Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
9. črc 2009

Dobré ránečko 🙂

noo tak třicítka na krku , kurňa 😝 😀 😀 😀

děkuju za přáníčka holky 🙂

ani mi teda nepřijde,že mám nějaké narozky a že je mi užžžžž 30, lepší by bylo třeba 25 🙂

zirafik
9. črc 2009

ahojík,

přidávám se k velkým gratulacím Jítě! Tak hodně lásky, zdravíčka a štěstíčka s mrňousem 😵

Chris, Nemo... dlouho jsem vás tu neviděla holky 😒

Zajdi, držím palce, ale věřím, že bude vše ok 😉

valentynka
9. črc 2009

nemo šla ted uklízet 🙂 a bratránek paří na compu 🙂

christla
9. črc 2009

Pavlí, nám nešel ten net. Teď ho chceme rušit úplně a že přejdeme na nějaký jiný, rychlejší, tak jsem zvědavá. Co je u vás nového, Pavlí?

christla
9. črc 2009

Val, aky ti přeju všechno nej nej nej, hlavně hodně zdravíčka!!!

christla
9. črc 2009

Kája teď na chvíli usnula, ale nevypadá to na dlouho. Kyž jsem tak řemýšlel, tak jsem došla k závěru, že mi vlastně celé tři hodiny spla akorát v porodce a to proto, že měla žloutenku, jinak nějaké tříhodinové sánky přes den neznám.... 😒

christla
9. črc 2009

samozřejmě jsem myslel tříhodinové spánky..... 😀

zuzanka26
9. črc 2009

Holky mám problém, Sárinka mi najednou z ničeho nic bojkotuje UM. Už několik měsíců jí dávám Nutrilon na noc, poslednou dobou jsem vždycky dávala 250 ml a vypila to do 5 min. Najednou poslední dny jsem jí to zkusila dát občas i přes den a z ničeho nic to začíná úplně odmítat, když jí dám do pusy ochutnat, tak tu pusinku prostě zavře a nechce to! co s tím?

christla
9. črc 2009

A už zase nakupuju na MMB jako zběsilá. Vyřazuji malé velikosti a nakupuji velké. Teď jsem se dala už do nakupování velikosti 74, protože už teď nám je 68.... 😅

zirafik
9. črc 2009

Chris, tak to mně už asi 3x nebo 4x spinkala na bříšku 3-4 hodiny odpolko 😵

JInak u nás nic nového, noce vcelku ok, ale k večeru zlobíme 😒 a chce jíst po hodině, ale já mám v tu dobu nějak málo mlíka... hlavně v levým prsu, tak to se pěkně vzteká. Kámoška to měla taky, tak přidala navečer flašku a byl klid, tak pomalu přemýšlím, že to taky zkusím....

christla
9. črc 2009

Zuzi a co jiného jí dáváš přes den papat? Mě ohle Kája taky dělala, ale to v době, ky jsem jí ještě aspoň tochu kojila....

zirafik
9. črc 2009
zirafik
9. črc 2009

Chris, my máme taky 68 😅 .... ale z části díky širokému balení. Nicméně ženicha, co máme v albu už jsme skoro dohonily a to byl pěknej kousek oproti nám když jsme přišly z porodky 😅

Zuzi, tak v tomto směru se zatím moc neorientuji 😒 , takže neporadím 😒

christla
9. črc 2009

Mě mlá spinká tak max 2hoďky a to taky máokdy. Večery jsu u nás taky libové. Řev ako blázen, že není k utišení. Včera jsem jí vykoupala a šílný řev, tak jsem si s ní sedla do křesla, přitiska k sobě a houpala a byl hned klid. Na jídlo bylo ještě čas, tak jsem musela, aby se neuřvala. Jenže jak jsem jí houpala, tak začala usínat. Pak jsem šla dělat Nutroš a s problémem vypila půlku, jak byla unavená a vyčerpaná z toho pláče, tak jsem jí dala do postýlky a spala krásně. Vždycky jí tak okolo 21 hodiny nakrmím a sí do tě 4 hodin ráno.

christla
9. črc 2009

Pavlí, Kristýnka je tak krásná!!! 😵 Já se dívala, jak krásně spinká na bříšku, ale já nemám doma podobný polštář, všechny jsou moc měkké a na tom by s ejí asi moc dobře nespalo. Navíc, já jí po jídle na bříško nedávám, protože by blindila.

zirafik
9. črc 2009

u nás je koupání 21-22, pak krmení 22-23, další krmení cca 4,30-6 😵

christla
9. črc 2009

Jinak co se týče té velikosti.... 56 jsme užiy opravdu velmi krátce. Bodýčka jí 62 jsou, ale včera jsem jí už dala teplákovku 68 a je jí. Ono teda taky záleží na číslování. každý výrobce to má trochu jinak.

christla
9. črc 2009

Objednávala jsem od této paní a fakt má nádherné věcičky a myslím, že i za dobré ceny!

christla
9. črc 2009

To já bych takhle pozdní koupání asi nezvládla, už takhle to krmení v devět je pro mě dlouho.... 😅

christla
9. črc 2009
zirafik
9. črc 2009

to jo, ale já si objednala ty gumový pásky na bodička (2ks 250kč 🙄 ), tak snad si to nošení prodloužíme 🙂

bekot 🙄

christla
9. črc 2009

Já už totiž večer padám na hubu. Takže v deset zalehnu a spím než se Kája vzbudí na jídlo.

zirafik
9. črc 2009

manža chodí dlouho, tak to máme takto posunutý...

zuzanka26
9. črc 2009

Mně už normálně papá zeleninu s masem k obědu, přesnídávky k svačině, večer naředěnou kaši . Tak nechápu co to najednou je

christla
9. črc 2009

aha. No nám taťka jezdí z práce tak po té sedé, před osmou, takže to tak nějak vychází.

christla
9. črc 2009

Zuzi a ten Nutrilon je potřeba jí dávát, když už jí normálně?

zuzanka26
9. črc 2009

no mlíčko musí ještě pít přece asi až do 3 let by měla myslím
tak já ještě kojím, tak se nic neděje, ale chtěla jsem jí postupně ty jednotlivý kojení nahrazovat, a nechat si koejení třeba jen na noc

zirafik
9. črc 2009

papáme ...

náš taky jezdí po sedmé, ale 3x týdně posilka do devíti 🙄

lucianas
autor
9. črc 2009

Ahoj,

Týnko, tak to je super, že zatím je to vše v pořádku. Co se týče toho, že ti nic není, tak mě vůbec taky nebylo. Nemít udělaný ten test, tak jsem ani nevěděla, že těhu jsem. Teď už to vím, ale zase jen díky tomu, že roste to bříško. ... a co se týče toho sexíku, moc bych to teď, alespoň v prvním trimestru, neriskovala. Je pravda, že od doby, kdy vím, že jsem těhu, tak máme s manželem oba abstinenci. Ale říkám si, že pro mimi to přeci vydržíme, ne?

Zajdli, držím palečky na dnešní kontrolu!!!! V Břeclavi rodila i má sestra a byla spokojená. Už máš nabalenou i tašku? Co si tak bereš? Já ani nevím, co tam budu pak dávat, a kdy si ji tak nachystat.

Jnak dnes je žaludek už uklidněný. Jen nevím, co nakonec zabralo. Včera jsem si v lékárně koupila tu Smectu, a taky jogurt Activii, tak nevím, ale prostě už to je dnes dobré a je mi fajn. Jen nevím, kdy si zase budu chtít dát těstovinový salát. Momentálně mě vůbec neláká.

zirafik
9. črc 2009

jo a holky, furt nechceme dudáka 😒 😒 🙄