Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
13. črc 2009

Markét vše nejlepší k svátku. 😉

pismenko
13. črc 2009

chichi 😲

jitousek
13. črc 2009

zdárek při pondělku 🙂
tak my jsme včera byli v Práglu na přednášce o zelených potravinách bylo to bájo a Mišutka byl nejhodnější miminko ve střední Evropě 😅 😎 spal v autě celou cestu tam tam si hrál na dece a pak spinkal 3h v kočáře byla s náma babi na hlídání ale skoro nebyla potřeba 😎 Míša byl spokojenej i na přednášce měl tam kamaráda tak že kluci si vyhráli koukali po sobě no bájo 😵 😵 😵

jitousek
13. črc 2009

jéééééé dnes je Markéta vše nej nej k svátkuuuuuuuu 😉 😎

jitousek
13. črc 2009

to mě připomíná že musím napsat kámošce ta dnes narozeniny 😎

nemo1985
13. črc 2009

Markét Vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku, hodně štěstí, zdraví a ať Ti Dorotka dělám jen samou radost 😲

nemo1985
13. črc 2009

Jitoušku....... krásné fotečky malého.

Jsem dosnídala, malej si hraje.

Svítí nám už také sluníčko a máme tu 20stupnů 🙂

Dnes budu vařit zapečené těstoviny s uzeným masem.

nemo1985
13. črc 2009

Rinti........ GRATULUJI k //. 🙂 🙂 🙂

rintintyna
13. črc 2009

ahoooooj kočky, tak nejprve ze všeho, vše nejlepší k svátku naší královně, to by se mělo nějak oslavit, třeba vyhlásit den bez roboty pro oddané poddané 😵 Val, tak to bude určo suprový zážitek. Já se kdysi taky pokoušela manžu do něčeho takového uvrtat, ale bylo mu líto peněz či co. Všechno nám to pak budeš muset barvitě popsat. Zajdi já byla ve Vyškově v Zoo i v dinoparku nedávno s maminou a synovcem a opravdu super zážitek. V ZOO, doporučuji hned u pokladny zakoupit krmi pro zvířátka (sáček 20,-Kč), bo potom je tam ohrádka s různými domácími zvířaty, za kterými můžete dovnitř a krmit je tím a je to pro děti opravdu ohromná atrakce. Vlastně i pro dospělé 😀. Jinak u mě noc trochu krizová, včera odpo opět trochu krve a v noci se mi zdálo, že to nabírá na intenzitě a už jsem se opět smiřovala se vším. Ráno zase pohoda a teplota 37,3 😕 Dávám na Vaše rady a věřím, že to bude dobré, ale jsou to nervy. Nejraději bych byla, kdyby mě na ten první trimestr uspali 😔 Joooo a jinak myslím, že Ty // čárky můžou mít i maminy od 2 dětí. Jo a Val, kámošce řekli po císaři čekat 1 rok a jen tak tak to dodržela, ale to je asi individuální i podle toho, jak asi vše probíhalo. Nemo díky 😉

tevina
13. črc 2009

Ahoj holky,

Písmen vše nej k svátku 🙂

Rinti držím palečky,jsou to nervy,taky to znám.Dneska na tebe moc myslím,jdeš k dr,vid?

Jinak u mě teda // nehrozí v žádném případě 😀 Ani do budoucna 😅

tevina
13. črc 2009

tak jsem zkoukla fotky,

Val filípek je už velikej,a máte krásný fotky jak jste u mašinky 🙂

Nemíku Lukášek je už taky kus chlapa a pořád celej tatka 😉

zajdla
13. črc 2009

Rinty moc,moc,moc držíme pěsti.Aby dneska KO dopadla na 1.Těšíme se na fotečku.Ju. 😉

Lucka už má bazének napuštěný.Tak jen aby se ohřál do odpoledne.
Byli jsme nakoupit.Košilku a ponožky ke kroji. 😀 Za 14 dní jsou u nás hody.ˇuklid velký žádný.Prdím na to.Zákusky mám objednané.Maso mám ,tak nebude žádná honička.
Tak jdu nahodit myčku,povysávám a pro dnešek končím. 😀 Možná si skáknu ještě pro čokošku nebo nutelu.Mám na něco slaďoučkého chuť.Lucka se tlačí brambůrkama.

lucianas
autor
13. črc 2009

Ahoj,

Týnko, držíme palečky na dnešní kontrolu, ať je vše v pořádku!!!!

Markét, vše nejlepší k dnešnímu svátku!!!

nemo1985
13. črc 2009

Tevi....... Luky je stále celý táta, žádná změna 😀

Val......... krásné fotečky 😉

Lucí..... ahojky. Jak se máš?

zirafik
13. črc 2009

ahojík, jsem tu z gyn., vše ok, spodek pěkně zhojen 😵 ... nicméně při sexu mi to tak teda nepřijde 😅 .

Kurník, malá pořád spí 😅 a já už mám prso tak bolavý 😒

Týnko, jasně, že můžou být // i u dvou děcek, já se jen špatně vyjádřila a nějak jsem si neuvědomila, že už tu máme u někoho i dvě dětičky. DRŽÍM MOC PALCE na dnešek a budu čekat na dobré zprávičky 😵

Markét, vše nej k svátečku 😉

Jinak jsem pořád přejetá kvůli tomu včerejšku... pořád to vidím, jak ta malá padá 😔

Zajdi, tak se kurýruj, ať si fit ... manža to měl teď taky 2dny...

zajdla
13. črc 2009

JJ Zarafíku.Miminka padají dětičkám docela často z gaučů a podobně.Nám teda Lucka spadla myslím až kolem 9 měsíce.Ale kamošce malá myslím taky kolem 2-3 měsíce.Hlídal manža. 😠 Dětičky jsou gumové,tak se jim většinou nic nestane,ale člověk je z toho hodně špatný.Když si představí,co se všechno mohlo stát.

My jsme ze začátku při sexu používali lubrikant,ono to pak šlo líp. 😉 Ono se to poddá.Chce to jen čas.

lucianas
autor
13. črc 2009

Peti, jde to. Jen se teď moc netěším na ty vedra, moc mi nedělají dobře. Ani, když jsem chviličku na sluníčku, třeba jen pět minut - jako včera u našich na zahradě. Jsem musela se obrátit a jít domů. Ale jinak je to fajn, užívám si.

Žirafík, tak aspoň, že kontrola doopadla dobře. A neboj, při sexu to taky bude dobré. Jen to chce po nějaké té pauze opatrně. ..... je to smutný, jak jsi viděla, jak malá padá. Ale zkus se uklidňovat tím, že opravdu se jí nic nestalo a že jste ji včas zachytili. Co se mohlo stát, nad tím raději nepřemýšlej.

Zajdli, tak dnes si jedu pro pultík, jak ho dávala holčina do bazárku tady na koníkovi a jak jsi i dávala na něj odkaz. Její manžel má cestu do Brna, tak si tam pro to jedeme. A to jsem byla třetí, kdo měl zájem, a ejhle, ono to vyšlo. Ty další se jí vůbec neozvali.

zajdla
13. črc 2009

Jé tak supr.Já se tě chtěla zeptat,jestli to vyšlo s tím pultíkem.Určitě bude super. 😉 😵 😵 😵

pismenko
13. črc 2009

Holke jste zlaté, díky za gratulace 😲 😲 😲

zirafik
13. črc 2009

Zajdi ani lubrikant nepřinese, co bývávalooooooooo 😅

Luci, gratuluju, supr pultík za bezva cenu 😉 😉 😉

My si hrajem v lehátku😵 😵

Dnes mi přišlo oblečení za supr ceny z internetového frcu ... 8kousků za 330kč 😵 a taky bazének za 115kč 😕 a nějaký blbůstky, tak se možná s malou vyblbnem v bazénku 😵 , pokud budou vedra 😝

zajdla
13. črc 2009

U nás je už 28 ve stínu. 😝 😝 😝

valentynka
13. črc 2009

ahooj holkýý,

tak nejprve velká gratulačka Markét k svátku, vše nej nej nej .... . 🙂 😲

valentynka
13. črc 2009

markét, já se na to odstříkávání vyprdla, poté co mi bouvchla ta lahvička k odsávačce.
začla jsme mu dávat ty rýžovomléčné kolem toho 6,5 měsíce

valentynka
13. črc 2009

u nás holky taky už slunčíko a teploučko.

ted peru prádlo, pak se najíme a pojedem k mamče se koupat.
filípkovi napustíme taky bazének.

ted celý víkend furt píská, kvičí a hrozěn se mu to líbí.

jiank z pelechu jsme vylézali v 11 😀 😀
nějak jsme se Filípkem dospávali 🙂

Rinty, držím pěsti na kontrolu a určo až se vrátíš, tak budeš psát samé pozitivní zprávičky 🙂

valentynka
13. črc 2009

tak jdu pobalit věci sebou .

Filípek hezky baští příkrmy.
včera jsme mu s mamčou dělali kuřecí masíčko,kapustu,hrášek,bramboru,mrkev a kedlubnu- vše ze zahrádky. Udělalai jsme z toho 4 porce. Dneska to bude mít podruhé a zítra mu uvařím něco jiného, koupila jsme mu malou cuketu.

joo a včera měl svoji první přesnídávku, tu frutapuru, přišel mi vzorek. ten baštil, během chvilky jí měl v sobě.
ségra mu ještě koupila to balení,ale je to dost drahý.

ale včera jsme četla leták z rosmanna a tam tu frutapuru mají za 24,- což je super cena a ty příkrmy jak psala markét tam mají taky za super cenu.
až půjdu okolo,tak tu frutapuru koupím

valentynka
13. črc 2009

http://www.hotelkrivan.cz/cz/balicky/pdf/romant...

to je ončo holkýý 🙂

za jednu noc v tomhle hotelu chtějí 2 litry.
ale balíčke je super 🙂

zajdla
13. črc 2009

Val ty balíčky jsou výhodné,ale je to teda pálka.Ale zase to bude určitě super. 😉

zajdla
13. črc 2009

Kde je ta Rinty??????????????POřád nahlídám. ☹

pismenko
13. črc 2009

My jsme na zahradě a je tam vedro, ještě že pofukuje, jinak bych se upekla 😎 😎 😎 😎

pismenko
13. črc 2009

Rintýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, kde síííííííííííííííííííí 😕 😕