Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
11. srp 2009

markté pěkná dražba z akačku tééda to ti povím 🙂 😀

pěkná vestička 🙂

Zajid, já jsme kojila s kloboučkem asi tak to šestinedělí,pak jsme ho postupmně začala odbourávat přes den, v noci jsme ho ještě použila,abych nemusela svítit a čučet kd emá pusinu a strakt mu bradavku. pak se už krásně chytnul i v noci

zirafik
11. srp 2009

brej večír 😝 ,

zajdi, tak to se těším jak si počtu, jak se Linduška vyklubala 😵 ... Na fotkách jí to moc sluší 😵 , jen škoda, že má všude zavřený očíčka 😕 . Držím palce na to kojo 😉 . Já jsem z něj už celkem vyfluslá 😝 , malá je hroznej žrout a já mám toho mlíka asi málo, hlavně večer 😝 . Denně kojím cca 9-10x, což je teda votročina, navíc když se odečte těch 7 hodin, kdy malá přes noc spí... pak to vychází v průměru 1x skoro za hodku a půl, což je hrůza. No snažím se to vydržet, ale dneska malá celkem i dost zlobila, za celý den spala jen hodinku v kočáře 🙄 🙄 ... takže já nestihla skoro nic a jsem vyflusaná jako blázen 😝 😝

Val sice manža občas vyžehlí, malou vykoupe... ale domu chodí kolem sedmý až osmý večer 😝

valentynka
11. srp 2009

Pavlí, mi povídej o koju,jsme kojila pěkně dlouho po dvou hodinách, jsme si připadala,že nedělám nic jiného než kojím a přebaluju.
jsme se vždy koukal na hodiny a nevěřila jsem,že už uplynuly dvě hodiny, otročina jojo,ale stojí to za to, vydrž, až vyroste bude to lepší

ty naši chlapi coo? já jsem dneska taky sama, ráno šel na jízdu na 8, přišel skoro v 10 a v 11,30 už byl v tahu,šel do práce a příjde kolem 1 v noci

stavila se tu mamča a pak jsem po pátý šla za kámoškou, tak jsme venku pokecaly,pak jsme nakoupila ve sparu a přišli jsme v 19,30, tak jsem fildu jen osprchovala ve vaně a v 8 už spinkal 🙂

pismenko
11. srp 2009

Já jsem taky samáááááááááááá 😝 😝

valentynka
11. srp 2009

hmmm pěkná, jdeš do ní ????

zirafik
11. srp 2009

jo, nekdy to holky neni jednoduchý 😝 😝 ... já občas vzpomínám kolik jsem měla volnýho času, když jsem chodila do práce 🙄 🙄

no a dneska mi chlap přišel ve 21,15 ... byl v posilce, chodí tak 3x týdně 😒... já už odpočítávala minuty kdy přijde, že si aspoń na chvili vodfrknu 🙄

zirafik
11. srp 2009

.. ted tu sedí na manžovi a oči má jak hrachy... je k neutahání... bohužel já nebyla jako mimi jina, tak se mi to vrací 😝 😝

zirafik
11. srp 2009

... ale stejně je to naše šmudlina 😵 😵

valentynka
11. srp 2009

no má oči jak hrachy,protože přišel táta, neviděla ho celý den, to dělá filípek taky.

na tátu se tetelí,když ho jde vyndat postýlky a na mě nic moc, mě už má okoukanou 😅

zirafik
11. srp 2009

jj, je to tak Val 😅 ... a to mně taky pěkně naprdne, když na mně už je protivná a na něj se pak směje a ani nepípne 😠 ...

zirafik
11. srp 2009

Zajdi, tak jsem si početla 🙂 , celkem pohodička, jak to tak popisuješ 😅 😅

pismenko
11. srp 2009

Dora je z toma taky celá paf 🙄 🙄

valentynka
11. srp 2009

jojo Pavlí,taky mě to občas zamrzí 😅

ted jdu žehlit, zítra si počtu zajdin porod 🙂

mějte se hezky papa a hezké sny 🙂 at miminka spinkají až do rána do 7 😀 😀 😀

pismenko
11. srp 2009

žehlit 😕 😕 😕 😕 😕 ty jsi blááázen 😲

valentynka
11. srp 2009

si pustím telku a bude to cobydup 🙂
stejnak manža dorazí až koelm 1
ale ještě si jdu dát housku na posilněnou 🙂

pismenko
11. srp 2009

Já mám taky hlad až bych brečela, ale musím být silnáá 😅 😅 😅 😅 😅 😅

valentynka
11. srp 2009

jsem s ina tebe vzpoměla po té co jsme napsala o housce, že jsi něco psala o dietě ?,

držíš jo?

se na to taky musím vrhnout,ale mě se táááák nechce,ale co už tolik nekojím,tak mi vylezla váha o 4kg nahoru od porodu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to jsou ty sladkosti noooooo 😠 😠

valentynka
11. srp 2009

už letím na to prádloooooooooooooo

papapapapapapapapa

zirafik
11. srp 2009

tak brou holky, já jdu taky 😝

a fuj, fuj žehlení a diety 😝 😝 ... si myslim, že až nebudu kojit, že ty kilča půjdou nahoru. 😖 .. ostatně kámoška má taky 4 kila nahoře a to šla z porodky -1kg.. , kojila 3 měs a pak šla ručička na váze nahoru 😝

pismenko
12. srp 2009

Ahoj holky, my už strašíme, bo jedeme k tomu doktorovi 🙂 🙂 Taťka frčí s náma, tak mám radostm, aspoň se s ní nebudu muset vláčet sama.ta autosedajda je čím dál težší 😀

jitousek
12. srp 2009

dobré ráno

jitousek
12. srp 2009

no konečně se mě podařil napsat příspěvek vždy mě to hodilo na první stránku a nic se nepřipsalo si tady můžu spisovat co chci 😠

jitousek
12. srp 2009

Linduška je nádherná zajdi a ségra se jí asi pěkně pyšní co ??? Jinak popis porodu docela pohodička alespoň to tak s toho čiší 😉 😵 😵 😵
no jo druhorodička dvojnásobná mamina je už mazák a přeborník 😀 😎 😵 😵 😵 😵

jitousek
12. srp 2009

🙂 jinak u nás noc byla celkem no ušla no sice jeden bengálský řev asi v 1h nevím proč ale obešlo se to i bez prsa dostal dudana a otočila jsem ho na bok a pokračovalo se až do 4.30 to jsme teda kojili a pak jsem si ho vzala k sobě do velkej postele 😵 a spali jsme až do 6.45 h což je na nás úspěch 😎

zajdla
12. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak jsme to zalomili v 9 hodin.Linda baštila ne 12,3 a v 6.Teď ještě chruní v postýlce.Lucka vstávala v 6,protože ji Linda vzbudila než jsem nachystala mlíčko.Jí to prso prostě nestačí,ale vydržím.Dávám jí přes ten klobouček,tak uvidíme.V pátek jsem sdomluvená na to převážení a pak už budeme odpoledne drandit s kočárkem.Manža se už taky těší.Nejraději by šel s kočárkem hned jak jse přijeli z nemocnice.Byli jsme u mamky na obídku a on,že tam můžeme zajít s kočárem.Ale já si ještě netroufla na tu cestu,tak jsme jeli autí.Včera mamča hlídala Lindu a my šli s Lucinkou aspoň nakoupit.Ať se já i Lucka trošku projdeme.Bylo to super.

zajdla
12. srp 2009

JJ sice druhorodička.Ale každý porod úplně jinší.Ale už začínáme mít trošku řád.Tak snad to vydrží. 😀

zajdla
12. srp 2009

JInak v pátek si jdu konečně vyřídit tu mateřskou.To je super.Jsem zvědavá,kdy mi přijde.Já té babě na té cocce říkala,že do té doby porodím,než mi pošlou ten výměr.Hleděla na mě jak puk.Teď to budu vyřizovat se 2 děckama.To bude mazec.Pak tam pojedu ještě jednou vyřídit porodné až bude rodný list.

jitousek
12. srp 2009

ouřady maj dost času se vším zajdi 😒

holky kdy se žádá o školku ??????? Já jen že všichni strašej že nejni nikde místo tak jestli už si nemám zažáda aby pak bylo 😅 😝 😎

zajdla
12. srp 2009

JInak o jídlo se malá hlásí pořádně.Lucka se jen žmolila a tato trepuše hned začne řvát .

Lucka chce mít Lindu pořád u sebe.Třeba teď spí ještě v ložnici a Lucinka pořád,ať ji přinesu sem dolů.Jsem ráda,že si na ni tak rychle zvykla.Třeba když jí mamča ze srandy řekla,že ji Lindu vezme domů,tak Lucka začala plakat,že Linda je naše.Je to hezké.

Půjdu nahodit pračku a naskládat myčku.Dneska dělám jen rybu s bramborem.Lucka si poručila rybičku. 😀