Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
29. črc 2009

tak už se mi láska probudila.

jsem akorát domixovlaa obídek 🙂

mějte se holky hezky, večer nakouknu papa

pismenko
29. črc 2009

Jitu, posláno, dej vědět, jestli to jde otevřít.Ale jít by to měla, je to v PDF formátu a ve Slovenštině,

Kremrol, jen se dmy 🙂 🙂 🙂 🙂

pismenko
29. črc 2009

Holky, valíme, mějte se, je tady taky krásně, tak pa....večír juknu 😲

zirafik
29. črc 2009

vydražila jsem si vzpomínku na ranné mládí 😀

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3650046

tak užívejte sluníčk a 😎 , my snad taky vypadneme, ale až později, až nebude takový hic 😝

zirafik
29. črc 2009

a mně láska usnula 😵 .... pls aspoň 3 hodky at spinkáme 😅

kremrolka01
29. črc 2009

val ty jsi šikula, jak to všechno stihneš, já ještě ani nevybalila z chalupy a to už zase v sobotu jedeme na týden k našim do Prahy
já si ohřívám špagety ze včerejška a Jakoubkovi jdu uvařit mrkev, brambor, hrášek
na chalupě jsme z letních jablek s babičkou udělali asi 20 přesnídávek, no moc malýmu šmakujou
jo a zapomněla jsem vám napsat, nechci to zakřiknout, ťuk ťuk ťuk, už přesně 14 dní má Jakoubek krásně čistý kakání bez jediný nitky, tak držte palečky ať to vydrží 🙂

zirafik
29. črc 2009

Péti, držíme 😵 😵 😵 moc moc 😵

u nas se nakonec spalo 30 min, pak povidani, zmlaceni hracek 😕 a ted uz se bumba zas 🙄

kacena00
29. črc 2009

hooooooooooooooj!

kacena00
29. črc 2009

market, sim tě připomeň ještě někdy tu výzvu, já si to zanesu do diáříčku a bylo by príma nějaké setkáníčko 😵 😵 😵

peťul Kubásek-kunásek je prostě božíííííííííííííííííí, říkám to kudy chodim 😀 😀

jo a holky, díky, taky se dmu jak správná pyšnice pávice 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
29. črc 2009

jo a peti co do pátka meeting? nemusíme do prapračlovíčkova, páčto např. v botanické záhradě to je taky krásnéé, můžem si třeba dát někde zmrzku - já teda nanuka, kafe můžu vzít do termosky 😀 😀 nebo ledový juice 😀

a pozor!!!už budeme mít skoro hotové sezení, jak sem ti řikala že sem se na hochy nasrala a nanosila jim jejich hnusnej blbej bordel do stodoly včetně kola od traktoru 😅 😀 🙂 tak tchán za tím děsně systemiticky jde a už se to finišuje, takže se jdu mrknout po nějakých lavičkách a stolku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
29. črc 2009

jo a marketko sim sim sim sim sim sim sim sim.....sim sim sim
o receptík na griotku, ona je má milovaná ňaminka výborňoučká pusinka pohladí polechtá, ňami ňami ňami juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mori
29. črc 2009

zirafilk - super kup 😀 😀 😀

kacena00
29. črc 2009

http://eshop.mojeterasa.cz/77-houpacka-pro-bato...

bára hledá lavičky a hele co našla 😀 😀

kremrolka01
29. črc 2009

Baru jj to víš že jsem pro srazík, co v pátek dopo?
Houpačka je krásná, taky už jsem ně koukala, tady je taková levnější varianta co mám vyhlídnutou:
http://toys4you.cz/karta.php?id=CHMP13121
já jsem zvědavá co se přihodilo tevi 😕 že nepíše
Kubásek Kunásek 😀 chrní už od jedenácti tak nevím co se děje 😕 oběd má uvařenej, jsem to nějak přepískla a uvařila 400 ml a je to s bramborem že se to ani nedá zamrazit

zajdla
29. črc 2009

Hojky,nestíhám.

Ráno jsme byli nakupovat ,pak jsem vařila.Pekla jsem ražničí v troubě a teď jdu zavařovat broskve. 😀 ☹

zajdla
29. črc 2009

Kuknu večer,jestli budu schopna se doploužit ještě k počítači. ☹

nemo1985
29. črc 2009

Ahojky holky.

Dneska je pěkný hic venku, jsme se šli po obědě projít s malým a hrůza venku.

Kočárek mám už předělaný, malej mi sedí přikšírovaný a krásně vše kolem pozoruje. 🙂

Kremrolko............hezké fotečky Kubíčka, je opravdu moc šikovný.

Malej se zase naučil říkal Nána 😀 Brebentí dokola chvíli Nána, pak Táta 😀 😀 😀

Jinak si myslím, že možná nám ani nepoleze, já už pěknou sílu v nožičkách, když ho
na postel postavím, už by chtěl chodit, tak uvidíme no, zda poleze nebo zla si hned
pak stoupne.

Včera jsem pekla koláč muruňkový a dnes jsem dělala rizoto 😉

Jinak stále čekáme na dávku hexavakcíny, dr. ji ještě nemá 😠 , je to šílený.

zajdla
29. črc 2009

Tak zavaříno.22sklenic broskví.A to jsem stihla ještě s Luckou zajít k sousdeddům na bazén.Ale zítra se už bude napouštět ten náš.Plotek dneska manža dorazil.Konečně.Už k nám konečně nikdo nebude hledět. 😀

Nemo tak to je dílo,že nemá hexu.Pak se vám posunou další očkování. ☹

jitousek
29. črc 2009

Brej večír,
tak my jsme dneska vyrazili do ulic s kámoškou pokocet do parku a pak jsme ještě seděli na zahrádce a dali jsme si salátek a malé pivko konečně trocha kultury po dlouhej době 😎

jitousek
29. črc 2009

jinaku nás už se spí 😎 ale ještě nebyla kaše myslím že to je tím že půl dne koukal kde co lítá je s toho po koupání znaven dál si prso poblil mě triko a usnul 😕 😎

jitousek
29. črc 2009

tak jsem přidla pár fotek s naší novou židlou 😎

zajdla
29. črc 2009

JItu super židlička.Malému to v ní sluší.

JInak já jsem ko.Jdu si natáhnout nohy k telce.Mám je nateklé.A zítra jdu do poradny.Dneska už nic nedělám.V kuchyni jak po výbuchu,ale vůbec mě to nevadí. 😕

valentynka
29. črc 2009

kremrolko, to je super, že kakání je už čistý, držím pěsti at to jde takhle pořád 🙂

Jitu, malej je roztomilej a židlička moooc hezká 🙂

lre,rpůko, já to mrazím i když jsou v tom brambory a je to v poho

valentynka
29. črc 2009

noo tevi se tu ještě neukázala, tak snad se nic nestalo ☹

dopírá mi pračka, ted jsem sundala prádlo z balkonu,tak ještě mě čeká žehlení

už byhc si taky měla něco přiopravit na ten víkend

mějte se holky hezky papa a hezký večer a miminkám krásnou noc at spinkají hezky až do rána 🙂

paapa

tevina
29. črc 2009

Ahoj holky,

Kremrolko,koukám že mě vyhlížíš 🙂
Tak teda...jeli jsme na dovču k mojí tetě-mamčiný ségře,je přes léto ve Staňkově-okres domažlice a má tam obrovskou starou vilu a hned vedle penzion,jenom takový malý,myslím pro 8 lidí a u toho nádhernej velikej krytej bazén.Do ně je vstup bud z toho penzionku nebo od tety z baráku.Jeli jsme v pondělí a chtěli jsme tam zůstat asi tak do čtvrtka.Tomík tam byl loni s našima a koupal se tam,takže každýmu vyprávěl jak pojede k tetě do bazénu,hrozně se těšil 😔 No teta mamku upozornila,že to má teda obsazený,ale že když odjedou ti nájemníci,tak se můžeme koupat.Jinak kdyby se jí to neobsadilo tak jsme mohli být ubytovaný v tom penzionu a mít celej dvůr a bazén pro sebe.Jenže my tam odrazili(180 km) a teta nás teda pustila s auty dovnitř,nechala nás zaparkovat a honem honem všechny věci sebou,nic nepomenout a zahnala nás do toho jejího studenýho baráku.To už se tomášovi nějak nezdálo,ale pořád jsem si říkali dobrý.Jo teta to pronajímá jen cizincům,jsem zapomněla dodat a zrovna tam měla holanďany.No na rovinu nám řekla,že tahle rodina vůbec nikam nejezdí,že si i vaří,že prý asi šetří a prostě se z bazénu nehnou,takže koupání zatím nepřipadá v úvahu.Jenže oni měli zabranej i ten celej dvorek a opalovali se tam.No tak jsem se domluvili,že se půjdeme podívat po stankově.jenže jsme kočárek nechali v autě a holandani se zrovna opalovali a teta at počkáme,aby si nemysleli že je chodíme očumovat,tak máme počkat až zalezou do bazénu,To už tomáš nevydržel,nedovedli jsme si představit že nebudeme moct skoro do auta a budeme zavřený v baráku.Já se těšila,že se budeme koupat,večer grilovat,přes den že roztáhnu adámkovi deku na dvorek a prostě že to bude paráda.Tomík se ptal každou chvilku kdy může do bazénu,chudák se chodil koukat takovýma dveřma od tety jak se koupou,bylo mi ho tak líto až se mi chtělo brečet.No každopadně jsem se rozhodli že druhý den pojedeme domu,že tohle prostě nemá cenu.Tomík měl ještě slíbenej výlet do donoparku v plzni,tak tam jsem v úterý ráno ještě vyrazili a asi ve 3 jsme se zbalili a odjeli.Ještě jsem zapomněla dodat,že tam s náma byli naši,vlastním autem,takže jsme jeli dvěma autama,zbalený snad na 14 dní,no prostě katastrofa ☹

Dneska jsme vyrazili do aquparku,tak si to tomík skvěle užil,zítra možná pojedeme znova,chci mu to vynahradit 🙂

tevina
29. črc 2009

holky třeba se vám to nebude zdát tak horzný,ale my to plánovali už od lonskýho léta a strašně jsme se těšili.říkala jsem si že adámek je ještě malej na nějakej kemp,že tady budeme jako doma.a kdybyste viděli ten studenej promočenej a skoro nezařízenej barák.já si ho pamatuju když jsem byla malá,byl luxusní,prostě na tu dobu nádhera a ted je to jeden velkej bordel.má 3 patra,ale přebývat se dá jenom dole,v těch dorních patrech je skladiště a bordel.Jo a naši spali normálně na zemi,prý se vůbec nevyspali.Ona teta se strejdou byli hrozní pracháči,velký podnikatelé,ale nějak strašně se zadlužili a přišli o všechno,strejda skončil ve vazbě a umřel tam a tetě šlo všechno do konkurzu,ten barák neni její,protože by jí ho zabavili,je strejdový mámy.

jitousek
30. črc 2009

dobré ráno,
tevi to je teda nářes 😠

jitousek
30. črc 2009

zachovali jste se báječně toková dovolená to radči žádná koukat se špehýrkama od dveší jak se Holanďáci válej u bazénu a vy se nemůžete ani smočit natož vylézt ven z baráku aby ¨jste je náhodou nevokoukali no hotovo 😠 😠 😠 😠

jitousek
30. črc 2009

teda teda já se z Vás picnu všichni ještě chrápou nebo co osm hodin bude no co to je asi zase budem muset udělat kravál 😀

tevina
30. črc 2009

Ahoj holky 🙂

dneska bude zase krásně,asi se pojedeme zas koupat.Včera nám adámka hlídali naši,tak dneska ho možná vemem sebou.

Ahoj Jitu,no teta mamce jako říkala že když tam budou tak tam nesmíme,ale že odjíždí na výlety a tak,tak že se můžeme koupat.Mamka nám to tlumočila,ale já si pořád myslela že to přehání,že to nebude tak hrozný.Prý ty rodiny co tam měla loni se tam jezdili jen vyspat,jinak tam celý den nebyly.To že nebudeme moc vylízt před barák jsem si nepředstavovala ani v nejhorším.
Ta teta je tam sama jen s vlčákem a tomáš říkal že se mu zdá nějaká pomatená,že pořád mele dokola jen elsa,elsička a my jí vůbec nezajímáme.Ona snad dokonce volala na tu realitku co jí to pronajímá,že jí přijela rodina,tak jestli se můžeme koupat a oni jí řekli že radši ne,aby si nestěžovali.Tomáš když šel okolo tak se na něj prý smáli,takže myslím že byli v pohodě.Prostě já bych rodinu neodmítla,holandani by se museli podřídit.