Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
3. srp 2009

helíííííííí super jezero bájo koupání asi že ??? Koukala jsme v pískovnách je nejlepší koupaliště 😎

helicek
3. srp 2009

no to jo, je nejlepší, ale já se letos nekoupu, kvůli mimískovi, ale příští sezonu urvu, hlavně jako místní obyvatelé to máme zadarmo, myslím vstup. Ale je to parádní voda, čistá, pláže jako dělané pro děti a na určitých místech je opravdu mírný sestup do hloubky, takže mimčo posadíš a cáká se tam vesele. Moc se těším na příští rok, to už budeme moc chodit s Honzíkem se koupat.

lucianas
autor
3. srp 2009

Helíček, tak to mě mrzí, že nebydlím blízko. Taky bych si hned sladkého něco dala. Ale opravdu tě obdivuji, že se ti do toho tak chce. A v takovém množství. Fakt smekám.

Týnko, neboj, o tom, že si těhotná víme a stále tě sledujeme. I když o tom nevíš. 😅

helicek
3. srp 2009

No já jak nemůžu ven, když jsou ta vedra, tak se motám v kuchyni a pořád něco klohním. Už aby mě to přešlo 😅 To si tu kluci oddychnou, no a až jm to bude chybět, tak budou ještě škemrat.........hihi

jitousek
3. srp 2009

to si piš že budou ještě škrábat prstíčkem až nebudeš takhle vyvařovat já bych si dala ty vdolky mňam mňam 😵 😵 😵

kacena00
3. srp 2009

fuuuuuuuuuuj, tak návrat do období od cyrdovejch 3 tejdnu do 3 měsíců je hustej...nedělám nioc jinýho enž ho uklidňuju a chovám, jako dyž byl nemocnej, uf, ještěže to je jen na jeden až dva dny , uf...no nic, jdu pokračovat v uklidňování mojeho miminka

jo, hihi, dostal první dávku mrkve, michal chtěl být u toho, a tak to nedostal poprvé zítra k obídku, ale dnes poprvé ke sváče, a teď už letim,

jitousek
3. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
člověk vážně neví co má doma za štěstí v košíku a tohle neštěstí tejhle kočky je fakt síííílaaaaa jsem si to přečetla a bulím tu jak želvák ☹ ☹ ☹

zuzanka26
3. srp 2009

Jitu to je smutný, ale jednou se třeba dočká, já vím, že máme štěstí obrovský, i když je to někdy náročný.

Jo my máme teď období uplakaný, mamánkovský apod. Nemůžu jí někde třeba položit mezi děti, to je hned řev. Všeho se bojí.
Ale je to moje zlatíčko usměvavý 😉 Dala jsem fotečky do alba.

pismenko
3. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

holky, mrkněte na to video 😵 😵 😵 😵

Zuzi, pěkné fotečky 😵

jitousek
3. srp 2009

markééééééééét nádheraaaaaaaa opět slzím tentokráte radostně 😵 😵 😵 😵 😵

pismenko
3. srp 2009

No musela jsem mrknout ještě jednou 😵 😵 a holky jsou nádhernýý a na dvojčátka celkem kusance 😵 😵 😵

jitousek
3. srp 2009

joooooo to jsou kočky veliký 😎

jitousek
3. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tenhle kluk je fakt úžasnej štístko usměvavej 😵 😵 😵

jitousek
3. srp 2009

brou noc děti jdu na kutě 😵 😵 😵

kacena00
3. srp 2009

no, tak ten první příběh...ten je fakt strašně smutnej, byla sem v 17 tt když sem byla s tím vazem v nemocnic, jak sem se bála, že mám slepák..uplně si vybavuju, jak sem toho našeho chlapečka viděla na tý televízce, jak se vztekal, protože ho paní doktorka vyrušila ze spánku, jak máchal těma ručičkama... uplně se mi to vybavilo, když sem si to četla..

ten druhej je krásnej 😵 😵 😵 😵

kacena00
3. srp 2009

je ten chlapeček je fakt super 😵

kacena00
3. srp 2009

dnes proběhla další velká událost vedle prvního očkovanda- první lžička mrkve, docela mu chutnala, zbodnul by toho klidně víc, moc sem se na tu chvíli těšila, představovala sem si ho jak si nadšeně nechá do pusy tu mrkev dát (poslední dobou na ěm pořád zíral, když sem něco jedla) a pak najednou překvapeně vykulí ty svoje koukadla jakože co to je a následně to zhnuseně vyplivnwe

- tak až na to zhnusení to bylo přesně podle mých představ 😀
padalo mu to z pusy spíš proto že s tím hrozně kravil 😀

kacena00
3. srp 2009

jo a ještě příloha 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a krmil tatínek - já sem dávala jako první mlíčko, tak tatík si splnil přání dát mu první příkrm

pismenko
3. srp 2009

Barčo 😀 😀 😀

zirafik
3. srp 2009

Baru, Cyrdík by skoro papal sám, takovou baštu 😵 😵 😵

Holky, malá se teď nějak potí 😒 ... v neděli jsme jeli 2,5hod. autem a poslední hoďku nám nefungovala klima 😠 .. v autě bylo celkem horko a malá se spotila až byla sedačka mokrá, hlavně na hlavičce ☹ ... no a dneska se potila zase i když už takové vedro nebylo... 😒, hlavně na tý hlavičce, až měla mokrý vlásky ☹

nemo1985
4. srp 2009

😉 Dobré ránko

Tak koukám, že Zajda to má už za sebou, to je krásná novinka.

Přejeme s Lukáškem Lindušce hodně zdravíčka štěstíčka do života 😲 😲 😲

Tak my dnes strašíme od 7h.

Máme zataženo a ochladilo se

tevina
4. srp 2009

Ahoj holky,

u nás taky zataženo,celou noc lilo a ještě ted trochu prší,zítra má být ale hezky 🙂

Adámek je dneska neobvykle vzhůru už od 6 😖

jitousek
4. srp 2009

bré ráno koukám že první je dnes Nemík tak já druháááá 😵

noc nic moc 😔 kojila jsem 3x což by šlo ale Míša se furt vrtěl kňural, převaloval se a padal mu dudák no nevím co to bylo jestli to je tím rostoucím měsícem do úplňku ?????Každopádně já jsem jak po flámu jak jinak já snad budu táhnout ten flám celej rok od po rodu 🙄

jitousek
4. srp 2009

á tak pozice se posouvá na místo třetí no docela opouštím štafetu prvního místa 😵 ale strašíme od šesti 😒

zuzanka26
4. srp 2009

Ahoj, u nás noc taky nic moc, do 1 hodiny pořád vrtění a kňourání a potom teda klid s jedním probuzením skoro do 7, ani nechtěla nic pít, jen trochu vody, takže fakt kojím jen ráno a výjimečně někdy v noci.

Já se těším na fotečky Lindušky 😵

lucianas
autor
4. srp 2009

Ahoj,

Heli, a ty vydržíš v těch vedrech něco dělat, vařit, péct? To já jsem ráda, že sedím, někde u větráku, a jakž takž nějak přežívám. Opravdu máš můj obdiv. .... taky bych pak škemrala, když by to najednou přestalo a neměla jsem si co dát sladkého. No, hold toho vážně musí využít, dokud je.

Jitu, na toto album jsem už taky narazila, a je to opravdu hrozný, co si některé holčiny musí vytrpět. Je to moc smutný. Pevně věřím, že se jim zase brzy zadaří a už to zvládnou až do konce. ... a ten adoptovaný chlapeček je vážně usměvavý. Myslím, že měli na to dítko opravdu štěstí.

Markét, krásné video, holčičky jsou naprosto úžasný. Má to dobře udělaný, písnička pěkná, hodí se k tomu.

Kači, fotečky krásné. A ty popisky jsi opravdu vychytala. 😉

pismenko
4. srp 2009

Ahooooooooooooooooooooooooooj 😲

pismenko
4. srp 2009

U nás se drnělo do 03:00 a pak do 6:00 😝 😝 ale jsem OK.

tady neprší, ale je zateženo a klemra jak cip, pojedem s Dorou na nákup, tak jí normálně dám asi svetr 😕 😕 😕

christla
4. srp 2009

Ahojky!
Jdu vás jel krátce pozdravit, abyste věděy, že žijeme. 😉 Nějak nestíhám, celý víkend jsem byla u našch.

Těším se na fotky Lindušky, je to asi pořádný cvalíček, takovou váhu!!! 😉

christla
4. srp 2009

Jo, my válčíme s naušničkama, hnisají nám obě ouška. 😝