Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
4. říj 2009

joo ahá beruško, tak to je jiná 🙂
noo tak 30 týdnů už je za rohem 🙂

ve 36t už je vše jak má být,takže to je dobře, že raději k tomu přistupujou takhle.
a budeš chdoit na nějaké častější prohlídky a třeba i doplera ?

christla
4. říj 2009

Beruš, já nevím, co se děje, že se Kája chová poslední dobou takhle.

Val, je možné, že má nějaký spurtík a že to zase odezní, ale také třeba ne. ☹ Jsem zvědavá, jak dlouho tohle obě vydržíme. Což o to, já to nějak překousnu to nespaní, ale já přes den prostě nejsem schopná normálně fungovat. Já nemám ani sílu jít na pořádnou procházku. 😒

No uvidíme. Mě od včera děsně bolí žaludek. Včera jsem celý večer prozvracela a do rána jsem vlastně pořádně nespala. dneska se žaludek opět hlásí, tak jsem zvědavá, jak to dneska dopadne, ale vidím na to samé co včera.... Manžel odešel se svým bráchou na pivko, ale slíbil, že do zpráv je tady.....

beruskaveruska
4. říj 2009

Val budu chodit na kontroly dost často ted chodím týden co týden. Budou mi dělat i ty průtoky a nějaká vyšetření prý mraky, ale to se prý budu dozvídat postupně dle akutnosti.

Christuš tak hlavně at to malou brzo přejde abys i ty mohla být v klídku.

jitousek
4. říj 2009

Dobrý večer ve spolek 😉

tak já dnešek promarodila v posteli ....skoro 😎 .......dopolko jsem musela fungovat jelikoš manža byl po noční a musel se vyspat uvařila jsem obýdek kluci se vyhajali najedli jsme se a já zalehla spala jsem asi 3h v kuse to bylo bájo pak mě manža donesl Breburdíka na kojení a pak si šli hrát do obejváku taky byli na procházce no a na 18h zase šel manža na nočku tak že už zase musím fungovat no není mě nic moc rýma stagnuje teče mě to jak z rozbitého kohoutku no ale dneska je krizovka ještě zítra a bude líp 😵 😵 😵

kremrolka01
4. říj 2009

čau holky tak tady se marodí ☹ tak ať je vám brzy lépe, je to o to horší, když se člověk nemůže jen tak zavrtat do postele, ale musí se starat o mimčo
my měli super víkend, vytáhli jsem manducu a byli na vejletě na hradě a bylo to moc fajn, krásnej podzimní den 😵 jestli se mi podaří hodím foto, dokonce v nosítku i Kuba usnul asi na půl hodiny, což jsem v šátku nezažila
Beru jaký TO? 😀 Pavlíček nebo Karlička 🙂 hezká jména 😉
už tady taky dlouho nebyla Markét, že?

beruskaveruska
4. říj 2009

Kremrol ahojky 🙂 no jo Markét už jsem neviděla ani nepamatuju 😲

díky za pochvalu jmen Karlička je v kurzu už dloooouho a bude dokud se nám nepovede holka 😀 no a Pavel tak ten je pro synovce Péťu budou spolu třeba kluci slavit svátek 😀 😀

jitousek
4. říj 2009

beru to je báááájo já mám šílenou radost s toho že jsi mezi náma a TĚHU 😵 😵 😵 ty týdnu uletěj jako voda a my tu s Tebou budem všechno prožívat a budeme Tě držet v dobré náladě a pohodě 🙂

dneska na mě padla nostalgická 😵......odpoledne jsem vzpomínala na břicho a na loňský rok touhle dobou to tak uteklo šíleně všechny co tu jsme jak jsme tu kecaly s pupkama u poče jak jedna po druhé rodila no nádherná nostalgie se mě rozlila do celého těla 😵 😵 😎

kremrolka01
4. říj 2009

tak jsem aspoň něco přidala do albíka, jdu si udělat čaj a rozplácnout se na chvilku k telce a do hajan
beru no za chvíli se tu spustí tipovačka na pohlaví 😀

beruskaveruska
5. říj 2009

ahoj krásné pondělní ráno 🙂
noc na pikily nemohla jsem usnout byla mi děsná zima jsem zahleněná a začíná mě bolet v krku fakt prima 😠

Kremrol to jo to zas bude tipování 😀 . Mé vnitřní já to vidí opět na pořádného chlapáka Pavlíčka 😀 je mi přesně jako u Jindříška - fajnově.Ale když jsem čekala malého tak jsem byla až do 35tt přesvědčená , že to bude Karlička 😀 až při UZV kdy se mě doktror zeptal jestli to chci vědět a já na to, že ne že chceme být překvapeni. On povídá no a co si myslíte vy? já povídám no jasně, že holka 😀 a on čučí na tem monitor a povídá "JO, ALE S KOULEMA" 😠 😠 😠 😠 holky já vám byla tenkrát tak nasr..... to si nedovedete představit 😠 . Bylo mi to moc líto, že to řekl,když mi to vědět nechtěli.

No a ted si to říct nenechám ted to fakt bude až při porodu Maminko máte...... 😀 😀 😀 já na to budu říkat noooo tak coooo a ońi dvojčátka 😀 😀 tak a to bude můj konec 😀 😀 😀 . Ne ne si dělám srandu, ale řacha by to byla co? Ještě , že to dneska zjistí už na kraji těhu a maminky maj pár měsíců na to aby se s tím vyrovnaly. 😀

No a co vaše prdelky? jaká byla noc?

Christuš co malá už se zklidnila? 😉

jitousek
5. říj 2009

jeee ahojda Beru já už taky straším no noc u nás nic moc já opět od 1.30 kdy jsem Míšu nakojila strašila do 4h 😕 nemohla jsem spát vůbec vykoukaná jak sova 😠

jitousek
5. říj 2009
jitousek
5. říj 2009

neumím psát valentýnku 😉

jitousek
5. říj 2009

beru tak to jsi dobrá že to chceš vydržet až do konce nevědět co budete mít 😵
já jsem taky chtěla ale manža se zeptala a bylo ale u prvního mě to bylo jedno u druhého samo sebou taky ale zvědavost tam asi bude větší když by člověk chtěl to druhé pohlaví samo sebou je to fakt jedno i druhej kluk je 100% vítán ale víš jak 😵 😵 😵 he he no už tu polemizuju o druhém dítku ještě před nedávnem jsem říkala jedině bez porodu a že si druhé vezmeme z druhé ruky 😅 že stejnak je dětí všude haba kuk a chudáčkové musej bejt v ústavech i když fakt s touhle myšlenkou si hraju hrozně dlouho a přijde mě to velkorisé nějakému človíčkovi udělat domov tam kde ho nechtěli 😎 no uvidíme každopádně berem všechno 😵 😵 😵 😵

jitousek
5. říj 2009

jnak očekávám mrchu a nějak nejde 😀 😵 😵 😵 no to by byl góól ježíši kriste jen to ne 😝 😠 😎 😎 😎

jitousek
5. říj 2009

tak Míša na sebe právě vyklopil krabici s hračkama a má s toho Vánoce tlemí se tomu jak se to na něj všechno vysypalo se z něj picnu 😀 😵 😵 😵

beruskaveruska
5. říj 2009

ahojky Jitu bud ráda, že se malej chechtá a nebrečí 😉 no a s mrchou třeba nedorazí a to pak bude hukot 😀 😀

beruskaveruska
5. říj 2009

musím čumnout na mimibazar sháním těhu rifle, ale nechce se mi dávat 1000 za nové tak jdu brouzdat zatím pa pa 😉

zuzanka26
5. říj 2009

ahoj holky,
beru tak to je dobře že je ti fajn, lepší než těhu strávit blitím apod. 😉

u nás noc blbá, lezou jí horní zuby, vidím tam 3 boule, konečně! po 4 měsích už by nějakej zub mohl vykouknout, ale teda vstávání každý dvě hod mě neba 😝

Naštěstí mě čeká snad docela dobrý den, mám nějaký návštěvy a tak. 🙂

zuzanka26
5. říj 2009

jo a dnes ráno jsme zkusili poprvé nočník, no to byl řev! nedostala jsem pak do ní ani kapku mlíka. Pak se sice uklidnila a hrála si tam, ale tak se sebrala a odlezla. Takže nevím, co s tím.
Ségra se mi směje, že její děti se to naučili až kolem 2 let a tchyně mi řekla, že její kluci už chodili v půl roce na nočník. 😖

beruskaveruska
5. říj 2009

Zuzanko ahoj netrap se nočníkem každý prcek je jiný a nedej an to co říká tchyně nebo ségra. Víš co říkají odborníci??? Každé dítko má na vše svůj čas nebot je originál a hlavně dává radu... Maminky nikdy nesrovnávejte svá dítka s ostatními... myslím, že to je pravda 🙂 🙂 🙂

jitousek
5. říj 2009

ju ju beru pravdu díš nesrovnávat netrápit se ono se to poddá 😵 😵 😵

Zuzi jestli tě to uklidní Náš Míša řval taky když jsem ho posadila na nočník tak že nočník zatím taky NE a u nás zase naše mamina tvrdí že Já i mí dva bratři jsme si taky už sedali v půl roce na nočníka a hráli jsme si a při tom jsme se vykadili no tak že tak 😎

jitousek
5. říj 2009

tak hodně zdaru při lovu těhu gaťek beru 😵

christla
5. říj 2009

Dobré ráno! 🙂

Tak Kája se dnesk vzbudila 4x.... tak jsem zvědavá na dnešní noc. Dokonce jsem se i vyspala, takže dneska se cítím rozhodně líp než včera.

Za chvíli jí zkusím dát mlíko, jestli bude chtít jíst a pak se půjdeme projít. Dneska aspoŃ nefouká ten nechutný vítr jako včera.

Tak zatím, až dám dítě po obědě spát, tak sem příjdu. 😉

zuzanka26
5. říj 2009

ne holky nočníkem se rozhodně netrápím, jen mě trochu točí ty řeči tchyně 🙄

jitousek
5. říj 2009

to chápu Zuzi 😉

christla
5. říj 2009

Zuzi, netrap se tím, Sárinka se naučí a na tchýni se vybodni!!!! Vím, o čem mluvím. 😀

beruskaveruska
5. říj 2009

Zuzanko vyprdni se na tchýni až Sárinka bude chtít tak na nočníčku zůstane. Zrovna jsem ráno na prosinci četla, že malej když je nahatej tak jde na nočník a je v poho a jak má slipečky tak je zechcanděnej durch a to mu budou 2 tak neboj 😉

Christuš tak hlavně, že je líp 🙂

jo riflíky zatím nic 😠 , kdy\ž já jsem obr a potřebuju 48 😠

zajdla
5. říj 2009

Ahojky pěkný den.

Zuzi tchýně se neposlouchají.Aspoň teda většina.

JInak jsme zpátky z poradny a malá váží 5570g.

lucianas
autor
5. říj 2009

Ahojky,

tak hlásím, že jsme od pátečního odpoledne doma. A řekla bych, že to docela dobře zvládáme. I koupáníčko i bylo. A tolik u toho neplakal, jak jsem si myslela.
Mlíčka mám víc než dost, malej papká a spinká. Zatím je fakt zlatíčko.

Dnes má přijít k nám pediatrička, podívat se na malýho, tak jsem zvědavá, co se dozvím a co na malýho řekne. Ještě taky musím zavolat na gyndu, dnes jsem tam měla jít s výsledky z prvního monitoru. Měli dovolenou, tak jsem to dřív nestíhala.

Jinak porod byl vcelku v pohodě, i když jsem myslela, že to vzdám. Ale to asi prolítne hlavou většině, ne? ... tak jak už psala Dasulag, tak mi v pátek ráno praskla voda. Jak na potvoru manžel odjel do práce, a neměl se jak dostat zpět. Tak jsem si zavolala sanitku. Byla tu docela rychle, do dvaceti minutek. Volali na dispečink, kam mě mají dovézt. Nakonec to byl Obilňák. Přijata jsem byla kolem půl desáté ráno. Po kontrole zjistili, že jsem otevřená zatím jen maličko, na jeden prst. Jejich rozhodnutí bylo, že počkají do sobotního rána a kdyžtak vyvolají, pokud se do té doby nic nezmění. Den docela šel, jen malé bolesti po pěti minutách. Začali se trošku zvyšovat v pátek odpoledne, ale nejhorší byly pak až nad ránem, kolem té čtvrté, páté hodiny. Při kontrole v noci stále otevřená na jeden prst, i když už volněji. A pak při další, kolem šesté, půl sedmé ráno už na osm centimetrů, tak se šlo na věc. Naštěstí vyvolání nebylo potřeba, tak jsem ráda. Zvládla jsem to bez klistýru i epidurálu. Jen se mi nějak neodloučila placenta, tak mě pak brali operativně pod narkozou. U toho mě i zašili a tak jsem nic necítila. Sobotní den jsem byla naprosto mimo, neděle už byla lepší. Malýho pak odvezli do prostor intermediární péče, kde ho měli až do pátku, kdy nás propustili. .... tak takový souhrn mého porodu.

jitousek
5. říj 2009

tedaaaaaaaa Lucííí huráá vítám Tě tu to je bájo že malej je hodňoučkej a že máte hodně mlíčka 😉 🙂

jsem ráda že jsi měla docela dobrej porod až na tu placentu no ale což důležitý je že jste Oba v pořádku a že jste už doma a můžete se radovat celá rodinka z malého štěstíčka 😉