Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
28. srp 2009

ty voe, to jsem vám ale dala úkolů, to bude vypadat, že na tom mám provizi 😀 😀 😀 😀

pismenko
28. srp 2009

Jo a udělal se mi poprvý v životě opar na rtu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

christla
28. srp 2009

Ahojky.
Tak dneska jsem Káje nasadila Bebu HA, tak jsem zvědavá. Sice včera jedla v pohodě a ndeska to je taky O.K., ale i tak jsem na to přešla. Kdyby se to nezlepšilo, v pondělí už akutně volám doktorce. Zatím jsem to chtěla zkusit na vlastní pěst. Tak mi držte palce. Jsem z toho ěnjaká rozhozená, protože při každé změně, kterou Káje nasadím, jsem mimo.... 😔 Já vím, asi si říkáte, že nejsem normální. 😅

christla
28. srp 2009

Jo Pavlí, testovali jsme stejně, ale Káje se prostě chtělo na svět dřív.... 😀 😅 😉

christla
28. srp 2009

Jinak se za námi stavila kolegyně z práce, tak jsme došly do restauračky na kafíčko, tak mi to hezky uteklo a aspoň jsem si popovídala. Bylo to fajn. Jen škoda, že ten čas tak rychle letí.

christla
28. srp 2009

Kremrol, ty jsi psala o té podlitině, co má Kubík na pusince. Nám se zase udělao něco fialového na jazyku a vůbec nevím, z čeho to má. Je možný, že by se tou bezzubou dásní kousla??????????????? 😕 😕 😕

kremrolka01
28. srp 2009

no já tady lezla a koukala jestli nemohl nějakou tužku žužlat 😕 ale vypadá to že se fakt kousnul nebo praštil nějakou hračkou 😒 vypadá jak kdyby jedl borůvky 😅
oni v těch dásničkách mají pěknou sílu

kacena00
28. srp 2009

ahoj..čtu ale nepřispívám, nějak nemám posl. dobou náladu, sem trochu v depresi, z cyrilka, z michala, už se to projevuje na brutálních nocích, ne že bych se nevyspala, ale moje hlava je dost zaměstnaná směsicí živejch snů, takže sem popravdě hodně ráda, když se v noci probudím, jenže to mi to zase šrotuje naživo, takže nespim hodinu dvě

přes den se gradují brutální náladičky mého milého miminka, pak sem sháněla šáteček, protože ten co mám stojí za... tak to mi dalo tak deset dní a bohužel víc s tím lumpem nějak nestihnu

nechci tu ventilovat svoje nemateřský myšlenky, to jak mám tendenci cyrilkovi nadávat ani další věci...

sem jakási rozesraná a tak prostě jen načumuju a reaguju jen sporadicky, i když je fakt,ž e spíš vedle... já nějak nemám sílu na dvě diskuze, teda teď skoreo ani na jednu, ale myslím se blýská na lepší časy, tak se tu jistě vokážu, jen teď si plním sen a zatímco tatínek hlídá, já se snažím trochu dát do kupy tu spoušť na zahrádce, pro kt. taky brečím

sem na vsi, ale jakoby mi nic nepatřilo, když nemám nárok jít si na hodinu vegetit k záhonkum...ale dost už, jen vysvětluju jak se teď cejtim stěžovat si nechci a zabíhám moc do detailů 😝

kacena00
28. srp 2009

ten odkaz tam večer hodim, teď si jdu vychutnat posledních 40 minut svobody než půjdu koupat, tak zatim

kacena00
28. srp 2009

tak sem se vykecala a zaplela si, u toho si nádherně vyčistila hlavu a tím, že sem si tu zahradu trochu dala do pucu se i uklidnila, snad bude líp, jitu tobě dík za IP 😉

a teď jdu kouknout, co ste dnes sepsaly

kacena00
28. srp 2009

jo a když se vrátím v čase, sem mocráda, že lucka a mimi sou OK, ani sem nevěděla že byly nějaké problémy, ale to asi nikdo ne, protože manža hlídal pocitvě 😉 to je dobře

a taky moc gratuluju týnečce, sem moc ráda, že se daří šmudlikovi dobře, jent ak dál prcku 😵 😵 😵

tak a vzhledem k tomu že sem se tu sešla sama se sebou a já se mám poslední dny plný zuby jdu pryč 😀

holyk nemáte tip na knihu? dala jsem si závazek, že budu chodit do pelíšku dřív a budu si číst, protože číst si je hezký, ať ten den za něco stojí ne? 😉

kacena00
28. srp 2009

http://www.ecobag.cz/

jo pe´to s budějičandama si asi budeme dělat hromadnou objednávku na tašku, tak jestli by se ti něco pdobného nešiklo, maj je moc krásný...

kremrolka01
28. srp 2009

šmarjá tak teda bych teda měla fakt dilema si vybrat 😀
jsou pěkný 😉

pismenko
29. srp 2009

Dobré ránko 🙂 Ty tašky jsou fakt dost luxusní, irčitě do nějáké taky půjdu 😵

valentynka
29. srp 2009

ahooj holky,
¨
Markét, úkol splněn 🙂

valentynka
29. srp 2009

ty tašky jsou jako teda hustýýýý 🙂

jitousek
29. srp 2009

bré dopoledne 🙂
tak jsem se slávou dožehlila včerejší vyprané naše i Míšovic prádlo mám radost 😵 😵 😵 že se mě to tu nebude válet tejden 😎

jinak tašky jsou fakt hustýýýýýý jak píše val 😵 to jsou jako igelitky ??? já jsem to neměla čas zkoumat ale vypadaj exkliziv 😉 😵 😵 😵

pismenko
29. srp 2009

Val dikec 😉 😉
Jitu, no ty jsi šikula, já žehlila včera 😝 😝 😝

jitousek
29. srp 2009

holky jak je na tom Endy už se asi stěhují že ???

pismenko
29. srp 2009

Asi jo, já myslím, že už jsou přestěhovaní, ale asi nemají ještě net 😕

valentynka
29. srp 2009

já ted pověsila prádlo a Filíepk usnul.

vybírám nějakou inspiraci pro piškotový srdce, chci ho dneska manžovi upéct, bo příjde ségra,švára a máma s přítleem ještě oslavit jeho narozky a hned jak najdu inspirejšn,tak půjdu péct 🙂

endy se stěhovala v sobotu,ale asi ještě neměla čas.
ono to dá dost zabrat,když já sbalit a pak zase všechno vybalit do bytečku, mě by normálka mrsklo 😠

valentynka
29. srp 2009

holky sem v neděli jedu s Filípkem,se ségrou,neteří a mamčou 🙂
http://www.valachy.cz/hotel-lanterna/

ségry přítel dostal 4 poukazy, tak frčíme na tři dny.
kámoška mi půjčila golfky, bo by se nic jinýho do kufru kromě kočáru nevešlo, tka je to super, už je mám doma 🙂

valentynka
29. srp 2009

😕 😕 😕 😕

kacena00
29. srp 2009

ahoj holky, jitu sou to ekolog. tašky, sou z materiálu, kt. je biolog. odbouratelnej, já asi objednám i jako vánoční dárek

jinak odkaz sem šupla vedle

zajdla
29. srp 2009

Val tak to vypadá super.Hned bych jela taky. 😉

jitousek
29. srp 2009

tak to bych si nechala líbit val taky bych potřebovala nějaký hoooodně pěkný relax ale nejsou mani 🙄 ☹ 😖 😢

jitousek
29. srp 2009

tak já porád přemejšlím kdo je to Jitka H. 😎 se s toho picnu a ona valentýnka mě posílá mailíky 😵 😵 😵 😵 konečně mě to secvaklo ale to to trvalo po novém zélandu ten mobil je teda brutus 😕 😨snad ani nejni možný 😎ale možný je všechno že 😒

kremrolka01
29. srp 2009

Val tak to je paráda 🙂 to bude dámská jízda 🙂
já tu měla celej den tchýni, Kuba dostal svůj první mobil, teda já v 18ti a Kubík v 7 měsících 😀 tak snad se chvíli nebude sápat po mým 😀
byli jsem skoro pořád venku bylo tu nádherně sluníčko a krásně příjemně akorát teplo

kremrolka01
29. srp 2009

Jakoubek byl po dnešku pěkně utahanej, naspal sotva hodinu přes den, tak už chrní a bez řvaní
ale mám dojem že nám teda každou chvíli polezou zuby, má to tam úplně skelnatý a pořád prsty v tlamině a fňuká

pismenko
29. srp 2009

Ty vado, to je nápad ten mobil.Dora je z toho taky úplně fascinovaná a mě by nenapadlo jí koupit nějákej ťamanskej pro děti 😀 😀 Díky za tip 😲 😲 😲 😲 😲
u nás už se taky spí 🙂 🙂 🙂jdu na hodinu pravdy, nalila jsem si červené, tak snad mi moc nezachutná.

jo a v pondělí jdu na pracovní poradu, heč 😝 😝na 8 🙄 🙄 🙄