Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
29. srp 2009

jj je z něj u vytržení 😀 celkem povedený "véčko" 😀
hlavně jsem měla strach aby to nebyla nějaká z těch uřvaných hraček, ale vydává to celkem příjemný zvuky
http://uzlaticek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

zirafik
29. srp 2009

ahoja 😕 , jsme tu z výletu 😵 . Dítě vykoupáno, nakrmeno a od 22h spinkáme 😵 . Byli jsme se projít ke Karlštejnu a obešli jsme lom Amerika na Mořině.. vyšlo nám i počasí, takže to bylo bezva 😉

zirafik
29. srp 2009

Val, ty se máš..... relax.......... já chci takýýýýýýýý... .takovej fešnej hotel 😕 😕

Tašky bomba 😕 , akorád přemýšlím kam bych jí využila... no mohla by být pořád v kočáře, když vyrazíme na nákup.

Péti, mobil je fakt parádní za supr cenu 😉

Jinak K. byla dnes na výletě strašně hodná... ona je fakt v poho, když má co pozorovat a lidi kolem sebe, kteří na ní povídají, ev. jí chovají... to není jako když jsme samy doma.. to mi už nechce být ani v lehátku 😖 , vydrží tam tak 10 min a už jí ty šášové nudí a vzteká se na ně 😝

zirafik
29. srp 2009

Markét, hodně štěstí na poradě 😕 . Taky bych šla do rachoty, ale tak 1,2 dny v týdnu na 6 hodin... 😅

zirafik
29. srp 2009

zase další perla na bazaru... ojetý firkon, navíc jaksi špinavý, viz. foto za 7tis. https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?..., nový mají za 6,5tis http://www.batolatko.cz/FIRKON-VECTOR-3-AIR,bar... 😕

Já ty lidi nechápu... nechybí jim soudnost 😕 ?????

zirafik
29. srp 2009

první 😀 😀

jitousek
30. srp 2009

bré nedělní ráno 😉
teda to jsou věci ten kočár že se nestydí 😠 možná by stálo za to kdo má firkona jí napsat do IP 😵 😎 něco podobně jako Markét tenkráte na to lehátko 😉

jitousek
30. srp 2009

teda ten náš malej lachtan je drakoun mám ho tu vedle sebe v koši a le co tam dělá za kotrmelce už tam nebude moc bejt nebo to převrátí jen pod dohledem a to dočasně výhledově končíme s košem 😎

lucianas
autor
30. srp 2009

Ahoj,
přeji hezkou neděli. Zdá se, že bude opět teploučko. Je tu slunečno a modrá obloha.

pismenko
30. srp 2009

ahoj holky,taky jsem mrkla na inzerát a nedalo mi to už jsem poslala dotaz 😝 😝 jsem hrozná

pismenko
30. srp 2009

😎 😎

lucianas
autor
30. srp 2009

Markét, tak co,už ti něco odpověděla?

zirafik
30. srp 2009

ahoja, zdravím od tchánovců 😉 . Holky, já té ženské taky napsaluž včera 😀 ...něco v tom smyslu.. jestli jí nejni trochu stydno a jestli je aspoň trochu soudná 😀 😀 a šupla jsem jí tam odkazy na nový kočárza 6,5tis.

zirafik
30. srp 2009

no a doposud mi nic neodpověděla, tak jí asi stydno už je 😀 ...obvzlášť když jí napsala i Markét 😀

christla
30. srp 2009

Ahojky, zdravím při neděli.

Tak od pátku Kája papá tu bebu. No, snad je to trošičku lepší než před tím. Teď jí tak, že jedno jídlo vytáhne do dna a druhého trochu nechá a takhle se to střídá, což si myslím, že není nic hrozného.

Jinak snad nic nového. Včera jsme byly u našich a dneska kysneme doma, manžel jel až někam do Nymburka kvůli práci. 😒 Takže prostě fajn neděle..... Chtěla jsem jet do zoo, ale to si můžu nechat zdát.

pismenko
30. srp 2009

Mě taky nenapsala 🙄 🙄

lucianas
autor
30. srp 2009

Asi si z vás nic nedělá a říká si, že prostě to buď prodá, nebo ne.

kremrolka01
30. srp 2009

čau holky
tak jsem dneska celá utahaná, mladej vstával už v 5 mizera a teda schrupnul si 3/4 hodiny dopo a 1/2 hodiny odpo v kočáře. je to normální??? 😕 😕 😕
pořád abych mu stála za zadkem, je neuvěřitelnej, nejoblíbenější hra je odstrkávat před sebou hračky - balonek, kostičku a honit jí pocelým pokoji, s tím, že teda občas narazí na něco velmi zajímavýho - dnes ráno například sloupnul ze dveří gumu aby dveře nepráskaly a olizoval to lepidlo na tom, bych se picla 😔
no ran do hlavy nepočítaně - tu buch květináč, tu noha od stolu,... fakt je to náročný, zlatý časy "na ležáka" 😀

Markét přeju zítra šťastný návrat do pracovního procesu 😀

kremrolka01
30. srp 2009

jo a zoubky budou fakt asi cobydup, už tam krásně prosvítají
Jituš hoď někdy fotku toho vašeho pizizuba 😉

valentynka
30. srp 2009

ahooj holky,

Jitoušku, noo tak konečně jsi odhalila,kdože ti to poslal mailiky 🙂 Ty jsi mě z fotky nepoznala ?

se těším do těch beskyd, bude to super, přijedem ve středu a v pondělí hned jedu s holkama z koníka do jizerských hor na tři dny

valentynka
30. srp 2009

chris, super,že změna v bebu zabrala 🙂

holky, no to je síla s tím inzerátem,ale ani se nestydí, když ten inzerát tam furt je a stejná cena, se nedivím,že nenapsala, ale snad není nikdo tak hloupý,že by si nejdřív nezjistil cenu nového kočárku a apk toho bazaroévho že ? tak budu lehce přát,aby to za tu cenu neprodala,aby jína to nějaká mamina nenalítla.
a ke všemu ho normálka vyfotí špinavej, by mě hanba fackovala taková špína 😝

nemo1985
31. srp 2009

Dobré ránko.

Zdravím po víkendu.

V sobotu jsme se jeli mrknout na císařský den do Kadaně, hned jsme se i u kámošky stavila na návštěvě.
Bylo to moc pěkné, plno stánků a průvod Karla IV. Přijeli jsme domů až k večeru.

Malej byl hodný jako andílek 🙂

Včera jsme doma byli a já vařila k obídku kachnu, bram.knedlíky a červené zelí.

😉 Kremrolko...... Tak za chvíli a budou už Jakoubkovi taky zoubky hezky vidět, až se usměje.

zajdla
31. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

My jdeme dnes do poradny,tak jsem zvědavá,kolik přibrala holka.

Jinak prďoši jsou dílo.Každý večřer řveme od 8 do 10-11.Ach jo.Chudinka.A dnes v noci řvala ještě od 2-4.Jsem ochrápaná,ale co nadělám.Dětičky chtějí už vstávat.Ale zítra začíná školka,tak jsem ráda.Lucka bude celý den ve školce a bude klídeče.Tak budu pospávat i přes den s Lindou.

zuzanka26
31. srp 2009

ahoj holky,
tak my začaly zase vstávat už po 6 ach jo. Nevím, kde bere tu energii, spí jen 9 hodin v noci. Horší je, že už jí musím pořád hlídat, pořád se staví o nábytek a padá, pak kňourá, chce chovat, nemůžu jít ani na záchod aby za mnou nelezla! 😕 teď si už přeju,a by chodila, aby tak pořád nepadala. 😖
no já vím, musí se otlouct trochu, zvykne si.
Zajdli, máš spoustu zkušeností, tak víš, že to přejde. 😉

zajdla
31. srp 2009

Jj sice zkušenosti možná mám,ale člověk to nějak zapomene. 😀

jitousek
31. srp 2009

tady už to frčí jůůůů
bré ráno 😉

no val já tam fotky nemám aby se mě zobrazilo kdo to je 😵 jen jména 😉

jinak zuba bych ráda vyfotila ale nevím jak když to dítě je k nezastavení když mu chci otevřít papulu vyplázne jazyk a trafit to v momentě když se řehní naším pomalím digitálním olimpusem to teda fakt asi nedopadne 😒 no uvidíme třeba sse naskytne moment 😵 a zub bude uloven 😅

jo a dneska v noci to bylo lachtaní eldorádo v postýlce porád se točil plazil škrabal packama na dřevo já jsem k němu vztávala asi4x a otáčela ho no hotovo jinak by byl zlatíčko kojili jmse až o půl páté 😎

lucianas
autor
31. srp 2009

Ahoj a pěkné ráno,
opět to vypadá na slunečný den, i když ne tak teplý.
Mě dnes čeká další kontrola u gyndr., zrovna mi bude dávat i papír na MD, která mi začíná hezkým datem - 1. září. Tak snad bude vše dobré.

Zajdli, hodně štěstí na poradně.

zajdla
31. srp 2009

Luci to letí.Už budeš na mateřské a za chvilku už bude mimísek.Ale ještě před tebou Helísek.Ty si musíš ještě počkat. 😉

lucianas
autor
31. srp 2009

Zajdli, já vím, ještě Helísek. Ale ta už to má myslím taky za pár, že? ... jsou někde na dovolené? Jsem ji tu poslední dny nějak neviděla. I když je pravda, nejsem tu moc často, tak jsem možná jen přehlídla.

zirafik
31. srp 2009

ahojík, tak my tu koukáme na Očko 😅 , ale malá vydrží tak 2,3 písničky ... radši má dechárnu 😀 .

Jinak paní odpověděla, že má kočár s přidělatelnou sedačkou, který je nový za necelých 9tis. No nicméně rozdíl 2tis. by mne teda ke koupi špinavého, ojetého kočáru nemotivoval 😝 😝 ... v tom smyslu jsem jí i odpověděla 😕