtýsu- tzn. širokej ksichtýs po mě, nos po mě, bradičku alá Zmatlíková a Děti z Bulerbynu po mě, tak jediný vyústění teda je, že teda sem s Petrem příbuzná 😀 😀 😀 😀

Kubásek je boží, je děsnej pohodář oproti cyrdovi, ten aby se neřeklo se na Kubu dvakrát usmál, ale víc jako že nene, zato Kubásek ty úsměvy rozdává no je ťuťovej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
3. črc 2009

jináč my sme byly taky spocený, páčto sem si chtěla s Péťou pokecat a ne vozit Cyrducha po chodbách Dvořáka 😀 takže sme šátkovali, ufinky uf, to nám oběma ale bylo vědro!

no tevi!!!!!!!!to si ale děláš prdelky ne????????????????? ona si jezdí do tábora a do dovořáka a neřekne 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 takže si piš za uši pani:

Než příště pojedu do Tábora, spojím se s děvčaty, jemnovitě s Bárou, Péťou a Bára se případně spojí ještě s Jančou a uděláme si dámský sedánek!!!

JASNÉ??????????????????????????????????????JÁ MYSLÍM, ŽE jo

pismenko
3. črc 2009

Baru 😀 😀

pismenko
3. črc 2009

A až přijedu já, tak se tam v tom pračlovíčkově sejdeme všechny, ju??

kacena00
3. črc 2009

no jistě, akorát se připrav na to, že to tam stojí za hovno 😀

kacena00
3. črc 2009

chjo, já teda nevim,a si tu zfousovatím, jak kdysi psala Veru, když měla blbou rychlost netu, že jí vyrostou vousy..

a co s ní vůbec je? je na severu? a nevíte někdo o Pavis, Janče a dalěších holkách?

pismenko
3. črc 2009

no a je to 70km ze strakonic 😝 😝 😝 😝

pismenko
3. črc 2009

není něco zajímavého v Bechyni, to bychom měli na půl cesty

kacena00
3. črc 2009

a něcomezi táborem pejrem a strakonicema? a soběslaví? 😅 🙂

pismenko
3. črc 2009

No já myslím, že vara někde trajdá s manžou, protože on ty čt a pá nechodí do té práce jak je krize, takže má te´d teoreticky 5 dní volna, tak možná někde jsou.

no pavis na nás háže bobek asi od dubna a janda občas jukne, ale spíš pozdě večer

kacena00
3. črc 2009

bechyně bechyně? neim ani kde to je ale třeba janča nebo peťa by věděli, jdu kouknout na mapu, když už nám to nevyšlo jako břichaticím 😀 tak by nám to mohlo vyjít takhle že

pismenko
3. črc 2009

tak jdu do mapy

kacena00
3. črc 2009

hm, tak pro Janu a tebe s Peťou docela dobrý, pro mě horší, pro tevi nejhorší

kremrolka01
3. črc 2009

no baru jak si to cvičila předporodní dýchání??? do-be-chy-ně 😀 😀 😀

pismenko
3. črc 2009

tak jdeme více východně

kacena00
3. črc 2009

Pé´to, mě mašinka nikdy nešla 😀 ty si prdlouš 😀 😀 😀

kremrolka01
3. črc 2009

no můžem si z Tábora udělat výlet historickou mašinkou F. Křižíka 😉

kacena00
3. črc 2009

no mě je to koneckonců buřt, do táb. dojedu autem a pak si ty smrádky zašátkujeme a budeme ve vlaku pojídat svačinu 😀

kremrolka01
3. črc 2009

jo pro tevi ty otvírací hodiny jsou po-pá 9-18 a so 9-13

kremrolka01
3. črc 2009

😀

pismenko
3. črc 2009

kam jede ten křižík?? do bechyně?

kremrolka01
3. črc 2009

do-be-chy-ně 😀

pismenko
3. črc 2009

a co Milevsko??To je asi podobné co?

kacena00
3. črc 2009

😀 😀 😀 😀

já nevim, a Péťa to zná nejlíp, asi vybereme co je menší díra ne? 😀

já leda Haf-haf-haf - jako střední pejsek prosím

kacena00
3. črc 2009

choděj fotky nebo se snažím zbytečně, se mi apropo zdá že má tady někdo moc humoru, tak pst, aby se neporbudil drak 😝