Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
21. črc 2009

Tevi, pěkný, gratuluji k prohlídce, Adámek je pěkný kus chlapáka. 😉 Snad i ta noc bude klidnější.

tevina
21. črc 2009

Luci děkujeme 🙂

pismenko
21. črc 2009

tevi, tak to už se pronese 😅 😅

janda79
21. črc 2009

jé, Rinti, ty jsi těhule, supééééér!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ještě nějaká jiná nová těhulka?

lucianas
autor
21. črc 2009

Jandi, ne, zatím o žádné nevíme. Ale mohla by se nějaká objevit, že? 😉

pismenko
21. črc 2009

jandi, vidíš vidíš o co přicházíš, když náš zanedbáváš 😉 😉 😉 ale chápu, že je rozdíl mít jedno dítě a nebo dvě.

pismenko
21. črc 2009

no pomalu jsem komplet 😵

pismenko
21. črc 2009

jsme samozřejmě 😝

zirafik
21. črc 2009

teď jsem přebalila a už zas střílíme 😝 😝

ještě beruškavěruška a katy kdyby zahlásily ☹

Tevi, třeba bude spinkání ok, i po včeličce... hlavně, že jste zdravý 😵

zajdla
21. črc 2009

Hojky.

Týnko gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Já byla dnes v Hodoníně.naštěstí si malou nechala mamča,tak to bylo ryhle.Ve čtvrtek se mnou bude muset asi do poradny,protože naši jdou na celý den do vinohradu.Mají být pařáky,tak ji tam nechci nechat trápit.Mamču mám sice blízko,ale hlídat moc teda nehlídá. ☹ 😠

valentynka
21. črc 2009

žiraf, neboj, za pár měsíců se intervaly budou krátit 🙂
ze začátku mají miminka hlad a taky žížu,kort v těch teplech.

já dnes filípka taky kojila nějak častěji.

valentynka
21. črc 2009

Tevi, super zprávy jak Adámek hezyk roste.

Ale zírám jen na tu míru, Adámek má 74 cm na roce a Filípek 72cm na půl roce, jéééjda, bude to čahoun dvoumetrovej 😅 😅

pismenko
22. črc 2009

Prvnííííííííííííííí 😝 😝 😝 , dítě vstávalo ve 4.00 😝 😝 a zalomilo to až teď 🙄 🙄 🙄 takže mám výbornou náladu.

tevina
22. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Val no dr. ho měřila ve stoje,tak nevím jak to je přesný 😕 Ale koukala jsem že tomík měl v roce 78,5cm,no pravda je že byl větší a mohutnější,adámek je proti němu drobek.Tomášek vážil v roce 11,30kg.

tevina
22. črc 2009

tý jo druhá,tak to se mi ještě nestalo 😅

tevina
22. črc 2009

jinak noc v pohodě,ale zdál se mi teplejší.ráno jsem ho změřila a měl 38,5 v zadečku.tak dostal čípek.hokly můžu s ním ven když má teplotu po očkování?

endlessblue
22. črc 2009

Třetííííííí 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 😀

endlessblue
22. črc 2009

Nazdárek holky... tak dnešní noc byla báááájo!!! Malá se natucla kaše a ještě si cucla mlíka v 7 večer. Pak tak nějak do půl deváté žvatlala a uspal jí manža. No... ale... v noci se mi nevzbudila už vůbec a JÁ jsem si jí musela v 6 ráno vzbudit, páč mi praskaly ve švech nádoby.. natucla se a ještě do 7:15 chrupala jak šípková růženka u nás v posteli 😅 .... zkrátka každá noc je úplně jiná 😉

Jinak včera jsem udělala kaši z 120ml.. týjo, když se do toho namíchají cca 3-4 lžíce té kaše.. to už je pořádná mistička... a to naše dítě to vdechlo jak nic 😅 a ještě mlíko ode mě... no valila jsem oči.. .kam to do toho tělíčka skládá 😀

Teď tu neskutečně řádí na zemi... no po těch hodinách nepřerušovanýho spánku.. není se co divit 😅

endlessblue
22. črc 2009

no co co co co to jako jééééé???? kde stéééé??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😉

zuzanka26
22. črc 2009

Ahoj holky,

u nás noc normálka, akorát teda mezi půl 2 a půl 3 bylo rodeo, nemohla jsem jí uspat, furt poplakávala, kojila jsem asi čtvrt hodiny, ale pak mě aspoň nechala spát do půl 7, tak jsem jí byla vděčná.
Dneska jak má být hic, tak budu asi i kojit přes den, což už normálně nedělám.
Naštěstí jdeme ke kamarádce k domečku do stínu a bude tam prý i bazének.

tevi, asi ho spíš taky drž někde v chládku a bez sluníčka, jinak podle mě je to jedno jestli jste doma nebo venku, když je teplota všude stejná.

pismenko
22. črc 2009

My jedeme do Br 😝 😝 a vrátím se asi až odpoledne 😎

zajdla
22. črc 2009

Ahojky,dobré ráno. ☹

U nás noc hrozná.O půl 2 jsem se vzbudila a do 5 jsem čumákovala do stropu.Naštěstí malá vstávala až v 8.Jsem jak přejetá parním válcem.

JInak všechny zdravím.

Dneska bude pařák a zítra ještě větší. 😝 To jdu zase do poradny.Mě z toho už asi jebne.Vždycky ve čtvrtek je největší pařák.To mi to počasí dělá naschvál.

jitousek
22. črc 2009

bré ráno tak já jsem marod 🙄 včera jsem měla teplotu 38 a bolí mě v krku no paráda do toho kňorací dítě a jsem hotová
navíc manžel odjel k rodičům zase makat a jsme tu samy tak že paráda lehnout si na záda grrrrr 😠

endlessblue
22. črc 2009

jojo..zákon schválnosti funguje dokonale... taky zítra razím do města... to budeme s Julčou pečený vařený

jitousek
22. črc 2009

zejtra jsem měla jít na thajskou masáž a s dítkem na prohlídku už jsem to zrušila jelikoš v tomhle stavu se jen ploužím jak stín po bytě ☹

endlessblue
22. črc 2009

Jééé Jitu.. tak to je opravdu blbý..... člověk by řek, že se v létě nemůže nastydnout a ejhle, že??? Tak se pěkně kurýruj.. jen to nejnutnější a jinak v posteli a TV či knížku... jestli ti to teda Míšánek dovolí 😔

jitousek
22. črc 2009

endy náš míša sní 220ml kaše a stejnak nespí v noci kojím ho 3až 5 za noc 🙄

jitousek
22. črc 2009

právě že je to náročnéééé teď momentálně mě sedí na klíně jelikoš na dece ani v sedáku ho to už neba 😒

jitousek
22. črc 2009

jinak gratulíruji týnce ke kontrole a rostoucí fazolce😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

endlessblue
22. črc 2009

Tý jo 220ml kaše.... to je teda nářez!!! Jitu, ale je to 220ml vody a do toho pak ta kaše.... nebo 220ml včetně? páč když se do toho dá ten prášek, tak to hrozně nabyde... mě už těch 120ml vody + kaše.. přijde jako pořádná miska.. na tak mrňavýho tvorečka a jeho žaludek 😀