Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
2. zář 2009

luci je to na okraji tábora, takže žádný daleký stěhování, kousek i pěšmo do centra a les za humny, celkem si mi to líbí, my když budeme chtít na samotu tak si zajedeme na chalupu
jo a cenu kupodivu akceptovali 😕 takže my asi zítra jdeme skládat zálohu??? 😕 😕 😕
fíííha, teda nějak tomu nemůžu věřit že budeme stavět 😅

lucianas
autor
2. zář 2009

Kremrol, tak to jsou super zprávičky. Podle popisu ideální místečko, prodávající cenu akceptují, což další krásná zprávička. Tak hodně štěstíčka, jestli se rozhodnete dát zálohu a následně pak stavět. To je super zprávička.

valentynka
2. zář 2009

ahoj holky,
tak na tom infu o plavání, bylo teda maminek, hrůůůza a šílený vedro a dusno ☹
manža jel semnou atak pak šel s Filípkem ven,.

manža ted spí, bo dneska vstával v 1,30 a spal jen 2 hodiny a po práci šel na jednu jízdu aš a pak s náni do bazénu a ještě do dvou obuví, mrknout se Filípkovi na botičky

jdu koupat

pismenko
2. zář 2009

Ahojky,já fakt nestíhám, snad se to zachvilku zaběhne a budeme mít nějákej řád 😅
Prolítla jsem, ale už něják nevím na co mám reagovat....
beruško držím palečky 😲 😲 😲 😲 😲
Krem, tak hurá do toho, v baráčku je to super,zahrádka,snídaně v trávě....těším se na fotečky, jak domeček poroste

malá spinká, jdu večeřet a na Poštu for you

pak ještě mrknu

zajdla
2. zář 2009

Beru držím moc pěstičky,ať vám to vyjde. 😉

valentynka
2. zář 2009

týýýý voe, jsme propásla poštu pro tebe ☹

tak příště.
snad tam Markét nebude nějaká Ostrava porubííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

pismenko
2. zář 2009

ne, ale byla tam darinka...ty voe, to byl dáreček 😀 😀 😀 😀

kacena00
2. zář 2009

juu tp je vzrůšo peťo!!!!

beru myslím na vás 😵 😉

pismenko
2. zář 2009

Holky, já su tak unavená, to snad není možný 😒 😒 ale počkám na Toma až dorazí z odpolední.

mám zase takový trápení:

Učím s jednou paní, která je maminka od Nikoliné spolužačky(tento rok už přestoupila), ale jednu dobu byly holky velké kamarádky.N o a dneska jsme tak kecaly a padla řeč na Nikolu.no a ona mi vykládala jak ta její dcera bala ted poslední prázdninový víkend na nějáké chatě a Nikola se tam ožrala stylem takovým, že do sebe lámala jednoho panáka vodky za druhým a zapíjela to ještě čímsi a sápala se tam nechutně po svém klukovi(my teda nevíme o tom, že má nějákého kluka),ale prej je mu 18 a bylo to prej hnusný.Ve škole se prej chvástá tím, co všechno s ním dělá,ale že z toho sexu nic nemá, protože jí to nic nedělá a pod. No já jsem z toho byla úplně paf a nevím, jestli to mám Tomovi říct.

pismenko
2. zář 2009

Baru, co je tp???

valentynka
2. zář 2009

jéé já si říkám co se jako má povést barušce a myslela jsme něco o Kacene, pak mi docvaklo,že jsem nedočetla ☹

noooo Beruško, no to je nádhera 🙂 tak jste se přeci jen rozhodli🙂
mooc držím pěstičky 🙂
a je to IUI nebo IVF ???? že by jsi tak tajně stimulovala ?? potvůrko 😉

Markté, zapeklitá situejšn.
já byhc to Tomovi řekla ,ale myslím si,že jsou to právě takové řeči těch puber´táků a bůhví co ta dcera té paní navykládala o Nikole.Možná se dozvěděla,že její dcera někde byla a tak ona to povyprávěla,že někdo jinej a zrovna Nikola.
ais něco na tom pravdy trochu bude,ale brala bych to s rezervou 😕

valentynka
2. zář 2009

já myslím,žeje to překlep a mělo to být " to "

pismenko
2. zář 2009

No Val, já tu dceru znám a je to úplná kategorie než N...,holka, která má koníčky, zájmy,je vedená zkrátka a slušná,protože se jí doma věnují.Takže nemám bohužel důvod nevěřit. Ex nemá na Nikolu čas,je to pořád jak o červené punčošce ☹ ☹

pismenko
2. zář 2009

ahááááááá, O a P jsou vlastně vedle...no tupá úča 😀 😀

valentynka
2. zář 2009

noo Markét, tak to je jiná ..... pokud je ta holka slušná

tak to je pak nemilé jak pro tebe ,tka pro Toma 😕

pismenko
2. zář 2009

já mám prostě chu´t to vzít do vlastních rukou a trochu tu Š popíchnout, ať se vzpamatuje a zachrání tu N dokud je čas..jenomže nechci narazit na tvrdý odpor 😖

valentynka
2. zář 2009

jdu udělat čajdu a k telce na drby na primu

mějte se papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

helicek
3. zář 2009

Ahoj, čtu od Markét ten zapeklitej problém s Nikolou, hele, Markét, co takhle si promluvit nejdřív s Nikolou? Že se vám toto doneslo a že bys chtěla slyšet její verzi, protože to není hezký, co se vykládá a trošku s ní hodit řeč jako žena s ženou a když bude mít blbý řeči, tak jí prostě říct, že když si nedá říct, musíš to oznámit tátovi a její mámě? Já bych to asi probrala s ní bez přítomnosti otce, na to může dojít po té.
No nevim, jen mě to napadlo, že to fakt nemusí být tak, jak ses to dozvěděla, třeba je to jinak trochu

valentynka
3. zář 2009

ahooj holky,

druháááá 🙂
to je bordel, v 9 hodin a jsem druhá.

Filípek ted usnul, manža před chvílí odjel do práce☹

Markét a co vůbec učíš? nějak mi uniklo,že jsi učitelka 😅

noo s tou N. no nevím nevím vzít to do vlastních rukou. Udělje jak cítíš, neznám tu Š. a je opravud možný,že narazíš a nebo pak budeš stejně ta špatná ty. Víš jak se říká, za dobrotu na žebrotu.
A co Tom ? řekla jsi mu to ?

valentynka
3. zář 2009

tak jak píše heliček, pokud se s ní nějak máš ted vidět, tak byhc se jí na to zeptala co a jak, třeba řekne něco jiného a nebo se ti taky s něčím svěří,třeba pro ni bud elepší říci něco tobě než mámě a tátovi, to se jinak říká. 😕 no zvažte to 🙂 každopádně držím teda palce !
s pubertákama to není lehký 😖

zajdla
3. zář 2009

Ahojky.Pěkný den.

Teď jsem přišla ze školky.Potkala jsem kamošky,tak jsme pletkovali.

Markét,jestli Tě aspoň trošku ta N bere,tak si zkus s ní promluvit.A když tě nebude brát,tak bych to pak řekla Tomášovi.

Musím uklidit a chci žehlit.Odpoledně už přijede Robík,tak ať mám na něj pak večer čas.Už ať skončí to šestinedělí.Ach jo. 😵 😵 😵 😵

zajdla
3. zář 2009

str.3??????????????????????????????????

zirafik
3. zář 2009

stále 3333333333333333333333 😕

zirafik
3. zář 2009

holky, my byli ve městě a zpátky jsem jela s histeráčkem 🙄, byla jsem pro fotky a vzala jsem i plenky huggies 4-9kg - 199 kč, teta drogerie ... ted mi tu spí u prsa 😝

zirafik
3. zář 2009

je jich tam 58ks, jedna vyjde asi na 3,40 kč

christla
3. zář 2009

Ahojky!
Tak my si s Kájou zdřímly. To se mi dlouho nestalo! Teď jdeme na chvíli ven, ale fouká tam docela vítr.
Pavlí, tak to je dobrý kup. My už pomalu budeme přecházet na číslo 4.....

zirafik
3. zář 2009

dítě řve v postýlce a já nemám sílu tam jít 🙄 🙄 .... od 10h spala tak 20 minut... je přebalená, nakrmená... za to já se netihla skoro ani najíst 🙄 ... o vaření ani nemluvím 🙄 🙄

zirafik
3. zář 2009

jsem zvědavá jak dlouho to vydrží... no spíš to nevydržím já 🙄 ... hormony přikážou a já poletim 😝 😝 ... .řve jako tůůůůůůůůůůr

kremrolka01
3. zář 2009

čau holky, tak jsme dnes složili zálohu, takže co nevidět z nás budou majitelé pozemku a budeme stavět 😵 😵 😵 na jednu stranu se hrozně těším na vlastní první bydlení v životě, na druhou se připravuju na to, že MM v následujícím roce asi moc neuvidím a všechno se bude točit jen kolem baráku

zajdla
3. zář 2009

Kremrolko tiše závidím.My čekáme na pozemky,které má obec prodávat a pořád se nic neděje.Ach jo.Asi se nedočkáme.