Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
25. únor 2009

veru,jojo spinká.
včera spinkal 5,5 hodiny 🙂
se mu venku nějak zalíbilo 🙂

jiank my koupeme od začátku obden. Filípek si ho teda užívá,ten drží a líbí se mu to 🙂

valentynka
25. únor 2009

no dnes se ráno pokakal,tak jsem mu tu prdýlku rovnou opláchla sprchou na lehátku a bylo 🙂

dnes ho budu koupat a dám do vody zase ten olejíček.
pořád nám tu voda smrdí chlorem 😠 😠 😠

pismenko
25. únor 2009

Mrkla jsem do albíčka, je to šikula 😉 😉 😉

valentynka
25. únor 2009

jojo šikulka to je 🙂

kamcule
25. únor 2009

Ahojky,
toho zase je, jdu dočítat 😀

Tanu já pořád kojim ale dr. říkala že od 5.měs. klidně můžeme začít protože kojený děti mívaj často problém s nedostatkem železa a tak potřebují už dokrm. A hlavně náš brouček už toužil po našem jídle tak to je taky známka že už máme začít. 😉

ver.kuc
25. únor 2009

Jéé VAl.... Filípek už je chlapík... ten je roztomilej..ťuťuťu 🙂

kamcule
25. únor 2009

tak tuleníčko se tu probíralo 😅 😠
já můžu říct že do stejných kolejí se to vrátilo až nedavno, tedy cca 5měsíců 😕
No jo no, někomu to trvá dýl 😀

valentynka
25. únor 2009

veru, jojo,už je to chlapík 🙂
musela jsme is pro něj už v 18 hodin jít, on by klidně spinkal dál, ale vzbudila jsme ho.
pak jsme ho kojila půl hodiny, jak mu vytrávilo venku 🙂

valentynka
25. únor 2009

holkýýý kdepak jstéé?

filípek je vykoupanej, napapanej a bude spinkat.
manža asi tak do hodinky dorazí🙂

a už tu dlouho taky nebyla kremrolka a jitoušek ??

beruskaveruska
25. únor 2009

teda Val Filípek je rekordman ve spaní co? tak to tu moc nehlásej at tě maminky nespacích miminek neukamenujou 😀 😀 ono to asi naštve, když jedno miminko tak krásně hajá a další ne a ne zabrat 🙂 🙂 . No jo holt je každej prdolka jinej. Jinak se Filda teda řádně změnil a je dost na tatínka a kouká tak správně dospělácky je úžasnej. 🙂

No a Sárinka tak kouká na tatínka jak na modlu co? Zuzi ona je asi klidné miminko co? 🙂

No holky jen přidávejte fotečky ju? hele a dočkám se od 3 grácií fotek s kočárkama 😀 😀 😀 (verkuc, písmenko a kremrolka) 😀 😀

Jo a kdypak asi pustěj domů malýho Cyrdu s mamínkou? o víkend by už mohli být doma né????? 😉

pavis
25. únor 2009

Holky, tak ja teda s tema prikrmama valcim. 😒 Na mrkev ma evidentne ten samy nazor co maminka (ze je to hnus nejvetsi) 😝 , ale co ja ted mam delat? Jeste zkouset dal mrkev nebo neco jineho? Zas nechci ty nove chute predstavovat moc rychle, ale s mrkvi to teda asi nekalpne...

valentynka
25. únor 2009

ahoj beruško,
jojo, to spaní miminek je k záviděníhodný 🙂
já závidím dnešní noc u markéty 🙂

Jojo Filda má dospěláckej kukuč, nevypadá na 2,5měsíční mimi coo?

valentynka
25. únor 2009

já mylsím,že barču pustí v pátek 🙂

ode mě už jsi se dočkala vid ? úkol jsem splnila 🙂

valentynka
25. únor 2009

jéé Pavis, já se v tom vůůůbec neorientuju ještě.
vůbec jsme se o příkrmy nezajímala,takže neporadím.
a co třeba nějak namixovat tu mrkvičku s něčím ?

beruskaveruska
25. únor 2009

Jo jo Val ty jsi nezklamala 🙂 a fotečku dodala já tak ráda čučím na ty vaše fotky víš 😉

Pavlí ahoj já ti taky neporadím já mrkev miluju 😀

rintintyna
26. únor 2009

čau kočky, tady se dnes neúřaduje 😕 tak mě v noci konečně dorazila mrcha, tak doufám, že bude pořádná a třeba poslední. Pavis, zkusila bych tu mrkvičku, ale jen úplně lehce přisladit 😉

ver.kuc
26. únor 2009

Dobré ránko... holky.. mazec... večer mě chytla zimnice, bolí mě to pravý prso.. a večer jsem naměřila teplotu 37,8 ☹

Na noc jsem si dala tvarohovej zábal na prsa a teď se modlím, aby se to nerozjelo... grrr... na konci šestinedělí a já začnu klempírovat... jestli mám zánět prsa tak se mrsknu, nemám nic odstříkáno... malá to všechno zbaští 😢

Holky, můžu si dát acylpirin? Paralen doma nemáme ☹

ver.kuc
26. únor 2009

Tak jsem se dočetla, že radši brufen... tak já jdu na to... novej zábal a šup do postele!! V noci jsem spala jen asi pul hodiny... malá byla hodná, nicméně se budila jiak hodinky po 2 hodinách.... zatím páček.. vaše zombie z Cakova 😔

beruskaveruska
26. únor 2009

ahoj krásné ráno a Dorotce vše nej k dnešnímu svátku 🙂

pismenko
26. únor 2009

Ahoj holky, nám by měly každou chvilku vypnout proud, až do 14:00 😝 😝 😝 tak Vás jdu rychle pozdravit.

pismenko
26. únor 2009

Beruško díky, já to vyřídím 😵 😵

Val, Kremrolka je přece v té Praze 😉 😉

Veru 😕 😕 no to je mazec, tak snad zaberou brufiny a budeš brzo fit 😒 😒

Rinty, no škoda mrchy, ale Ty to opět bereš statečně 😉 😉 Kéž by byla poslední...tfuj tfuj

pismenko
26. únor 2009

Po obědě pojedu do bruntálu po nákupech, Dorotku nechám u mamky, ta zase bude pyšná....první vnouče 😀 😀 😀 😀 😀

christla
26. únor 2009

Dobré ráno!
Také přeji Dorotce šechno nejlepší k prvnímu svátku. 😉

Já byla včera fakt nějaká mimo.... Musela jsem vystříkat Savem proti plísni ložnici, protože jak je špatně zateplený barák, tak nám jedna zed plesniví. Je to tady ještě trochu cítit. Normálně mám trauma z toho, jestli to nějak neublížilo malé. ☹
Když jsem to teda vystříkala, tak jsem jela pryč, teď už je to fakt jen slabě cítit, ale i tak mám strach.....

tanuki
26. únor 2009

Verčo, já bych si ho nevzala - ovlivňuje mimo jiné srážení krve, což by pro julču nebylo dobré. Koukala jsem i na info k tomu a píšou, že je to nezbytně nutné. Snad budeš mít (jestli vůbec) horeky jen večer a manža přiveze paralen. Já jsem ho brala až když mi to šlo přes 38,5. na těch zásobách zapracuj - já s tím taky trochu bojuju, ale když je nejhůř, tak prostě 5krát za den odstříkám 20ml a pak tu 100ku zamrazím. Verče teda dost dlouho ta 100ka stačila! A jestli se ti to neekluje, tak třeba koukni na MMB nebo MMA na lepší odsávačku (avent isi naturally nebo medela hharmony - já jsem jí koupila na MMA za 210 😉 vyvařila a super

Tak včera jsem vyrazila do boje - bába přinesla jahody, tak jsem večer připravila ještě svíčky, šampáňo.. No a ve víru romantiky se ozvalo bééééééééé 😀 škoda... sice jsme pak navázali, ale oba věděli, že to bývalo předtím bylo lepší 😉

tanuki
26. únor 2009

píšu ja trotl - odstříkávám jednou rukou 😀 haha, potřebuju na zítra 2kojení, to nevím nevim...
Dorotce vše nej k svátku a ať si mamjča užije nákupy!

pismenko
26. únor 2009

Tanu, takže romantika jak vyšitá 😎 😎 😎

tanuki
26. únor 2009

jojo, ale nic to nemění na tom, že mě to pořád dost bolí 😖

nemo1985
26. únor 2009

Dobré ránko 🙂

DOROTCE přeji Vše nejlepší k jejímu svátečku, hodně zdravíčka, štěstíčka a ať mamce a taťkovi jen
samou radost dělá 😲 😲 😲 😲 😲

pismenko
26. únor 2009

Holky, vy jste milé 😵 😵

no já se na to taky připravuju, ale moc se tomu nepoddávám, uvidíme...Tom se nemůže dočkat 😅 😅

nemo1985
26. únor 2009

Tak včera jsme byli v poradně.

Malého vážila --- 5,33kg. Prý nám kojení krásně jde 😀 😀 😀