Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
7. črc 2009

Baru,fotku máš fakt krásnou 😵 😵 😵 a valím, nebo se mi rozvaří doel brambory 😀 😀

pic 😲 😲 😲

zajdla
7. črc 2009

Holky u tohoto jsem si taky pobrečela. https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

pismenko
7. črc 2009

Tak já nevím co s tou naši holkou 😒 😒 Normálně usnula a za necelou hodinu je opět vzhůru s brutálním řevem.Prso nechce,přebalená je a řve jak na lesy ☹ ☹ ☹ Včera to bylo to samé a to usnula ž v chodbě v kočáru, ale já to takhle praktikovat nechci,tak prostě ječí a já nevím, co teď 😔

jitousek
7. črc 2009

ježíš to je dojemné zajdi taky tu zamačkuji slzy v oku bože a jak jsou ty starý rodiče hloupí holka nemůže mít dítě dětí všude přeplněné ústavy no tak si ho vzali a umožněj mu lepší start do života udělala bych to samé 😎 😵 😵 😵 😵

jitousek
7. črc 2009

písmeeen to je síla teda chjo chjo ten náš mrzout už taky vyknikává budu muset k němu do ložnice jinak neusne 😔

pismenko
7. črc 2009

JJ,je to fakt hezký, já už jsem to albíčko viděla

pismenko
7. črc 2009

no ale ona ryčí 😖 😖 😖 😖 pekelně, spát sejí chce, oči šmudlí, ale jsem tvrdá

jitousek
7. črc 2009

včera jsme přemlovali do 21h a pak teda spal ale o půl dvanásté opět prso pak dudák asi 5x do 1h a pak zase kojení no síla
ale je to tím vedrem nemžou spát asi do toho u nás zuby a jedno k druhému a prostě na pendrek já leeeeetííím křik se zesiluje maaamííí kde siii asi tak nějak tak že pááááá a brou noc 😎

zajdla
7. črc 2009

Písmenko vydrž.Ona si asi zvykla,že ji buď chováš nebo ji dáš do kočárku.Vydrž ona to vzdá,když uvidí,že za ní nejdeš.Je to kruté,ale je to tak. ☹

pismenko
7. črc 2009

No já ji chodím nahazovat dudla, ale ona ho vždycky ještě přede mnou vyflustne 😝 😝

pismenko
7. črc 2009

ona už je tak vyčerpaná,že jenom pomrkuje a tak vzdychá a ted už přijmula i dudan,leží na boku a snad usíná...opička moje 😖 😖 😖

Tom je z toho na nervy,pořád sem chodí a prej, jestli ji nechci vzít dolů a já že ne,že zítra to udělá znovu a on se na mě kouká jak na nej despotu na světě 😠 😠 😠

zajdla
7. črc 2009

J8 vím,ale uvidíš,že to přejde. ☹

pismenko
7. črc 2009

http://www.subory.sk/download/145425/Spanok.pdf tady je link,kde s dá sáhnout kniha Každé dieťa sa vie naučiť spať - je tu i taková diskuze.já si tu knihu přečtu, je to sice ve Sl ale neva 🙂

No a u nás už se spinká, je to fakt krutý, ale musí být mantinely

jitousek
7. črc 2009

tak my už taky spíme ale byl to boj nejdříve smích když jsem se snažila vyprávě pohádku o třech ovečkách samo sebou vymyšlenou a Míša se tomu začal smát na hlas až s toho jsem musela přestat no a samo sebou potom řeeev což jsem předpokládala střídání jednoho druhého boku nechápu umí se už sám překulit na book ale večer ani boho když má spát to ho na ten bok musí člověk překulit jenže pak to taky neí ten správnej na kterej chce tak pak zase sebou mrská tak zase na druhej no hooootovo 🙄

jitousek
7. črc 2009

pak jsme řešilli dudáka a pak zabral a já jsem uoplně vyfluslá a to jsem myslela že půjdu pokračovat v žehlení 😝 vyžehlila jsem odpolko jeden koš ještě mě zbejvá jeden tak asi zítra ráno teď už to nedám ale byla jsem dobře nakopnutá po té injekci asi 😀 😵 😵 😵 😵

jitousek
7. črc 2009

tak že teď jdu opravdu brou noc chtělo by to aby maloučko sprchlo a ochladil se vzduch máme tu jak v pekle 24 až 25 stupňů větrám ale nic vzduch se ani nehne pak maj ty děti chtít usnout 😒 😎

pismenko
7. črc 2009

tak brou 🙂

pismenko
8. črc 2009

bré ránko














🙂

jitousek
8. črc 2009

bré ráno 🙄
jsem jak zmlácená dnešní noc šílenost kojení od půl noci až do pěti po hodině 😖

jitousek
8. črc 2009

a to jsem nemohla usnout usnula jsem asi v 23h a od půl noci do rána maraton 😠 😠 😠 😠 😠

jitousek
8. črc 2009

holky já nevím čím to je ale čím víc bych chtěla spát tím víc ten malej pacholek mě nenechá a já bych tak potřebovala regeneraci spánkem už kvůli té debilní kůži

nevím co těm svým dětem dáváte že vám vydržej do rána já bych brala i dvě kojení za noc ale tohle teda fakt neeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠 😠 a to měl v půl osmé kaši skoro celou lahev jo nechápu ta kaše ho zaplácne do půl noci a pak to začne jedině že bych mu o půl noci snad uvařila druhou i když vlastně včera uspávání a muselo proběhnout i v devět prso tak že prdlačky do půl noci chjoooooooooooooooo 😒

Mohli by jste mě vyprávět nějakou veselou historku z natáčeníííí 😀 ???já jen tak jestli nemáte něco pro rozveselení po tak žalostné noci 😎

lucianas
autor
8. črc 2009

Ahoj,

Zajdli, opravdu krásný příběh. Taky až jsem měla slzičky v očích. Ale je opravdu kouzelný.

Nevíte, co si tak dát na zkažený žaludek? Včera jsem si dala k jídlu těstovinový salát, a asi už byl trošku chycený. I když mě to podle chuti nepřišlo. Od té doby mi není nic moc. Před spaním jsem si dala černé uhlí, v noci trošku slivovice, teď piju žaludeční čaj. A zatím teda nic moc, i když je to lepší, než večer. A to mám jet pryč. Nevíte, co můžu a co by mohlo rychle zabrat?

zajdla
8. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Luci mě pomáhá na těžký žaludek i rennie.Je to na pálení žáhy,ale pomáhá mi, i když mám ten žaludek takový nafouklý. ☹

lucianas
autor
8. črc 2009

A můžou to i těhulky? Právě jsem si říkala, že ho máme doma, ale nevěděla jsem. Tak zkusím po vypití čaje. Snad zabere.

zajdla
8. črc 2009

JJ já už beru rennie asi 4 měsíce.Hrozně mě pálí žáha.Brala jsem to už i u Lucky. 😀

lucianas
autor
8. črc 2009

tak naštěstí žáha mě netrápí (ťuk ťuk), zatím

zajdla
8. črc 2009

Co není,ještě může být.Ke konci těhu to bývá nejhorší.To už mi nezabíralo ani to rennie. ☹

jitousek
8. črc 2009

http://www.sapito.cz/

teda tady maj krásné hračky 😎

zuzanka26
8. črc 2009

Ahoj holky zase vás zdravím.
Byla jsem na pár dní v Plzni, bylo to fajn, protože jsem nemusela nic dělat, máma si pořád hrála se Sárinkou a já mohla třeba na dvě hodinky jít někam sama a hlavně si jí brala ráno třeba kolem 6 a já šla ještě na dvě hodinky spát, to mi taaaak pomohlo!!! 🙂

Jitu soucítím s tebou, u nás sice krmení jen jednou za noc ale buzení x- krát!!! Takže já už s tím sice umím fungovat, ale jsem permanentně unavená. 😝

Luci, hodně pij a odpočívej, ono to z toho těla odejde samo. Rennie určitě můžeš, já ho na konci těhu cucala po hrstech a ty ovocný jsem pak už nemohla ani cítit 😀

lucianas
autor
8. črc 2009

Zuzi, snažím se pít, i když mi to moc nechutí. Odpočívat moc nemůžu, slíbila jsem dnes zajet do práce a jít si s nima sednout na chvíli, a to jsem ještě včera potvrzovala. Ještě mi psala moje sestra, ať zkusím jogurt. Tak to vidím na jogurt, a pak to rennie a snad bude líp.