Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
7. říj 2009

Luci zkoukla jsem nové fotečky a Daneček je fakt krásnoučkej,takovej bobeček malinkej 😵

Beru super tabulky,ta poslední je hezky přehledná,jak to s náma vlastně vypadá 🙂

kremrolka01
7. říj 2009

holky díky za pochvalu, ty chicco fakt teď letí bych řekla
jituš ono co dneska není z číny? to tam toho paní asi moc neprodává 😀

u nás už se spí, dneska spinkal Kuba za celej den jen hodinku po obědě, odpoledne už byl silně přetaženej, ale dali jsme dřív kaši i koupání a v sedm už chrněl 🙂

kremrolka01
7. říj 2009

jůůůů tak jsem taky zkoukla Danečka, ten je malinkateeej a krááásneeeej 😵 😵 😵
má správnej nosík 🙂 ty jo to už snad ani není pravda takový malý miminko
fakt si to užívej luci hrozně to utíká 😉

valentynka
7. říj 2009

ahooj holky,

nooo tím,ež králvona začala chodit do rachoty, tak už na nás nemá vůůůbec čas, to je jasné.
noo asi ted pasujeme berušku na královnu, bo ta tady bude ted pořád na dalších 7 měsíců 🙂

my jsme byli na prochajdě a pak se pdoívat v rosmanovi, mají akci na kaše za 59,- a k tomu dají dozu na kaši, tak dobrej kup, jsme vzala dvě, jednu fialovou a jendu červenou.
pak jsme ještě koupila kaše na dobrou noc s lepkem, ty mají jen za 47,-

joo a taky mi dnes přišlo z hami klubu jedna sklenička jídla-nějaké těstoviny se zeleninou, pak jedna přesdnídávka a celá krabice sunaru na noc, dobrý 🙂

zajdla
7. říj 2009

Jj Tevi myslíme to stejné třepetání.to jsem ráda,že to dělá Adámek taky.Já si myslela,jestli to není nějaké divné.JJ je to roztomilé.

zajdla
7. říj 2009

Jdu zkouknout Danečka. 😀 😵 😵

zajdla
7. říj 2009

Daník je krásný,drobušký,ale on to rychle dožene. 😉 😵 😵 😵

zajdla
7. říj 2009

My jsme byly dneska pouštět draka.Měli ze školky drakiádu.Drak nám krásně lítal.Ale nejvíc se vyřádila maminka,protože to Lucku za chvilku přestalo bavit.Slíbila jsem Lucce,že o víkendu půjdeme znovu i s tatínkem a ukážeme mu,jak nám ten drak krásně lítá.Je fakt suprovej.Lepší jak ten loňský. 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

valentynka
7. říj 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4046438

tak jsem suprově vydražila 🙂

jsou to moc super kostky,které se skládají jako lego a dá se k tomu dokupovat i postavičky

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=130...
http://matysek.mimishop.cz/katalog.php

kacena00
7. říj 2009

cau holky, budu psat bez diakritiky, pacto nejsem na svem pc...

u me trochu nestihacka, o vikendu byla pout, v patek sme sli s kamaradama do hopody a rodice se navratily az v 5 hodin, v 7 je synek vzbudil, takze si dovedete predstavit, jak cerstva sem byla 😀

pitiva trochu bylo, ale hlavni problem bylo nevyspani, v nedeli sme se vydali k moji kamaradce a u te sem doted,. takze se hlasim teprve ted kdyz ona venci pejska kt. hlida.

s cyrdou pojedeme domu zejtra odpo, az se tu stavi tatinek z prace, nejmin 2 hod. cesty, takze zase nebudu

jen zdravim, a chci dat vedet ze sme ok.

nez sme odjizdeli, ptala se tu verus po plenkach, dyztak co vim ti pisnu do mailu nebo nekdy pokecame na skypeu, juuu tpo bude vzruuuuso, ja sem desnej nerv 😀 😀 😀

Petrus, nebyly ste nahodou na zricenine u chynova??? pripomina mi to ta cesta a pak to spolecne foto, jen si nemuzu vzpomenout jak se to jmenuje 😀

jdu kouknout na danecka, pac sem zvedava na mikromiminko jelikoz jedno sem doma mela chvili taky 😀 (asi tejden nebo dva 🙂 )

kremrolka01
7. říj 2009

Baruš čauky!!! Fajn že jste v pohodě 🙂 téda to jste si zapařili do pěti, to už byste po Cyrdovi toho chtěli moc aby spal do oběda né??? 😀 😀 😀
jj konečně jsme se dotali na Choustník, díky za tip, moooc pěkné 🙂
http://petrawe.rajce.idnes.cz/Vylet_na_Choustnik/

kacena00
7. říj 2009

luci malej je sladous teda 😉 😀 ale jak sem tak koukala z poordnice ste se vraceli s poordni vahou bez 30 g, to bylo u nas to same 😀 tak si myslim, ze to mrnousek brzy dozene a oproti ostatnim detatkum bude mi t kraaaaaaaaaaaasne vahove prirustky 😀 😀 😀

tak dodatecen gratuluju a at vam dela hlavne samou raodst

kacena00
7. říj 2009

no, sak ja sem se statecne zvedala a hrala sem si s nim a krmila ho a pak ho uspala a pak si s nim zase hrala a byla na nej prijemna, pac sem vedela ze za to nemuze ze nam prestaly fungpovat hodinky 😀 ale po obede sme jeli domu a ja si moc rada lehla i s malym a s tatynkem do pelechu a pak sme si s cyrdulkou zase hraly, koupaly, schystala sem nas na navstevu ke kamaradce a na vic sem se nejak nevzmohla, tak se omlouvam, ze sme ani nedali vedet, co s nama je..

pavis
7. říj 2009

Ahoj holky 🙂
tak jsem konecne dodala par aktualnich foto
u nas jsme vsichni tento tyden nemocni, zacal manza v nedeli vecer, v pondeli odpadl, ma prisernou anginu s vysokyma horeckama, ja to same o den pozdeji, takze on dneska vstal a ja lezim v posteli, ladujem se antibiotikama, vcera jsme se nastridacku dopovali ibuprofenem a komu zrovna pusobil, ten se staral o Anicku a ten druhy lezel, no parada
😠
Ani ma ted desnou rymu a kasel, nevite, co pomaha mimcu na kasel?
jdu taky kouknout na Danyska 🙂

evitkamalicka
7. říj 2009

dobrý večer kočky

evitkamalicka
7. říj 2009

pavis malá je fešanda

zirafik
7. říj 2009

Šmarjápano... to je ale drobotina u luciasů 🙂 ... to je mimineško malinkatý, roztomilý 😵 .. a jak je mu to tričenko veliký 😅 ... já bych si ho chtěla tak poňuchat 😵 , já to naše obr dítě pomalu neunesu 😝

Beru, dávám Ti hlas ke kralování 😅 , neb musíš zaskočit za zaneprázdněnou Markét 😉 . Btw- chválim za tabulečky .. konečně mám zas lepší přehled 🙂

Péťo, to jsou teda panorááááááááámata 😲

Kaci, tak rodičové slavili a synek ani vyspat nenechal, jó?? To známe 😝

Péti, já taky uvažuju do budoucna o Chiccu nebo ev. Britax nexus 😵

zirafik
7. říj 2009

oba dva jsou velmi dobře hodnocený v testech 😵

pavis
7. říj 2009

Teda ten je nuf nuf miminko 😵 a jak jim to s maminkou spolu krasne slusi! 🙂 tak jeste jednou vam preju moc a moc stesticka 🙂
Rinty, preju peknou oslavu vyroci, to bude o vikendu romantika! 😉
Ahoj Evit, dik

jitousek
7. říj 2009

nádherné fotečky malého Danielka je krásňočkej mooooc mimísek fakt už ani člověk neví že měl doma taky takového malého žabáčka jak píše baru užívej si to ulítne to ani neví člověk jak 😉 😵 😵

beruskaveruska
7. říj 2009

ahoj večer 🙂 já si tak pěkně chrupla a ted se mi nebude chtít určitě spát 😀 . MM už je doma dělá si véču - sám chudák neb já hepím u PC 😀

beruskaveruska
7. říj 2009

musím vám pochválit fotečky jsem zase jednou projela všechna albíčka to je dycinky fuška, ale stojí to za to 😀 já se kochám i starýma fotkama, ale dycinky to prolezu durch abych měla přehled 🙂

no a mám vás pozdravovat od Evikmi pamatujete????

Baru jo jo o plenkách poklábosíme na skype nebo ti písnu mejláka cobysem všecko chtěla vědět joooo 😉

Ne ne berundy královna je jen jedna a holt si na nás bude muset vyčlenit čas. Nebudu nikoho schazovat z trůnu 😀 😀 to by taky mohlo skončit bitkou 😀 😝 😝 a já ted musím být v klidu 🙂 .

Tabulku jsem spáchat musela já mám v těch vašich píďátkách tak 🙂 trošinku drtobátko hokej 😀 , ale zasejc jsem učinila objev, že maminy s dvěma dětma nemaj děti 😀 Teda děti jako děti. Bud to jsou dvě cácorky nebo dva klukánkové. Tak to koukejte některá napravit 😀 Jo a kdože je na řadě S DRUHÝM MIMOUŠKĚM????

evitkamakicka , žeeeeee????? takže Evi ať se taťulda snaží a je to holkááááááá 😀

zirafik
7. říj 2009

dožehlenou 😝 brou brou

tanuki
7. říj 2009

Beruško, to jsou teda stresy, tak snad se dobře zavrtá 😉
Pavis, to už je teda slečna, koukám, že korále u Vás taky vedou 😀

evitkamalicka
8. říj 2009

Dobre ranko,

beruska no tatulda chce druhe dievcatko tak uvidime ci sa podari

jitousek
8. říj 2009

dobré ráno no koukám že tady je zase pěkné mrtvo 😠

jinak u nás se hajalo od 21h do 5.30h kdy proběhlo kojení a hajali jsme až do 8h já jsem se tak krásně vyspinkala pooo strašně dlouhé době jsem ani já v noci nestrašila tak že jsem krásně odpočatá akorát ten řápák a rýma mě stále sužuje ☹ ale jinak dobrýýý 😵 😵 😵

zirafik
8. říj 2009

Jitu, tak u nás se hajalo uplně stejně 😵 a s tím chrchlem je to taky obdobný 😠 . Takže u jitousku a zirafiku jak přes kopírák 😒

Věru, vše nej k dnešnímu svátečku 😵 . Posíláme kytičku a pusinu éterem 😉

zirafik
8. říj 2009

Beru, to by bylo kralování v záskoku 😀 😀 😀

jitousek
8. říj 2009

Žiraf ty taky marodíš no to mě nějak uniklo 😉

to teda královna v záskoku ....no někdo musí mít pravomoce aby se tu zjednal pořádek ...zase jednou pro vždycky 😅 😎