Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
14. črc 2009

chris, u nás s kyclema nebyl problem a stejne mame siroke baleni 😒 .... neboj mala bude ok, nemysli na nejhorsi 😉

zirafik
14. črc 2009

týjovka Sáruš je uplna akrobatka 😕 ... sikovna kocka nase 😵

zirafik
14. črc 2009

já su tady vždycky sama 🙄 🙄

to je obr domek pro mimi... jsou tam 2 tak proto asi 😅

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tanuki
14. črc 2009

žiraf, jaký domeček? vždyť to je nějaký doják 😢 😢 😢

Nosítka doporučuju ergonomická - ale odrazí se zo na ceně 😉 (polohu mimi bříškem k tobě ani neumožňují) nejlevnější Patapum, ale to je spíš pro větší. Alpino, nemá asi některé vychytávky a obecně nejuznávanější Manduca, Ergo, Beco. My máme manducu, je super, dítě se dá přehodit i na záda, když je starší.

zirafik
14. črc 2009

jééé, pardon to jsem sem dávala minule.. já jsem kravka 😒 ... toto je ono....

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zirafik
14. črc 2009

Tanu, díky za tipy 😉 ,,, uvidím, zda do toho půjdu neb ceny jsou fakt trochu jinde, u těch ergonomických 😒 😒

tanuki
14. črc 2009

joj, to je pupek! 😀 ale potrhal se teda fest ☹

jj, drahé to je! záleží, co komu vyhovuje, já třeba nerada tahám do mhd kočár sama, nerada si říkám..natož eskalátory, z toho mám fakt strach. Ty nosítka jsou taková rychlá alternativa šátku. a úplně nejlevněji asi vyjde si ušít nosítko mei tai - na netu je střih. Uvidíme, zda se k tomu dokopu- chtěla bych ho mít v golfkách..když se V. rozhodne, že už v nich nechce být..

zirafik
14. črc 2009

tak já sem na šití uplný trdlo, takže bych si to musela nechat ušít, ale určitě je zajímavá a levná varianta 😉

Tak jsem snad konečně uspala.... jsme samy doma, tak jsem si s ní lehla do velké postele, dala jí na peřinu, přikryla dekou a hladila jí na bříšku a syčela.... a celkem to zabralo 🙂 ... lepší než houpat, to už mě kolikrát pěkně bolí ruka 😝

zirafik
14. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

to je teda zajímavé téma 😅 ....

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

když se někdo nudí.... 😅

zirafik
14. črc 2009

tak brou holky 🙄 ... a přeju pěknou středu.... a jak se to říká středa je ho tam t.... 😀 😀 ... chi chi ... chut by byla, ale ty hormony a jizva 😝 😝 zkazí každou radost 😅

nemo1985
15. črc 2009

Dobré ránko.

Opět jako prvnííííííííííííííí 😀

Noc dnešní 18 30h, 4h. Luky miještě spinká.

Máme zataženo, tak uvidíme zda bude těch 30stupňů. 😉

pismenko
15. črc 2009

Ahoj tetkyyyy 🙂 🙂

zajdla
15. črc 2009

Ahojky,u nás opět pařák. ☹

zajdla
15. črc 2009

Žirafíku u nás středa neplatí.Manža jezdí domů až ve čtvrtek večer. 😀 Jedině soused.Jeden má 70.A ten druhý je zase moc šikovný a dělá dvojčata. 😀 😀 😀 Ale i na pohled je šikovný. 😕

zajdla
15. črc 2009

JInak jsem sežrala 2 loupáčky a ještě jeden se na mě směje.Tak ho asi taky sežeru,ať neprovokuje. 😵 😵 😵

pismenko
15. črc 2009

sežer zajdi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
15. črc 2009

Tak jsem ho sežrala. 😠 Ale byla to dobrota. 😀

Za chvilku zase půjdu napustit bazén,ať se ohřeje. 😀 Dneska nikam už nelezu.až večer se strejdou posbírat k našim okurky. ☹

lucianas
autor
15. črc 2009

Ahoj,

tak u nás taky pěkný pařák, už teď. Celou noc se blýskalo, hřmělo, jen občas nějaká ta kapka spadla. Ale vzdoušek jde cítit, že je čistější.

Jinak jsem měla včera tady kolegyňku s téměř dvouletou holčičkou. Byla andílek, hodná, poslušná, moc se jí u nás líbilo.

A co tady nového za včerejší den?

pismenko
15. črc 2009

razíme, večer podám hlášení 🙂

christla
15. črc 2009

Ahoj berušky!
Tak jak je? U nás je teda hnusně. Prší, tma jak v pytli a ještě k tomu lítají blesky. Dneska Káju musím pochválit, sala od 21.30 až do 5.30!!! Doufám, že to nezakřiknu. 😅 Je to ale tím, že chodí spát teď dýl než jindy. Asi nastolíme režim jako Pavlínka, nic jiného nezbyde.
Dneska mám chuť někam vyrazit. Jako i smalou, za někým, s kým bych si mohla pokecat, ale mám smůlu Navíc moje viroza nějak nechce ustupovat. ☹

lucianas
autor
15. črc 2009

Chris, tak to opravdu nezávidím, to počasí. Tady máme oopravdu nádherně, pořád. Asi k vám došla ta naše noc, to počasí z ní. .... taky bych někam vyrazila na pokec. Ale využívám toho, že nikam nemusím, tak se pustím zase tady do něčeho doma - nějaký úklid, nebo tak.

lucianas
autor
15. črc 2009

Markét, kam razíte? Nějak jsem to přehlídla.

christla
15. črc 2009

Luc, sice je hnusně, ale je pravda, že se líp dýchá. Včera bylo úmorně. 😝
Já bych měla taky uklidit, ale nechce se mi. Jak mi není dobře, tak jsem pěkná lemra.
Jdu se nasnídat.

lucianas
autor
15. črc 2009

Nech si chutnat. ... jinak s tím úklidem jsme na tom stejně, taky se mi nechce.

endlessblue
15. črc 2009

Nazdárek holky.. všechny zdravím..

Luci.. Markét fičela dneska na půlroční prohlídku s Dorotkou 😉

My jsme se z půlroční prohlídky právě vrátily. No, Juli za 14 dní přibrala jenom 100g. Ale doktorka říkala, že je to tím,, jak se hýbe a že to doženem, hned jak najedem na příkrmy. Tudíž, dneska Julča mrkvi neuteče 😀

Takže naše míry: 6700g, 66 cm, obvod hlavy 43 cm a fontanelku máme 2 x 3 cm. Tak už se to pomalinku začíná zmenšovat 😉

Jinak u nás je naprostej šílenej pařááááááák!!!!!!!!!! Mám radši doma, je tu příjemně 🙂

zirafik
15. črc 2009

ahoja, tak u nás taky pěkně chcalo 😝 , ale už je to ok, vzdoušek krásný 😎

Malá si teď hraje v lehátku, tak mám chviličku klid 😎 . Kojo 21,30 5 7,30 9,30 ... vzhledem k tomu jak jsem rozmazlená z předchozích nocí, tak to byla náročná noc 😀

Chris, my tenhle režim máme dlouhodobě, už snad od 2 týdnů.... je to dobrý na vyspání, nicméně večery jsou náročný, člověk se od ní skoro nehne 😝 . Předevvčírem teda hlídal manža, já byla u sousedů na vínku 😅 , ale šlo to jen na tu hodku a půl a to musel pořád houpat a věnovat se jí. Ale já si krásně odfkla 😝

Jinak jsem po dlouhé době zas vzala do ruky odsávačku a povedlo se mi ráno odsát stovečku 😎 , tak můžu zas někdy fouknout z domu 😅 . Akorád se chci zeptat, když to vyndám z mrazáku v kalíšku, tak to mám zmrzlý vrazit do teplý vody na rozmražení a pak dát do kastrůlku s vodou a chvíli vařit? A jak s tou teplotou, to se asi blbě poznává co? A lahvičky mám taky nějak řešit, mám nějaký malý od Aventu, myslím 0-3m, tak snad ok,m hlavně ta dirka. Omlouvám se, jsem v tomto směru uplný telátko 😅

zirafik
15. črc 2009

ahojík Endy, tak hlavně že je malá zdravá, zbytek doženete 😎

užý se v lehátku vztekáme 😠

kacena00
15. črc 2009

ahoj holky, my dnes byly na kontrole, cyrilek opět nedostal očkování...v čtvrtek a v pátek se mu z tbc vyvalil hnis..takže s ním opět nebo spíš stále nesmím moc mezi lidi, já sem z toho docela neštěstná už

kacena00
15. črc 2009

a navic jedna naše společná známá doktorce řekla, jak malej bojkotuje kočár, takže sem si ho prej naučila chovat, se na to už vybodnu, jako by mi nestačilo, že už mám trochu náročnější dítě, který neumělo usnout už od dvou tejdnu a furt se budilo, že sem celý 3 měsíce chodila jak mrtvola, protože byl furt nemocnej, v noci nespal, já ještě musím poslouchat takový kecy nebo zkoušet se obhájit...na což nemám sílu ani žaludek furt dokola dělat, když to každej zvládal tak dobře a já sem si to všechno způsobila sama a mám ho nechat vyřvat a blááááááááááá

sem si postěžovala ale líp mi není, doma sem si to samosebou ořvala, protože každej je chytrej jak rádio a já neschopná kravka, co zkazila všechno co mohla, mě to fakt neba

zuzanka26
15. črc 2009

Kaci ale no taaaak!!!! Vždyť děláš co můžeš a staráš se o něj perfektně. To že je třeba o něco náročnější no a co? jednou ti to vynahradí!!!!
Hlavně se snaž být v klidu a nenechat se vytočit kecama někoho jinýho.

Já mám zase neklidné dítě, co neumí usnout samo, pořád se budí, taky nechápe některý věci,l co už by měla chápat, no ale co se dá dělat? Ale je to moje beruška, nedala bych jí ani za nic.

Hlavně že je Cyrilek zdravej, to si říkej vždycky, vždyť to je úplně nejdůležitější. JO jo, mateřství je náročný, když má člověk náročný miminko.