Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
28. črc 2009

tyvodo, tak to je hustej nárůst hmotnosti...
ale já to mám podbný, taky nijak moc nejí a je celkem velkej (ne do dýlky..)

a s tím cvičením to takhle neber, to bysme je nemohli dávat ani pást, protože ne všechny dětičky sou z toho zpočátku nadšený.. pokud vám daj svičení, je to trochu nepříjemný, děti u thoo bulej, ale ne že by je to bolelo, ale že je štve, že je dáváš do polohy, kt. zrovna nechtěj, alke je to děsně účinný a pokud na to opravdu dojde, říkej si že je to pro jejich dobro

jako nepříjemný to, je, ale vem si, kdybys to měla cvičit už s kájou v šestinedělí..to by byl teprv brekot, aspoň já teda vnímám ten rozdíl v cit. rozpoložení, pžedtím sem kvůli c. pláči furt bulela tak teď už se tomu tlemim

neboj, jestli jí to má pomoct, bude to fajn a nebude to napořád, ale jen dočasu

áááá řve tu postýlka, tak valim

kremrolka01
28. črc 2009

Zdravím v cuku letu, dneska hrozná lítačka 😝
Chris teda tož pěkné míry má děvčica 😀 Jakoubek měl tytéž ve 4 měsících

valentynka
28. črc 2009

ahoj holky,

chris, noo malá váží teda pěkně 🙂 ale když doktorka říkala,že je to v pohdoě, tak byhc to neřešila, až se začne více hýbat, tak tolik kilo mít nebude.
filípek měl na půlroce 7560g a 72cm.

a s tím pasením bych to taky nějak nehrotila, ono jí to asi nejde kvůli té váze,že je třeba línější. mě filda taky dost dlouhou dobu nepásl a jiný mimča už krásně, např., kremrolky kuíbíček -to byl hvězda, ten začala někdy na 2 měsíci nee?

jitousek
28. črc 2009

brej večír ve spolek uspávacích maminek 😀
u nás už se spí 😔 jen aby nám to vydrželo 😎
jo Markét prosím tě pošli mě ten odkazek na stažení té slovenské knihy o to usínání dětiček kuju mooooc 😉 😵 😵 😵

jitousek
28. črc 2009

jinak to bylo opět s rámusem i když ne tak úpolným jako vždy ale bylo jeden bok druhej bok polštář na hlavu no hotovo 😝 😎

jitousek
28. črc 2009

teďka večer jsme udělali experiment umíchali jsme méně kaše a přidali jsme kousek hrušky máme totiž vynikající Míšánek se olizoval až za ušima no nevím jestli se to smí ale aspoň ta kaše měla opravdovou chuť po hrušce ne jako ty kupované ovocné co je kosek ovoce jen na obrázku a prášek uvnitř ho neviděl ani z rychlíku 😎

kacena00
28. črc 2009

hooooooj, chris přesně jak píše val, každý mimi má svý tempo, náš cyrdik např má kamošku, která je narozená před vánocema a na břicho se otočila poprvé týden před cyrdou..je i taková flegmatičtější a má víc pohodářskou povahu, to se na tom taky odráží

ale jak říikám, když nebude zbytí, tak to zvládnete, protože budeš vědět, že pro ni děláš to nejlepčí, ale stjnak si myslím, že to tvoje dítko je prostě větší pohodář jako ta kamoška cyrdika 😉 ten náš kluk je rychlej ve všem, stejně tak i v tom se naprdnout 😀 takže já bych klíďo brala aby byl pomalejší, ale co..každý dítě je individualita 😉 m

pismenko
28. črc 2009

Jitu, písni mi email, já ti to zkusím poslat, když to nepůjde, tak tady ten odkaz pohledám, nevím, kde to přeně bylo 🙂

kacena00
28. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

nové fotky, kdyby někdo chtěl juknout

tevina
28. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsme zpátky z dovolený ☹
byla to jedna velká katastrofa,včera jsme odjeli ráno kelom 9,ujeli jsme skoro 200km a dneska jsme se vrátili navečer kolem 6.Zítra napíšu víc,jsme s tomášem oba tak hrozně unavení a hlavně nasraný...dneska už nemám sílu nic psát 😔

kremrolka01
28. črc 2009

Baru krásný fotky 😵 Cyrílek je fešák 😵
no val Kuba pásl koníky snad už jak jsme ho přinesli z porodnice 😀 ne tak v těch 6 týdnech už pásl hezky
ale jak píše Baru každý dítě je
Jitu tak to věřím že Míšovi chutnalo a po sladkých hruškách bude snad i sladce spinkat 😉

kremrolka01
28. črc 2009

tevi tak to jsem zvědavá 😕

kremrolka01
28. črc 2009

já ještě čekám na manžu a probírám se fotkama
nějaké nové jsem přidala kdo chce juknout
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
dobrou 😲

jitousek
29. črc 2009

bré ráno první 😉

jitousek
29. črc 2009

strašíme od půl šesté já jsem si teda ještě poležela do šesti a pak jsem si šla dát sprchu začínám se otužovat docela šok po bengálských nocí ale dobrej vzpruh 😎

jitousek
29. črc 2009

ale musím říci že dneska to šlo kojení v 23h pak o půl druhé a o půl čtvrté dudák ve čtyři kojení no a v půl šesté křik prso jsme nechtěli ale pak jsme si ho nakonec stejnak dali 😎

jitousek
29. črc 2009

jeeeeeeeee kremrolko Jakoubek je božíííí s tím míčem a všude fešák a on už takhle krásně sedí sám ve vaničce joooo 😕 😵 😵 😵

jitousek
29. črc 2009

😎 tady se ještě chrní jo no to je bordel asi udělám bugggrrrrrrrrr 😀 vááááááááááááááááááááááááááááááá váááááááááááááá vstáváááááááááááááááááát 😵 😵 😵 😵

jitousek
29. črc 2009

pak po kom to dítě je že 😀 😕 😵 😵 😵 😎

pismenko
29. črc 2009

uf uf, co je to tady za bugr, úplně mě to vyhalo z postele 😀 😀

pismenko
29. črc 2009

Dobré ránko, nemám moc času, jdu dělat opět studený dort, protože zítra ráno přijede máti s tetkou a budou tady až do večera, tak ať mám v tom parnu co nabídnout.Ještě musím očesat višně, mám recept na griotku, tak jsem zvědavá jestli se zadaří 😝 😝 No a ke všemu čekám na tel. od tatky, oni už zítra jednou, tak máme ještě scuka v Br u babi a pak asi půjdem do města, či co já vím a pak jedu pro Tomču do práce.

to koukááááááátéééé, to koukááááátéééééé...co já všechno do-ve-du 😀 😀 😀 😀

pismenko
29. črc 2009

Kubíček je nejšikovnější miminko z koníka, on je fakt nadčasovej, že sedí 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pismenko
29. črc 2009

Jitu, hod mi do IP ten email, zkusím ti to poslat 😉

konec monologu, jdu štrachat do garáže 5l sklinku na tu griotku...tím musím začít 😝 😝

valentynka
29. črc 2009

Co to slyším z Trutnova za halooooooooooooo 🙂

hned mě to hnalo na počítač 😀 😀

noo a v Bruntále to taky už žije, tam je to samý mecheche, dortíčky, griotička

valentynka
29. črc 2009

Kubíček je už teda taky velkej fešák chlap 🙂 a ta žůůůžová vanička mu sluší 🙂

baruš, cyrdík se taky krásně vyloupnul, je to taky fešák a ta poslední fotečka je k zulíbání 🙂

kremrolka01
29. črc 2009

holky díky dmu se tu pýchou 🙂

jitousek
29. črc 2009

Markét supr drupr mám to tady kujuuuuuu moc 😲 😵 😵 😵 😵

zirafik
29. črc 2009

hoj hojky 🙂 .... kolem půl osmý se mně snažil vyhnat z pelechu nějakej, rozzuřenej tygr od Turnova, ale já ani paní K. jsme se nedaly 😀 😀 ... chrupkali jsme do 8,30 😵 (před tím kojo 22,30 05 😵 )... i tak manža ráno brblal 😠 , že prej holky mrčela už půl hoďky před pátou a já si chrápala dál a že on nemohl spát 😕

Kubíkovi je šikula, ale i žoglér... s takovým balonem 😕 😕 šikovnej kučina 😵

Dneska odpo bych ráda zas na koupák 😵 . Včera dítě chrápalo i přes den, zrovna když tu crrrrrrrrrrrr, mmt...... byla i babča 😠 ... to je vždycky... a když jsem tu sama tak oka nezamozří a ještě chce pořád pozornost 🙄 🙄 .. nestíhám nic a v září mám jít na zkoušku... vůbec nevím kdy a jak se budu učit 😠

valentynka
29. črc 2009

kremrolko 🙂 🙂

tak já už uvařila oběd pro filípka nejmín na 4dny 🙂

a ted jsme dodělala řezanku,dala vařit rýži a až se filda probudí,tka jedem k mamče se koupat,oběd vezu sebou .
má být dneska nádherně

zirafik
29. črc 2009

jj, dneska mám být fešně 😵